Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
9. okt 2009

uz ani pisat neviem ... prvy riadok opravujem: ju ... tahat

luba142
9. okt 2009

koska 😀 😀 , moj len prewvratil ocami a bolo, lenze mi uz mame hraciek plnu decku ale ked je to pre Babulu tak nemal az take namietky aj tak by to nepomohlo 😀

emode
9. okt 2009

k tej skladacke ... co mam robit???

kosska3003
9. okt 2009

luba no moj je taky ze len by setril a ja som zase taka ze ho ukecam na vsetko ked to moc chcem 😀 😀 a zadarilo sa

ludmilabb
9. okt 2009

Erika je to tazke ja viem....na toto si furt vravim ze odkial mam brat trpezlivost ked je Sofia zla...minule som uz na nu zvysila hlas ked revala a mala som ju na rukach : Ticho! no a ona chuda sa zlakla...no citila som sa naprd

uff jedno je iste strasne rychlo to ide a raz to skonci

k superstar Chodur a Gott to bude podla mna ok tesim sa

a mala sa mi tiez prebrala po ulozeni pred par minutami reeev som jej dala cumlik otocila hlavu a spi dalej 😝

jamaat
9. okt 2009

emode, ja čakám, či dnešok u nás nebolo ticho pred búrkou 🙂 ....ale budeme mať návštevu a ona má ľudí rada.
So skladačkou zatiaľ nič, zatiaľ sa len hlásime, kto sa pridáva. Na FB budú podrobnejšie info. .......... Hlavu hore, zajtra bude lepšie a dnešok o chvíľu končí. 🙂

A mne sa cigánik nepáčil!!!

ludmilabb
9. okt 2009

inak ma napadlo ci tvoja Sofia nebola taka ku koncu zla ze mala strasne vela zazitkov, plavanie, kamoska, Tesco...moja by to nezvladla ver tomu ja to v tomto smere ani neriskujem...pokusy boli ale po skusenostiach aby som svoje dieta davala poldna dokopy som si povedala ze pockam kym viac podrastie a bude pripravena na "tolko zazitkov"

kosska3003
9. okt 2009

jamaat ani mne sa nepacil mne sa zdalo ze ide uplne mino melodie nebol to nedved a bole to take moc zmodernene 😒

kosska3003
9. okt 2009

a ja mam po superstar 😠 mm si dal explorer ze sa nebudem aj divat aj na PC tak zajtra kuknem hadam budu opakovat

ludmilabb
9. okt 2009

a Wicked Game patri k mojim oblubenym a chalanisko ju pekne zaspieval 😉

ludmilabb
9. okt 2009

Janka no moj mm ma svaly len je tenky tak sa nezda...jasne ze nie take ako Chara ale typovo ako on...ja som s nim spokojna 😉

kosska3003
9. okt 2009

podarilo sa mi vyhrat asi preto ze som sa o to nebyla s niekym
😀
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1388512

sssimi
9. okt 2009

Superstárujete? 😀

My sme boli dnes veľa vonku.... Sme sa vyzimili riadne...

Mne sa cigánik páčil.... Ide mu to! Aj minulý týždeň ma moc prekvapil.

ludmilabb
9. okt 2009

kosska si mi to čmajzla do kelu 😅

kosska3003
9. okt 2009

sssimi no minuly tyzden bol dobry to sa mi az moc pacil

ludmilabb
9. okt 2009

Janka a dnes sa ti Rene pacil?

ludmilabb
9. okt 2009

no mne tristvrtina aukcii ujde, co uz...ja som to zabudla sledovat ze dnes konci 😝

jamaat
9. okt 2009

Wicked Game bolo dobré a René má fešáka otca. 🙂 ....René mal ťažkú pesničku. Vadilo mi, ako sa tváril, ale podľa mňa to zaspieval dobre, aj keď nie dokonale. Páčilo sa mi to.

kosska3003
9. okt 2009

ludmila aha to si ty lebo aj minule sme bojovali o take dva overali jeden taky bledy a druhy bordovy a mne padol net tak sme nebojovali dalej a vyhrala si to ty tak sme si 1 : 1 🙂 a moc si to chcela lebo si uz neprihadzovala

kosska3003
9. okt 2009

ludmila nic si s toho nerob aj mne skoro vsetko ujde lebo si na to spomeniem ked je uz neskoro 😠 😠

mimi21
9. okt 2009

mne sa rene viacej pacil minule, maroon5 je moja srdcovka aj sa mi to celkovo pacilo

a benovi to teraz moc nevyslo 😒 😒 😒

jamaat
9. okt 2009

Ben veru slabota. Len koniec bola ako-tak. Ale dievčatá si ho nenechajú padnúť. 🙂

ludmilabb
9. okt 2009

kosska myslis tieto?
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1370315

nevyhrala som ich

kosska zabudla som ale nevadi aspon nafot nech sa kuknem 😉

jamaat
9. okt 2009

ludka, no tak asi až budúce leto ti Jančiho lepšie obzriem 😀

ludmilabb
9. okt 2009

sa stazoval ze co za hovadiny to tu o nom vypisujem 😀

Ben sice odspieval slabo ale Dara zaperlila to nebol moj sialok, sialka ni ako sa to povie 😀 😀 😀 😀

mimi21
9. okt 2009

no Dara dala riadnu perlu

ale aj thomas dost nuda 😒 😒 😒

kosska3003
9. okt 2009

ludmila ano tie ja mne ako naschval vtedy padol net mm sa mi rehotal ako somat skodoradost najvacsia radost ale ked pride postarka vzdy mu padne usmev a jeho hlaska ked ju vidi co si zase objednala stoji zato ale uz si zvyka pofotim ked mi to dojde

jamaat
9. okt 2009

ludka, bude sa nabudúce hanbiť! 😀

mimi, presne to som aj ja povedala: nuda!

ludmilabb
9. okt 2009

Janka 😀

a Aneta vysla zo sprchy ci co som si teraz vsimla ze ma podprdu a nic viac 😅

ludmilabb
9. okt 2009

ten Leoš je degeš to čo tam robí s tými súťažiacimi ich strapnuje ešte viac