Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
15. okt 2009

no moja mala od ockovania nejako bojkotuje denne spania

a konecne mi potvrdili cenu na aukcii na taky novy overal, uz je tam 3krat 😒

jamaat tak vecer popiseme ako bolo na plavani, som zvedava

jamaat
15. okt 2009

Mimi, aj ja. Máš doniesť na prvú hodinu aj potvrdenie od lekára?

jamaat
15. okt 2009

No zdá sa, že malá konečne zaspala, tak ja sa idem trochen zušťachtiť, keď už sa idem do plaviek dávať. 🙂

nikanika28
15. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... mozem byt rada, ze to u nas nevyzera takto.. 😒 😕
Jani, mne jedna, co vyhrala aukciu na tu mikinu, tak mi za dva dni napisala, ze boli v sobotu na burze a kupili tam podobnu bundu, takze tu odo mna si neberie 😠 😠 😠 😠 😠 ...ako skvely pristup..tak som jej napisala, co si o tom myslim a bolo.. 😒 😒

mimi21
15. okt 2009

nie, ziadne potvrdenie teta nespominala, len ze babo ma byt zdrave, a to my este nemame prvu hodinu, to mame len taku ukazkovu (teta to vola kukuč hodina)

tak pozeram ze ste sa vcera celkom dobre bavili 😀 😀 😀

no jasnačka ze Zvolen je stred, ani nezartujte, inde stretko nerobime 😀 😀 😀

mimi21
15. okt 2009

nika uz to nejde ta linka
si vcera sa pobila o to tricko 😀

nikanika28
15. okt 2009

Jani, ten album tam predchvilou bol 😕 ..boli tam fotky zasnezene fotky
NO..pobila, ale som povedala, ze viac ako 200nedam ani bohovi...tak som zvysila a uz som viac nepozerala..a nakoniec vyhrala 😀

mimi21
15. okt 2009

no ja som truba, som varila vajcia do francuzskych zemiakov a som na ne zabudla, ale aspon budu dobre uvarene 😅
mm uz povedal, ze mi vezme modem od notebooku, lebo to je katastrofa, ze stale som len tu, ale je navarene, upratane, tak co !!!

nikanika28
15. okt 2009

aspon nedostanete salmonelu 😀 😀 😀

luba142
15. okt 2009

ahojte

citala som vas tusim pripravujete akciu majoviek????? Neviem ci sa pridam ponevač dokonale nejazdim a asi ani mm by ma samu tak daleko nepustil 😀

mimi- aj u nas je to podobne s tym internetom 😀

mimi21
15. okt 2009

lubi sa k niekomu pridas 😉

zuzkaprofant
15. okt 2009

cafte co nove mi sme papali uz jablckovu vyzivku bo maly mrncal mliecko nechcel a furt ze memme meme a to je ked je hladny lebo videl ako ja jem ranajky tak som mu dala par lyziciek a tak vam mlaskal az mu chutila 😀 😀

jemu uz asi nestaci raz denne jest si myslim v noci kazde 3 hodky bol hladny ta som zase prd spala

mimi21
15. okt 2009

mm siel prezut auto
ja periem uz druhu pracku a este jedna ma caka, som aj vonku take velke kusy musela zavesit, poriadne zastipcovat, nech neodfukne 😅 😅 😅

zuzka a to si mala domacu vyzivu, alebo taku kupovanu? ja len ci bola cukrom osladena, lebo ja ked som varila tak bola dost kysla a musela som prisladit

sssimi
15. okt 2009

Kočky ako dlho sa vlastne pláva? Ja už musím konečne tej pani zavolať... Dúfam, že mám ešte číslo.

jamaat
15. okt 2009

sssimi, je to 4 alebo 5 týždňov, kde ako. Dva krát do týždňa.

mimi21
15. okt 2009

sssimi mne ta pani povedala ze pobyt vo vode je 30 minut, pride mi to take akurat, asi dlhsie by nebolo dobre pre babo
ja sa tak veľmi tesííííííííííííííííííííííííííííím 😵 😵 😵

mimi21
15. okt 2009

jaj, tak ja neviem co si sssim i teraz myslela?
ale mas odpoved na vsetko 😀 😀 😀

nikanika28
15. okt 2009

supla som malu na balkon..zda sa, ze sa jej tam paci, ku podivu tam nenervi... 😅 Jej asi fakt chyba to, ze som s nou byvala aj 3xdenne vonku.. 😒

kosska3003
15. okt 2009

ahojte tak mi sme spali od 19,30 do 8,44 tak som svieza mala sa mi bavka vedla mna a za hodku pojde spinkat a ja varit kurca z ryzou no super ale vonku je to bieda asi dneska zajtra vonku nejdeme ☹

zuzkaprofant
15. okt 2009

mimi kupovanu od hippu mam aj domace krsna nam navarila ale tam je cukor tu budem davat neskor
inac nas znamy ma 7 mesacne babo a ono uz je vsetko co oni aj chlieb s maslom 😀

emode
15. okt 2009

ahojte 🙂
hlasim strasnu noc: som v koncoch ... mala sa zobudila o pol desiatej a do pol jednej ... spat eeeee 😝
po tretom kojeni konecne zaspala a nie je to v mlieku, je ho dost ... 😢 ani ju zubky ju netrapia, jeln nervna, sije s nou totalne, raz sa smeje raz place ...

mimi21
15. okt 2009

kosska, tak tvoja mala ako buva !!! to je krasa, to by som aj ja bola vyspata, u nas hore o pol3, o pol6 a o pol7 uz vyspata - ale stale to moze byt aj horsie 😅

kosska3003
15. okt 2009

mimi no to bolo vynimocne ale o druhej som ju kojila a medzi tym sa tiez zobidila ale dala som jej cumel a spala dalej

mimi21
15. okt 2009

baba co som mnou rodila uz tiez dava skoro vsetko ale jej mala ma len nieco cez 5 kil, takze to preto
ked som pocula ze uz zuje tie dlhe zlte kukuricne chrumky, tak som mala dost
aj ona ide dnes s nami plavat, tak som na tu malu zvedava

nikanika28
15. okt 2009

co??? No mam dost teda..tak to trochen prehana podla mna...

sssimi
15. okt 2009

Mimi to som chcela vedieť čo si ty napísala 😀 😀 😀 Lebo na nete je že sa pláva od 8:00 do 12:00 a tak neviem či mám prísť na určitú hodinu na ktorej sa dohodneme, alebo kedykoľvek v tom rozmedzí... Lebo Saráh ešte spáva kadejako... Dnes napr do 9tej, všera do pol 11tej, predvčerom do 10tej....

nikuska19
15. okt 2009

baby ake fotky kam posielate......
a dobre dopoludnie

zuzkaprofant
15. okt 2009

dievcata kolk ostoji na sk ta svetluska to je super hracka som pozerala

luba142
15. okt 2009

mimi no to je pekne teda ja si pamatam ze Kike sok tie chrumky daval az okolo roka

inak mne doktorka dovolila ze mozem obcas dokrmit a skusit vecer UM ci bude lepsie spat ale nechcela mi UM a vcera o 17 som zarobila 60ml a dala to muzovi a od neho to vypila tak dnes skusim pred tym spanim a poviem vam zakjtra ako bolo a ked nebude lepsie tak neni hladna

luba142
15. okt 2009

zuzi vcera to pisala ja,at na FB nieco cez 13 €, skoro 14