Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
12. aug 2009

bambi ved jej dat daku tvoju vec do postielky nech citi tvoj smradik....xiix.. tak mi radili ja som davala na zaciatku plienocku co som ju stale mala pri sebe a mojou vonou presiakla troska a maly tak zapinkaval
moj zapinkava v pohode sam v postielke miu dam krizicek na celko sa pomodlime, dam mu pusinku pohladkam poviem ideme spinkat a spinkame a koniec pomrci pomrci ked uz velmi palce tak vyberem pohojdame ale zapsinka zatial sa dari tak uvidime ale okolo 6rana ho stale berem ku sebe do postele to si uz zvykol ze mrci a chce ist ku mne dam cecinku alebo len tak vytahnem on si tam na nu da usta pocmulka a spinkame este 2 hodky 😀

nikanika28
12. aug 2009

My mame digitalnu zrkadlovku Canon a tiez nebola zrovna lacna...alebo lacny..ten fotak 😅 😅 ..len nemam akosi cas sa ucit s tym fotit, tak automat to isti

nikanika28
12. aug 2009

ahoj mausy, ako si nazivate s mimcom? 😵

mausy21
12. aug 2009

nikanika no je to trošku komplikovanejšie mame reflux a stale nejakeho bacila v nose.
tak len pomaly priberame mame tak 5000g ak neprehánam.

nikanika28
12. aug 2009

simi, ako sa da vyhladat inzerant podla mena..ved to akosi nemozem najst 😅

mimi21
12. aug 2009

nika hladaj pod ostatne detské, uz aj ja som objednala 😀

mausy ako sa prejavuje ten bacil v nose, lebo moja mala ma stale akokeby sopliky a dr. nic na to...

nikanika28
12. aug 2009

malinka..kde to schytala toho hajzlika baciloveho? A moc vracate?

kosska3003
12. aug 2009

ahojte tak ja malu nakojim prebalim dam do postielky a zaspinka zachvilku ale dneska strajkovala ale mala zly den po tych horuckach chudatko moje

mimi21
12. aug 2009

mausy mala je ale krasnucka 😵 😵 😵

nikanika28
12. aug 2009

mimi, uz som nasla 😅 🙂
Kosska, to mate tie horucky z ockovania, ze? Och, nas to caka zajtra...nestastne ockovanie... Ako ste sa vystrojili proti placom a horuckam? Aby som mala daky prehlad..

mimi21
12. aug 2009

baby mate kameru? a pouzivate ju?
lebo my nad nou uvazujeme ale neviem ci nas to casom neprestane bavit...

kosska3003
12. aug 2009

nika nika kup si v lekarni Flektor EP naplaste a jej to na to pichnute nalem aby jej to neopuchlo a proti horucke som jej dala paralenovy cipok ale len polovicku nema este 7 kil a moja ani neplackala myslim vecer a ked mala tie horucky ale ked ju pichali jacala chudatko ani nedychala

mimi21
12. aug 2009

kosska a tie flector naplasti mozu deticky?
my to mame doma, ale mm si to dava ked ho boli koleno alebo daco take...
a to si z nej odstrihla, alebo dala celu?

kosska3003
12. aug 2009

mimi ja kamerujem na fotaku

sssimi
12. aug 2009

Nika našla si už tie čelenky?

Mimi aj ja kamerujem len na foťaku.

Mne tu malá totálne kecá-sa smejeme. Je tu aj moja babka a mama mi práve doniesla pre malú takú súpravu-tepláčiky s mikinou. Je na nich hroch-perfekné to je 😀

Kosska dávaš tu náplasť ešte aj na dnes na noc? Ja neviem či mám ešte dať tú octanovú masť.

jamaat
12. aug 2009

ahojte.

Bambi, my máme tiež Lumix FZ8. Aj predtým sme mali Lumix, ale iný typ. Dcére však padol na zem, tak sme museli kúpiť nový.

Tie čelenky sú pekné, lebo sú široké. Také tie úzke sa mi nepáčia, hlavne nie na hlave bez vlasov.

nikanika28
12. aug 2009

simi, nasla nasla 😀 😀 , uz mi aj odpovedala ...tak len vybrat a bude to...a skonci leto 😀 😀 😀 😀
mimi, ja tiez vyuzivam kameru len v digi fotaku...celkom dobra kvalita a natacam aj tak malo...ale vcera som napriklad tocila, ked sa mala so mnou rozpravala...bublinka moja ukecana 😵 😵 😵
Kosska, davala si ten cipok aj ked nemala teplotu? Ja si to uz nepamatam, ako to bolo pri Lukaskovi 😅

kosska3003
12. aug 2009

no hej mozu tu naplast to mi kazala dr kupit a nech odstrihnem stvorcek a nalepim a sssimi hej dala som je tu naplast aj dneska radsej

sssimi
12. aug 2009

Nika ja som preventívne dala hneď po očkovaní polku a aj večer druhú polku. A k tým čelenkám-ja som si ich zmenšila aby ich mohla nosiť už teraz a potom zase na jar le povolím nitku a bude...

sssimi
12. aug 2009

Kosska tak aj ja dám ešte dnes tu masť

kosska3003
12. aug 2009

ja som dala cipok az ked mala teplotu

jamaat
12. aug 2009

sssimi, tak asi aj ja objednám, aj keď už leto končí. Dúfam, že si ich potom ročná nebude zhadzovať dolu. Ale páči sa mi, že to aj ušká zakrýva, tak je to taká poločiapočka.

nikanika28
12. aug 2009

no ved uvidim...ako to zajtra bude.
Simi, ja s tym tiez pocitam, ze budem musiet skracovat...nie ze by som bola na rucne prace, snad to dako zmaknem 😅 😅 😀 😀 😀

mimi21
12. aug 2009

boze baby ja mam taku zravu naladu, uz som jedla tofife, potom chrumky a teraz ledova gastany a to ja ich vobec nemam rada 😅 😅 😅

kosska3003
12. aug 2009

ssssimi a to ti este nespinka moja si uz bahni v postielke ale dufam ze sa nezobudi na teplotu uz by hadam nemala

jamaat
12. aug 2009

Mimi, no len aby si krámy nedostala. 🙂

mimi21
12. aug 2009

no uvidime 😕
jamaat a za kolko si ty kupila kocik, lebo ja ked som to pozerala tak Cam stal okolo 18tis. a ja som quinny kupila za 19
inak som s nim max. spokojna, len tie zmolky
kamosky su poblaznene do casualplay ale ta manipulacia sa neda porovnat, quinny je lahky ako pierko

luba142
12. aug 2009

ahojky nebola som tu dlhsie a ledva som vas docitala Barborka bola celkom v pohodicke skoro cely den prespinkala a k veceru uz mala asi 37 teplotku ale nedala som jej nic zatial uvidime v noci ci sa zobudi potom jej zmeram ale teraz som ju probovala neni vrela.

a co s tyka spania nasa sa vecer napapa dam ju do postielky niekedy aj s dudlom a zaspinka sama a po chvili ked pridem a mala dudel tak ho ma vypluty tak ho zoberem a celu noc ho nepotrebuje

nikanika28
12. aug 2009

mimi, my mame tiez Cam a je uplne uzastny..no az na tu cenu...ale stoji asi za to..

kosska3003
12. aug 2009

luba moja sa vcera zobudila az o 23,15 na teplotu a mala 38,5 vsak pockaj a uvidis