Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
8. sep 2009

joj som sa vyzalovala ale od siedmej ficat nonstop so skreklunom je dost...a boli ma hlava 😖

ladywitch26
8. sep 2009

ludka, ja mam dnes tiez uz nervy. uspavam pol hodinu a do toho sa mi mala tak pokadi, ze rovno prezliekat. tak druhy pokus, dalsia pol hodina, sice zaspala, ale len pol hodky a dost. oci dokoran. tretikrat sa mi ju uz ani neoplati uspavat,lebo uz jej bude treba dat jest zasa. a cely den dookola. a len ziape a ziape. aj kaka kazdu chvilu, ako keby hnacku mala. vcera som nic take nejedla, tak to bude asi zas zo zubov.tyzden bolo dobre, ale dnes zasa slinta a paste keby sa jej aj obe zmestili do pusy, tak by bola spokojna. ale nech sa teraz vyzuri este par dni a v sobotu uz nech je kludna, lebo neviem,ako budeme cestovat. muzovi sa bohovsky dobre soferuje s vrestiacim deckom za zadkom... 😝

jamaat
8. sep 2009

ludka, u nás dnes podobne.

jamaat
8. sep 2009

Dnes mi aj emode volala, že chcú ísť na plávanie s bábätkami, či sa nepridám, ale som to nakoniec odriekla, že pôjdeme neskôr, lebo neviem, ako by som tam s týmto mojím momentálnym škrekliakom fungovala.

zuzkaprofant
8. sep 2009

ako citam mame doma pavianikov mopj tiez vresti anio tak ani tak nedobre kazda plienka kakanka alebo len taka spricka ja uz chytam zaludocne vredy nemam cas sa ani najest a ani mi nechuti 😖
lady drzim palce mi sme tak isli s malym cele raskuko az do mnichova nam vrestal ze som myslela ze vystipim a idem snim na pesi domov brutal nieco , snad vam prespinka

ludmilabb
8. sep 2009

zuzka na mna to ma opacny efekt, z nervov tlacim do hlavy co mi pride pod ruku a hlavne sladkosti 😠

ludmilabb
8. sep 2009

ale prisla moja mama tak super konecne som si porobila aj ine veci!!! 😉

sssimi
8. sep 2009

Ludmila vydrž ešte... Aj ja som mala niekedy pocit, že je snáď malá na mňa alergická, ale zistila som, že veľa záleží od počasia... A aj my občas vstávame hore zadkom... Moja malá má o 3 týždne viac ako tvoja a je každým dňom lepšia... Ešte sú umrnčané dni, ale je ich stále menej a menej... Dnes sa mi 40 minút hrala sama pod hrazdičkou...

Zuzkaprofant aj Sarah má už druhý deň šplechnuté skoro v každej plienke-taký mokrý prd 😀 ... Neviem z čoho, ale stolicu má peknú.

emode
8. sep 2009

cafte babenky
ako tak citam tak uz nebudem na nasu malu pisat nic ... sice cez den poriadne nespi ale nie je zas taka urevana a ked naozaj chce spinkat tak zaspi hned ...
naozaj buduci utorok zaciname plavanie 😀 tak drzte palce nech sa nam vody neboja babetka nase ... 😀 😀

mimi21
8. sep 2009

emode a kde idete plavat, kaskady???
lebo som pocula ze BB plavaren rekonstruuju, vlastne mi to pisala ta baba z plavania co som jej pisala za tie pobyty...
a ona este vravela ze az od 6 mesiacov na plavaren a dovtedy len doma, vo vani

jamaat
8. sep 2009

mimi, po rekonštrukcii plavárne sa presťahovali s plávaním do Dixonu, tam ide chodiť aj emode. Ja začnem hádam koncom októbra, aspoň tak plánujem. Uvidím ešte, čo si Emka vymyslí.

sssimi
8. sep 2009

Mimi kolkého si nastúpila na materskú? A už vieš kedy ti začne rodičovská? Ja už mám papiere doma... Vybavím ich asi začiatkom októbra až.

mimi21
8. sep 2009

sssimi, na materksu som nastupila 1.4. a rodicovska mi zacne 14.10. Na UP mi kazali prist nejake 2 tyzdne predtym, takze aj ja zacnem vybavovat zaciatkom oktobra.

emode
8. sep 2009

dakujem mojej hovorkyni Jamaat 😀 😀
je to v Dixone inak viac som chcela ist na Stare Hory do Altenbergu ale ta cesta a prisposobila som sa vacsine 😀

jamaat
8. sep 2009

emode, myslela som, že už neprídeš 🙂

jamaat
8. sep 2009
sssimi
8. sep 2009

mimi, tak mne by mala začať od 19tnáseho...No máme ešte nejaký ten čas... Bože, ale ten čas letí... Ešte len nedávno sme vybavovali materské a divaj kde už sme.... 😖

nikanika28
8. sep 2009

no..a za chvilku do skoly

nikanika28
8. sep 2009

a do skoly....

nikanika28
8. sep 2009

a budeme za chvilku vnucata varovat... 😀 😀 😀 😀 😀

sssimi
8. sep 2009

Nika nestraš... Až tak ďaleko ešte nepozerám 😀

Mne ešte malá nespí... Teraz si ju zobral mm na uspatie, lebo voči mne chytila averziu... Normálne keď som sa jej chcela prihovoriť, tak sa otočila na druhú stranu, lebo som ju chcela nasilu uspať.... Potom sa aj rozplakala... No nesmiem jej ísť na oči 😅 .... Juuuj ticho ostalo... Tata asi zabodoval-dúfam...

ludmilabb
9. sep 2009

ahojte, dobre ranko
my klasika po siestej hore akurat ranajkujem a mala debati s kolotocom to vidim tak este na par minut a koniec
vnoci bola viackrat hore aj trochu plakala ale kojila som ju raz
uz sa vam stalo ze ste sa v noci zobudili na kojenie a zaspali ste? ja som zaspala a snivalo sa mi ze som malu nakojila
ked som potom vstala tak som normalne nevedela ci mala jedla alebo nie a potom som si uvedomila ze nie a tym padom zaspala bez kojenia 😕

sssimi to vy niekedy az takto neskoro chodite spinkat? rano sa vam potom o kolkej budi?

ludmilabb
9. sep 2009

aha ako citam na FB si potiahne skoro az do obeda, heh 😀

zuzkaprofant
9. sep 2009

cafte aku ste mali noc ja prisernu maly zjapal a zjapal nie toho aby ho utisil kazda plienka kakanka ritka cervena ako orangutan a nerva nehorazna som myslela ze uteciem z doju priserne nieco muz isiel rano skoro o 5 do robotky a pride vecer ta sa tesim aky bude den

jamaat
9. sep 2009

Dobré ráno. Emka vstala nezvykle neskoro - o 7,15hod! 🙂 ....A naaaaladičku má! Smeje sa, výska, gagoce. No aké je to zlatučké dieťa, keď si dobre pospí! Len keby spať chcela. 🙂

martinaxyz
9. sep 2009

Ahote,,,
nás včera očkovali 3 a 6 kombinačnou vakcínou...bála som sa, že malý nebude spať, ale na moje prekvapenie spal od včera 19.00 do 6.30 dnes...ale za to dnes máme horúčku a vpichy mu zčervenali ☹ ☹ ☹

luba142
9. sep 2009

dobre ranko 🙂

My od pondelka ako mala zacala do skolky chodit tak vstavame ako budiky o pol 7 a to ani nemusim nastavovat ten budik lebo Barborka nas zobudi, a teraz spinka od pol deviatej tak aspon ranajkujem

ludka- vydrz neboj sa prezijes to my sme mali taky problem u starsej a tiez som nemala na nic cas okrem nej ked sme boli same doma. Spavala dobre len vonku a kedze je oktobrova tak sme kocikovali v mrazoch aj 3hodiny co v kuse spala a ja ako cencul uz zmrznuta 😅

luba142
9. sep 2009

martinax- daj mu na to studeny obklad a nieco od horucky to je normalna reakcia 🙂

nikanika28
9. sep 2009

ahojte, pozeram, ze drobci bucaju..to nase male tiez a ja tiez ranajkujem.. 🙂
Mata, kolko ma maly horucku? Presne tak, ako pise Ludka, stedny obklad a cipok od horucky... 😉

dzanna
9. sep 2009

ahojte tiež sa pridám ja som tiež od pol 7 hore tiež rychlo nakojiť a Niku vychystať ale teraz už mám piánko maly spinká tak taky menší odych..... 🙂 😅