Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
12. feb 2011

Aký má význam, keď si ma niekto chce na koňovi pridať ako priateľa? V čom je rozdiel oproti tomu, keď priateľ nie je?

A nejak ide kôň dole vodou. Furt to blbne, teraz ešte aj ten trójsky kôň...zjavne nezvládajú vlastný rozmach.

jamaat
12. feb 2011

Práve som odmerala Emku, má 87,5cm, za 2 mesiace narástla 3cm. A váži 12,2kg.

soffi
12. feb 2011

@sirinka u nas je to podbne, my sa furt vadime, ale ako moj muz vravi, ja sa vadim nie on, a je to vlastne aj pravda, lebo on skoro nikdy nic pri hadke nepovie, a to ma zere este viac, ale ako on vrai, on sa kvoli takym hlupostiam nebude vadit, a my sa vzdy len pre blbosti vadime....takz efakt zbytocne riesit len to z eja sa vzdy vytocim aj pre somarinu-som uz proste taka, dnes som s malou bola len v najblizsom obchode, vnoku fuka a mne sa cely den akosi ziva, vobec sa mi nechce von..

iinuska
12. feb 2011
sirinka
12. feb 2011

hmmmm....zaujimave....

mystery7
12. feb 2011

hej citala som ten test, divne. Hlavne nech rodicia platia

sssimi
12. feb 2011

@iinuska no zbohom.....

@jamaat Ja som malú vážila a merala pred mesiacom 83cm/10kg

kosska3003
12. feb 2011

@sssimi joj ako by som bola vdacna pri noseni Mariky keby mala 10 kil moja ma 88- 89 cm neviem stale inac lebo sa hemzi a 14,5 kila tak ako fucim inac ked sme bez kocika a zacne revat

borocka
12. feb 2011

Ahojte,
nevladzem vas citat... ani vcera som tu nebola a ani dnes sa mi enchce ☹ mne sice teplota persla, no zato mam upchaty nos a boli ma hrdlo, a pato chytil teplotu a sople.........no bude super noc ☹ 😢
som unavena, dobita a este aj krk mam zasekany...
idem spat, hadam to skor prejde. paaaate

soffi
12. feb 2011

ninka ma cca 82cm, a 11,20kg

sssimi
12. feb 2011

To máme dobré rozdiely vo výškach detí a vlastne aj vo váhach 😀

@kosska3003 na to, že Sarah zje všetko-dokonca aj klobásu a pod, tak je lahučka. Len sa bojím, aby to potom nenabehlo zrazu.

kosska3003
12. feb 2011

@sssimi moja zase akosi strajkuje z jedenim na obed polievku a pom nic len hovadiny by jedla a mlieko vecer aj v noci

iinuska
12. feb 2011

Adamko ma cca 12 kg, ale vysku neviem. Ja ho nemeram. A ani vahu nemame, ale ked sme u mojej maminy, tam sa vazime. Zajtra ideme, tak ked nezabudnem, tak ho odvazim 😅

jamaat
12. feb 2011

Ja meriam na zárubni, urobím čiarku a k nej dátum napíšem. 🙂
A varím si fčuľ víno. Už voniaaa! 🙂

soffi
12. feb 2011

@jamaat ejha, dala by somim vinecko.....mne tu vonia hovadzi vyvar, aj halusky urobene na zajtra do polievky, aj maso naklepane, sikovna som akasi 🙂

iinuska
12. feb 2011

@jamaat varene vino sme si tuto zimu este nerobili. Cakame na tu tisicrocnu zimu 😅

jamaat
12. feb 2011

@iinuska No to sa asi ešte načakáte! 😎

sssimi
12. feb 2011

No baby, u nás sa začína silno uvažovať o druhom dieťati 😀 😀 😀 Chcela by som zase májové, tak som povedala mm, že ak pôjdeme tento rok na riadnu dovolenku, tak júl, august a september môžeme miesiť. No uvidím, či si to nakoniec nerozmyslím. Ako mi tá Dana vypadla, tam ma šľak triafa..... Stále mám ale veľa proti, i keď aj veľa za 😅

kosska3003
12. feb 2011

@sssimi no tak samieste a budete mat pokoj my miesime a akosi zatial nic tak uvidime

sssimi
12. feb 2011

@kosska3003 no ja mám pocit, že to pôjde na prvý šup, tak si ešte chcem dať pozor, aj keď mm by začal aj dnes 😕

sirinka
12. feb 2011

nasa ma tiez cca 12 kil a vysku...asi 85cm...

@sssimi super....tak som zvedava, co nakoniec u teba prevazi... 🙂

sssimi
12. feb 2011

@sirinka snáď si to ešte do leta nepremyslím. Uvažujem nad tým už týždeň a až dnes som to povedala mm. Takú radosť som teda od neho nečakala 😀

@kosska3003 ty si platíš aj to dobrovolne nemocenské, kvôli tej najvyššej materskej?

emode
12. feb 2011

ahojte,
oslava sa celkom podarila, aj tie moje kulinarske vytvory, decka sa super prehrali, len teraz mna chyta viroza 😝 preco ja musim vsetko od Sofii chytit ???

my mame tiez okolo 87 cm, neda sa mi dobre odmerat, vzdy sa mrvi a vaha okolo 12,5 kg 🙂

my sa tiez hadame, ale ja som ta hlasitejsia a tiez ma to skor prestane bavit, horsie je, ze ked mm nieco nastve, tak si vytvori odstup, komunikuje a tak, ale citit tam vzdialenost a nie je to vobec prijemne 😖

emode
12. feb 2011

@sssimi naco cakat na dovolenku 😀

kosska3003
12. feb 2011

@sssimi hej hej platim si to cele najvysie okolo 50 eur pri marike som nemala narok som robila tak vseliako no u vas to moze byt na prvy sup kedze vies kedy mas plodne dni ja ked ich mam tak je v robote vzdy no uvidime kedy motyka vystreli

mystery7
12. feb 2011

pocujte kocky, nechcete niektora predat babysatku? Alebo mi poradte, kde ste kupili a aku odporucate.
V pondelok idem na "satkovanie" kde ukazuju ako sa viaze satka a ake ma vyhody. Tak nad tym silne uvazujem.

@sssimi radsej si to premysli a pockaj. Je lepsie ked sa deti narodia podobne, vyuzijes kopec veci, ktore by si musela dokupovat. Ja som to zvazovala asi 3mesiace. Raz prevazovalo pre a raz proti 😀

sssimi
12. feb 2011

@emode minulý rok sme neboli, tak to chcem ešte využiť bez brucha

@kosska3003 začnem si to aj ja asi platiť

@mystery7 ty si za väčší rozdiel vekový? Či ako mám tomu rozumieť? 😉

soffi
12. feb 2011

vx uz hadam vsetky planujete druhe, alebo ste tehotne, alrbo uz mate druhe, alebo uz ste mali pred nasimi....to ja som asi jedina tu co mam jedno dieta a neplanuje....ja by som teda aj celkom chcela, ale bytova otazka nevyriesena a mm po skusenostiach s ninkoui povedal, z eaj ked budemem 60izbovy odm tak druhe skor ako o desat rokov nechce....hadam ho presvedcim, najneskor kym pojde do skoly by osm este jedno chcela

soffi
13. feb 2011

dobre ranko zelam, no dnes som prva? 🙂 ja mam dnes veget vecer som si vsetko pripravila a mm uz len ocistil zemiaky a masko hodim do rury, od rana svieti slniecko, tak sa tesim 🙂

borocka
13. feb 2011

@mystery7 my sme satku vobec nepouzivali, boli by to vyhodene peniaze. podla mna pockaj, kym sa drobec narodi a ci si bude vyzadovat nosenie. aby si si ho zbytocne nenaucila len preto, ze mas satku..... 😖