Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
4. aug 2011

@jamaat tak to je ta hranica...golfac sa da vacsinou lepsie zlozit...ja nemam ani jeden kocik taky...teda mam jeden golfac, ale to je nepolohovatelny, vyslovene pre vacsie deti....

sirinka
4. aug 2011

a neviete ako to funguje, klarka s magdou tiez budu mat vlastne letenky, tak vlastne aj na ich letenky mozeme mat nejaku batozinu?

sssimi
4. aug 2011

@sirinka jasné,môžeš mať. Veď platia plnú cenu, tak ako dospelí.

sirinka
4. aug 2011

@sssimi nie, ony maju lacnejsie letenky

sssimi
4. aug 2011

Baby ja som sa zas po dlhej dobe vytočila. To moje dieťa nechce nič jesť. Dnes som do nej natlačila polovicu chleba, ale zjedla ho len do podmienkou, že dostane cukrík. Poobede si prišla vypýtať papať, tak som sa potešila. Zohriala som jej polievku fazuľovú-tu ma rada. Zjedla asi 1 kúsok mrkvi a potom začala vyhadzovať fazuľu na dlážku a rukami čvachtala do toho.... Síce som na to zvyknutá, lebo to robieva, ale aspoň sa popri tom naje. Teraz už týždeň poriadne nič nezjedla. Ide ma z nej poraziť. Rozmýšlam, že jej nahodím nejaké probiotiká-myslíte, že sa po nich rozpapa? A ako dlho jej ich mám dávať?

sssimi
4. aug 2011

@sirinka ano? Nejaká akcia potom. No tak sa poinformuj v cestovke. Podľa mna sa batožina vzťahuje aj na nich, ale asi tam bude iná hmotnosť.

zuzkaprofant
4. aug 2011

@sssimi nic si stoho nerob nas nicnepapa terza uz je 2tt chory a zase pochudol asi mam 11kg aj stopankami od mi nosi veci uz rok a hlavne nohavice su mu vsetky velke a papat to nebude ja uz neivem co varit ale uz som mu povedala ze ked nechce nechces stale necham na stole jedlo a on to dopapa aj ked vecer a hotovo nic ime nedostane a vcera vecer si sam strudlu pytal a konecne prespinkame celu noc aj ked sem tam vykrikuje ze chce mliecko 😀

sirinka
4. aug 2011

@sssimi ani moje poriadne nejedia...kazdy obed sa naseriem, ale co uz...a ani probiotika nepomohli...

hoogy
4. aug 2011

@sirinka nie,ja som letela do prahy s normalnym sportovym a isla som s nim az k lietadlu a tam som ho odovzdala.

kosska3003
4. aug 2011

@sirinka tam je isto menia vaha vsak si to zisti cez cestovku nie ci ides tou istou co kamoska

moja sa zase teraz rozjedla ale ranajky nula bodou ona len obed a veceru zje teraz si dala tanier polievky ale zase pride obdobie ked nebude jest ona to ma tak asi rastie teraz ked tak papa

hoogy
4. aug 2011

@sssimi nic si z toho nerob. ani matko nic neje🙂 a ja na to uz kaslem,kazdy den navarim ponukne a co zje to zje. on ma svojich 5 jedal oblubenych a to mu robim dookola. niekedy sa podari,ze aj nieco ine zje. probiotika nepomozu,ale skusit to mozes🙂 ale on zase kolko krat vypije aj liter mlieka denne. on to pije aj proti smadu. a tiez sa matko teraz rozjedol,tiez si myslim ze rastie alebo ked vidi deti naokolo kolko jedia tak pri nich si da.

sssimi
4. aug 2011

@zuzkaprofant lenže moja nemá ani normálne 11kg. Aj sa ju teraz bojím postaviť na váhu.

@sirinka mňa najviac vytočí, keď sa jej spýtam a čo chceš teda papať? A ona s úsmevom na tvári: "cucu" to ma ide rozhodiť.....

sssimi
4. aug 2011

@hoogy mne malá ani mlieko nepije. Od kedy som dokojila, tak si maximálne odpije, keď si dávam ja.

kosska3003
4. aug 2011

@sssimi a nema ani nieco oblubene moja ma strasne rana file a stehna kuracie s kasou toho sa vie najest a vyvar potom

mystery7
4. aug 2011

kocky aj u nas je dnes krasne, modra obloha a slaby vetrik. Cele doobedu sme boli na ihrisku a tak Mirko rychlo zaspal.
Slavkovi v noci vyslo trochu hnisu do rukava, to cervene pobledlo.

@zuzky1104 vitaj. Odkial z ke si? Ja som tiez ke-mesto.

mystery7
4. aug 2011

moj Mirko zije hlavne z jogurtov a mlieka. Keby toto nebolo, tak je kost a koza. Ked chcem aby sa najedol, tak vymyslam "pribehy starej matere" alebo pustam rozpravky o vlakoch. Vtedy este ako tak pootvara usta. Najviac co poje su polievky a spagety s kecupom a syrom a rizoto. Maso len rozmixovane 🙄 zemiakovu kasu ani vidiet 🙄 halusky zje 3 a uz krici "dost! mama dost!!!" 🙄 niekedy uz neviem co uvarit aby to zjedol 🙄 a chleba s maslom a sunkou.....mozno rychlostou za hodinu pol krajca 🙄

zuzkaprofant
4. aug 2011

@sssimi podla mna tvoja a nas su asi najchudsie babatka z majoviek 🙂 Potom uz idu tazke vahy oproti nasim.9

luba142
4. aug 2011

@mystery7 to nasa Barborka zje len kopu sunky a tvrdeho syra a na silu jej musim pol krajicka chleba natlacit 😀
Vcera zjedla skoro 20 dkg tehly sama, bez nicoho

hoogy
4. aug 2011

@zuzkaprofant aj matka mozte pridat:DDD my sice mame uz 12 kil ale tiez je to slabota.

@luba142 nas zase len chleba s maslom :D sunky a syra sa ani nedotkne.

tak matko je hlavne pecivo s maslom, rezen, chleba vo vajicku, prazenicu, pizza stanle dukatove buchty a sem tam aj parene buchty. cestoviny nula bodov, ryza zemiaky nula bodov. polievka tak raz za tyzdens taci🙂 a potom mlieko keby nebolo mlieko tak neviem co je z nas aky sliz. my s manzelom nemozme ani mlieko nahlas vyslovit uz mame sifry na to slovo🙂 ako u nas padne za tyzden kartom mlieka a to neratam este ked chcem piect alebo ze puding tak to je aj viac. aj moj muz tak lubi mlieko. moji rodicia sa smeju ze nech si malu kravu kupime ze nas to vyjde lacnejsie 😀 😀 😀

luba142
4. aug 2011

@hoogy NO tyk nasa zje vsetko co je navarene, niektopre jedla jej smakuju viac niektore menej,ale vzdy sa naje 🙂 ,ma rada aj ryzu,cestoviny,zemiaky...suchu knedlu,zo sladkych moc neni nadsena,len ked tak nejaku buchtu,alebo kolac,babovku, ale cerstve, na druhy den uz jej to nejde 🙂

zuzkaprofant
4. aug 2011

@hoogy mam ta na fc ako sa volate , ja podla fotiek pozeram co a ako su chude deticky.)))) Nas ked je holy tak hruza nieco to kazdy mi povie ci mu jest nedavam a ked pride ku nam a vidi kolko vyvyram vypekam a mame jedla nakupene ak sa cuduje co tak malo mi papa ale ja uz nestresujem nechce nechce stale nechavam dake jedla v mistickach a on spapa ked je hladny jasne nie tolko ako ostatne dedicky ako mlynceky papaju ale co uz narobim 😀

nas tiez mliecko ale len hipp a jeden druh iny nevypije potom ako kedy ale naj ma slane tycinky sladkosti nemusi jedine kinder coko tu malu

monkap
autor
4. aug 2011

nasa mala v maji na poradni 10,5kg 🙂 ale nie je chuda, ona je nizka dost ...

ladywitch26
4. aug 2011

zeny, vy tu hadzete vahy z minulorocnych poradni???? ci ako? nasa stanka ma 17kil 😀 😀

kosska3003
4. aug 2011

@ladywitch26 to my k nim nepatrime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale niekedy by som bola taka rada keby mala 11 kil hlavne ked chce na ruky

luba142
4. aug 2011

@kosska3003
@ladywitch26 no my mame 13 a uz ju dvihat nevladzem veru, vase baby by ma asi zlomili 😀.......Kikusa bola tiez taka babisko ako je Marika 🙂

kosska3003
4. aug 2011

@luba142 no tak to by ta zlomilo idem tu moju zo srandy odvazit akurat sa zobudila a vonku zacalo prsat a mala krici morka hop hop mokra hop hop no tragedia sa stala 😀 😀 😀 😀

kosska3003
4. aug 2011

no ma 16 kilecek 😀 😀 😀

saskarisko
4. aug 2011

ahojte,
baby, zredukujte mlieko, a deti vam budu viac jest. ked su nan zvyknuti, a maju moznost vyberu, tak jasne, ze si vyberu to, co maju radsej 😉 my sme to urobili, a mala je vsetko od ranajok po veceru, akurat, ze nema cas sa najest na ranajky a veceru, tak to musim pri nej sediet. a vahovo moze mat okolo 12.5 kg. ale moj 4 rocny syn ma teraz 15 kg, a on sa konecne rozjedol, ked mu zistili skryty reflux, po nasadeni diety zacal aj priberat.

inak na podporu jedla sa dava vitamin B, my sme davali Pikovit od roka

sssimi
4. aug 2011

@kosska3003 práveže ani veľmi nie. Najviac ľúbi kyslú kapustovú polievku s mäsom-takú zabijáčkovú, ale z tej veru nepriberie. No neviem či by jedla aj tú, lebo má rada aj kyslé uhorky a ani tie teraz nechce.

zuzkaprofant
4. aug 2011

@saskarisko u nas to nepomoze ja som uz zredukovala na min a to mi vypije denne asi tak do200ml a to je vsetko niekedy ani tolko nie a aj tak je malo pri nasich 12kg a asi 98cm sme spagetinka 😀