Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
6. júl 2010

diky baby, dufam, ze to nebude trvat rok ako prvykrat..🙂

emode
6. júl 2010

ahojte 😅
my si este vychutnavame Sofinku a po najblizsej dovolenke ideme naostro 😀
rano sa mi zdalo, ze sopliky uz lepsie no a po ranajkach som jej zlte vytiahla 😖 tak hybaj k dokyne, dostali sme kvapky specialne do nosa ...

lady sofiu nechavame aj zliezat schody ale som pri nej 😝 tiez vylieza na postel a sedacku ale mame take nizsie tak sa jej da ... vystvera sa tiez hocikde a smykacky miluje 😅

ludka to je este dobra cena na sandalky, ja som jej kupila pred 6 tyzdnami superfit znacku za 38 Eur, lebo 18ku som nikde nemohla zohnat pred dovolenkou a uz su jej male, jej za ten čas narastla noha skoro o 2 cm 😝

zuzkad
6. júl 2010

ahojte kocky,

tu nam prsii a prsiii ☹ ☹ ale zas po tom teple to aj dobre padne, len hromy trieskaju a moj psik sa tu pri mne trasie chudatko moje ☹ ☹
Ja som rozcarovana, ako na slobode zvierat bohovsky pomahaju proti tyranu 😠 😠 pisala som im vcera ohladom toho psika, co ho dobil ten chalan, chcela som radu ako mam postupovat ...pisala som im, ze toho chalana z videnia poznam a viem, kde chodieva von, kedze ho vychovava ulica...odpisali mi, ze som mala volat hned policiu ( mimochodom ked ich zavolate, tak pridu za dobre 15 minut ) a kedze neviem jeho adresu a ani meno neda sa s tym nic robit...to akoze ma ma uspokojit 😠 😠 preboha, ved su ochrancovia a bojovnici proti tyraniu 😠 😠 mohli sme nieco spolocne podniknut, ja by som im dala info keby bol vonku a isli by mu odobrat toho psika a presetrit to...ved 3 svedkovia je dost nie !! Ved to urcite nebolo posledny krat a ten psik je takto trapeny stale podla mna. Nedokazem zit s myslienkou, ze je stale v rukach toho hajzla !! Skusim vystopovat kde byva a popytam sa psickarov ci ho niekto nepozna po mene....keby som mala moznost tak ho dam aj riadne zmlatit 😠 😠 😠 ved takto ten psik nebude zit dlho, raz mu ublizi tak, ze to chuda neprezije 😢 😢 😢

Nicolasko ma inak uz prerezany dalsi zubok, az piaty 😀 😀 😀 ale uz sa prerezava siesty ...do teraz sme mali 4 zubky 😅 😅

jamaat
6. júl 2010

@zuzkad Sloboda zvierat nemôže len tak odobrať psa, musí to byť za asistencie polície, pokiaľ viem.

My sme boli na kúpalisku, ale už sa aj tu zamračilo. Emka zaspala, akonáhle som ju do auta posadila, tak som ohromne zvedavá, či bude ešte spať a či jej tých 10 minút v aute bude stačiť do večera.

mimi21
6. júl 2010

@emode a kedy bude najblizsia dovolenka??? 😉

jamaat
6. júl 2010

Ja som pomaly každý deň v šoku, čo Emka už dokáže, čo odkuká, vymyslí. Včera napríklad mala v ruke fľaštičku zo Sinupretu, tak prišla ku psovi, zodvihla mu ucho a pekne mu začala akože do ucha kvapkať. Aj fľaštička správne otočená, aj do ucha presne mierila. Deny má totiž zapálené jedno ucho, tak mu kvapkám. Ale Emka nikdy pri tom nejako neasistovala a aj tak si stihla všetko povšímať.
Dnes zase to vyzerá na "prúser", lebo sa mi zdá, že si cielene prisunula stoličku ku kuchynskej linke. Našťastie na stoličku ešte vyliezť nevie, ale večer už možno aj to bude vedieť. Na kúpalisku sa vytrepala do kočíka a v ňom sa postavila.

A prší. A do mesta na nákup mi treba ísť.

iinuska
6. júl 2010

no, po polhodinovom kocikovani maly zaspal. Uz ma aj nohy bolia. U nas len trosku poprsalo a a uz svieti slnko. Ked sa vyspi, planujem ist na nakupy. Aj do lekarne by som mala vybehnut nejake veci uz na dovolenku pokupit. Ved ani paralen nemame

@jamaat no to je riadne sikovnica, ta Emka,ze do kocika vyliezla

jamaat
6. júl 2010

U nás zaspávanie po riadnych hysákoch v postieľke. Zase chytá nervné obdobie, v noci nespí poriadne, pri kojení sa krúti....no a dnes ešte ten 10-minútový spánok v aute, takže paráda. Ale už spí konečne. Ja sa najviac bojím, že zase vypadne z postieľky. 😖

jamaat
6. júl 2010

Hmm...spala do šiestej vyše 2 hodín. Tak tu budeme večer všetci strašiť.

ludmilabb
6. júl 2010

@jamaat zaujimave spanie 😕
mne Sofia bola prispata uz v kociku ale bola hore tak som ju len zobrala, neprezliekala len dala na prsnik a zaspala, musela byt riadne unavena lebo na prsniku nezvykne zaspat a spala 13:40 co je trosku viac ako zvycajne

rybca
6. júl 2010

@iinuska - ja ani nepamatam kedy mi Matko zaspal v kociku..🙂 musi byt uplne vystrety a vykukuje, ani strieska nemoze byt napnuta a oprie sa len vtedy, ked si chce vylozit nohy na hrazdu..🙂

@jamaat - to poznam, mne uz tiez Matko vyliezol do kocika..🙂 odvtedy ho hned skladam ako prideme domov..🙂

mimi21
6. júl 2010

ani my uz nespime v kociku pekne davno
zase mame pod oknami cirkus, levy uz revu, ale teraz mi to nevadi kedze uz mame plastaky 🙂

no v telke zase fucik, ale je mi jedno pri com budem dnes driemat 😅

jamaat
6. júl 2010

Aj ja by som mala ísť dnes skôr spať. Emka ešte stavia vežu z pohárikov, plná života. 🙂

mimi21
6. júl 2010

mne si NIna sama od seba zacala cistit usi vatovou tycinkou, odkukala ked som jej ja cistila 😉

rybca
6. júl 2010

No tak nam asi tak skoro spanok nehrozi, uz teraz ludia vonku hukaju a trubia...:(

mimi21
6. júl 2010

@rybca tak oblec maleho do oranzoveho a sup, sup do ulic 😀

iinuska
6. júl 2010

u nas tiez fici futbal, ved akoby to bolo 😀 . Adamko spinka. Zmorili ho obchody...

@rybca adamkocez den ani inak nezspi, len v kociku ho musim hondrlakat. Vecer je to lepsie, nakojim, chvilku ponosim, a este kym nespi ho davam do postielky. A snazim sa to hondrlakanie stale skracovat

ludmilabb
6. júl 2010

my spime, Sofia by sama dobrovolne do kocika nevliezla aj ked sa pokusa vyliezt na gauc, teraz skor beha ako zmyslov zbavena lebo vsak objav chodenia je staly cerstvy 😀

sssimi
6. júl 2010

Ahojte Babuľky.
Sarah mám ešte stále hore. Už by aj mohla ísť spať nech sa môžem isť pomojkať s manželom 😀
A sledujem, že sa to tu dáko rozbieha s otehotňovaním... No asi sa stiahnem do úzadia 😀 . Tento mesiac idem na DANU, tak nech sa nám ešte nešmykne 😅

Teraz máme šou z malej. Chodí ako raketa a všetkých naokolo kŕmi. Z lyžičkou mieša hrnček a potom mi velice dáva jesť 😀 A k tomu ten jej komentár, že "na". 😀

ladywitch26
6. júl 2010

@sssimi jak pomojkat? vsak az pondelok tam bolo napisane 😀 😀

iinuska
6. júl 2010

jaaaj, my sme sa uz davno nemojkali...

ludmilabb
6. júl 2010

mojkat to uz hej 😀 nemam s kym

iinuska
6. júl 2010

baby, a vam sa deti nebudia, ked sa mojkate? Adamko akokeby to citil, vzdy sa zacne mrvit 😅

ludmilabb
6. júl 2010

my kedze mame len jedno dieta nemame problem zmenit miesto 😀

jamaat
6. júl 2010

No už aj my spíme. To je úplne naprd, keď neskoro vstane, lebo potom podľa času sa jej už chce spať, podľa únavy ešte nie, tak je z toho tak akurát chaos a nervy.

@iinuska U nás nápodobne, hneď sa začne mrviť, ale ona pri akomkoľvek zvuku, má veľmi ľahký spánok.

zuzkad
6. júl 2010

no mne maly este nespi, uz spal, ale ked som ho prelozila do postielky zacal si spievat a robit somarinky, teraz tam stone a cakam kedy zacne plakat...kde su tie dobre casy, ked zaspaval sam 😖 😖
maly ked spi tak ho nezobudi nic, ani mojkanie 😅 😅 ale najlepsie sa mojka, ked svokra vonku kocikuje 😀 😀 😀

Ja mam strasnuuu chut na zakusok 😝 😝 tak by som si dala nieco...dm 😅 😅 neposles nejaku tortuuu 😅 😅 ..aj ked tu je sikovnic az az...torty by som si dala asi od vas kazdej co fotky na FB davate 😝 😝 asi si otvorim cokoladku, aspon nieco 😅

jamaat
6. júl 2010

@zuzkad Ja som mala tuniakový šalát dosť kyslý, to som zajedla Kokosinom, potom som si dala banánový mliečny koktail a teraz čakám, čo bude 😅

zuzkad
6. júl 2010

@jamaat 😀 😀 dobra kombinacia 😉 😉 ale aj ja tak mixujem...celkom dobre to znasam 😅 😅

normalne je v izbe ticho 😕 😕 idem pozriet co sa deje, zeby sam zaspal ?? 😕 😕 😕

ludmilabb
6. júl 2010

ja som mala predvcerom vecer tiez taky zachvat ze jablko, chrumky a Deli tesne za sebou 😝

zuzkad
6. júl 2010

no tak normalne moj syncek sam zaspinkal 😕 😕 to sa mi uz riadne dlhooo nepodarilo...isla som ho pozriet a on si spokojne spinka, bez toho aby som bola pri nom 😅 😅 to je asi len vynimocne...uvidime
no ja som dojedla melon a prave si davam twister nanuk, tiez zaujimava kombinacia 😀 😀 tu cokoladu som este neotvorila 😉 😉