Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
20. máj 2011

@kosska3003 to si dobre spravila,ale snad to ma len vyvrtnute 😉 ...drzim palce a co ten kasel,lepsie? Nekupila si ten caj co som ti pisala?

borocka
20. máj 2011

@soffi on uz v stredu, co bol prvy a najhorsi den chodil pytat, najme ak videl ostatnych. ale vsetko to islo okamzite von.

@kosska3003 ako tol en bezi, co? o dve hodiny mi praskla voda a o dalsie dve bol na svete, bobik malinky 😵 😅 vy ste sa este nacakali do poobedia.

@jamaat skoro som zabudla, vstetko najlepsie emke k narodkam, velku pusinu na licko 😵 kedy oslavujete, ze na vikend zdrhas????

luba142
20. máj 2011

@jamat vidiš to aj ja sa pripájam, Emke všetko najlepšie k narodeninám 😉 😉

kosska3003
20. máj 2011

@monkap no to moja s tymto nema problem ona je velka cca 90cm a 15,5 kilecka je dost no pojdem tam kuknut cez tyzden

kosska3003
20. máj 2011

@luba142 hej hej ten mam stale doma ja od kasla aj nachladnutie mam uz je lepsie dala som hedelix fenistil a trozku toho caju vypila ale akosi sa mi budi terat a poti sa mi ale nieje tepla ze by mala teplotu neviem asi jej aj nurofen dam

emmke vsecko naj
@borocka no mne ju vytiahli az o 11,20 ja som prezivala nervy ja som o takomto case nevedela ci este pojdem mna tam natahovali ako traky

luba142
20. máj 2011

@kosska3003 ked nema teplotu tak asi nedavaj,mozno jej je teplo,potom sa bude este viacej potit

sssimi
20. máj 2011

Ahojte kočky.
Nám prišla o 19tej trampolína, tak som ju hodinu sladala s bratancami a bráškom 😀 . Sarah pri tom asistovala a len vriesala, že chce skákať.... Tak sme skákali a chalani naťahovali sieť. O 21 som ju od tiel zvesila s vreskotoooom. Rovno som ju švihla do vane, lebo bola zadymená z opekačky a teraz už je ticho, tak asi spí. Mm išiel na chatu za bývalými kolegami, takže príde zajtra alebo v nedelu. Ja teraz neviem čo s načatým večerom-asi si pôjdem zaskákať 😀

kosska3003
20. máj 2011

@sssimi aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem no ja som nad nou rozmyslala ale nakoniec sme smyklavku ale na tok ho ukecam alebo na meniny v septembry budu hadam lacnejsie ideme prerabat asi dvor a auto kupovat tak neviem uvidime
@luba142 no ved nie zbytocne jej nejdem davat uvidim ako to pojde dalej len uz sa dva krat zobudila ale prisla som k nej povedala nech si lahne a spinka dalej uvidime

luba142
20. máj 2011

@kosska3003 ved uvidis,alebo ju nozka boli mozno

kosska3003
20. máj 2011

@luba142 no ved to ked clovek nevie ked ma toho tak vela naraz chuda moje ale uz nech je ok zajtra ma narodeniny tak hadam sa jej polepsi mame ist aj na jednu oslavu 18 rokov ma mm bratranec a robi to v akomsi velkom style celu rodininu pozval na obed no tak nedaj si ked nemusis varit ze 😀 😀 😀
a vecer robim tortu a v nedelu oslava cislo jeden

a ako barborka pohode ziadne priznaky dufam ze ju tie kiahne obchadzaju a aj stale budu

luba142
20. máj 2011

@kosska3003 no tak zatial nic, este hadam ked uz Kika ma po tyzdni vsetko suche,zeby to barborke teda dostala po tych 14 dnoch tak do stretka by to tiez mala uz samu chrasticku co uz neni infekcne tak by sm mohli ist,len bohvie ci to bude mat taky rychly priebeh a ci to dostane za tych 14 dni po Kike no stale cakame, cim neskor tym horsie pre nas

iinuska
20. máj 2011

@sssimi no supeeeer, tak sa tesim s vami, len nech si to tie detusky uzivaju 😀

iinuska
20. máj 2011

@luba142 a s cim si teda natierala tie kiahne? Neskrabala si to velmi ?

kosska3003
20. máj 2011

@luba142 no myslim na vas nech to nedostane alebo ak hej tak hned teda musite ist na stretko a hotovo

sssimi
20. máj 2011

@kosska3003 je to supééér 😀 Ja to beriem ako narodeninový darček pre mňa, takže mm ma má z krku 😀 A dúfam, že dám konečne pár kíl dole 😖

@iinuska už vidím, že všetky decká z okolia budú u nás 😀

kosska3003
20. máj 2011

@sssimi no to verim ze je to super spravime miesto prerobime dvor a ukecavam mm 😀 😀 😀

iinuska
20. máj 2011

@kosska3003 je to fakt super vec, okem toho, ze sa dobre vyjasia, tak sa naucia udrziavat aj koordinaciu. Adamko uz tak vysoko vyskakuje, aj nozky pekne pokrci, 😀

kosska3003
20. máj 2011

@iinuska moja si strasne rada skace len tak na zemi alebo na posteli a u susedou na fotelke maju jednu vyhradenu pre syna na skakanie 😀 no musime si pockat

luba142
20. máj 2011

@iinuska natierala som to takym mliekom TANNO - HERMAL LOTIO maju ho v lekarni len to na tie dobky natieras,je to podobne ako tekuty puder,len jemnejsie a redsie a pekne si to cistou vodou vecer pozmyvala, este som davala Dithiaden lebo na fenistil kvapky je uz velka vraj,svrbelo ju to len tak 2-3 den potom uz ani nie a od stredy uz ani nenatieram nicim

iinuska
20. máj 2011

@luba142 no tak fajn, ze to tak pomerne hladko prechadza. Uz fakt len dufat, ze to Barborka nedostane

soffi
20. máj 2011

@kosska3003 chudatko male, hadam to nebude nic vazne, ja osm si vyvrtla clenok asi pred dvoma mesiacmi ked som spadla s kocikom zo schodov 😕 , cely cas odkedy sa mala narodila tak som mala z toho dilemu ze raz spadnem s kociarom a ked som uz ako tak na to zabudala tak sa to stalo, nastastie to bolo na poslednom schode a kocik som zvalila na seba -asi materinsky pud, takze malej sa nestalo nic, ja som si dala zinkovy obvaz a preslo ma to za par dni, len teraz posledne dni to citim zasa, akoby ma achylovka bolela,...tak drzim palce aby to nebolo nic vazne, ale ona sa nedavno stazovala ze ju boli nozka akryvala nie? nemoze to byt uz starsieho charakteru?

soffi
20. máj 2011

inac cez tyzden ninka skakala po posteli a buchla si hlavu do cela postele do rohu, mala tam oskrete a mensiu hrcku, vzadu akoby na hniezde hlavy, ale nevyzeralo to nic hrozne, len potom som sa velmi zlakla lebo mi asi po 10 minutach prisla povedat ze chce hajat!!!!co ona nikdy nechce, nakoniec vsak nezaspala, a chvalabohu je v pohode

luba142
20. máj 2011

@iinuska no dufajme 🙂

monkap
autor
20. máj 2011

@kosska3003lenka je uplny drobcek, 80cm 🙂 ale zlatucka je neskutocne 🙂 velky smejko a tarajko .... stale cosi rapoce .... a uplne stale sa usmieva ...

monkap
autor
20. máj 2011

trampolina je super vec 🙂 my sice nemame ☹ ale susedia a svagrina maju, detom sa velmi paci ....

kosska3003
21. máj 2011

@monkap no tak to je drobcek ale tak hlavne nech su zdrave na vyske a vahe nezalezi

borocka
21. máj 2011

Ahojte, skocila som si sem nacerpat inspiraciu lebo do poslednej cvile neviem co a ako pripravim 😀
patko je uz fit, vystiskany, vybozkavany, 2rocny macher 😝 teraz pomaha v zahrade, zahvilu ideme jest a pojde spat.

@kosska3003 vsetko najlepsie marike a pusinka letiiiii 😉

kosska3003
21. máj 2011

@borocka dakujeme aj Patkovi všecko naj naj prajeme mne Marika spinka uz od 11,45 je taka unavena stale a nesvoja stale sopli kasle hapcikuje noha sa mi zda ze je lepsie ta octanova mast pomohla

kosska3003
21. máj 2011

inac mame ist na oslovu mm bratranec oslavuje 18 rokov a mame prist na obed a akosi to vyzera ze bude na burku neviem ci len strasi ale cernota ide na nas aj so severu aj s juhu tak uvidime ako dopadneme ale nemuselo by liat nemoze prist ta burka v noci zajtra idem ja oslavu robit taku mensiu tak hadam bude pekne

soffi
21. máj 2011

@kosska3003
@borocka vsetko najlepsie oslavencom ! 🙂