Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
18. nov 2010

@mimi21 tak to je jednoznacne zo zubov. ocaky su svine. nas trapia uz skoro mesiac. ale uz len posledny spodny vylezie a mame pokoj. teda aspon kym nepojdu zasa 5ky.

sssimi
18. nov 2010

@ladywitch26 5ky idú až po 3ťom roku a tie sú vraj v pohodičke.

ludmilabb
19. nov 2010

@mystery7 dnes na teba myslim lebo Sofia mi vyzrala vsetky nervy behom hodinky od kedy vstala a teraz neviem ako si idem napravit naladu a byt ku nej mila a mat s nou trpezlivost, to dieta dnes mrnci snad za vsetko, grrrr

iinuska
19. nov 2010

dobre ranko
za nami hrozna noc, Adamko sa zobudil tusim aj 6 krat, no katastofa, a toto pocacie do toho, chce a mi spaaaaat.
Ale vybehneme aj von, lebo uz nam je dlho, od 7.15 sme hore. Rozmyslam, ze pojdeme do MC...

nikanika28
19. nov 2010

Caute zienky
aj my sme mali taku nekludnejsiu noc, rano mi aj Klarka ukazovala au-au na licku ze ma, tak ju tiez asi ocaky trapia. Mne sa od rana uplne uzastne dari, najprv som vyliala plnu klarkinu flasu s mliekom, letela z dresu na zem..takze mlieko vsade 😝 ..no a potom mi zo skrinky spadli dva pohare, v jednom boli lanove semienka a v druhom susene hrozienka....pol hodinu som to zametala, tie svine krpate sa dostali snad vsade 🙄 😀 ..asi sa pojdem dnes niekam zahrabat 😝

nikanika28
19. nov 2010

ozaj, neviete, co je dobre proti vypadavaniu vlasov?

sirinka
19. nov 2010

@sssimi hej, tak nejako... 😉

sirinka
19. nov 2010

nova sukromna skolka u nas na dedine...a tie ceny...je toto normalne 🙄
http://www.ccdaisyland.sk/cennik.html

iinuska
19. nov 2010

@nikanika28 mne teraz tiez viacej padaju vlasy, ale to takto na jesen vzdy

sssimi
19. nov 2010

@nikanika28 Revalid. Mne vždy zabral.

sirinka
19. nov 2010

@nikanika28 skus doplnit zinok, inac v tomto obdobi je normalne zvysene padanie vlasov 😉

kosska3003
19. nov 2010

ahojte tak my sme spali do 9 teraz je v postielke no je ticho ale nespala este tak pojdem kuknut zachvilku potom pojdeme k mame varia gulas vonku tak dafam ze nezacne prsat lebo ma skak trafi a ja nevime ci mojej idu zuby no ak by este jeden ocak 3 uz mame aj dalsie stolicky jej vysli jej to ide naraz lebo aj slinta furt

sirinka
19. nov 2010

@kosska3003 boze...u nas prsi uz 3 hodiny vkuse... 😠 ja idem na tretiu prezut gumy, tak asi budem musiet malu zobudit...

iinuska
19. nov 2010

@kosska3003 my sme stihli este doobeda vybehnut von, ale museli sme sa vratit na dvor, lebo zacalo prsat, tak sa Adamko zahral aspon pod strieskou. No a teraz pekne leje
Adam ma vonku 16 zubkov, snad bude chvilku klud...

sirinka
19. nov 2010

@iinuska aj my tak...ked sme vysli von, zacalo prsat, tak sme este boli v garazi s mackou 😀
a tiez ma magdulka 16 zubov...som zvedava, kedy vyjdu tie stolicky....

ludmilabb
19. nov 2010

@sirinka tie ceny su uzasne, ja nechapem ci to ocenuju podla platov politikov ci ako a bohovsky rozdiel medzi poldennou a celodennou starostlivostou

ludmilabb
19. nov 2010

@sirinka pozrela som si aj galeriu vyzera to tam velmi pekne ale aj tak je najdolezitejsi pristup uciteliek

ludmilabb
19. nov 2010

@iinuska Sofia ma len 12 zubov takze sa tesim na ocaky

sssimi
19. nov 2010

@sirinka fúha-to môj celý plat by išiel len na škôlku 😕

My sme dnes boli ráno v obchode a ja som naspäť parádne zmokla.... Ešteže som malej zobrala pláštenku na kočík...
Sarah spí. Ja som si teraz dala pauzu od depilácie 😀 Zatiaľ mám hotovú len 1 nohu 😀 😀 😀

mystery7
19. nov 2010

ahojky
My sme boli vonku doobedu 2 hodky a bolo super teplucko. Pekne sme sa poprechadzali aj nakupili sme.
Mrko v tescu raz zvyskol a ja som hned dostala komentar, ze ci si neviem dieta vychovat 🙄 milujem dochodcov 🙄 🙄
Potom som si chcela dat na zlepsenie nalady kapucino z automatu a ten mi dal len horucu vodu-asi podla zasluh ☹ tak opat uspesny den. A este neskoncil.
Chceme ist na chatu, tak som zvedava na pocko, ked bude zle, bude to riadne trapenie
@ludmilabb drzim palce, dobre to ja poznam ☹ verim, ze uz coskoro bude lepsie 😅 ja som vzdy bola naivka

sirinka
19. nov 2010

@ludmilabb
@sssimi ceny uz maju ako v bratislave priamo...a vedia, ze si to mozu dovolit, lebo statnych skolok je na zaplakanie malo u nas a ludia potrebuju ist do prace... 😒

mystery7
19. nov 2010

@sirinka a ty planujes dat klarku do skolky? Ci bude s tebou doma? Alebo uz chodi?

nikanika28
19. nov 2010

cafte, fajnovo sme zmokli na obed, Klara si slahla capicu do bariny a kedze stale vykukala spod plastenky, tak mala cele vlasy mokre 🙄
K tym vlasom...dik za rady...no mne vlasy uz padaju dost dlho, takze to asi nebude len tymto obdobim, budem musiet teda dake tie vitaminy doplnit 🤐

sirinka
19. nov 2010

@mystery7 teraz je doma...uvidime, ona sa pyta, kedy bude chodit do skolky, lebo jej kamaratky chodia, tak skusim ju na buduci rok prihlasit a uvidime...ale tu je ozaj problem, dostat dieta do statnej skolky ak je matka doma na RD...
som len zvedava, co budu robit, ked pojde tato generacia do skoly...skolky neriesia nejako extra...ale do prvej triedy ich musia zobrat a to uz teraz je tam pretlak deti a kazdy rok ich je viac....

sirinka
19. nov 2010

ty kokso...prave kukam na fb fotky, kolegyna filipinka robila oslavu svojej dcere na 18stiny...ludia, slovenske svadby su suvix proti tomu, ja normalne nechapem, kde na to chodia, ale tak filipinci vedia robit mega dobre akcie...ale na to hadam aj celych 18 rokov museli sporit....

jamaat
19. nov 2010

Oslava veru poriadna. A svadbu potom akú robia?

sirinka
19. nov 2010

@jamaat este som nemala tu cest vidiet svadbu, ale uz som veru zvedava az raz tato mlada najde svojho vyvoleneho... 🙂

zuzkaprofant
19. nov 2010

ahojte
kto mi poradi moze mat christianko alergiu na sk pampersku lebo som mu dala pred par hodkami a cely je daky cerveny flakaty na ritke a pod co myslite do tearz sa mi to nestalo

sirinka
19. nov 2010

@zuzkaprofant ale iste...samozrejme ze moze...

juska3
20. nov 2010

Fiiiha, to sa este asi nestalo, aby sem nikto neprispel alebo mne nefunguje kon a nevidim prispevky?