Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
22. apr 2011

@luba142 teraz jej to ešte svieti, lebo to má čerstvé. Ja dúfam, že sa to ešte stratí. už jednu jazvu na čele ☹

@soffi ono to na foto nie je veľmi vidieť, ale môže to byť zaujímavé-pekne.

borocka
22. apr 2011

caute, dnes som sa kus pripalila vonku, pali ma rameno aj lytko. maly vyfasoval piratku aj ked protestoval, pobehal si v kratasoch, ma chytene stehna 😉 a o pol jednej s polievkou v puse za pochodu zaspal 😀 😀 no bomba. sa tesim ze sa nam da zasa rezim do normalu. je uplne unaveny z toho tepla.

@sssimi pato ma tiez na tvari jazvu, asi pred 4mesiacmi ho sestra nechtiac poskrabala, resp on sa jej napichol na nechet, tak mu kozka odpadla.......ma to na nose, je to celkom vidiet. taka som bola nestastna preto, ale tiez dufam ze ako porastie tak to zmyzne. ze detom to vraj zvykne.......tak dufajme spolu

zuzkaprofant
22. apr 2011

@luba142 mne sa chrisko narodil 2.5

luba142
22. apr 2011

@zuzkaprofant no ja presne neviem kto je tak do toho 10.5., len viem o inuske ze maly Adamko je 1.5.,ale myslim,ze potom 7.5. 🙂 ako sa pytala @mukiii007

luba142
22. apr 2011

@sssimi ja si myslim,ze ked sa jej to teraz opali a potom bude koza blednut tak sa to strati,mne sa tak stratili aj jazvy co mavam popalene od rury 😀

sssimi
22. apr 2011

@borocka
@luba142 tak dufam, že to tak bude,lebo ma to dosť trápi. Chúďa ešte ani 2 roky a už má 2 jazvy. Keby ešte na kolene, tak mi je to jedno....
Inak ja som mala kiahne ako ročná a ostali mi 2 jazvy na tvári, ale vraj som mala tie vyrážky strašné.

luba142
22. apr 2011

@sssimi to zvykne ostat ked si to skrabes po kiahnach, aj Barborka uz bola tolko krat poskrabana aj sama od seba a nema jazvy ziadne

mystery7
22. apr 2011

ahojky kocky
Konecne som vas docitala, uff.

@zuzkaprofant je to asi 100m od nas, hned pri tip-tope
@soffi dnes mame oddychovy den, Mirko je u babky a my dorabame len drobnosti. Tie 2 dni boli hekticke, boli sme uz na pokraji sil. Ale zajtra pokracujeme, chceme toho zvladnut co najviac-najradsej uz vsetko. Je to na nervy!!!! 🙄 a to nam pomahali este 4 chlapi-rodina+kamosi
Potom dohodim nejake normalne foto, nie skatulove zatisie 😝
@jamaat ta lezecka stena-nechapem. Samu ju to napadlo? Ona ma take silne ruky??
@borocka Mirko mal supinky ako babo, treba vecer umyt vlasky, poriadne vysuchat uterakom,namastit olejcekom a rano vycesat. Skus, nam to pomohlo, odvtedy viac nemal.

Kocky daju sa niekde zohnat nalepky na stenu Vlacik Tomas?? A chcela by som aj pre seba, ale v baumaxe 1 kvet za 30€ 🙄 dajake drahe, nie??

luba142
22. apr 2011

@mystery7 pokukaj na mimibazare 😉

mystery7
22. apr 2011

@luba142 mrknem, ja len ci niektora nepoznate nejaku osvedcenu stranku 😉

luba142
22. apr 2011

@mystery7 veru nepoznam,nezhanala som nikdy take 🙂

jamaat
22. apr 2011

@sssimi Určite jej ten škrabanec zmizne, neboj nič.
@soffi Tá šušťáčka je super, aj my ju máme. Svetloružovú, ale čo je teraz v ponuke taká cyklámenová, tak tá je ešte krajšia. Škoda, že nemajú väčšie.
@mystery7 Vraj minule skúšala, keď boli s tatom von. Vtedy si ešte hocijako krížila ruky-nohy, tak jej to vraj vysvetľoval, ukazoval. No a včera už suverénne. Ona aj keď ide po rebríku na šmýkačku alebo domček, tak sa vie pridržiavať rukami v kadejakých výklenkoch, štrbinách, hranách.

emode
22. apr 2011

@mystery7 moja svagrina objednava, ma svoj obchod, tak sa opytam, ake ma ona ceny a hlavne ake to chces velke ...

baby, nenapisali ste mi nic, mate niektora skusenosti s pruhom, ci sa s tym da prezit par mesiacov alebo niekto Vas znamy/a ?? ak sa to stabilizuje, mam ist na tu dovcu?

mukiii007
22. apr 2011

@iinuska aké zaujímavé... 🙂 a inak vy ste kedy?

jamaat
22. apr 2011

@emode Zabudla som ti reagovať, ale aj tak ti nič neporadím. Nemám s tým žiadne skúsenosti. Verím, že je to na porazenie. Riadna dilema.

Práve som objednala turistický nosič z amazon.de, tak som zvedavá, ako to dopadne 🙂

soffi
22. apr 2011

@jamaat no my mame taku cyklamenovu, tak teraz neviem krotu myslis....ale dnes hodim foto kde ju ma na sebe

jamaat
22. apr 2011

@soffi Tak asi tú, čo máte. Tá je nádherná. Ja som Emke kúpila už pred rokom, vtedy boli svetlé.

sirinka
22. apr 2011

@emode da, moj nevlastny otec tak nejaky cas bol, niektory ludia si to sami zatlacaju dovnutra, niektori aj roky...ale je tam riziko, ked sa tam dostane crevo, moze mat horsiu cievnu vyzivu...takze lepsie cim skor vyriesit...
http://primar.sme.sk/c/4116658/prietrz-hernia.html

soffi
22. apr 2011

@jamaat hodila som foto, ale ma tam len nohavice....

luba142
22. apr 2011

@emode hej moj otec tiez s tym chodil asi 5 rokov a potom uz mu to zacalo tlacit na mechur a musel ist na operaciu lebo tam uz mal varix a a tu blanu z pruhu nejako zrastnutu co ja viem ale bolo to pred operaciou uz dost bolestive. Preto cim skorej sa to riesi tym menej komplikovany zakrok to je

borocka
22. apr 2011

@sssimi hej zmizne, teda ak tvar reaguje tak ako nohy. minule leto sa maly skotulal zo schodov, obil si lytko,spravili sa mu chrasty a ako odpadli tak mu ostali take biele miesta-jazvicky. a dnes uz ziadnu nema, pekne to vymyzlo. tiez som sa vtedy bala,ze aky maly a aky oznaceny, lebo to mal dost rozsiahle.

@luba142 nie kazdy skrabanec je taky,ze ostane jazva. takych slabych sme uz mali na stovky, aj po prstoch, aj rukach....ved on sa nikdy nehladi co robi a co chyta. ale toto na nose ma take vacsie, aj krvicka z toho trochu tiekla.
@emode a to si ako prisla k pruhu? s cim si sa natahovala?

luba142
22. apr 2011

@borocka ja som nepisala ze ostane jazva,prave ,ze so pisala, ze neostane 😉 😉

borocka
22. apr 2011

@luba142 ale vravela si ze baska sa uz tolkokrat aj sama doskrabala a nema ziadne jazvy.......tak na to som reagovala, ze nie po kazdom skrabnuti sa aj urobi jazva. my sme cely oznackovany. dnes ho spalilo slnko. aj som ho natrela 50kou, ale nem pomohlo 😠 lica aj predlaktia ma ako rak cervene. ale aspon nereval, tak mozno to len nevyzera vabne ale neboli ho

kosska3003
22. apr 2011

ahojte tak dnes bolo krasne my sme neni speceny doobeda na dvore sa blbli Marika ma prveho frajera vola sa ALex no strasne bozkavacky uz hadzem foto na face a poodede sme boli u nich zase na dvore tak mame o zabavu postarane stresne su zlaty a hlavne sa prehraju lepsie ako ked su je Marika len sama

borocka
22. apr 2011

@kosska3003 tak mas veget, super ze si nasla partaka a ak si este aj vy mami rozumiete, tak vyhra ista 😅

kosska3003
22. apr 2011

@borocka no my sa dlho pozname aj na svadbe nam boli aj my im ale deti sa akosi bali furt Alex sa bal Mariky a Marika jeho mamy ale teraz uz sa hraju a maju sa radi

borocka
22. apr 2011

@mystery7 olejcek myslis aky? riadny slnecnicovy, alebo olivovy? lebo uz aj to som pocula ze uplne obycajnym na vyprazanie staci.

borocka
22. apr 2011

@kosska3003 no hura, spolocnost je pre dieta najlepsia. a cim ho marika zastrasila ze sa jej bal?? 😀 to si ani neviem predstavit

emode
22. apr 2011

vdaka zienky, jasne, ze to budem riesit hned, ako sa vratime, ide o to, ze mame poistku na storno zajazdu, ale je tam spoluucast cca 10%, viem, ze riziká tam sú a zdravie by malo byť prednejšie ... snažím sa teraz byť v klude, co to spravi, zvyklo sa mi to ukludnit, len uz to trva dost dlho a je to akosi na pocit horsie ...

ale aby nam nebolo malo, tak neterka cestovala v stredu do Norska, mala jednu malu vyrazku na prste, vcera sa riadne vysypala, su to kiahne a so Sofiou bola v pondelok, ked uz pravdepodobne infekcna bola 🙄 😖

kosska3003
22. apr 2011

@borocka on je jedinacik ma 3 roky a stale bol pri dospelych a bal sa ked zakricala alebo nedaj boze ked plakala tak on vresky a hned k mame a teraz ze ked sa zobudi tak len stale hovory kde je teta Maja a Marika