Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
27. júl 2009

inac mala mi cestuje po postielke ako hodinova rucicka, ritka na jednom mieste a telickom kruti dookola 🙂
len uz sa bojimze sa buchne, lebo hniezdo som na jednej strane zohla, aby som na nu videla z postele bez toho aby som sa musela postavit

sssimi
27. júl 2009

Luba keď je plienka celkom plná musí to niekadiaľ vyliezť 😀 ... Ak by boli zlé plienky tieklo by to po nožičkách.

Kočky to očkovanie v 3ťom mesiaci-to si musím ísť očkovaciu látku vyzdvihnúť z lekárne alebo ich tam doky má?

luba142
27. júl 2009

mimi aj nasa sa uz toci a vzdy ked ju v noci idem vybrat bud je v postielke zosunuta dole ako ma nohy takze ju najdem v polke alebo ma nohu von medzi spruslami a hniezdo asi prevazem tak ze za hlavicu a na tej strane kde nepotrebujem vlastne na strane u steny aby bolo

mimi21
27. júl 2009

sssimi asi to dr. má priamo u seba, ianc by ti asi dala recept
mne dala recept len na ten rotavirus, ale nakoniec som ho ani nevyzdvihla

luba142
27. júl 2009

simi aj ked plna nieje tak to tecie mimo 😀 a u nas to maju doktori tie vakciny

luba142
27. júl 2009

simi ale mohlo by sa to aj vsiaknut no nie? 🙂

jamerlenka
27. júl 2009

ahojte dievcata, som v tomto novacik a som si vsimla, ze ste majovky tak ako my 🙂 mali sme taky isty problem s pretekanim plienok (pampersky sleep&play), zacala som pouzivat tiez z dm-ky babylove a bola som milo prekvapena ze nemame uz ziaden problem 🙂 chcem sa vas opytat, davate v takychto horucavach vasim dietkam aj vodu alebo cajik? mne odporucili nech jej dam po lyzickach trosku z lucky dojcenskej ale mala potom zelene v plienkach ☹

luba142
27. júl 2009

jamerlenka ak kojis tak nemusis davat vobec nic babo si vypita ked je smadne castejsie pit

jamerlenka
27. júl 2009

Lubka, dakujem...a ty ako casto malinku kojis? pyta si casto? mne sa ani nezda, ze by si moja pytala castejsie, i ked pred par dnami, pila kazde dve hodinky asi...

sirinka
27. júl 2009

ahojte...my sme dnes boli na poradni...a mame 5200g 😎

monkap
autor
27. júl 2009

luba: ja davam pampers ... a teraz mam prvy-krat jedno balenie dm babylove a su fajn .... mne sa tiez mala niekedy prekakala - vrchom .. tak zacala som davat vacsie plienky - c. 3 a zatial OK .... ale asi je fakt pravda, ze ked je toho velmi vela, musi to niekadial vytiect 😖

monkap
autor
27. júl 2009

jamerlenka: ja nedavam vobec vodu ani cajik ... iba mm

klomi
27. júl 2009

Ahojte,konecne som sa dostala po dlhej dobe k PC,tak rychlo pocitkam cosi 😵
Mala gagoce na posteli a kukuckuje na mna 😀 .

My davame pampersky a su OK.
A davame pit aj trochu vodicky,ked je teplo.Sme na UM, cajik Leuska nechce vobec...

sssimi
27. júl 2009

Ja dávam malinko vodičky iba keď sme vonku. Inak mm.

Plienky momentálne dávam Hellen Harperky a sú fajn.

sirinka
27. júl 2009

mne sa zatial nestalo, zeby nam hovienko pretieklo...ani v latkovych ani v jednorazovkach... ale prebalujem hned ako vidim, citim ci pocujem, ze kaka 😅

a okrem MM nepije vobec nic.

luba142
27. júl 2009

AHOJTE 🙂
jamerlenka ja cez den kojim cca kazde 2hodky ked spinka tak niekedy 3-4

monka ja uz teraz som kupila len babylove ale mam nacate oranzove pampersky predtym som mala tiez babylove a prve pampers newbord mame tiez 3. od 4-9kg

sssimi
27. júl 2009

Mne zatiaľ malá prekakala len pampersky a aj to bolo keď mala okolo 3, 5 kg a malá také tenučké nožičky 😀

luba142
27. júl 2009

moja ma teraz asi tak stolicu raz za den a to potom aj tak vyzera ze sa prekaka 😀 a pampersky mozem menit kazdu chvilu lebo je stale mokra

sssimi
27. júl 2009

Luba máš krásne deti... Barborka má už hnedé oči?

luba142
27. júl 2009

simi co ja viem ved sa mi uz zdaju ze su ine ale skorej take do zelena zblizka mozno bude mat zelenohnede ako my s mm starsia Kika ma zelene

sssimi
27. júl 2009

A kedy sa jej zmenili? Moja malá má stále modré, tak by som chcela vedieť či jej zostanu.

luba142
27. júl 2009

ja ani neviem kedy 🙂 este je tam troska povodnej ale aj taky zelenkavy nadych maju. Mte niekto modre oci?

sirinka
27. júl 2009

nasa bude tiez modroocka...jedine, zeby sa este na zeleno vyfarbila...
sssimi ak jej ocka vybledli, zrejme uz bude modroocka

dupinka
27. júl 2009

ahojte!

nas bude modroocko, vybledla mu na bridlicovomodra novorodenecka farba a zostali pekne modre ocka (aspon nieco po mne, chichi)

Baby, aj vasi drobci maju taky spanok, ze v niektore dni spinkaju cez den len sotva pol-tristvrte hodinove fazy aj niekolkokrat? A potom dalsi den su spavi??

sisinka5
27. júl 2009

dupinka ak sa mozem pridat aj ja mam tento problem s malou jeden den sotva stacim nieco porobit len co ju uspim o pol hodku je hore a na druhy den, keby nemusela tak ani nepapa prespi cely den aj ja si hlavu lamem cim to je?

kosska3003
27. júl 2009

ahojte tak som si vas docitala no moja mala tiez kazde rano prekaka plienku a pouzivam hagiis no a ona tak nalozi ze to by prkakala asi kazdu podla mna lebo potom celi den pohoda

sirinka
27. júl 2009

my mame iba tie nespave dni...resp. magdalenka spi iba na rukach alebo v manduci...

kosska3003
27. júl 2009

inac k tomu spaniu aj my to mame ale skor tak ze spinka hodinku dve a jeden den spi len tri krat po pol hodke a to je vsetko ale to zvycajne ked je take teplo velke ale aspon celu noc prespinka

jamerlenka
27. júl 2009

ahojte, k tomu spaniu, mne sa tiez stava, ze jeden den prespi cely, az sa potom strachujem, ze ci sa nieco nedeje a dalsi den je cula, ze by cely den len vsetko obzerala a skumala a stale sa len zabavala s niekym...a tiez ako kosska pise, ked je tak velmi teplo vonku tak vtedy zvycajne nespi

mam este tiez otazocku na vas, ako ste na tom s cumlikmi? ja uz zacinam byt z toho nestatna, Sofinke sme ho dali parkrat ked sme boli vonku v spolocnosti a teraz si uz na neho navykla strasne :(

dualcore
28. júl 2009

Pekne ranko baby.tak dnes tu este vsetky spite? mna maly zobudil o pol piatej a uz potom odmietol spat a je vesely do teraz.ideme dnes na klby tak dufam ze tam konecne ten dok.bude.lebo uz je najvyzsi cas 😒
tak sa tu dnes majte a ked mi moja duracelka opat dovoli pridem vas kuk 🙂