Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
22. apr 2011

@emode neboj nemusi to dostat moja sa aj kupala aj hrala s kamoskou co mala kiahne uz len o tom sme nevedeli a nedostala ich

borocka
22. apr 2011

@emode
@kosska3003 preco som si myslela ze kiahne maju sezonu v zime??

borocka
22. apr 2011

@kosska3003 mozno mala marika nejake extremne decibely placu 😉 aj pato zvykne ostat vyhukany ked nejake dieta pri nom place, nevie co si ma mysliet tak trochu primrzne akoby to bola jeho vina.

kosska3003
22. apr 2011

@borocka to mas jedno kedy su si myslim ked pridu tak sa siria ked si vezmes ze inkubacna doba je 2-3tyzdne tak ked kazde dieta niekho nakazi tak sa to moze sirit furt

kosska3003
22. apr 2011

@borocka nie nie on sa boji ked ine dieta krici alebo place ale uz si zvyka pomaly ved ide do skolky v septembry tak si musi zvykat

borocka
22. apr 2011

@kosska3003 tak tak, bolo by nacase, uz mal byt davno aj navyknuty, ved vzdy nejake dieta krici ci place, aj vyska od radosti 😀
pozeram tvoje fotky, vy ste na kupanie pouzivali taky sedak do vane? fotka je z minuleho leta, s nejakou neterkou zrejme.......ved ste mali plavecke kurzy, marika musi byt vo vode ako doma.

emode
22. apr 2011

@borocka so Sofiou 😉 😖 pruh sa Ti moze robit aj postupne, ja mam slabinny na pravej strane, teda myslim ... 😕

kosska3003
22. apr 2011

@borocka hej hej ja som ho pouzivala ako bezpecnost ako ona sa mi vody neboji ale ked som sama som aj odbehla pre nieco ak som zabudla a aj sa s nou sprchujem ze ona bola v sedaku vo vani a ja v sprche teraz uz je velka uz sa nebojim ona mala aj tendenciu sa mi hadzat niekedy dozadu tak som sa bala

sssimi
22. apr 2011

@luba142 práveže ja som si to neškriabala. Aspoň tak mama tvrdí. Veď som bola ešte malilinká. Ale, že tak som mala strašne velké tie vyrážky a aj jazvy mám dosť veľké. No a Sarah má tu prvú jazvu takú ako po kiahni. To spadla pred rokom na kameň, taký špicatý a mala to strašne hlboko. Tá už isto nezmizne 😒

borocka
22. apr 2011

@emode uz si mala niekedy pred tym? lebo sofi je prave taka mensia vzrastom, tak ma to zaskocilo...ze ty vyzeras byt normalna suca zenska.

@kosska3003 hadzat sa do zadu?? vo vani?? pani, skokanka z mostika z nej snad bude 😀 pato ma prisne zakazane stavat sa vo vani, ale nie vzdy to respektuje.

emode
22. apr 2011

@kosska3003 no bodaj by si mala pravdu ☹ boli spolu cca pol hodky, ked si to tak spatne premietame ... ako ja uz mam z tohto roka dost, nic sa nedari, vsetko sa s...e, absolutne nic nevychadza, tri spotrebice sme mali pokazene ... so zdravim naprd, cokolvek riesime, tak z nevysvetlitelnych pricin to niekde stroskotalo, nehnutelnosti, biznis ... fakt radsej prespat zvysok roka ... 😠

borocka
22. apr 2011

@sssimi joj, nevadi, ved sa za to este vyda 😉 ten kamen mohol aj horsie veci sposobit. este dobre obisla.

emode
22. apr 2011

@borocka dakujem 😅 nemala som, ale ja mam celkovo slabe brusne svalstvo dane geneticky

borocka
22. apr 2011

@emode vsetko ma svoju pricinu. mozno by vam vysiel ten hotel, vrazili by ste do toho mailand a potom skrachovali. a aj kiahne ak by sofi dostala tak to mozno bude len na daco dobre.....nikdy neveis. hoci verim ze je to take deprimujuce 😖

borocka
22. apr 2011

@emode som musela kuknut ze zaco dakujes, tak hadam si ma len nepochopila zle.....myslela som ze nie si nejaka extra krehotinka ze by ta aj nakupna taska zlomila 😉

luba142
22. apr 2011

@sssimi no tak po tom kameni asi nie,ale zase myslim nebude to ziadna tragedia mozno casom nebude tolko vidiet ked podrastie 🙂

kosska3003
22. apr 2011

@emode no uvidis ale 3 tyzdene mozes cakat moze hned ale aj nemusi tak hadam nedostane a uz sa vam zacne darit konecne

@borocka ona mi to nerobila vo vani ale normalne ale to len ked bola mala pred rokom teraz nie a nechcela som aby sa zlakla vane ak by to spravila vo vani a skrcena pri nej sa mi tiez nechcelo lebo by som o krize prisla

sssimi
22. apr 2011

@borocka Ach jaj, vtedy by si sa mi krvy nedorezala, keď som to zbadala. Mala to asi milimeter pod čapicou a ja som nechápala čo plače až keď sa jej z toho krv začala hrčať. Pôvodne som jej to chcela ísť dať šiť, ale kamoška ma odhovorila, že to bude ešte horšie....

@luba142 Tak stále môže byť ešte horšie 😉

jamaat
22. apr 2011

@emode Poraď sa s ladywitch, ako rok odkliať 🙂

luba142
22. apr 2011

@sssimi tak to snad nie, nestras 🙂

sssimi
22. apr 2011

@jamaat tak odkliať si myslím, že nebude vedieť. Skôr len potvrdí, že má rok na h...... a teba ho len prežiť.

soffi
22. apr 2011

@emode poznam taketo casy, my sme mali viac takychto super rokov, ale nezabudni, ze kym ste zdraví tak mozu aj svine lietat, mas krasnu zdravu dcerku, a co tam po biznise a peniazoch, tie boli su a budu....ale my nebudeme, ako mm hovori 🙂

soffi
22. apr 2011

dnes som videla krasne kvietkovane crocsy v kauflande, samozrejme ze mali vsetky vlekosti okrem tej co potrebujeme 😠

emode
23. apr 2011

Dobre rano,
sme hore od pol siestej 😖 hrca je stale tam, kde bola ... myslim ten pruh, ale skusim lady aspon, nech skusi predpovedat, ci mame na tu dovolenku ist, alebo nie ...

@soffi vďaka sofi, no veď ani to zdravie nie je ok, ale Sofia je naše slniečko, to je pravda 😅

soffi
23. apr 2011

@emode tak ono asi uplne zdravy clovek uz v dnesnej dobe ani neexistuje 😉 , ale kym to nieje uz fakt ze zle , tak je OK 🙂

luba142
23. apr 2011

ahojte 🙂
Tak fasirka upecena,vajicka nafarbene, vyzdoba urobena,korbac upleteny a velka noc moze zacat 😀 😀 😀

@sirinka teraz som na pravej strane co su tutonekake inzeraty zbadala meno,ze Magdaléna Meszarosova, nejake decke znackove oblecenie....zeby uz Magdula mala obchod 😀 😀 😀

hoogy
23. apr 2011

caute kocky 🙂 matko je dnes nejaky unaveny takze rano vstal az o 7 a uz o pol 1 zaspal. vcera spal na obed 3 hodiny. aspon som nieco napiekla dnes to mozme pojest🙂 pekny dnik vam prajem

luba142
23. apr 2011
sirinka
23. apr 2011

@luba142 hm a nic nepovie opica jedna 😝

sirinka
23. apr 2011

😒 zabudla som do babovky prisypat kypriaci prasok...som zvedava, co z nej bude ☹