Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. aug 2009

Ale každý večer sa chystám, že pôjdem skôr, a potom tu zase zakvasím.

Trošku som to skúsila, vyzerá to celkom fajn. Rozmýšľam, že by to bol aj celkom milý darček pre mamu, nech môže vnučku ukazovať. Takže už tá cena platí len dnes - v sobotu? Nevidím to tam nikde napísané. To znamená, že najneskôr do soboty polnoci to musím objednať online?

jamaat
14. aug 2009

A mám aj reportáže z 2 dovoleniek spravené, to by som tiež mohla takto upraviť. Hmmm....

No už tu asi nie si, tak idem do postele. Zajtra sa do toho pustím. Dobrú noc.

dm1
14. aug 2009

malo by to platit uz len zajtra, tiez som si to neskoro vsimla. My tiez davame robit obom babkam.

dm1
14. aug 2009

inak tie akcie sa opakuju tak ak znovu bude dam vediet skor. Dobru noc.
ja este cosi pokukam...

ladywitch26
14. aug 2009

no vy teda riadne ponocujete... 😀 ja uz tiez idem zalomit, ale tu je este len polnoc. mame o hodinu menej ako je cas na slovensku

dm1
14. aug 2009

lady ja uz tyzden takto nocujem. Spavam medzi 1-2 a to sa este prehadzujem v posteli co sa mi neda zaspat. A rano ked musim vstavat ma ide trafit!

ladywitch26
14. aug 2009

akurat sa tu smejem na muzovi, frfle, ze take male decko a zabera mu cely gauc 😀 😀
ja vstavam o siestej vacsinou, ale mala niekedy este potiahne do desiatej, ked si ju dam k sebe do postele

monkap
autor
15. aug 2009

ahojte,
dm - pridavky nechodia zo socialky ale z UPSVaR ..... to si treba ist zvlast vybavit ... je to 21,25EUR mesacne ...

zuzkaprofant
15. aug 2009

cafte co nove ako sa mate ja som teraz vstala mm som rano dala maleho a ja som si schrupla este 😀

sirinka
15. aug 2009

caute...magdalenka dnes odstvrtej uz iba pospavala, takze sme sa vrteli a krutili, cecikovali...rano som ju dala mm a aspon tristvrte hoky som si pospala vkuse...

kosska3003
15. aug 2009

ahojte ako vikendujete ja som s malou u mamy a o 3 mam ist na svadbu ale idem len do kostola aj ked som pozvana ale co tam budem sama ked je mm v robote a mala ja sa bojim bez nej byt clovek nikdy nevie cio sa nezobudi
za tyzden ideme na dovolenku na chatu na oravsku priehradu tak tam si uzijem uz sa tesim dufam ze mala bude dobra ale ona je

dm1
15. aug 2009

my sme dnes trhli rekord. Maly papal vecer o 8 a zaspal tak o pol 9 a zobudil sa rano az 6,45! A to sa napapal zaspal a potiahli sme to az do 10.30. Medzitym ale este o 9 papal. No super asi vedel ze mama isla spat o 2...

dm1
15. aug 2009

monka ja som tie pridavky vybavovala zvlast na tlacive ale napriek tomu mi ani raz neprisli. Teda tusim prisli len vtedy naraz s tym prispevkom pri narodeni dietata lebo prislo az nieco cez 26 tis.Sk. Odvtedy nic. Musim sa tam ist popytat hned v pondelok.

dm1
15. aug 2009

teraz som sa pozerala blizsie cez internet a prisli pridavky este aj v 7/09 - som si normalne nevsimla 😀 . Ale len raz prisli takto samostatne predtym len v 6/09 asi dokopy za 4-6 + ten priplatok. Ked je to v jednej guci tazko sa to kontroluje.

sssimi
15. aug 2009

Dm oni to asi najskôr posielali spolu s tými 25 000sk, lebo aj mne to až tento mesiac prišlo cez 21€ od UPSVaR a materská z SP.

Baby ako dlho je materská? 28t od nastupu na ňu?

sssimi
15. aug 2009

Dm veru sa to zle kontroluje-hlavne keď je to už všetko v eurách... Baby aj vám sa tie eurá, tak rýchlo kotúlajú? Ja miniem 100€ len taký lupot a ani neviem ako 😕 Tie ceny sú také lákavé-také nízke 😀 , len po rozpočítaní mi je z tej sumy zle...

zuzkad
15. aug 2009

😀 😀 sssimi poznam to aj ja 😀 😀 😀 ja normalne idem na jednoduchy nakup a buum 50€ tam necham ani neviem ako a o dva tri dni znova...a potom zistim, ze mam po materskej 😒 😒 😒
dost inak minam na mimibazare, lebo nakupujem dost malemu vecicky a vselico potrebne 😅 😅

sirinka
15. aug 2009

juj tak ja som zgrlava...ja este furt vsetko prepocitam a sa mi zda vsetko drahe...a niekedy potom lutujem, ze som nekupila... 😝

jamaat
15. aug 2009

siri, neboj nič. Ja som ešte žgrlavejšia. Ja všetko prepočítam, skoro všetko sa mi zdá drahé, tak nekúpim alebo kúpim ojazdené. 🙂 Ale nezabúdaj, že my už máme druhé dieťa, to je rozdiel. 😉

gavslavka
15. aug 2009

diky siri .za typ tojeskoro 100 za hodinu za 3 hod. 300 .toje slušný zqrobok.musim to stale preratavat na korunky.ja som ešte stale nedovybavovala matersku. a nemam ani zdrav poistenie super.

lasenka
15. aug 2009

ahojte 😉
noooo, vidim ze nie som sama, tiez som vely drzgros 😉

babule, aku velkost maju vase deticky?

dm1
15. aug 2009

las rozoberali sme to tusim vcera. Ako co nieco 62 nieco 68. Niektore nam uz su male 68 a naopak nieco nosime este aj 56!

lasenka
15. aug 2009

no fajn, my uz tiez mame 68 😉 nechce sa mi citat dozadu 😒

kosska3003
15. aug 2009

no my uz ah 74 aj dneska zobrala som ku mame dve supravy take overaliky a rukav dlhy a nohy kratke asi bude modelka ta moja 😀 😀 tak som musela domov utekat zobrat vacsie
moja mala akosi strajkuje vzdy tak place akosi ju to chyti a nie a nie utisit a toma tak 4 krat do dna aj teraz som ju len tak tak utisila zaspinkala a ked sa zobudi ju nakrmim a dufam ze bude dalej spat lebo som k.o a to mam ist na svadbu no nejdem kdeze by som tam zaspala za stolom od nudy 😒

lasenka
15. aug 2009

kosska - tak tvoja je riadna baculka 😉 ale my do tej 74 nemame daleko, rastieme ako z vody 🙂
.. a na tu svadbu by si mala ist, zatancujes, spapkas zakusky, odreagujes sa 😉

mystery7
15. aug 2009

ahojte kocky,
my sme na navsteve u babky a maly nam tu spi az zazracne. spal doobedu a skoro aj cele poobede a zaspal hned po kupani o 19:00-trhli sme rekord. Doteraz sa nam to nikdy nepodarilo.

my nosime uz 68 a ked vememe 62 tak to le tak-tak natiahneme.

sssimi
15. aug 2009

Aj my už vyťahujeme 68čky...ale fakt je to individuálne... Mám napr. 62 tričko a to bude mať najskôr v polroku...

zuzkad
15. aug 2009

Ja nakupujem ako besna, ale len lacne vecicky ...je mi luto dat kopec prachov len za to, ze je tam nejaka znacka, ale ked je nieco znackove lacne tak kupim 😉 😉 napriklad vcera som bola v avione a malemu sme kupili bundu na jesen krasnu zelenu znaka Reserved zlacnena z 29€ na 8€ no nekup to 😅 😅 😅 a ked uz ide o to...kupil to tatino 😉 😉 😉

Nas maly nosi teraz hlavne 68 a nieco 74 velkost ale 62 uz som pobalila do tasiek a idem predavat 😉 😉

lasenka
15. aug 2009

zuzka - nenechas si nieco pre druheho drobceka??? 😉

zuzkad
15. aug 2009

lasenka zatial o druhom neuvazujem a ak bude tak si postupne nakupim cez bazar ako teraz 😉 😉