Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
14. máj 2011

@borocka alebo newmas nejaku na zapareniny mast? skus kupit tu rybaciu a potierat to s tou

kosska3003
14. máj 2011

@borocka ja ked mala mala obdobie ze ju palila cikulka tak som ju sudokremom riadne natrela ja jej aj ritku kazdy vecer natieram sudokremom alebo ak mas ten bepanthen aj ten je dobry skus ten ak mas

kosska3003
14. máj 2011

@kackabrcka no u nas je uz teraz boj o dudu ked ju chce tak poviem ze nemame ze som ju spapala alebo cosi si vymyslim no ana zacne vrestat hadzat sa o zem ze ju chce tak neviem neviem ako to pojde

borocka
14. máj 2011

@luba142
@kosska3003 jasne, mam este sudokrem, aj to aloe co som spominala a niekde myslim ze aj decku indulonu. teraz uz spi, ale rano poskusame co sa bude dat. len zasa aby som sa nemylila v diagnoze 🙄

kosska3003
14. máj 2011

@borocka no a pohotovost ved ak sa ti bude v noci budit a plakat za to nic nedas ak zajtra skocis na pohotovost to ho musi strasne boliet a tam ti predpisu niaku tu masticku na to a vyberies v lekarni no uvidis co bude do rana chudacik nech to cim skor prejde

luba142
14. máj 2011

@borocka skus mu to natriet rano a uvidis behom dna mu to natieraj a pozoruj

borocka
14. máj 2011

@luba142
@kosska3003 budem budem, vsetko vyskusame. pato je maly hrdina, on to isto zvladne. uz nech je pondelok a normalne nas dr vysetri. hjoci on je taky odbornik ze dovi dopo

kosska3003
14. máj 2011

@borocka tak preto skus ak to neprejde ist na pohotovost aj tam ho normalne vysetria vsak uvidis mozno ho to do rana prejde aj zabudne ze ho nieco bolelo

borocka
14. máj 2011

@kosska3003 bodaj by si mala pravdu.
idem si uz lahnut a dufat ze sa vyspime

soffi
14. máj 2011

@borocka chudacik, hadam to nebude nic hrozne :(

kosska3003
14. máj 2011

@borocka jasne chod hadam bude spat aj ja idem uz do postele som k.o

sirinka
14. máj 2011

ahojte...tak uz aj nasa magdulka ma dva rociky...zaciatok dna bol hekticky, moj najdrahsi ako chystal drevo na gulas, zatal si sekeru do prsta...
tak som ho nalozila aj s janulkou a smykali sme do Ba na pohotovost, tam zistili, ze aj slacha je natata, tak volali plastika a ten to sil tristvrte hodiny...takze cca tri hodiny sme takto stravili...
medzitym nasi gulas uvarili, torticka dorazila a oslava mohla zacat...asi v polovici sa nam rozprsalo, tak sme sa ladovali dnu, ale inak super, decka sa obidve vytesili z darcekov a janulka dnes krasne spinkala... 😀

borocka
15. máj 2011

@sirinka tak vsetko najlepsie babukle, a pousinu!

za nami noc velmi dobra, vecer maly dostal nurofen a prespal az do rana. rano v pohode ale po prvom cikani zasa krik a mrnkot ze ho boli........ tak sme sa okupali v rumanceku. na plienke som po noci nasla aj hniz.
predkozka sa mu stiahnut neda 🙄 ma to cervensie ako vcera

iinuska
15. máj 2011

@sirinka Magdulke prajeme vsetko najlepsie k narodeninkam, Adamko posiela boztek 😵
@borocka a nemali by ste ist predsa na pohotovost ?

sssimi
15. máj 2011

@sirinka ach až mi prsty všetky poskrúcalo 😖

Nám oslava dopadla fajn. Síce o 18tej sa rozpršalo, ale naskladali sme sa dovnútra už najdení, tak sa ešte posedelo a 19:30 sa to rozpustilo. Sarah sa zabavila. Zaspala až o 22 😀 , lebo tu boli švagrovci.

A budem krstnááááá 🙂

borocka
15. máj 2011

@iinuska precitala som si niekolko debat o tom, kde si maminky radili a jednoznacne vychadza macanie v repiku a framykoin ako cislo jedno. doma uz mam oboje, tak snad. jedna maminka pisala, ze jej maly to maval kazde 2mesiace, je to vraj hnisavy zapal predkozky, akasi belanitida. vidim zlepsenie. vcera som mu to mohla len pofukat, dnes uz mi dovolil aj ochytat a skusit stiahnut predkozku. aj sa zatial menej stazuje. urcite ten repik zabera. teraz som ho ulozila, aj sme natreli framykoin.
zajtra isto zajdeme k dokymu a necham si vypisat listok na urologiu, nech mu to skontroluju a poradia mi co mam s tym robit, ci stahjovat alebo nestahovat predkozku, aku hygeinu zaviest.......

sirinka
15. máj 2011

@borocka listok uz nepotrebujes, mozes ist rovno, alebo si tam objednat termin...

jamaat
15. máj 2011

Ahojte. Hlásim si vytancovaná po svadbe, bolo výborne, aj som sesterke odpustila, že tak na poslednú chvíľu dali vedieť. Našťastie som nemusela vymýšľať s oblečením, dala som si to,čo som mala na plese. Dievky si obliekli šaty, čo som im z Prahy doniesla, ani som netušila, že budú mať takéto využitie 🙂 Emka bola perfektná, najskôr sa najedla, potom stále tancovala, pomedzi to občas pila a cikala. Pekne sa pýtala napriek tomu, že mala plienku, to sa doteraz asi nestalo. O pol jedenástej s ňou išli domov, ale ani v aute nezaspala 😨 Monika ju uložila spať, muž sa vrátil naspäť na svadbu, domov sme prišli o 6-tej ráno! Pred ôsmou som zobudenú Emku šupla Monike, nech sa aspoň trochu dospíme. A Monika Emku postrážila, kuchyňu poriadila a obed navarila!!! Eeeej, aké vie byť ona dobré dievča! Asi aj preto, že má teraz zaracha s počítačom a iné tresty 😀 ....Tak my sme drichmali do obeda. Idem teraz fotky stiahnuť.

@borocka Nech boľačka rýchlo prejde, repík a framykoin určite pomôžu. ...........Na vlasoch mám peknú farbu, len to Monika dosť odflákla, rýchlo to chcela mať z krku, tak mi to neroztrela úplne rovnomerne, pri blízkom pohľade vidno, že to nie je jednoliata farba. No ale tak čo už, aj horšie sa stáva. 🙂

Všetkým oslávencom gratulujem!

jamaat
15. máj 2011

@sirinka No ohromný úvod oslavy! Ale hlavne, že potom už všetko klaplo. 😉

sirinka
15. máj 2011

@jamaat no to hej, tak hlavne ked nic horsieho sa neudialo... 🙂

iinuska
15. máj 2011

jaaaaj baby, ja sa tu teraz trapim zo stiahnutymi prsnikmi. Musela som odsavat vcera vecer a aj dnes na obed.Pijem matovy caj, salviu nemame doma. Tie tabletky by som moc teda nechcela, je to vraj riadne svinstvo
@jamaat no tak to Ti poviem. Inak ked ma Peto zaracha na pocitac, tak sa tiez vie s Adamkom pekne zahrat. No ale obed ???? Snivajte s nami. Darmo, baby su baby

borocka
15. máj 2011

@jamaat a za co vyfasovala zaracha???

sssimi
15. máj 2011

@iinuska odstavuješ Adamka?

jamaat
15. máj 2011

@iinuska No ona vie byť šikovná, keď sa jej chce.
@borocka Lebo kašle na školu, prvoradé je pre ňu lakovanie nechtov, chatovanie na PC a telka. Mala si opraviť známky z matiky, ale aj na to sa vykašlala, doniesla štvorku z písomky, tak už ma dožrala.

iinuska
15. máj 2011

@sssimi ano, naposledy som ho kojila vo stvrtok nad ranom. celkom sa nam dari, len teda teraz sa mi este plnia prsia

sssimi
15. máj 2011

@iinuska Fuha, mne sa mlieko stratilo úplne behom týždňa, ale bez starostí.

kackabrcka
15. máj 2011

@kosska3003 u nas chvalabohu taky boj nebol o dudku, aj ked sme ju uz vela krat vyhodili akoze sliepkam no vzdy ju pytala naspat.. tak som uz nevedela akym sposobom jej ju zobrat, nastrihla som ju noznickami.. sama povedala ze duda je kaput a nema ju od stvrtka, tak som aj rada ak sa to podari 😉

luba142
15. máj 2011

ahojte u nas dnes bola oslava a dopadla dobre

@sssimi
@sirinka gratulujeme oslavenkynam 😉 😉

aby som nezabudla tak nasa pritomnost na stretku je v ohrozeni,neviem ci Kike nezacinaju kiahne lebo ma male cervene dobky ...neviem ci z toho nebudu kiahne ☹ ☹ ☹

emode
15. máj 2011

@luba142 ak jej zacinaju, tak na stretku uz bude ok 😀 dakujem za gratulacie, my sme oslavili 30. aprila 🙂 len sa rodina poschadzala az teraz, tak sme dokonca na 2x, vcera u svokrovcov (lebo tam sa lepsie vari gulas 😅 ) a dnes prisli nasi s krstnymi a sesternicou ... akoze pohoda, torta na prvy pohlad nic moc, ale chutovo bola dobra ... dnes som robila len studene misy, doobeda sme skocili po trampolinu do DK ... moj mm nakoniec vybral 350cm-vu 😨 ma skoro vystrelo ... a Sofia vcera dostala od svagrovcov odrazadlo dvojkolesove a nedociahne na zem 😅 ... a 😉 dnes ma Sofia meniny 😅 tak gratulujeme Ludkinej Sofinke 😅 😅

luba142
15. máj 2011

@emode to hej ale moze to potom dostat Barborka a to uz nemozeme prist ☹
A Sofinkam vsetko naj k meninam 🙂