Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
8. sep 2009

moj maly ma teraz taku novinku
naje sa a po 5 minutach prestane tahat a zrazu spusti strasni krik-jakot. tak nechapem co sa zas deje. Kto mi vravel z po 3 mesiacoch to bude ok?? mne sa zda ze sa to stale len zhorsuje.
stretla ma kamoska a hned mi povedala ako strasne vyzeram, tak ma "potesila" 😠

zuzkaprofant
8. sep 2009

dobre ranecko
dievcata neviete poradit moj maly vkuse mi kaka aj vnoci sa mi pokakal co nikdy pred tym
je pravda ze je uz na umelom uplne len 2 krat do dna dostava moje mliecko a kaka take zlto zelenkave sa mi zda a prdka kazde rano tak ze ide spaci vak roztrhnut co mu na to mam dat

nikanika28
8. sep 2009

ahojte...no uz ste toho popisali...
Zmena pocasia a budeme za chvilu soplit asi vsetci.. 😒
Mys...mas dost mliecka? Mne toto mala robila hlavne vecer...neeeskutocne sa vedela rozcertit...tak som tisila dudlom a striedala jeden-druhy prsnik staaaale dookola.. 😒 Potom to zacala robit aj poobede a potom hned od rana..som myslela uz, ze koncim s kojenim... Nasadila som znova homeopatika, viac Vienei, viac cajov, viac polievok a viac tekutin...a teraz je to zase OK...KLOP-KLOP.. Teraz sa len certi, kym sa mliecko nespusti...ona si herecka mysli, ze dvakrat potahne a mlieko pojde prudom.... 😠 😀 😀

nikanika28
8. sep 2009

zuzka kolko ti toho mliecka spapa? mozno si len zvyka na to umele...od kedy ho davas?

zuzkaprofant
8. sep 2009

nedavam ho dlho tak ze stale asi tt a spapa mi ako kedy raz iva 40ml potom niekedy aj 120 zalezi ako je hladny

nikanika28
8. sep 2009

baby, videli ste tu reklamu na Paradontax??? s tym jablkom? No nechutne...v zivote si tu pastu nekupim uz len kvoli tej reklame 😝 😝

monkap
autor
8. sep 2009

ta reklama je nechutna 😝

jamaat
8. sep 2009

Švihne ma. Už zase sú u nás škreky ako v paviánskej klietke. Vzpiera sa ešte aj na rukách a ja už len predýchavam. Postieľku si kompletne rozbombardovala, čakám, že pomaly aj tyčky rozláme. Po hodine sa zobúdza vysmiata, lenže o 10 minút si spomenie, že by predsa len ešte spala a spustí škrek. A nespí. Papá tiež zle, stále sa odtŕha.
Včera hodina v babyvaku a hodina drgľovanie s kočíkom po lúke, aby spala. Ohromne dlho jej to dobré obdobie vydržalo! 😠

zuzkad
8. sep 2009

nika ta reklama je hnusna a aj ta pred tym...ako niekto vypluva krv do umyvadla fuuuuj 😝 😝 😝

mystery nestrap sa ...ty urcite robis vsetko spravne a si super mamina...mozno len maly uz nechce byt dlho na didke a zaujima sa o ine veci...ja som tu citala dokonca aj jednu temu o tom...najdem to a poslem ti to 😉 😉 ako mimco rastie...zaujima sa viac o okolie a nebavi ho to uz na didke tak dlho ako pred tym...chce spoznavat svet a tak sa napapa a chce uz nieco ine po chvilke...idem pohladat temu ...nembooooj su super maminka a videla som tvoju foto a vobec nevyzeras hrozne ale super si pekna maminka 😉 😉 😉 ta kamoska co ti to povedala ma vobec dieta ???

zuzkad
8. sep 2009

Mystery https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... tu je link kde maju maminky podobny problem a pisala tam aj annag precitaj si ked budes mat cas 😉 😉 😉

jamaat
8. sep 2009

No už sa zase zobudila. Rozprávam jej, ako zase škrečala a že ani pavián sa na ňu nechytá, a ona sa na mňa spokojne uškiera. 🙂

martinaxyz
8. sep 2009

Ahojte,, 😉
dnes ideme do poradne, tak som zvedavá koľko váži tan náš malý klátik 😉

naty132
8. sep 2009

Caute.My sme uz boli u doky,ja mam virusove ochorenie oka aj malu mi vysetrila, ona zatial nie ale tie slzicky jej zas idu, tak musim ist na krcne,davat kvapky a ked neprejde do 10dni,tak na preplach kanalika.A teraz este aby som ju nenakazila,ale ako tomu zabranit, uz je aj tak neskoro!
A mam jej striekat mlieko do ocka

nikanika28
8. sep 2009

naty, co to mate s ockom? Nejak som to nepochopila...

mystery7
8. sep 2009

jamaat: no tak si mozeme podat ruky s tym skrekotom, moj to ma ako najoblubenejsiu disciplinu. a s to s tym uspavanim... aj u nas je velky boj. rano poobede a aj vecer. ☹
zuzkad: vdaka, dakujem za povzbudenie, a aj z alink. idem citat 🙂

nikanka: myslim, ze mlieka mam dost, lebo ked pusti bradavku tak mlieko strieka. faktom je ze jeho viacej zaujima vsetko naokolo. ale je to pre mna na nervy, ze trochu potiahne, okukuje okolie, potom si spomenie na hlad, a cely kolotoc dookola 😒

naty132
8. sep 2009

Malej slzilo ocko ale preslo to,a teraz zasa jej zacalo slzit.Doktorka este nevie ci je to upchaty kanalik, tak musim liecit ocko.

luba142
8. sep 2009

ahojhte

nasa mala sa zacala pretacat na brusko a vzdy jaci lebo sa nevie otocit naspat 🙂

nikanika28
8. sep 2009

lubi.. 😀 😀 😀
moja mala zas opacne, ked ju dam na brucho, tak sa vzdy pretoci nas5

zuzkaprofant
8. sep 2009

mys nic si stoho nerob ja mojho volam pistalka ked spusti mne ide hlava prasknut tak ti poslednom case pisti nic nie je dobre
ja som preto prestala aj kojit moj vobec nechcel cicik vsetko dookola ho zaujima len nie cicik aj ked s falsky pije tak hruti hlavou hore dole chce si sam niekedy drzat tak sa nervaci no pistalecka nasa je trucovidlo poradne 😀

martinaxyz
8. sep 2009

už sme doma z poradne: očkovali ho do oboch nôh...a z vodného pruhu mu vznikol riadny,takže nás čaká operácia ☹ ☹ ☹

martinaxyz
8. sep 2009

ozaj a vážime 7,8kg

zuzkad
8. sep 2009

mystery ...drzim paste...u mna ked maly place a spekuluje uz dlho tak ho dam do sedacky a pustim mu tieto videa :

https://www.youtube.com/watch?v=xd12hR68sWM

,

https://www.youtube.com/watch?v=IpYp-MsBUnM

,

https://www.youtube.com/watch?v=YtnrgtwnUrE

no a pri tom mu aj nechty striham...vtedy mozem pri nom robit cokolvek...pozera a pozera a tesi sa krici a smeje sa ...tak ked bude zle skus to a uvidis mozno zaberie 😉 😉 😉

martinaxyz ☹ ☹ ☹ to musite ist na operaciu ? 😕 😕 bozenko to mi je luto, drzim paste aby ste to mali co najskor za sebou a boli doma v poriadku 😉 😉 budeme na vas mysliet s Nicolaskom. Inak vahu mate kraaasnu 😅 😅 😅

sssimi
8. sep 2009

Maťa tak to je hrôza... Chuďa drobec. Držte sa!!!

Zuzkad tie videá vyskúšam pri tom strihaní... Malá vydrží tak 2 nechty a potom sa už durdí...

Moja malá už tiež asi 2 týždne vydiera. Položím ju do lehátka a ona spustí krikuuu... Ja si len sadnem oproti nej a kukám na ňu... Ona potom otvorí oči, kuká, že to nezaberá, ešte akože pofňuká a už sa rehoce 😀 ... Ale priznám sa niekedy ma dostane!!!

zuzkad
8. sep 2009

sssimi to poznam 😀 😀 😀 maly zacne plakat...potom prestane a po ocku nakukne ci si ho vsimame ako place a ak pozerame nanho...akoze place zase robi formu ...a potom ked zisti, ze nic tak si strci do pusinky rucky a zacne vykecavat 😀 😀 😀 a milujem ked sa durdi a kope nozickami to je rozkosneeee 😅 😅 😅

sssimi
8. sep 2009

Zuzkad máme ale prefíkané deti 😀 😀 😀 ... Teraz je to ešte rozkošné, ale počkaj keď sa začnú buchať o zem... A začnú to robiť niekde v meste alebo v obchode-to bude ešte len šou....

sssimi
8. sep 2009

Ozaj baby neobjednávajte si moc veľké veci z Bonprixu,lebo vám to bude obrovské... Ja som nosievala pred tehu S-M ká-objednala som si od tiaľ najmenšie čísla a do všetkého by som sa aj dvojnásobná zmestila-no aspoň som tie veci v tehotenstve využila....

zuzkad
8. sep 2009

sssimi nestras...ja ked vidim ako niektore deti vrieskaju a robia sceny v obchode a u doki v cakarni ma az zaraza ako sa chovaju a v duchu prosim tam hore aby som maleho vychovala lepsie...dufam, ze to dokazem...ked pocujem ako sa vedia niektore deti rozpravat...tak mi je az zle...lebo to uz v nich nie je nic detske ako ma byt ☹ ☹ a to ide o nejake stvorrocne dieti 😕 😕 😕

zuzkad
8. sep 2009

sssimi ja teraz nosim 42 a objednala som si od nich sveter 40 - 42 ...tak dufam, ze to nebude moc velke...lebo hore nosim aj 38 v pohode ak je elasticke..ale kv. prsiam som chcela o cislo vadcsie

ludmilabb
8. sep 2009

no nestiham vas citat ☹

len pre mystery mne mala place na prsniku ked jej pomaly tecie, zvykla si ze na zaciatku jej to krasne strieka tak je nervozna ze musi dlhsie tahat kym preglgne.

my mame dnes naprd den, nemozem sa od malej ani pohnut, jedla som tak ze mala v postielke revala a takisto kym som vesala pradlo atd, spi tiez len ked lezim s nou inak je po 20 minutach hore
ulozit ju na spanie je umenie a mam pocit ze bud je ona sakra narocne dieta alebo som je nemozna matka 😒
a zacinam byt alergicka na ten jej ziapot...to ma iba tri mesiace...bojim sa co ma este caka a neminie 😝
dnesny pokus v kociku polhodina rev, 15 minut spanok proste skveleeee