Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
10. okt 2011

@sssimi not to je smola ale inac to nekupis ked nemas auto ci mate tam niaku obuv po blizku

jamaat
10. okt 2011

@kosska3003
@hoogy Ja chcem radšej tieto, minulý rok ich veľa vynosila: http://www.sportsdirect.com/campri-snow-boots-i...

Emka v postieľke riadne kašle. Neviem, či už aj k doktorke nezbehnem. A cvrká si do gatí, nevie to udržať, tak aj mechúr bude mať asi chytený. Už som aj sušené brusnice vytiahla, ale veľmi ich neje. ☹

kosska3003
10. okt 2011

@jamaat hej su lepsie no vyzeraju ze su take ze nepromoknu ked su pogumovane tie prve vyzeraju latkove cele tak sa mozes pridat v piatok objednava

sssimi
10. okt 2011

@jamaat fíha tie sa mi páčia, čo to stojí na naše? Že by som sa pridala k nákupu?

@kosska3003 no prinajhoršom si požičiam auto od maminy a snáď stihneme niekedy poobede po spánku vybehnúť

hoogy
10. okt 2011

@jamaat aj ja som pozerala uz tieto este pred dvoma tyzdnami ich tam nemali. a este by som maleho aj potesila cervenymi 🙂 no uvidim este behnem do parndorfu aj tam sa da super nakupit.

kosska3003
10. okt 2011

@sssimi 12,99x1,2 to mas euro plus asi tak euro postovne niekedy aj menej to zalezi od kusov kolko objedna

sssimi
10. okt 2011

@kosska3003 tak to by som brala-super cena. A to sú zimné? A čo veľkosť?

kosska3003
10. okt 2011

@sssimi no asi zimne nech sa @jamaat vyjadry teda sa vyjadrila ze su dobre ved ak chces si vyber s tej stranky co chces posles mi linky mailom a ja ti to potom postou poslem ked to dojde ja som malej C9 botasky objednala to je 26 tusim jamat vie lepsie tie velkosti

luba142
10. okt 2011

ahojte baby ked riesite zimne topanocky tak ja som Barborke kupila taketo, len staroruzovej farby a este potom dokupim nejake do snehu 🙂
http://www.obutex.com/arpic/v111010a.jpg z vnutornej stranyje este aj zips

hoogy
10. okt 2011

ja som sa dnes na malom zase raz skoro usulala. zjedol jogurt pekn sam a hovorim mu matko aky si sikovny a on sa postavil povedal som a zatlieskal si :DDDD

jamaat
10. okt 2011

@luba142 Frajerské 🙂
@sssimi Sú zimné, majú kožušinku vovnútri. Minule bol taký menší strih, takže bolo treba o číslo väčšie, ako zvyčajne. Vedľa výberu veľkosti máš taký otáznik, na to klikni a otvorí sa tabuľka veľkostí.

borocka
10. okt 2011

@hoogy
@ostrovanka
@jamaat tak ja som minuly rok kupila u batu za 40eur cizmy, vnutro chlpate a z vonku to bol najme sustak plus brusena koza, na snurovacku. a teda stali za tie peniaze. premokli len raz, to maly vletel do mlaky vyse clenkov a to uz nebolo pomoci. neviem co to bolo za znacku.ale tak keby som tolko penazi vyvalila za smejdy tak ma aj pretrhne. a vzdy sme sa vratili s teplymi nohami, aj ked bolo -15 vonku. ale inak suhlasim s jankou, tiez si myslim ze kadeco premokne,

borocka
10. okt 2011

@jamaat a v tych snehuliach co si ty hodila link sa emke dalo vobec chodit?? teda vyzera to priserne tvrdo. isto nepremoknu,ale teda su asi aj riadne nepohodlne.
ja snehule neoblubujem.

dm1
10. okt 2011

@kosska3003 mozem aj ja pozriet ci by som cosi nevzala odtial? dokedy treba dat vediet?

kosska3003
10. okt 2011

@dm1 v klude pozry mozes sa pridat piatok objednava a nejdete aj teraz do ziliny niekedy zas by som ti to potom doniesla alebo aj postou poslem nemam problem vzorec mate na vypocet libry krat 1,2 plus euro postovne ale cim viac veci tym mensie postovne

luba142
10. okt 2011

@borocka inak Kika mala ked bola skolkarka taketo snehule, vnutri fajnovucka hruba kozusinka no na jednu paradu
http://www.patro.cz/objects/1074924559.html

@jamaat no hej na prvy pohlad sa mi zapacili, teraz ma aj take uzke rifle kupene dvoje, take rurkove a pekne jej vlezu do tej cizmicky, tak som rada aj ked bude nejak mokro, ze poprsane, alebo uz roztopeny sneh tak si nezafrka gate.......ak nebude taky sneh,ze budeme mat oteplovacky a snehulky 😅 a aj ta cena bola frajerska 27 € 😝

borocka
10. okt 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3965263
mne sa toto zapacilo. neviem ci su celkom nepremokave,ale vyzeraju dobre. aj teple budu fajnovo. a ja som bola zvyknuta na elegantne "kozene" cizmicky, co ani nezahriali a aj vodu ochotne prepustili ked to nebolo dobre usite. a este k tomu aj nepohodlne boli.
tak mi ich odobrite 😉

luba142
10. okt 2011

@borocka no pekne su, aj teplucke vyzeraju 🙂

kosska3003
10. okt 2011

@borocka ja mam take podobne ale v striebornom alebo sedom prevedeni su super dobre sa nosia a su lahke a teple boli tiez

borocka
10. okt 2011

inak u nas je to same "ty kokso" 😀 😀 😀 😀 rano vydeme von a on: "ty kokso, aka je zima". ideme do obchodu a on "ty kokso, maju termixy", kopeme loptu a on " ty kokso, som riadny"
zasa nejaka novinka zo skolky 😲 😀

a zravost mu pokracovala, ucitelka ho v skolke chvalila ze zjedol tanier polievky (mali rybaciu. este aj smrdel ako ryba) a vraj aj riadnu porciu makovych rezancov (?!?!?!?!?!) to by sa mi ani nesnivalo ked som si rano precitala co budu mat.
a doma hned po spani pytal jest,ryzu s masom. a na veceru zasa tanier zeleninoveho vyvaru.

borocka
10. okt 2011

@kosska3003 tak si ma potesila.

jamaat
10. okt 2011

@borocka Dnes som podobné skúšala v Deichmanne.
Tie snehulky vyzerajú neohrabane, tiež som jej ich najskôr obúvala s obavou, či sa jej bude dobre chodiť a či sa nebudú šmýkať. Ale úplne normálne v nich chodila. Inak by som ich nechcela kúpiť znovu. Polovicu zimy v nich absolvovala, len keď boli mrazy, tak som jej ich nedávala.

sssimi
10. okt 2011

@jamaat A akú má Emka dlhu nožičku? Moja cca 15cm-zajtra radšej premeriam. Ja by som ich objednala tiež. veď to víde nejakých 16€ a to sa oplatí.

luba142
10. okt 2011

@sssimi aj nasa ma 15 cm nozku a zimne som teraz kupovala 25

kosska3003
10. okt 2011

no Marika ma 16cm ja neviem kde jej ta noha rastie ale tak ma mat po kom ja mam 7 a mm 9,5 ja isto C9 objednam

sssimi
10. okt 2011

@kosska3003 no ja som uvažovala, že 25ku ale protetiku by som jej našu zobrala, lebo teraz má 24ku tenisku, ale protetika je o pol čísla väčšia ako ostatné topánočky. C9 je čo naša?

kosska3003
10. okt 2011

@sssimi C9 podla tabulky je 27 velkost ale uz C8 pisu ze je 25 velkost tak ty asi C8 pre Sarah

sssimi
10. okt 2011

@kosska3003 tak to majú riadny skok. No uvidím čo mi ešte Janka napíše. Potom to mám hlásiť tebe?

jamaat
10. okt 2011

@sssimi Emka má 15,3cm, ale sama som sa ešte nerozhodla, koľkátku jej objednať. Ale skôr asi C8, C9 by bola asi priveľká.

jamaat
10. okt 2011

@sssimi Fuu, tak teraz som pozrela tie, čo mala vlani a sú C7=24 a majú 14cm vo vnútri. Takže asi predsa len tú C9. Alebo zoberiem aj C8, jedny nechám a druhé predám.