Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
13. okt 2010

@mystery7 nie za 10 minut som doma no uvidim zatial spi este pockam do 14,45

kosska3003
13. okt 2010

no strajkuju nech len strajkuju ja som si zacala platit dobrovolne nenocenke to najvyssie 50 eur mesacne tak dufam ze mi daju potom matesku lebo ma slahne ak nie

ludmilabb
13. okt 2010

ja davam pancuchy uz davnejsie lebo gate a teplaky co mame sa mi zdaju vsetky tenke a Sofia si rada sada do travy este stastie ze ma latkovky predsa len vrstva bavlny to isti aj ked uz 2x nadchu mala ale to si aj prenasame
ja som vcera behala po terenoch pavuky zbierat a teraz ich musim triedit lebo ize madarski kolegovia pouzivaju ine metody tak som zivy matros domov niesla do chladnicky uskladnit a pomaly to budem preberat ako popoluska 😀

sirinka
13. okt 2010

@kosska3003 matersku dostanes...toto sa tyka vysky rodicovskeho 😉

ludmilabb
13. okt 2010

@emode u nas sa do rury musi Sofia pozerat lebo tam ma svoj odraz aj ju ucime ze je to ziza ale ona to ma tak na haku
ja mam pocit ze moje vychovne metody su nedosledne a Sofia mi po hlave skace

ladywitch26
13. okt 2010

ale ste sa rozpisali.... ja som skoro hodinu uspavala stanku. boli s aupairkou v tom materskom centre, prisla unavena,ze mi tu na kresle zaspavala, tak som ju supla do postielky, ale len kraviny vymyslala. kazdu chvilu z postielky vyliezala, to porazit ma slo. esteze maly cely cas krasne spal, ani sa nezamrvil. nestiham dnes absolutne nic. maly sa chce kazdu chvilu krmit, co som rano akurat seba do sprchy hodila, vlasy si vysusila a mlieko odsala, uz pytal zasa, teraz stanka vyvadzala a varit sa mi ani neoplati zacat, lebo mozem maleho balit, pojdeme k doktorke o pol hodinu. takze obed nebude, az rovno vecera. 😝

ja ked peciem, tak stanka uz vie, ze to je horuce. najskor som jej tam davala jej sedacku ako zabranu, a teraz ked zabudnem, tak ju tam ona sama odtisne. a pred krbom mame bezpecnostnu klietku, takze tam sa nedostane.
a tiez som citala,ze ma byt tuha zima, hlavne tu u nas, lebo ze sa spomalil golfsky prud, ktory hlavne nase ostrovy tu otepluje v zime, takze asi toho roku aj snehu mozeme ocakavat. minuly rok sme mali dokonca -10 mrazy, co bol uz extrem na irsko. ale muz siel uz drevo s kamaratom chystat do lesa dnes, tak hadam nepomrzneme, budeme si v krbe kurit. ale lutujem ostatnych, lebo uz minulu zimu mali problem poniektori, ze im voda zamrzla v rurkach a potrhalo vsetko. nie su zvyknuti na take teploty, tak oni vsetky potrubia len par centakov popod zem a tam to hned mrzne.

ladywitch26
13. okt 2010

@sirinka no vsak aj tu sa strajkuje, ale nie kvoli tomu rodicovskemu. oni skrtia vsetky vydavky v rozpocte kvoli jednej sprostej banke. poziciavali uvery velkym developerskym firmam, ti vystavali tisice domov po irsku, ale prisla kriza, 50000 domov a bytov neobyvanych a banka bola pred krachom. riaditela aj odsudili, no ale co uz, ked on akoze ziadny majetok nema. a vraj keby nechali tu banku krachnut,tak to ma este horsi dopad, tak do nej idu nasackovat 35miliard euro. kvoli jedinej banke a sme na tom pomaly ako grecko.... 😠

sirinka
13. okt 2010

@ladywitch26 no ved aj sk tak skonci...raz lavica, raz pravica...kasa prazdna, strajkuje sa, vsetci chcu z tej prazdnej kasy viac a viac...na dobrej ceste to nie je...

mystery7
13. okt 2010

ja mam niekedy pocit, ze poslanci a su mimozemstania. Oni ziju z inych penazi ako my a maju aj ine naroky 🙄

sssimi
13. okt 2010

@ludmilabb pavúkov do chladničky?

mystery7
13. okt 2010

ja by som pavuka nechcela mat nikde a nie to este v chladnicke 😉

emode
13. okt 2010

@ludmilabb to aj ja mam niekedy taky pocit lepsie je to, ked je v jaslickach a potom so mnou to tak nevyvadza a nevymysla

mame pred domom krasneho pavuka, neprides si zobrat, sofii ukazujeme kazdy den 😀

mimi21
13. okt 2010

@sirinka my mame cerveno zltu sedacku a nabytok je svetlunky, javor, je to super prakticke, nic na nom nevidno, ani prach 😅 lebo na tmavom hned vsetko vidno 😀

ladywitch26
13. okt 2010

tak sme prisli od doktorky, napise do nemocnice, aby ma objednali na nejaky termin. som zvedava, na kedy to bude. dufam,ze nie o tri mesiace, lebo to musime ist na plastiku

sirinka
13. okt 2010

@mimi21 no tato kombinacia sa mi zase az tak nepozdava...ani cierna...najradsej by som nieco tmavosede mozno mliecne sklo do toho...uvidime...

ludmilabb
13. okt 2010

@sssimi to je zmes travy, zeminy a vsetkeho co v tom zije 😀
@emode a mohli by sme sa stretnut ked uz budeme uplne fit

emode
13. okt 2010

@ludmilabb no prid si pre toho pavuka 😀 my ho zatial opatrujeme aj s pavucinou 😅

mimi21
13. okt 2010

no tak my sme si dnes pekne stresy uhnali
akosi sme si dobre nepremerali kam pojde sedacka, objednali sme 3+2+2 a zistili sme ze ta posledna 2 sa nam tam nezmesti
teta ked nas zbadala v obchode tak sa zacala smiat, lebo vcera sme tam riadnu sou narobili ako sme si nevedeli vybrat ani farbu ani nic, ale nastastie sa objednavka dala v pohode zmenit 🙂

ja si trochu srkam sampanske, nech si dieta zvyka 😀 a napchavam sa syrovymi pagacmi co som dnes upiekla, lebo tu boli krstni a mamca, mala sa statocne s nimi vyblaznila ale uz nastastie spi

mimi21
13. okt 2010

@jamaat inak dnes som si uvedomila, ze este nemam fotku "s tymto" bruskom 😅 budem musiet napravit
a stretko jasnacka dat mozme, akurat tento tyzden nie, lebo tu mam krstnych z KE
ale inac cim skor tym lepsie 😀

sirinka
13. okt 2010

@mimi21 a aku farbu ste s nakoniec vybrali?

zuzkaprofant
13. okt 2010

ahoojte chcem sa opytat ake cislo kupujete na zimu topanociek a aky velky overal

iinuska
13. okt 2010

@zuzkaprofant Adamko ma teraz tenisky 21, tak na zimu asi 22. No ale budem musiet vyskusat

soffi
13. okt 2010

@zuzkaprofant no my mame topanocky 22 a jedny aj 23,lebo pocitam s tym, ze ked jej dam aj hrubsiu ponozku....a overal 86

ladywitch26
13. okt 2010

@zuzkaprofant zuzka, mne teraz stanka nosi 21ky, ale cizmicky zateplene kupim asi 23ky, ked jej dam do toho pancusky a ponozky, tak aby sa jej tam noha zmestila

sirinka
13. okt 2010

my tiez zimne 22-23 a overal a bundicky 92....nech v pohode dame aj svetrik pod to a vydrzi to do jari...radsej teraz trosku podhnem...

kosska3003
13. okt 2010

@zuzkaprofant ja som jej kupila aj topanky aj snehule 23 a botasky ma 21 a overal som jej nekupovala ale bundu a oteplovaky zvlast ale tam je velkost ze Mko na tom tak neviem aka je to velkost tak ale 92 az 98 isto ma to zahnute aj na rok to asi bude nosit

ladywitch26
13. okt 2010

http://www.sante-sk.sk/index.php?idk=131&sm=men...

taketo som rozmyslala, ze jej kupim. vzor EX4006

sirinka
13. okt 2010

@ladywitch26 pekne su...take neutralne, hodia sa k hocicomu aj k suknicke...

iinuska
13. okt 2010

@ladywitch26 maly ma tiez tuto znacku, take prechodne, velmi su dobre. Ale uz su mu male

ladywitch26
13. okt 2010

@sirinka mne sa paci,ze ten jazyk je vysoko, takze aj do snehu v pohode. musim sa pripravit,lebo hlasia velmi tuhu zimu. ze sa golfsky prud spomalil, tak tohto roku hadam aj my tu budeme mat mrazy a kopu snehu