Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
11. okt 2009

mimi aj ja som tu 😉 superstar pocuvam tak na pol ucha

neviete kde by som nasla ake velkosti topanociek su na aky vek v mesiacoch?

sssimi
11. okt 2009

DM aj ja ho mám 😉

Ludmila ja mám aj doteraz doma posledného jednorožca, ale bohužial na kazete... Neviem či už nie je aj zodratý. Frčal u nás minimálne 1x do týždňa asi 3 roky... V podstate som už vedela naspamäť čo kto povie 😀

jamaat
11. okt 2009

Ja kukám Superstar, pozerám aukcie a aj sem píšem. 🙂

dm1
11. okt 2009

sak my sme zienky vsestranne my stihame vsetko!!!! ja tiez aj snorim po aukciach 😉

jamaat
11. okt 2009

dm, aj ja som také niečo hľadala....tie veľkosti.

mimi21
11. okt 2009

ja som klikla na nextovu stranku a uz mi tecu sliny

jamaat
11. okt 2009

Ten kvietok sa mi páči. Nepoznáte to, aká je to značka? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1401691

dm1
11. okt 2009

som nasla len taketo kde su dlzky nozicky... http://www.topanocky.sk/?show=advice&

inak kuknite ceny tych topanok sa zblaznili dat za capacky 1500,-Sk... som zvedava kdo to kupuje 😕

dm1
11. okt 2009
jamaat
11. okt 2009

Pozerali ste minule Partička? ....My sme sa na tom zabavili, tak už sa teším na dnešné.

ludmilabb
11. okt 2009

koncim pre dnesok

sssimi si moj clovek 😎 ja som si zohnala original Last Unicorn na DVD

ludmilabb
11. okt 2009

začali sme akurat pozerať Partičku ale uz fakt koncim

jamaat
11. okt 2009

Naaa, minule bolo lepšie. Tak dobrú noc.

jamaat
12. okt 2009

Dobré ráno. Emka nekakala týždeň a už s tým začína byť problém, zobudila sa s plačom a potom zo spánku tiež plakala.

nikanika28
12. okt 2009

Dobre ranko...
No vcera som uz bola na pokraji zrutenia..a zaklincovalo sa to tym, ze ma neskutocne zacala bolet hlava 😖 . NO ale dnes je lepsie, tak snad sa to uz zlepsilo...
Jani, pokial ju boli brusko a nemoze sa vykakat, skus rekt. rurku, nam to pomohlo vzdy

mimi21
12. okt 2009

bre ranko
jamaat to asi bude ten nutriton nestastny...
my kakame niekolkokrat denne, tak 2 az 3 krat
zase katastrofa pocasie, ideme dnes na tu poradnu, som zvedava kolko mala vazi, tipujem minimalne 7,5 kila 😅

jamaat
12. okt 2009

To bude určite ten Nutriton. Pritom som jej ho dávala len dva dni a v noci vôbec. Dnes už zase ogrcala aj deku, aj seba, aj mňa, už som ju musela prezliekať.
Ideme dnes na prehliadku aj očkovanie, tak sa spýtam aj lekárky, čo s tým. Rektálnu rúrku nemám a ani neviem, ako to vyzerá.

Dnes je otras počasie, celkove je nejako blbšie ako cez víkend. Aj kolená ma bolia. Ani náladu nemám. Ani nič. Idem sa najesť, možno mi bude lepšie.

nikanika28
12. okt 2009

rekt. rurka vyzera ako rurka 😀 ...na jednej strane uzsia, na druhej sirsia...u nas uz ked bolo ozaj zle, tak som ju pouzila a vzdy zabralo...dobre sa vyprdela aj vykakala

ludmilabb
12. okt 2009

ja som vcera videla tu Particku prvykrat a bavila som sa dost dobre vsak hlaska na konci relacie Roman Pomajbo to co je za meno to si sa radsej mohol volat Roman Vemeno 😀 ma riadne rozosmiala
isla som spat dost neskoro tak som rozbita a Sofia je daka umrncana 😒 vcera bola zlata cely den az na par revov ale to je pre mna v pohode den uvidime co dnes lebo pocasie des

Janka ja som s malou cvicila ked nekakala a nakoniec som jej dala lyzicku prevarenej vody lebo kym bola ok som to neriesila aj sa mi vykakala ale raz tiez to bolo tak dlhsie a zacala byt zla uplakana akoby ju brusko bolelo a ked sa vykakala sa jej ulavilo ale potom bola aj tak zla 😕 no ale to je Sofia

nika a co sa vcera dialo?

nikanika28
12. okt 2009

Ludka...nviem, ale vsetko ma sralo...navyse som nemala asi mlieko, Klara vobec nechcela papat, pri kazdom kojeni sa vykrucala a revala, cely den bola skoro na cecku...Lukasko uz tiez nevedel co so sebou..asi sa to vsetko z tych 10-tich dnoch, co som mala oboch doma na mna vcera zrutilo...a vyvrcholilo bolestou hlavy. . .

jamaat
12. okt 2009

nika, to bude aj tým počasím. Ja som dneska taká, že by som si aj pomrnčala. 🙂

ludmilabb
12. okt 2009

mna tiez trosku pobolieva hlava teda citim akoby mi na nu nieco tlacilo
ja mam ale nizky tlak
Janka mne staci ze mi tu mrnci mala ☹ tak sa radsej nepridavam aj ked sa uz stalo aj to 😝

nika hadam to uz bude dnes lepsie 😉

nikanika28
12. okt 2009

no dufam aj ja.. 🙂 ..akurat som dozehlila a Klarka stale spinka...a dokonca dnes pila dlhsie ako dve minuty 😎
Jani a ty uz nemas mliecko ked dokrmujes? Ja som vcera myslela uz, ze pobezim na MYjavu alebo do N.Mesta a kupim mlieko a kaslem na cele kojenie.. 😒

jamaat
12. okt 2009

No Emka práve zaspala a ja vybehnem asi so psom na chvíľočku, kým spí. Nech ju do dažďa neťahám.

ludka, nemáte náhodou BebeTV? Nechcem Emku naučiť na telku, ale keď je už ozaj zle, tak toto zaberie vždy. Alebo v PC Baby Einstein, včera som si stiahla ďalšie diely. Ak chceš, napálim ti to.

Nika, Emka má dni, keď sa pri papaní zlostí, aj keď jej mlieko určite ide. Neviem prečo.

jamaat
12. okt 2009

Nika, ja nedokrmujem. Dávala som NutriTon, nie NutriLon. To je len na zahustenie, aby negrckala.

ludka, aj mne už bolo pár krát do plaču. Aj mnohým iným. To je asi normálne.

nikanika28
12. okt 2009

ahaaa... tak to som akosi prehliadla...a aspon to pomaha? Este skus harmancekovy cajik davat, to tiez docela zabera..
No mne bolo naposledy do placu vcera....

jamaat
12. okt 2009

O tom harmančeku som ešte nepočula. Lenže ona čajík aj tak vygrcká, lebo je to riedke.

iinuska
12. okt 2009

Ahojte,maly mi zaspinkal uvarila som si kavicku a idem sem kukuk

aj ja mam obcas take chvilky ze by som si aj poplakala

nikanika28
12. okt 2009

jani, aj ked jej budes davat len tak po troske? 5-10ml..

nikanika28
12. okt 2009

mne to povedala doktorka, ze ten cajik pomaha, lebo my kakame tak kazdy 10-12-ty den..