Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
30. sep 2009

marti tak to je strasne ja som z takehoto niecoho mala vzdy pred porodom strach nedajboze sa s dietatkom nieco stat alebo so mnou lebo aj u nas boli pripady kedy zomrela mamicka

martinaxyz
30. sep 2009

bolo to dievčatko a smiali sme sa, že to bude nášmu Drkovi frajerka a toto sa stalo...ešte stále ma trasie od zlosti...môžme byť radi, že naše poklady sú v poriadku...

kodada
30. sep 2009

martinxyz s krupinskou nemockou mam svoje skusenosti ... nas tak vystrasili so starou mamou, ze do rana neprezije a zila este par peknych rokov 😉

ja som sa tiez obcas stresujem, ze necitim maleho pohyby, ale stuchnem ho a je to v poriadku 😀 no verim ze prenasat nebudem, 39 tt mi nabehol teraz v pondelok, zajtra idem k dokymu tak som zvedava ...

luba142
30. sep 2009

martina - to je pravda ja uz ten strach dufam nebudem zazivat lebo tretie neplanujeme ale aj tak je to nieco strasne a este strasnejsie je ked sa staras ako teraz my a tiez nahle zomrie fuj na to ani nepomysliet....aj ked su obcas nervicky ale sme radi ze ich mame, co by za tie nervy ine dali...

luba142
30. sep 2009

inuska- ziadne ockovanie nebude dokyna nema ockovaciu latku tak az v utorok 🙂

mystery7
30. sep 2009

kazdy zaziva nervy, ale ked sa deculko usmeje, tak to je ako rajska hudba. ja by som toho mojho pokladika za nic na svete nedala 😉

zuzkaprofant
30. sep 2009

ani nepiste dievctaa lebo zase nebudem v noci spat

kosska3003
30. sep 2009

martina mys no to je hruza ja by som sa asi zblaznila aj som mala take nervy ked mi stale oddialovali termin som sa strane bala ale vsetko dopadlo dobre chvala bohu
zuzka no super zazitok mas hlavne je ze je vsetko ok a malemu sa nic nestalo

ja som uz doma z noziciek tak mame vsetko ok uz nemusime chodit tak som rada

zuzkaprofant
30. sep 2009

terba davat tearz velky pozor na anse deticky aby nespadli a podo lebo su uz zive , lebo nie je sranda a ktym lekarom sa nevyjadrujem do prievanu by som ich povesala ☹
moj zapisnkal tak mam klud tak ma vam boli od rana hlava ze az ani naoci nevidim a kava napomohla 😖

mystery7
30. sep 2009

mna teraz 2 dni booli hlava - asi to bude tym pocasim

zuzkaprofant
30. sep 2009

dievcata kolk omam dat malemu lyziciek mrkvicky bo mu teraz davam a jemu to chuti...........ixixi len neviem kolko mu mam dat

ludmilabb
30. sep 2009

zuzka tak ty uz prikrmujes? to je dobre ze malemu chuti 😉

rybca
30. sep 2009

Tak konecne ma to sem pustilo.

Ja my uz prikrmujeme, mrkvicku, zemiacik, kasicku..🙂

Chcem sa spytat, aj vase babatka maju vyrazky na tvaricke? Maly ich nema vela, je to tak, ze ked sa jedna straca, tak sa objavi druha, neviete cim to moze byt?

luba142
30. sep 2009

zuzka ked si pyta tak mu mozes dat aj viacej nez jednu dve ved on si povie

nikanika28
30. sep 2009

Ahojte...tak sa hlasim po dnovej absencii..Lukasko je zase chory...ide ma slaktrafit a Klarka ma stale nerva. Asi to budet tym pocasim alebo uz neviem...

nikanika28
30. sep 2009

rybca, mala ma pod chvilu nejake vyrazky, ale tak to je urcite z jedla odo mna..naposledy to bola horcica asi 😅

zuzkaprofant
30. sep 2009

uz som od dnes zacalalebo maly je vkuse hladny ja len mleicko mu robim robim vela naraz nevipije okolo 100ml ale chce aj kazdu hodku tak som vyskusala uvidime
uz aj zalahol idem dat foto na facebook ako sme papali 😀

rybca
30. sep 2009

nika - ale moj papa umele mliecko, a aj ked teraz prikrmujem, mal to aj predtym

mimi21
30. sep 2009

cawte
emode, neflakam sa len som bola u mamci a vcera som vam to nepovedala, som vam chybala cooooo 😉 😉 😉

martinka, tak to je strasna tragedia, ze v dnesnej dobe sa deju taketo veci, ja neviem ako a ci vobec by som daco take prezila, asi by som sa zblaznila a to doslova 😢 😢 😢

my mame skoro stale tiez vyrazocky na tvaricke, uz aj u koznej sme boli a vsetky maste co nam kozna a aj moja dr. dali boli na prd, lebo malej to este viac rozdrazdilo a mala to ovela horsie
ja v tomto nedam dopustit na Nivea SOS krem, velmi jej to pomaha a vyrazocky miznu
a teraz ma napadlo, ze uz u dvoch koznych sme boli...

nikanika28
30. sep 2009

bozske ticho doma...Klarka isla na potulky mestom s mamou.. 😵 😵 😵

dm1
30. sep 2009

jamaat my mame to iste s tymi gatami - 62 je velka v pase ale kratka!!!

dm1
30. sep 2009

tak tieto pancusky su nadherne... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6327303

sssimi
30. sep 2009

Ahojte Kočky...
My dnes bojujeme. Malá spí ledva polhodinky a ideme nastavovať režim... Stále mi chodí spať o polnoci, tak včera už išla spať 22:15 a ráno bola hore 9:15 s 2ma papaniami.... Lenže dnes zle spí, tak to bude isto teraz dobiehať a zase sa zobudí minimálne na 2 hodiny... Niektorí mi radia nechať, tak že sa to naučí sama iný radia budiť, ďalší nedať už navečer spať... Už som z toho jeleň...

Kodada práve včera večer som na teba myslela.... Slniečko naše už ideš na to. Budem na teba moooc myslieť.

sssimi
30. sep 2009

Baby tak sme o krok bližšie k zvýšeniu rodičovského 😀 😀 😀 Jaj šak by to pomohlo...

mimi21
30. sep 2009

no veru sssimi, vyzerá to že od januára skočíme do peňazí 😀 😀 😀 kua, ale aj tak je to o polovicu menej ako som mala doteraz
mala mi spala do 7, tak som zvedavá kedy zaspí 😅

dm1
30. sep 2009

baby co to uz schvalili? nedivala som televizne lebo som uspavala maleho

rybca
30. sep 2009

Ja sa tiez snazim malemu urobit rezim, ale ked to v jeden den klapne na vybornu, tak na druhy je to uplne opacne

Dufam, ze tie vyrazky nie su z nejakeho zapalu, alebo nieco take.

dm1
30. sep 2009

ja chcem dievcatko!!!! Asi zacneme na druhom mimi pracovat skor ako sme chceli ked vidim tolko krasnych veciciek pre dievcatka 😀 .... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3336407

mimi21
30. sep 2009

dm, je to v navrhu statneho rozpoctu, ten uz vlada schvalila a teraz to este musi schvalit parlament, ale tych par dutych koalicnych hlav to urcite schvali

a nie je nic jednoduchsie ako urobit si druhe mimi 😀 😀 😀 tak uloz maleho a sup sup s mm na to 😉

ludmilabb
30. sep 2009

heh dm ja by som chcela druhe chlapceka ale to by Sofia sa musela Sofia zmenit a takeeee cosi nejrozi