Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
11. feb 2011

ahojte tak dnes bol hrozny umrncany den mala mi ani na ibed nespala tak teraz uz spi od 6 aspon mam dlhs vecer 😀

luba142
11. feb 2011

ja som si dnes upiekla korpus a zajtra budem robit valantinsko-narodeninovu tortu 🙂 🙂

mimi21
11. feb 2011

no tak som dala ten sab simplex a je klud - plac nebol 🙂
aj sme tou mastickou - pupik - pomasirovali brusko pred kupanim, mozno aj to pomohlo
uvidime ci to nebola len nahoda 😅

luba142
11. feb 2011

@mimi21 no uvidis ako dalej 🙂

iinuska
11. feb 2011

no, Adamko uz spinka, ja sa idem osprsit, nech mam pokoj

@mimi21 vidis, na ten pupik som uz aj zabudla 😕

mystery7
11. feb 2011

@mimi21 ja som Mirkovi masirovala brusko pred kazdym prebalenim a davala som espumisan a infacol.

Mirko zaspal a u nas ticha domacnost, to zas bude vikend 🙄

emode
11. feb 2011

my mame zajtra akoze este moju meninovu oslavu, tak idem robit tiramisu ... sa mi taaak nechce 😒
a hladam nejaku plnku do bagiet ktore chcem zapiect na kontaktnom grile 😕

soffi
11. feb 2011

@mystery7 u nas podobne, ach tííí chlapi 🙄

kosska3003
11. feb 2011

no aj ja mam tichu domacnost kedze som sama 😒

mystery7
11. feb 2011

@soffi veru 🙄
@kosska3003 nezavidim ti, ale mas to lepsie ako ja 😝

kosska3003
11. feb 2011

@mystery7 no aj hej ale tak chcela by som ho uuz mat aj doma ale zase nie mat tichu domacnost 😝 ved tak hadam nebude u vas dlho trvat

soffi
11. feb 2011

u nas to nikdy netrva dlho, lebo som ukecana, 😅

jamaat
11. feb 2011

Tak Emka zaspala až teraz, vy už máte 2 hodiny fajront. Bola som v posilke, tak som aj unavená, ale dobre mi padlo, hoci sa mi hrozne nechcelo ísť, musela som sa nasilu vykopnúť.

emode
11. feb 2011

@jamaat to poznam ... emka cakala na teba, kym prides 😉

tiramisu urobene, chlieb zarobeny v pekarni, zajtra ma caka este cicerovy salat a nejake jednohubky, plus tie grilovane plnene bagetky ... no dost na to, ze mm chce doobeda spat 😠

jamaat
11. feb 2011

@emode Lenže ja som prišla domov o ôsmej 🙂
No aká usilovná gazdinka si!

sssimi
11. feb 2011

@mystery7 fúha, tichá domácnosť-to čo je??? 😀 My sa buď rozprávame alebo sa občas vadíme, ale ticho je málokedy 😉

emode
11. feb 2011

@jamaat no ja sa takto obcas odtrhnem 😀

ja celkom rada varim len zatial nie som odolna sofiinmu rozptylovaniu takze s nou toho robim minimalne, ked uz zacne byt rozumnejsia, tak sa v kuchyni budeme tocit obidve 😉

jamaat
11. feb 2011

@emode Ja radšej pečiem, ale nejako som už zlenivela či čo. 🙂

emode
11. feb 2011

tak tu uz nikto ... dobru nocku 😔

soffi
12. feb 2011

dobra ranko, u nas hruuuza pocasie, este horsie ako vcera, sice sem tam vykukne slnko ale okolo tmave mracna a fuka a fuka a fuka 🙄

jamaat
12. feb 2011

Aj u nás fučí. A na koňovi mi trójskeho koňa hlási.

sirinka
12. feb 2011

caute...aj u nas fuka, aj ked celkom aj slniecko vykukuje...mm siel na teambuilding, tak cakame svokru, bude tu s nami do zajtra....
obed hotovy, uz iba ryzu uvarim....a nic sa mi nechce....

kosska3003
12. feb 2011

@jamaat aj mne nahlasilo kona trojskeho krasne a teraz neviem ci som hodala odstranit 😒

mystery7
12. feb 2011

ahojky
u nas bolo rano zamracene sivymi mrakmi a pomedzi to modra obloha a silny vetrisko. Ale boli sme aspon na poste a spat. teraz svieti slnko, modra obloha a silny vietor.
Mirko aj tak zaspaval 45 min a to ma neustale kopal, kmasal, stipal do prs, krical, spieval......tragedia

@soffi
@sssimi my sme obaja tvrdohlavi, tak to este potrva. Ale dnes som sa uz dozvedela ze je vsetko moja vina 😝 🙄 vlastne ako vzdy 😕 tak mame krasny vikend 🙄 🙄 😠 😠

mystery7
12. feb 2011

a robila som ryzovy nakyp, tak sa s nim teraz fajne napchavam 😀 😀

soffi
12. feb 2011

@mystery7 no my sme tiez tvrdohlaví obaja, a keby to malo byt na nom tak sa nerozpravame aj mesiac, ale mna to vzdy po par hodinach prestane bavit, 😀

mystery7
12. feb 2011

@soffi ja som teraz nastvana a riadne, tak ma to neprestane bavit. 😠 inac ja sa tiez vzdy prihovorim prva 🙄

sssimi
12. feb 2011

@emode Na to sa teším už aj ja 😉

@mystery7 my máme to šťastie, že zväčša sa chce hádať len jeden. Muž keď je naštvaný, tak je dosť mlkvi a vtedy viem, že netreba dráždiť hada bosou nohou 😀 A vlastne aj ja keď som naštvaná, tak idem radšej upratovať a vybiť nervy....

sirinka
12. feb 2011

a my sa hadame ked nie kazdy den, tak aspon kazdy druhy...sme take povahy obaja, hned sa nam nieco prieci....no ale uz sme sa s tym naucili zit a ticha domacnost uz ani nehrozi pri dvoch malych detoch hehe....

jamaat
12. feb 2011

@sirinka Veď aj vyzeráte tak taliansky 🙂
U nás krásne jasno, aj vietor ustal, ale lenivá som ako voš, nebolo by od veci aj s Emkou poobede von vybehnúť.