Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
14. apr 2011

@sirinka u nas sa namiesto nechcem stale pouziva nemozem aj ked vie povedat nechcem, tak mi vravi mami nemozem papat, nemozem cajik.....a pod

sirinka
14. apr 2011

@scandya hej, aj my sme minuly rok boli vnutri...dufam, ze teraz bude lepsie

@soffi no zlate su tie male papulky... 😵

iinuska
15. apr 2011

dobre ranko
my sme dnes hore uz od pol 7, tak uz mame po ranajkach, Adamko si cita chilku knizky.

@soffi ja uz pomaly musim rozmyslat, lebo my mame oslavu 1.maja 🙂

soffi
15. apr 2011

@iinuska jaaaj no tak to teda naozaj uz nacase 🙂 , my sme az koncom maja takze mam este mooore casu, dovtedy sa prestahujeme, a potom zacnem hadam rozmyslat aj o niecom inom ....🙂

iinuska
15. apr 2011

@soffi a ostavate byvat v presove, ci idete niekde inde?

soffi
15. apr 2011

@iinuska ostavame v PO , dokonca aj na sidlisku rovnakom, len teraz sme na zaciatku a idemem na koniec 🙂

iinuska
15. apr 2011

babulky, dnes po dlhom case ideme s mm na obedik. mame taku malu oslavu. Kupujeme nove auticko 😵

@soffi tak super, nech ste spokojni. 😉 A uz moze pribudnut aj surodenec 😉

soffi
15. apr 2011

@iinuska no tak s tym surodencom asi tazko.....pri tychto splatkach budem rada ak vyzijeme traja, ale tak hadam este niekedy....

sirinka
15. apr 2011

@iinuska jeeej a ake kupujete?

ludmilabb
15. apr 2011

dobre rano!
coze sa tu uz riesi menu na narodky?, ja este poriadne neviem co bude na Velku noc 😀 hehe pre mna su terminy narodenin este daleko a tortu potahovanu robit nebudem davat, lebo to by sa sestra aj svokra urazili 😉 minuly rok boli dve torty tak urcite aj tento rok budu
@iinuska ejha to budete mat pekny piatok 😉 idete menit za stare ci?

sirinka
15. apr 2011

@ludmilabb ja som svokre jednoducho povedala, ze detom budem davat taketo torty robit, lebo to je pre nich ako dalsi darcek, ako sa z toho tesia a hotovo... 😉

sirinka
15. apr 2011

a inac ked sa niekto urazi za to, ze ja ako matka sa rozhodnem dat urobit vlastnemu dietatu tortu na jeho narodeniny, tak asi ma nejaky vazny problem 😝 to by som sa ja mohla urazit, ze mi niekto chce diktovat, ako mam usporiadat jeho oslavu... 😅

iinuska
15. apr 2011

@sirinka
@ludmilabb
hej, ideme menit za stare. Kupujeme mazdu 6

jamaat
15. apr 2011

Tak u nás by sa kľudne aj 3 torty zjedli. A to nie preto, že by bolo toľko ľudí na oslave, ale my sme takí pažravci na koláče 😀

sirinka
15. apr 2011

@jamaat ja zas pomrazim, co zostane...nedavno sme tak vytiahli zabudnutu tortu s mrazaku a na nej bolo cislo 36 a mm bude mat tohto roku 38 😝 ale fajna bola este

luba142
15. apr 2011

ahojte 🙂

@jamaat no ved aj ja som mala pred prvou tortou rychlokurz od Niky,ale este stale som si etrufla na tie figurky a zvieratka a tak 😝 , hmota je celkom jednoducha a tvarna,len ja niesom moc zrucna na taketo veci tak neviem co tam Barborke nacapem 😀 😀 a co sa tyka pazravosti na kolace u nas je to podobne a ja ked nemam den nieco sladke uz mam abstak 😀 😀

@sirinka to by u nas ani v mrazaku nevydrzalo tak dlho ,minule som davala zmrazit zakusky a tortu po Kikinej oslave v oktobri a do dvoch mesiacov sme to bud ja alebo mm povytahovali,Ki ka na taketo nieje 🙂

sirinka
15. apr 2011

@luba142 no ibaze my sme na tu tortu zabudli 😅 inac by ju tiez mm uz davno vytiahol...ja nie, lebo ja mam rada kremove a slahackove a tato bola orechova a to ja moc nemusim...

borocka
15. apr 2011

Ahojte, maly konecne zaspal 😝
u nas z torty neostane nic! ved ked si kazdy da po kusku, a kazdemu aj domov zvyknem na tanierik zabalit, tak mi uz neostane ani kusok aby som si vecer cukor pri relaxovani doplanila 😎
a s rozpravanim.......nema ziadne nejake svoje vyvrtky. snazi sa hovorit pekne spisovne,tak ako pocuje nas. len tie jeho odpovede ze nic!! a lebo!!! tak z tych mi az brucho praska 😀 😀 pubertacik maly. a on vam vie pocitat 😅 😅 normalne rano sme sli do obchodu a uz z kopca krici maminka bager!!! jeden!! a druhy!! a treti!!!! no ja hotova ze vazne tri bagre tam mame (upravuju travnaty teren). a vcera mu brat ukazal prstene co mal na ruke a pyta sa ho ze kolko vela ich ma a patko len taky fukot ze dva!!! a ja pozriem,a vazne dva prstene. a pritom my sa to vobec neucime. vobec s nim nezvyknem pocitat. len ked strihame nechty (ale to len do 5 a raz za tyzden). tak neviem kde sa naucil. myslim ze na to ma este casuuu, tak ale pekne ma prekvapkal.
a este take mile ma ze mozem!!! ked ho niekto posle aby sa ma opytal ci dovolim, alebo ho ja poslem nech sa spyta ci si moze daco pozicat, tak len pride za dotycnym, strci mu hlavu rovno do tvare a len tak "mozem! dakujem!" 😀 ziadna otazka, len rovno oznami

inak dnes si nadelal do kalhot 😔 😀 lebo vcera sa mu nepodarilo vykakat, a aj dnes od rana sme hadam 10x bezali, potlacil a vravi ze nevladzem, neda sa. a potom dobehol ze uz mam hovienko, a z teplakov mu trcalo 😝. ale dobre mu tak, horsie keby sa mu nepodarilo vykakat.

borocka
15. apr 2011

A ozaj, dnes mi konecne prisli tie crocksy. velmi su dobre. pato si ich obul a uz nevyzul 😀 z vonku su na podrazke take "stupliky" takze efekt ze chodi po kamienkoch a z vnutra maju tvarovanu stielku. navyse su uzke!! vobec sa mu nevyzuvaju! a to on ma ozaj chudu nozku. pekne su tvarovane. nejaky polsky vyrobca je to. spokojna som!

luba142
15. apr 2011

@sirinka ja mam tiez rada kremove a slahackove veci,suche moc nemusim okrem babovky 🙂

borocka
15. apr 2011

@luba142 ja milujem cokoladovu plnku, ale musi byt ozaj ziadne cokoladova 😉 inak aj dobosku alebo puncak. mam rada stavnate, lekvar na korpus nikdy nic nepokazi 😕 ale nie zasa moc, aby sa mi to cele rozpdalo na lyzicke. to mi vadi, ked je to moc mastne z hery

emode
15. apr 2011

@iinuska my sme pred mesiacom kupili Peugeot 5008 a sme velmi spokojni az na to moje male suchnutie lebo je to pre mna obrovske auto 😅 takze si ho pekne uzite, pokrstite ho a pekne sa on starajte 🙂

emode
15. apr 2011

@iinuska my sme pred mesiacom kupili Peugeot 5008 a sme velmi spokojni az na to moje male suchnutie lebo je to pre mna obrovske auto 😅 takze si ho pekne uzite, pokrstite ho a pekne sa on starajte 🙂

luba142
15. apr 2011

@borocka no hej aj take mokre zakusky mam rada puncaky a ruske rezy a smotanove torty s piskotami mnamkyyy

sirinka
15. apr 2011

@borocka a aj nejake tanieriky ti doma ostanu hehe???

luba142
15. apr 2011

@jamaat tot som nasla sa mi to paci,neviem ci to nasej Barborke nekupim aj Emke by sa to mozno pacilo,pisala si ,ze ma rada male figurky 🙂
http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

sirinka
15. apr 2011

baby...ked v pondelok rano moj muz odchadzal na sluzobku do presova, vravel, ze v utorok okolo stvrtej poobede uz bude doma...je piatok, jeho nikde a pred hodinou bol este v budapesti... 😠

luba142
15. apr 2011

@sirinka z presova do budapesti? hmmm

sirinka
15. apr 2011

@luba142 no dnes mali ist este do komarna, ale co robia v budapesti to netusim...

hoogy
15. apr 2011

no vidim,ze sa vam deti rozkecali....matko si vybera ten jazyk kde sa to lahsie povie🙂 som zvedava co bude ked sa mu prida este nemcina🙂
konecne sme uz treti den bez plienky len ma hneva,ze je vonku tak skaredo tak mu musim davat este navon plienku lebo sak by mu ritka odmrzla. ale chcela som sa opytat bab co maju chlapcov ci ich davate cikat aj po stojacky?

luba142
15. apr 2011

@sirinka snad sa coskoro dozvies 🙂

Baby my uz spinkame a isli sme spinkat z 37,5 pod pazuskou tak som zvedava co bude do rana a cez vikend 😒 😒