Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
25. sep 2009

Ahojte!
Mne prišlo v stredu DVD, inak zatiaľ nič... Už som to aj zapla ale na notebooku mi nešla hlasitosť-asi je to dosť tiché, tak musím na PC kuknuť...

Ja už dávam celé dupačky malej iba na spanie... Máme všeliaké trigovica a pod. Už je ako dospeláčka 😀

Juju práve mi spravila prekvapko do plienočky 😀

Mne kúpila krstná malinkej šatočky dvoje 3-6 mesicov... Oboje mala 1x a už je ich neoblečiem... Jedine, že by som ju pod ne naobliekala...

emode
25. sep 2009

ahojte, sme späť po plávaní, malá si to už užíva 😀 len potom je až príliš unavená ale zvládli sme aj dnešok i keď predtým uspatie bol boj len viem, že musí spať inak tam ani nemusím ísť ...

jamaat si členkou DM babybonusu? myslím, že to oni posielajú
šatočky síce máme ale akosi sa nikdy nedopracujem k naťahovaniu pančušiek 😉

jamaat tak ty ani nevieš čo máš doma 😀 😀

čo sa týka výbavy na zimu, myslela som, že zhrnieme čo asi potrebujeme, fusak určite, neviem, či aj teplý overal, do fusaku budem dávať, ak dáme teplé nohavice a bundu ale to je asi to isté ako overal a podto len niečo tenšie, no neviem, a capačky asi už tiež budem dávať ... čiapky ...

niekto tu písal o snoch no tak mne sa snívalo túto noc že som išla tajne na dovolenku s Gottom (aby som upresnila ja jeho ako chlapa fakt nemusim 😅 )

emode
25. sep 2009

a zabudli sme na sánky 😝

mimi21
25. sep 2009

ja som malej davala dupacky len minimalne, spavame v overaloch, nosi uz aj gate aj suknicky a saticky
ked bola malinka najradsej som jej davala body a polodupky a aj teraz ked je doma, tak body alebo tricko (pod to tielkove body) a teplacky alebo nieco take

ja som aj clenka dm bonusu, nahodou je to fajn, uz som aj vela tych kuponov minula, ale vraj nieco posielaju aj tie firmy co robia tie kufriky co sa davaju v porodnici a co sme tam aj udaje nechavali ako jamaat pise

nikanika28
25. sep 2009

cafte, dnes ma skoro porazilo a to do slova...prisla som do vchodu, ze idem vytah privolat a vytah nic...vlastne ani svetlo nic...hm..tak a elektrika v prdeli...nieco tu kopu a vypli elektriku..skoro ma porazilo, ja nakup, skocikovu tasku a este samozrejm Klarku. Aby ste rozumeli, byvame na 6tom poschodi...nastastie sla zrovna suseda, tak som najprv zaniesla tasky a potom som znova sla dolu pre Klarku.... 😠 😠 V ramci rozcvicky...ved nezaskodi 😀 😀 😀
Ja dupky obliekam len doma a s dlhym rukavom to mame na spinkanie. Na von mame vseliake rifle, gate, mikiny...saty 😅 ...no nebudem radsej pisat... 😅 😅 . A saty sme krasne vynosili, ked boli tie horka. Teraz, co ma tie fialove Kittynovske, tak uz to nema saty...uz jej to davam ako tuniku..ale stale to este oblecieme 🙂

nikanika28
25. sep 2009

mimi...mne tiez prislo zo sunaru...tiez som to skonstatovala ako ty..cokolada to sice neni, ale postaci 😀 😀 😀 a tiez dorazilo to DVD...mam ho vylozene na policke..a pri tom asi aj ostanem

emode
25. sep 2009

nika presne ani my nie sme dupackovsky typ, mame len overaly na spinkanie, su podla mna najpraktickejsie inak vacsinou body a teplaciky a kadejake nohavice

mimi mas pravdu s tymi udajmi aj v porodke sme nechavali

normalne som aj ja unavena z toho plavania a to sa tam my maminy len tak presusame 😀

nikanika28
25. sep 2009

no..ehh...palacinky sa zase nekonali..bola som v Bille a kupila som tam polotovar LasaGne 😅 😅 ..strasne to byva dobre...tak som neodolala..PALACINKY BUDU Z.A.J.T.R.A. .. 😀 😀

mimi21
25. sep 2009

emode, jasne, sanky su najdolezitejsia zimna vybava 🙂))
ja rozmyslam, ze vezmem malu aj s nami lyzovat, ze sa s mm pri nej prestriedame, ked napriklad pojdeme zalyzovat na 2 hodky, niekde tu blizko

inac baby co planujete na vikend???
mm chce aby sme sli na Sklaku, jeho bracho tam ide na cyklomaraton, povodne chcel aj mm ale toho roku bol strasne malo na biku
minuly rok tam bol aj jeden chlapik co mal cyklovozik a kratku trat presiel aj s babom vo voziku 🙂 🙂 🙂

ludmilabb
25. sep 2009

ani mne ale ani neviem o takej moznosti teda teraz uz viem 😝

ludmilabb
25. sep 2009

inac ja to nechapem ale moja ked si vygrcne tak sa z toho tesi...sila

mimi21
25. sep 2009

jooj, nika ja mm slubujem lasagne strasne dlho, ale ked viem o tejto moznosti....asi budu co nevidiet 😝 😝 😝

nikanika28
25. sep 2009

mimi... 😀 😀 😀

mimi21
25. sep 2009

idem s malou von, tak zatial cafte 😎 😎 😎

nikanika28
25. sep 2009

zdruf 😉

ludmilabb
25. sep 2009

baby Sofia je od jednej hore a nechce spat, skusala som ju ukladat ale plakala tak neviem co teraz ani ta baba este neprisla 😖

ladywitch26
25. sep 2009

caute baby, co som dnes zistila....boli sme dnes u doktorky,tak priedusky nastastie mame ciste,trosku ma hrdielko cervene,ale nadcha uz ustupuje.a doktorka nam este predpisala fenistil kvapky.tak som malej dala pred obedom,nakrmila som ju a mala zaspala.a spala a spala... 4hodiny v kuse,co zvykne tak pol hodky maximalne o tom case.aj som ju nakoniec zobudila.a citam pribalovy letak,vraj neziaduce ucinky,nadmerna spavost. tak ma napadlo,baby,co vam detuchy nechcu spavat, mozte vyskusat. 😉

zuzkaprofant
25. sep 2009

cafte co nove ja dnes mam upratovaci den tolko pavuciniek od utorka sa mi narobilo ze nechapem
maly sa mi uz krasne preatca z brucka na chrbatik a opacne tak som rada a blaboce mama pa ba a tkae veciciky ta mi robi radost moj chrustik

no neda sa akurat pri nom varit mi ryza vykypela a smrad jak viete kde ale nastastie mi neprihorela tak uz vazne nebudem varit pri nom ked budem sama
dnesvecer ideme aj smalym na party tak sa tesim maly bude taky vybozkany lebo same dievcata tam budu 😀
ste tu nieco pisali ohladom oblecka ja mojmu nedavm dupacky len prve 2 mesaice som mu davala bo bol maly a take riflicky mu boliivelke aj najmensie cislo 😀 teraz ho obliekam tak moderne ako seba tak aj jeho do farieb ked som uz tolko veci nakupila tak nech vynosi niekedy ho aj 3 krat prezliekam 😀
uz pri druhom babu tolko veci nenakupim lebo zbytocne

inac som pozerala na fz tak krasne dedicky vsetky mate jooooj maly bude mat tolko frajeriek na slovensku ze az.ixix

jamaat
25. sep 2009

lady, máme odskúšané. Nezabralo. 🙂

iinuska
25. sep 2009

ahojte, no prave sme prisli s velkym krikom z prechadzky. Mam taky dojem, ze malemu sa prestava pacit v kociku. Hned ako som ho zobrala na ruky, zacal sa usmievat ako slniecko 😀

ladywitch26
25. sep 2009

jamaat, to fakt? to emca potom dobre odolna.moja je este teraz taka nejaka otapena a to dostala len 7kvapiek o desiatej 😀
inak doktorka nam povedala,ze nemame odsavat,ze to nie je dobre,ze len ked uz fakt nemoze dychat kvoli soplikom.ze radsej namocit vatovu tycinku do kvapiek a tak povytierat nostek.a pritom v lekarni nam povedali,ze mame odsavat stale.tak ja uz neviem.

inak zuzi,ja som tiez pokupila kadejakych rifliciek a nohavic,ale teraz ich nosime minimalne.vyhravaju bodiky a overaly.malu tlacia gumy na brusku,jediny v tych overaloch sa citi volne.takze pri druhom nohavice ani nekupujem.maximalne nejake volne teplaciky.

sssimi
25. sep 2009

Iinuska mojej sa tam nepáči od začiatku.

Kočky ja som si všimla že mojej malej sa zafarbili zlaté naušničky do medena v časti ktorú má v ušku... Počula som také veci, že ak zlato zreaguje môže mať človek nejakú chorobu. neviete o tom niečo?

iinuska
25. sep 2009

ladywitch,nam kazala doktorka odsavat. Najprv som strekla Sterimar, po 10 min. odsala a potom vytrela nostek s Nasivinom.

simi, aj mne sa take nieco mari, ale nemusi to vobec nic znamenat. A zapalene uska nema?

ludmilabb
25. sep 2009

lady zeby som vyskusala na tu Sofiinu insomniu???
vsak keby sa ti doktori dohodli na jednej moznosti, mne doki vravi ze jej do nosa nemam sturchat kym jej sople von netesu, tak jej ich len vat. tycinkou vytiahnem a noc viac

zuzka ze trikrat denne prezliekas, ja tiez ked sa mala precika a prekaka popripade vygrcka tak tiez striedam dupacky odusu ja zatial ziadne moderne vecicky nemam, ale kopec body ktore su jej male 😝 som bola dobre hlupa ze som ich tolko nakupila ale ako neskusena mamicka nooo som to neodhadla
maleho mas riadneho sikovnika tak si pekne uzite dnesny vecer 😉

iinuska mi dnes detto kocik domietla ale teraz si ju zobrala do parady babka tak som zvedava ked pridu domov co bude vraviet

iinuska
25. sep 2009

ja som prave dnes obliekla, co maly dostal od krsnej bodynka na 6 mes a jemu su v pohode.takze nemusim kupovat, lebo minule sa mi 4x taaak prekakal, ze uz som mu nemala co obliect 😀 .

ludmilabb
25. sep 2009

iinuska vsak hod dake fotky krpca 😉

ludmilabb
25. sep 2009

a mne do nosteka odporucila doktorka Liberal ale az ked jej budu tiect soplika tak kvapnut do nosteka, mne Annag pisala ze aj vlastne mliecko zabera...ani jedno ani druhe som zatial neskusala

ladywitch26
25. sep 2009

ludka,za pokus to stoji, bolo tam pisane, ze kazde desiate dieta trpi tymi neziaducimi ucinkami, tak mozno to bude aj u sofii 😀
inak mne povedala doktorka,ze mam sopliky len vytierat vatovou tycinkou, no lenze to co jej teraz taham tou odsavackou,tak na to by som si tak pinzetu musela zobrat a nie tycinku.to ma take guce biele,tuhe a lepkave.ved sa jej to drzi,ze to odsavam aj pol minuty,kym sa jej to odlepi od nosteka.

inak tolko vlasov mi vypadalo,ze som sa dnes bola dat ostrihat.mala som vlasy po pas a teraz som nakratko.som sa aj bala,ci ma stanka spozna,ale nastastie spoznala 😀

iinuska
25. sep 2009

ludka, asi budem vyzerat ako totalny blbec, ale ja neviem zalozit fotoalbum 😔

iinuska
25. sep 2009

lady a neskusala si Sterimar, alebo nieco podobne. To su tie roztoky s morskou vodou. Mozno to tie sopliky trosku uvolni