Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
10. mar 2011
luba142
10. mar 2011

@soffi to sme davali aj my , kludne jej to mozes davat neboj nic jej nebude,ulavi sa jej my sme to mavali pri angine 😉 😉

soffi
10. mar 2011

@sssimi stena super 🙂, a ako zistim kde som ho chytila, mylsim toho trojana?

sssimi
10. mar 2011

@soffi Myslím, že antivirak by ti to mal určiť

jamaat
10. mar 2011

@borocka Veď to je také na hlavu postavené, že teraz sa zapisuješ do školky na školský rok 2011/2012. A aj keď ju nechcem dať hneď od septembra do škôlky, zapísať ju musím, aj keby som ju dala od mája, teda od 3 rokov. S riaditeľkou sme sa dohodli tak, že ju zapíšem od septembra a ak nenastúpi, tak sa dohodneme na odklade.
@ludmilabb To je ale pekne blbé, lebo v máji bude mať Sofia 3 roky a potom čo? Potom ti povedia, že vek síce má, ale zapísaná nie je, tak ju nezoberú? Však obnovíš si vodičák a ak Emka nenastúpi od septembra, bude chodiť Sofia za ňu do nemčianskej škôlky. 🙂

@soffi
@sssimi Ak myslíš trójskeho koňa, tak tých je viac druhov a väčšiny sa zbavíš ľahko spôsobom, ako ti mystery napísala. A keď ti dá hlášku, že našlo trojana, tak ti neponúkne aj možnosti, čo s tým? Alebo ako si prišla na to, že ho máš?

soffi
10. mar 2011

@jamaat no ja som len pozrela do aviri lebo mi to vzdy blblo a klikla som na cosi-je to anglicky, a ukazalo mi tam ze 10.3. trojan a vystrazny trojuholnik, uz som postiskala vsetko co sa da, vsetko som poklikala a teraz to ide dobre, tak hadam sa to vyriesilo, no uvidime 🙂

ludmilabb
10. mar 2011

@sssimi pekna pupavka 😉

@jamaat ja mam este zolika v talone a to ze moja mama bude od buduceho roka na dochodku takze popripade jej Sofiu zverim na tych par mesiacov do septembra to snad prezije v zdravi

ladywitch26
10. mar 2011

caute baby, akurat mi doniesla scitacia komisarka tlacivo na scitanie ludu. no tam chcu vediet pomaly aj cislo topanok. ze kolko platim najom, nazov a adresa zamestnavatela, otazky ohladne zdravia...no vobec sa mi to nepaci. a hned na prvej strane, ze ak uvediem nepravdive udaje, tak pokuta 25000e 😠

iinuska
10. mar 2011

@sssimi pekna pupava. 😉 To si robila podla sablony, alebo len tak ?

luba142
10. mar 2011

@ladywitch26 to je uplne ze anonymne vraj,ale taketo veci no to som zvedava co bude v tych nasich 😀 😀 , a kto zisti ze to neni pravda ved tam nemas udat meno tak co

ladywitch26
10. mar 2011

@luba142 houby anonymne, meno, adresu, datum narodenia, vsetko tam chcu.
a toto je mala diera, kazdy kazdeho pozna, tak ked neuvediem meno, adresu atd, scitacia komisarka to tam doplni, lebo ma pozna

emode
10. mar 2011

@soffi ten sirup uzivala prednedavnom neterka, tiez mala kasel dlho a hlieny, pekne zabral ... 😕 tak zvaz ...

luba142
10. mar 2011

@ladywitch26 no tak to je pekna blbina, toto ma byt anonymne vraveli to

ladywitch26
10. mar 2011

@luba142 mozno na slovensku bude anonymne, ale irske ma od nanomymity daleko 😠

sssimi
10. mar 2011

@iinuska len tak 😀 Preto to aj tak vypadá...

@ladywitch26 ja som sa nedávno tak nasmiala. V TV hovorili, že keď bolo naposledy sčítanie ľudu našlo sa veľa Eskimákov na Žilinskej univerzite 😀 ... Tak som to tak mužovi nadhodila a on skôr než som stihla spomenúť Eskimákov, tak zatasil, že My sme vtedy všetci do dotazníku dali, že sme Eskimáci 😀 😀 😀 A že vysokoškoláci....

luba142
10. mar 2011

@sssimi no teeda mas doma eskimaka a ani si to nevedela 😀 😀 😀

ladywitch26
10. mar 2011

@sssimi no vidis, tak preto teraz asi chcu aj mena, aby vedeli, ze ktori su to ti eskimaci 😀

mystery7
10. mar 2011

ahojky
Opay som zaspala s malym, no asi opat tehu unava.
Piekla som poobede babovku a kus mi ostal prilepeny vo vnutri 🙄 asi som zle vymastila formu 🙄 sa mi potrhala 🙄 aaaaaaa. Ale chuti super.
Volala som aj dr ktoru chcem k porodu, tak ma vezme, buduci tyzden si dohodneme stretnutie. Tak sa vytesujem.

sssimi
10. mar 2011

@ladywitch26 No vidíš, "poďakujem" mu aj za teba.

@luba142 čo sa nedozviem po toľkých rokoch. Našťastie ma ešte nepožičiava kamošom. On je taký Eskimák súkromník 😀

sssimi
10. mar 2011

@mystery7 Ja už si vybavujem na ďalšie tehotenstvo kamošku z detstva. Tento rok končí a nastupuje sem do pôrodnice. Chce len na rok, tak dúfam, že to nejako postíhame. Prinajhoršom ma príde odrodiť domov-býva o 2 domy vyššie 🙂

mystery7
10. mar 2011

@sssimi tak ja radsej budem rodit v nemocke 😉 raz som citala v nejakom casopise clanok o porode doma. Zena chcela za kazdu cenu rodit domam sama s mm. LTT stihli zavolat zachranarov, ktori dosli, ale ona uz porodila s mm. A vo finalnej faze mala ine bobky. Aj tak museli ist do nemocky, ona na vycistenie a atb koli hygiene, dieta na testy a kontrolu. Jej zaver bol: nikdy viac! 🙄 to ma len tak teraz napadlo.

A tie scitania-preco to nie je dobrovolne???? Nie kazdy chce, aby cudzi ludia o nom vsetko vedeli ☹

mystery7
10. mar 2011

kde ste vsetky??? ☹

ludmilabb
11. mar 2011

halooo budicek, my sme vstali pred siestou na kojenie a uz sa nam nechcelo zaspat, teda mne bolo treba na zachod tak som vstala ale Sofia sa na to zobudila a bolo, uz sa nechcela ulozit tak aspon skor poobede zaspi 😝

ludmilabb
11. mar 2011

@mystery7 jy by som sa tiez bala rodit doma ale citala som aj o porodoch doma a boli bez problemov ale vzdy tam bola nejaka dula alebo niekto co ma skusenosti s porodmi

sssimi
11. mar 2011

Ahojte
@mystery7 tak ja po prvom zážitku určite rodiť doma nebudem 😀 To som len tak zo srandy treskla.

@ludmilabb my sme na tom podobne. Pred 6tou sa vypýtala do postele a keďže som si myslela, že už zaspala, tak som išla na wcko, lenže mi pri dverách zavrzgala podlaha a Sarah bola hneď hore-čisté nervy a zjapala až do 7mej.... 2x zahodila dudel. 1x som sa ešte obetovala, ale 2x som už odolala. Tresla sa mi 4x o zem. Teraz sledujeme Toma a Jerryho v jednej ruke koláč, v druhej čaj a dudel v papulke.... Krásne ráno. čo viac si môžem priať 🙄

ludmilabb
11. mar 2011

@sssimi super zaciatok dna, ja mam tiez radost ked Sofia zacne hned z rana revcat uz v spalni ...teraz pozerala rozpravky, od kojenia zjedla zvysok vyzivy zo vcera a teraz vyjeda sunku z chleba

mystery7
11. mar 2011

ahojte
Aj my budicek pred 6, sadol si na posteli, pretrel oci a bolo. Potom opat hysak pri sadani na nocnik ☹ nakoniec tam stal a reval asi 3min v kuse a tak sa vycural postojacky vedla nocnika 🙄
Teraz periem druhu varku pradla a ideme vonku.

iinuska
11. mar 2011

dobre ranko
aj my sme hore od 6. No ja by som este spala na rozdiel od
@ludmilabb 😀 . Ale Adamko ma uz posielal na zachod. Lebo to uz vie, ze potom ho vyberiem z postielky 😅
Spievankovo fici, Adamko si vypytal mlieko do flasky, tak si cuca.
U nas je dnes nadherne, Slniecko uz svieti od rana, pojdeme na ihrisko. 😎

iinuska
11. mar 2011

No, dnes sa tusim s tym budickom nase detusky dohodli 😀 😀 😀

iinuska
11. mar 2011

zienky, chcem Adamkovi kupit bodynka s kratkymi rukavmi. Neviete mi poradit kde ? Lebo co som pozerala v tescu mali len do 24 mesiacov. Ale ja uz chcem vacsie