Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
16. mar 2011

@sirinka
@iinuska hej slanu vodu obcas praktikujem,len teraz na nu nemam chut 😀 😀 😀 uvarila som si caj tak najskor vypijem a potom mozno zakloktam

@soffi no ja mam momentalne doma len strepsils, mala som Tantum verde tie boli tiez dobre,uvidim dnes aj slanu vodu skusim a ked nie zajtra pojdem do lekarne pre cuckave nejake ucinne 🙂

@nikanika28 aj my sme Kiku izolovali asi po tyzdni ked sme zistili v skolke kiahne no nemala ich doteraz a to este v predskolskej nejake decka mali

a pomoc zase tu je svokra a vonku prsi neviem naco dosla ked povedala ze pride ked bude pekne aby malu zobrala von...no asi v Holíči svieti slnko 😀 😀

mimi21
16. mar 2011

no tak ninka spala do jednej a teraz sa zase pytala spat, tak uz spinka v postielke, chudatko je ako maciatko, ocka malicke, z nosa jej tecie, stale ma slabu teplotu a aj trochu pokasliava a neskutocne slinta lebo nemoze dychat nosom, tak dycha ustami a vsetko jej tecie von 😅
@borocka u na sje to cikulka 🙂

luba142
16. mar 2011

@mimi21 radsej s nou bez doktorke

luba142
16. mar 2011

@sssimi ten kolac Tribitku som robila a chutil nam 😉 😉

mimi21
16. mar 2011

@luba142 da mi fenistil a nieco proti teplote - to mam aj doma ...pockam do zajtra a uvidim

mimi21
16. mar 2011

inak baby neviem ci ste to tu rozoberali ale je to des co sa deje v tom japonsku, sgtrasne je ze pred radiaciou sa prakticky neschovame 😒
a mna uplne udivuje ked vidim tie zabery ako to ti ludia beru, uplne ina mentalita ako u nas, citim z nich strasnu pokoru

jamaat
16. mar 2011

Monika je nejaká vymenená. Po 2 hodinách došla domov v nejakej dobrej nálade, dala vykakať po spaní Emku, poobliekala ju, riad z umývačky hneď povyberala - inokedy jej po pol dni musím ešte 2x ísť povedať, nech to spraví a ešte po mne aj zazerá alebo odvrkne "veď heeej!" No zjavne bude odo mňa asi niečo chcieť.

nikanika28
16. mar 2011

@mimi21 je to strasne, co sa tam deje ☹ ..nehovoriac o tej radiacii 😒 ..nedokazem si ani predstavit, ako by to vyzeralo u nas keby sa, nedajboze, nieco take stalo u nas 😔 ...tiez som sa zamyslala nad tym, ako to oni beru ..u nas by bolo uz davno rabovanie, chaos, panika.... aj ked aj tam je urcite panika...akurat som citala teoriu, ze nad cunami lietalo ufo 😅 http://www.topky.sk/cl/11/1245678/Podivne-videa...

iinuska
16. mar 2011

@jamaat ta puberta dokedy funguje ??? Mna z neho raz porazi 😠 . Dnes isiel kupit o 14 chlieb, prisiel pred pol hodinou a bez chleba. Ze ho zabudol niekde na lavicke. A to je slaby odvar. To by bolo na dlhe pisanie...

@nikanika28 hrozne nieco, co sa deje ☹

luba142
16. mar 2011

@iinuska niekomu neprejde nikdy 😀 😀 😀 ,cakam na pubertu u nas 😝 😝 😝

nikanika28
16. mar 2011

@iinuska 😀 aj to sa obcas stava 😅 ..ved napis, aby sme mali prehlad, co nas caka a neminie 😀 😝 😝

jamaat
16. mar 2011

@iinuska No zatiaľ to má len stúpajúcu tendenciu. 🤐

sirinka
16. mar 2011

@iinuska ved si spomen na vlastnu...podla mna tak minimlane do 17-18 rokov sa puberta prejavuje... 😅

iinuska
16. mar 2011

@nikanika28 jaaaaj, no niekedy sa mi az rozum pozastavi 😅
@sirinka moja puberta prebiehala celkom kludne podla mojej maminy 😅

sirinka
16. mar 2011

@iinuska no stastna to mama tvoja....ja som este v 18tke bola dost pubertalna 😅

borocka
16. mar 2011

@iinuska
@sirinka u kazdeho inak, ale chlapcom to vo vseobecnosti dlhsie trva 😀 😀 takze sa inka tes, este nie ste ani v polovici 😝 to som ale hnusna,co?? 😕

soffi
16. mar 2011

@sirinka ja ked si spomeniem na svoju pubertu, tak urcite do dvadsiatky :D

iinuska
16. mar 2011

@borocka neblazni, ale toto mam pripravu na Adamka

sssimi
16. mar 2011

@sirinka hmmm, tak akurát 😀 Ja mám o 10cm menej

@borocka jasné, že mám záhradu bezpečnú. Za jedno Sarah sama za bránu nejde ani keby čo bolo ak nie som pri nej, ale ani by sa von nedostala. Dvere mám občas sama problém otvoriť a aj tak Sarah ešte nedočiahne. No a na múriky mi nelezie-to je v podstate jediné miesto kde si môže ublížiť. A keďže moja babka sedela práve pri tých múrikoch, tak som ju tam v pohode nechala. Ona veľmi na dvore nevyvádza. Najhoršie sa jej môže stať, že šlapne do psačeho ho....na, ale to už patrí k životu 😀

sssimi
16. mar 2011

@luba142 veru je perfektný pre môj maškrtný jazýček.

@jamaat ak by Monika náhodou nič nechcela ako protislužbu, tak ju máš čerstvo zaláskovanú.... Ja keď som začala chodiť s tým mojim, tak som mala 15násť a aj som sa viac začala učiť a aj viac pomáhať, aby mi ho mama nezatrhla... Takže už len bacha aby nemal o 10 rokov viac 😉

nikanika28
16. mar 2011

@sssimi presne si mi ukradla myslienku 😀 ..napadlo ma presne to iste 🙂
Baby, co varite zajtra? mne dochadzaju napady 😝
@luba142 no ako svokrusa??? 😀 😀 😀 😀
Klarka uz zrejme zalomila,dnes vyliezla z postielky len trikrat...prvykrat Halooo baba, druhy krat caj a treti krat caj 😀 ..a uz je ticho, tak snaaaad ....ale dnes bola ako vymenena, hned mam lepsiu naladu 😅

sirinka
16. mar 2011

@borocka myslis? ja zase mam pocit, ze chalani o nieco neskor do puberty pridu ako dievcata...a v konecnom dosledku vsetko zavisi od povahy, temperamentu...

sirinka
16. mar 2011

ja baby tiez niekedy necham na par minut same na zahrade...branu mame zamknutu a vzdy ich ockom sledujem, ak zajdu za roh, tak ich zavolam zase naspat....

nikanika28
16. mar 2011

@sirinka no ved jasne, kazdy rodic vie, ci moze nechat svoje dieta na zahrade, ci tam nieco nehrozi...ci ma zabezpecenu branu ......

jamaat
16. mar 2011

@sssimi
@nikanika28 Čerstvo zaláskovaná nebude, lebo frajera má a už dosť dávno. Síce nie je o 10 rokov starší, ale má 18-19. 😕

iinuska
16. mar 2011

ja by som Aamka nemohla nechat sameho na dvore. Branku zamykame, ale mame tam dost nesikovne vysike schody, po ktorych chodi najradsej, tak to by som neriskovala. Ale ked ho zazipsujem do trampoliny, tak budem moct aj odbehnut 😅

nikanika28
16. mar 2011

@jamaat zeby bola tehu? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

jamaat
16. mar 2011

@nikanika28 Si pila??!! 😀

iinuska
16. mar 2011

@nikanika28 dobreeee 😀 😀 😀