Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
5. máj 2011

@borocka no jasne ani ja uz nechcem mi ideme to Tatier az v septembry ale teiz budem brat aj teple oblecenie

soffi
5. máj 2011

no babky my v sootu uz stahovacka, mame neskutocne vela veci, uz ani nemam kde prechadzat popri tych krabiciach 😅 , neviem kedy vybavim v novom baraku internet tak mi budete chybat 🙂

sssimi
5. máj 2011

@ludmilabb prosím ťa, ktorá stránka sa ti najviac pozdáva na plienky a s ktorými si najviac spokojná?

sssimi
5. máj 2011

@soffi net musite prvý zapájať 😀 Nedávno sa mi o tebe snívalo 😀 😀 😀

ludmilabb
5. máj 2011

@jamaat daj vediet ako sa ma marod 😝

ludmilabb
5. máj 2011

@sssimi objednavala som zo stranok, napr. www.ekoplienky.sk a www.plienocky.sk
su fajn, treba si aj ceny popozerat, kadejake akcie tiez robia
ake typy plienok myslis... ides riesit treningove plienky ci?

soffi
5. máj 2011

@sssimi no len dufam ze to nebolo nic hrozneeee :P mne s aminule s mystery snivalo 🙂

sssimi
5. máj 2011

@ludmilabb tréningové už mám, ale uvažujem že kupim ešte nejaké také ako ty si dávala. No a budúci rok plánujeme druhé a začínam rozmýšlať, že budem latkovať. Tak by sa mi ešte teraz oplatilo kúpiť aj pre Sarah kým neciká do šerbla.

@soffi nie vôbec nič zlé. V tom sne som ťa videla v telke. Vlastne niečo ako si sem dnes dávala link, len to už bolo z tejto doby, keď má Ninka 2 roky. Už presne neviem o čo tam šlo 😉

soffi
5. máj 2011

@sssimi ejha tak to aby som sa na sthaovacku vyfintila, mozno ma bude tocit telka 😀 😅

sssimi
5. máj 2011

@ludmilabb a ešte by ma zaujímalo, že keby som kúpila len vrchné nohavičky, môžem jej do nej namiesto originál plienky naskladať klasickú štvorcovú plienku?

sssimi
5. máj 2011

@soffi veru, že to bolo točené v nejakom byte a ešte si pamätám, že si mala na sebe rifle a žlté tričko s nejakou potlačou 😀

ludmilabb
5. máj 2011

@sssimi vsak do nohaviciek vkladas hocijake aj obycko plienky 😉 my tak frcime doma stale, Sofia ma jeden klasicky stvorec plus ja dovypchavam este jednou mensou vkladacou plienkou

sssimi
5. máj 2011

@ludmilabb a je to tak lepšie? Neprečúra sa ti ak nedovypchávaš?

borocka
5. máj 2011

@ludmilabb
@sssimi ludka?? to akoze das gatky a v nich ma poskladanu latkovu plienku?? a drzi to? vie sa s tym pohybovat?

jamaat
5. máj 2011

@ludmilabb Je to na hovno. Len chodí hore-dole, kňučí, s golierom do všetkého naráža. No katastrofa! To bude noc. ☹
Len dúfam, že sa to zlepší, lebo mi je z neho až do plaču.

mystery7
5. máj 2011

@borocka @soffi mali sme s nimi podpisanu zmluvu a mali nastupit tento tyzden. My sme si nasli konecne vacsi podnajom, vystahovali sme sa. Mm sa namakal ako na kostole, o vsetko sa staral, vzal si dovolenku. Dnes mi dosla sms, ze im to nevyhovuje. Tak som odpisala, ze mame predsa zmluvu, ktora je zavazna. A chlapik hned arogantny, ze on nebude platit za co nechce, ma lepsie ponuky....a v utorok mi do telefonu tvrdil, ze sa uz chcu stahovat. Tak ja nechapem.
Dala som nove inzeraty na net a uvidi sa, co bude dalej. Ale som z toho na infarkt. Doslova ma rozbolela hlava aj srdce. Mm to poviem az zajtra, ma tu prist po papiere a s nimi na matriku. Dufam, ze neodpadne 🙄 🙄 a teraz ani spolu nie sme, ze by sme sa nejako povzbudili. Tak tak, za dobrotu a ochotu......
Pritom mm sa nepozdavali, ale ja som ho k tomu dotlacila. Takze je to vsetko na mne.

ludmilabb
5. máj 2011

@jamaat do kelu, to je blbe, som si ani neuvedomila ze s golierom musi byt pes, ktovie akoby to vyzeralo u nas 😖
hlavne nech sa mu to dobre hoji, drzim palce
@borocka jezis ale nie obycajne gatky ale taketo nohavicky http://www.ekoplienky.sk/product/thirsties-duo-... tieto mame my doma a jasne ze sa vie v poskladanej plienke pohybovat ak dojdeme v zdravi na stretko uvidis 😀
@sssimi musim dovypchat inak by jej pretiekla teda zavisi ako dlho ju v tej plienke nechas
@mystery7 boha to je radost, akoze naco su zmluvy ked sa nedodrzuju 🤐

kosska3003
5. máj 2011

@mystery7 a on si mysli ze to ako ide reklamovat ako pokazeny televizor ci co na to mal mysliet ked to podpisoval ze sa mu to nepaci 😠 😠 😠 😠 ja by som ruky lamala

sssimi
5. máj 2011

@ludmilabb a dovypchávaš čím? Pošli mi prosím konkrétny link. Doteraz som sa tomu nevenovala a teraz to strašne ľutujem... No čo už...

mystery7
6. máj 2011

no to bola zase noc 🙄 zaspala som ledva po 23 o 2 mi doniesli Slavka, vraj sa zobudil na kojenie. Ale pri mne hned zaspal, tak som mu aspon do ust nastriekala kolostrum a zaspala som hned aj ja. O 5 som dostala 2infuzie a dosiel Slavko, spiai princ. Tak opat len trosku kolostra do pusinky dostal.
A pomedzi to celu noc buntosilo babo, co je s nami na izbe. Placka a placka. Maju problemy s prisatim. Teraz zacala plakat aj jeho mama. Uz asi nevladze, alebo ma krizu.

Tak takto veselo si tu zijem.

soffi
6. máj 2011

@mystery7 no ak mas taku spolubyvajucu ako som bola ja, tak to si toho placu este uzijes,..... 😅 ja som nastastie mala super spolubyvajucu , vlemi sme si rozumeli, aj spolu sme plakali aj sa smiali jak salene 😀

mystery7
6. máj 2011

@soffi nakoniec to bola kolika, vyprdkali ho a ok. Ja tie laktacne sestry nechapem, ved to musia spoznat. Ja ked som videla maleho vyzleceneho a nozky si tahal k hrudi, hned som vedela o co ide.
Uz su na tom lepsie, obaja.

Dalsia perla dna-neviem najst penazenku s dokladmi 😠 neviem si ani len spomenut, kedy som ju naposledy videla. Na ide roztrhat od nervov. Ked sa dari, tak sa dari. Najhorsie je, ze peniaze tam neboli ziadne, ale obciansky, nabita elektricenka, karta, grid karta, karta s cislom uctu.

borocka
6. máj 2011

@ludmilabb a tie gatuse uz nie su s vsitou plienkou?? no kuknem aj plienku, ale snad uz budete bez nej, hmm 😉

@mystery7 uz vam aspon vyplatili prve najmy? alebo zalohu? tak sa to robieva, 2-3 najmy dopredu pri podpise zmluvy. mate vy teraz z coho platit vas najom? takych ludi fakt nezodpovednych neznasam. sa na nich neda spolahnut, si neuvedomia ze dalsim potom len komplikuju zivot?? najprv si mail riadne rozmysliet co chcu a ako to chcu!!!!!! 😠 😠 ale neboj, isto to poriesite, ale mm radsej povedz skor, aby tam v nemocke nevychrlil par peknych slov.......nech sa doma v sukromi vyzlosti......a pride s nejakym napadom uz za tebou.
a ta penazenka, to je na mrtvicu, teraz su doklady take drahe......za obcianku je aj nejaka pokuta. ale ta grid karta a cislo uctu 😕 🙄 tak to je pekne na nervy, radsej si zavolaj do banky. isto si penazenku mala v nemocnici??????

kosska3003
6. máj 2011

ahojte tak som tu na skok dnes je uz krasne vonku aj teplo konecne ale rano mrzlo lebo su u nas pomrznute orechy ale moje muskaty to prezili tak je dobre dnes som si aj fuxie posadila tak uz len polievat akurat som dojedla palacinky s tvarohom mama mi dala tvaroh z biofarmy no uplne ze super je ako maslo ho natieram malej musim cosi z neho spravit asi ovocie rozmixujem a jej to zmiesam bude mat ovocny termix 😀 😀
@mystery7 tak to mas fakt smolu uz nech si doma a vsetko budete v klude riesit joj co si mas trozku odychnut v nemocke tak ty mas len jeden vacsi nerv za druhym no drzim palce nech sa vsetko poriesi 😉

borocka
6. máj 2011

http://alicabiela.blog.sme.sk/c/264379/Mama-ma-...

maminky citajte, mne aj slza padla 😕 😉

mystery7
6. máj 2011

@borocka peniaze nedali, lebo zmluva sa podpisovala 2tt pred nastahovanim. Boli sme dohodnuti, ze peniaze vyplatia pri preberani bytu. Nic od nich nechcem, ani o nich pocut, ani ich vidiet 😠 mm bol prekvapivo ok, len ma povzbudzoval a stale sa zaujimal ako sa ja mam a malicky Slavko. Zacali sme nove kolo inzeratov. Peniaze nejake rezervne mame, ale horko-tazko sme ich usporili, tak ma trapi ich minat koli debilom 🙄 🙄

Dnesny obed bol uzasny 😝 polievka=tepla voda s rezancami a mrkvou, druhe=varena ryba s vodou+zemiakova kasa, kompot=2ks jablkoveho kompotu a dezert=varene jablko ☹ 🙄 doma sa postavim na vahu a ukaze 45kg 😀 hahaha

Co sa tyka dokladov, mm doma hladal ako divy hodinu!!! Skusim este ja po prepusteni a pojdem si dat novu obcianku a s nou potom do banky 🙄 to zas budu prachy

ludmilabb
6. máj 2011

@sssimi mam tieto vkladacky a tie striedam
http://www.ekoplienky.sk/product/vkladacia-plie...
http://www.ekoplienky.sk/product/babylucy-stvor...
http://www.ekoplienky.sk/product/mam-happy-squa...
chces prejst z jednorazoviek na latkove ci ako?
@borocka urcite budeme mat plienky 😀
@mystery7 drzim palce s kojenim, nech sa vam to rozbehne, zatial mas teda len mledzivo, ze?
a penazenku najdes, verim tomu 😉

sssimi
6. máj 2011

@ludmilabb Aj ja som objednala tie prvé vkladačky organické bio. A k tomu dvoje vrchné nohavičky. A ano chcem prejsť na latkovky a pri druhom mimine už budem len latkovať. Predsa už budem na všetko zbehlejšia. A klasických plienok mám doma okolo 50ks, lebo Sarah som chvíľku latkovala zo začiatku.

mystery7
6. máj 2011

@ludmilabb dakujem, si optimistka, snad to vyjde 😉 ano mam len mledzivo, mlieko sa spusta az na 3.-4.den

sssimi
6. máj 2011

Ahojte babulky. Sarah sa konečne parádne rozkecáva. Dnes sama od seba povedala "tato kosí trávu". No skoro som odpadla 😀 Tak to nežne milučko rozpráva 🙂 Zopakuje dosť slovičok a keď si náhodou na nejaké netrúfa, tak začne zahovárať alebo kýva hlavou, že áno 😀 No sranda. Mm som zakázala hovoriť všetky jeho úchvatné prezývky, ktorými ma častuje, tak snáď sa uvedomí, lebo ho začnem biť 😀