Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
2. aug 2009

lady mi tak malu sprchujeme, ze vzdy je jeden z nas s nou vo vani...je to super...

sssimi
2. aug 2009

Kočky ja som malej namaľovala ešte v tehu oslíka z Macka Pu na stenu a na neho sa vydržíííí pozeráááť.... Položím ju ráno na vankúš a ona sa vyškiera ako opica-zlatá je... Už asi 2tt sa nám rozbreptala 😀 a páči sa jej všetko čo vyhráva... Keď jej dám hrkálku do ruky, tak si ju pekne drží a aj hlavičku drží strááášne vysoko...

Kočky na to očkovanie v 3 mesiaci musí mať dieťa aj dosiahnutú určitú hmotnosť?

mimi21
2. aug 2009

lady, tak to uz naozaj nerozumiem co ludi vedie k tomu aby urobili nieco taketo, nuz ale bohuzial ludia sme rozni ...

sssimi na www.kojeni.net - databaze otazej a odpovedi je strasne vela roznych tipov, tuto stranku mi odporucila luba142
mm treba hlavne pomaly odmrazovat, aby si ho neznehodnotila , mozes to cele rozmrazit naraz ale do 24 hodin potom spotrebovat

ladywitch26
2. aug 2009

simi, ja to rozmrazujem v chladnicke a potom to treba co najskor spotrebovat. malo by sa do 24hodin. na to ockovanie nemusi byt predpisana hmotnost.

siri, vyskusam ju aj osprchovat, ale jej sa vcera hlavne to,ze mohla spliechat nozickami do vody pacilo, az vyskala pri tom 😀

mimi21
2. aug 2009

ja som dnes robila malej poriadky v skrinke, uz som riadnu kopu veci vyradila, za niektorymi mi bude aj smutno 😢

ale mam teraz 2 kamosky co su tehu, tak poziciam im, nech sa vytesim ked v tom aj ine deti uvidim

sssimi ja som malej vcera tie zkte chrasticky natrela na malom kusku tym Nivea SOS kremom a po jednom nakremovani jej to pekne zmizlo - tak dnes som jej natrela celu hlavicku, vyzera ako pankacka lebo mame dost vlaskov, aj sa mi to preto tazko natieralo 🙂

sirinka
2. aug 2009

lady mi zase radsej sprchujeme, dobre jej to robi na brusko a tesi sa z tej padajucej vody...a zaroven sa tak aj lepsie umyje podla mna. aj klarka sprchu vzdy zboznovala... 😀

ladywitch26
2. aug 2009

siri,mozno v zime ju budem len sprchovat, ale teraz som jej napustila horucu vodu,nech sa trochu kupelna vyhreje z nej.az po chvili som jej dopustila aj studenu, aby bola teplota na kupanie. lebo teraz tu mame 18st. a to je na kupanie malo.no a zapinat radiatory kvoli par minutam s mi v lete fakt neoplati.doteraz sme ju este kupali vo vanicke v obyvacke.zakurila som do krbu,to sa mi rychlo vyhrialo.

mimi, ja malej priebezne vyprazdnujem skrinu.uz mam plnu krabicu veci,co neoblecie.a niektore sme kupili,mala ich raz a zistili sme,ze ju tlacia na brusko,tak uz ich viac neobliekla. to je tak,ked musis na dvojmesacne dieta kupovat velkost 74 a 80, lebo do mensej sa ti nezmesti...ale aspon cosi hodim do bazaru, len ma stve ten limit 30inzeratov,lebo teraz musim cakat,kym nieco popredam,aby som mohla dalsie popridavat...

luba142
2. aug 2009

ahojte kocky 🙂 konene som sa sem dostala vratili sme sa z chaty vcera vecer lebo zasa nasi tam spali v noci na dnes musime to takto striedat lebo by sme sa vsetci nepomestili bolo nam super mala bola v pohode dokonca spala celu noc ale aj pred tym este doma spala celu noc teraz uz spala zasa len do 3 v noci.

mys aj nasa place kazdy vecer pred spanim u krmenia

kosska3003
2. aug 2009

ahojte ako nedelujete ja ohromne je strasne teplo idem skapat mali mi bavi mamina lebo ja som K.o s chrptom ale vecer uz budem zase na vsetko sama tak super

pekny den

sssimi
2. aug 2009

Mimi tak by jej to malo pekne zmiznúť. Ja som dávala tú modrú indulónu a o 2 dni bolo po hompore a to som natrela len raz za deň po kúpaní.

Baby diky za rady s tým rozmrazovaním mm.

My si musíme teraz na 4 dni nájsť nejaké miestečká kde by sme sa s maloz "zašili" Pridú nám zajtra robiť strechu a bude tu vraj dosť rámus. Najhoršie je, že Sarah chodí moc neskoro spinkať, ale zato vstáva medzi 9tou a 10:30 ráno a oni tu budú už od 7mej. Bojím sa že bude nervná... Najhoršie je že mi neznáša teplá, tak neviem kam s ňou zalezieme 😢

kosska3003
2. aug 2009

sssimi tak to ti nezavidim ale hadam nebudu take tepla hlasia prsat tak dufam ze bude lebo uz by sa patrilo

sirinka
2. aug 2009

lady tak to tam mate riadne kosu...u nas su teraz nenormalne tepla, tak malu sprchujem len v takej vlaznej vode...
inac ja som zvykla vyhriat kupelnu s obyc. el. ohrievacom v jeseni, kym sme zapli kurenie do celeho domu.

ladywitch26
2. aug 2009

siri, tu je nahovno to,ze oni v kupelniach vobec nemaju zastrcky. vraj z bezpecnostnych dovodov, voda a elektrina. aj vlasy si musim fenovat v chodbe pred zrkadlom, lebo fen nemam kde zapojit v kupelni. 😖

sirinka
2. aug 2009

no pekne...my mame tie bezpecnostne, ze ked sa k nim dostane voda, vyhodi to elektrinu...

ladywitch26
2. aug 2009

siri, ja tiez neviem,preco nedaju tie bezpecnostne. vsak ked das tie este aj s krytom a do vysky 1,6 metra, tak ti tam ani decko mokrymi prstami nedociahne...

mirka_mt
2. aug 2009

Ahooooojte 😉
Konečne som k vám po dlhej dobe nakukla. Ako sa máte? A ako sa držkajú detičky? Som u rodičov a rodičia išli na prechádzku s vnučkou, tak idem zmenšiť nejaké foto, nech môžem zverejniť na stránke.

ladywitch26
2. aug 2009

mirka no caveeees, ako? linduska poslucha?

mirka_mt
2. aug 2009

Lady, celkom áno, len veľmi často papá. Inak všetko OK. A vám sa ako darí?

ladywitch26
2. aug 2009

no my tiez papame kazde dve hodky cez den ale zato v noci spime aj 8 v kuse 😎

mirka_mt
2. aug 2009

Ked Linda nespí a stále cvičí, cez deň papá aj každú hodinku a tiež pekne prespí celú noc. 🙂

ladywitch26
2. aug 2009

a ako si uzivas matersku "dovolenku"?

mirka_mt
2. aug 2009

😀 😀 😀 niekedy je to všelijaké, ale Lindin úsmev je najkrajší - ved to poznáš

Už musím pustiť na PC manžela, tak sa majte pekne a držte sa všetci 😉

ladywitch26
2. aug 2009

drz sa a zastav sa castejsie. 🙂

mirka_mt
2. aug 2009

Hm, boli pokusy, ale vždy sa tu treba Linde venovať, bo nikde inde nechce spinkať, len doma, takže tak. Idem ju ešte nakrmiť a za chvíľu pôjdeme domov. Pa 😉

kosska3003
2. aug 2009

ahojte a kde ste chladite sa

ladywitch26
2. aug 2009

kosska, ani nie, my dnes zapnute kurenie doma 😀

kosska3003
2. aug 2009

lady no ty hej ale my sme tu mali dneska 30tky aj teraz je 27 tak my isto nekurime aj mala mi mala problem zaspat plakalo ako blazonko ale uz spi dufam 😀 zatial je ticho

ladywitch26
2. aug 2009

to ti verim, ze ti plakala, my sme tu mali v juni horucavy, 30stupnov, co pri takej vysokej vlhkosti je ako 40ky na slovensku a malej sa strasne zle spalo,nervozna bola. teraz mi predrieme aj cely den. zobudi sa len na papanie.

kosska3003
2. aug 2009

no to hej ale uz spinka teraz no cez den len tak podriemkava dneska moc nenaspala ale teraz mi bude spat az do rana tak super aspon ze v noci sa vyspinka

mystery7
2. aug 2009

ahojky, ja som tu ale nikto nebol, tak som len citala
nas bol tiez dnes nervozny, ale nejako sami ho podarilo uspat o 20:30 - co je nas rekord. A akurat dnes isiel mm na tenis 😅