Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
15. nov 2009

dm Predávam. Nejaké tehu veci po mne, niečo po Emke a niečo nové.

luba142
15. nov 2009

zuzkad- no jezis ja sice na take veci nedam ale keby mi taketo nieco niekto povedala tak asi by som sa plasila aj ja

a co sa tyka deti uz je v pohodicke akurat malinkej tie lieky su makacka davat 3x za den takze aj v noci 😝

jamaat
15. nov 2009

zuzkad, no zaujímavé. Ale ja už som čítala niekde, že deti vidia duchov. No ale nechcem ťa strašiť 😅

sssimi
15. nov 2009

Zuzkad my sme sa pozastavovali nad úsmevikmi malej keď bola úplné miminko... Vtedy sa hovorí, že vidí anjelikov... No čo ja viem??? Duchárskych zážitkov som sa napočúvala veľa a možno na tom aj niečo pravdy je. Ja v podstate dúfam, že môj dedko je stále pri mne a to je 12 rokov mrtvi...

sssimi
15. nov 2009

Lady a to ako zistím aké číslo som podľa numerologie? To by ma zaujímalo...

zuzkad
15. nov 2009

lubik, tak to podavanie liekov ti nezavidim..neviem si predstavit, ze by som mala maleho budit...on by potom tazko zaspinkal potom 😖 😖 ale mozno len tak v polospanku supnut striekacku du pusinky ...neviem 😒 😒

jamaat akurat studujem tuto temu https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... moja svokra...stale hovori, ze je tu jej muz s nami...a to, ze sa maleho nedozil nam je luto....vlastne on ako zomrel ja som v tom case otehotnela 😅 ...svokra ma teraz stale strasi, ked maly sa niekedy zahladi a usmeje sa na "nic" alebo natiahne rucky na "nic" ako to robi ked ho volame na ruky..no strasneee..ja sa potom bojiiiim 😝 😝 😝

iinuska
15. nov 2009

ja som zase pocula, ze ked sa male dietatko v spanku usmieva, tak sa mu sniva o anjelikoch

mimi21
15. nov 2009

aj ja som pocula ze deti vidia duchov... 😕

ja mam na nic naladu, znamym co sa im minulu stredu narodil syncek zistili, ze maly nepocuje, vraj je este sanca, lebo nemusi mat vstrebanu vsetku plodovu vodu z usiek, ale vraj aj tak by tam aspon nejaka reakcia mala byt
stale na to myslim, chudatko malicke 😔

lubka nech sa ti drobce rychlo uzdravia 😉

zuzkad
15. nov 2009

mimi 😢 😢 😢 to je velmi smutne...drzim paste aby sa to naozaj popravilo a maly pocul v poriadku 🙂

ked vas tu tak citam,...tak sa asi budem bat ...lebo maly mi naozaj casto pozera niekde a ked sa este len tak usmeje na prazdnu stenu...atd tak mam vzdy taky strach, ze tam naozaj je niekto koho ja nevidim...teda duch 😕 😕

emode
15. nov 2009

mne zas svagrina vravela ze jej lottina od jedneho momentu vobec nechcela byt na prebalovacom pulte z nicoho nic len zrazu vzdy spustila strasny rev a tiez ze mala obcas taky pohlad ... akoby nieco videla 😕 no mne naskakuju zimomriavky ☹

mimi21
15. nov 2009

zuzi aj moja sa obcas pozrie tak akokeby za mna a usmeje sa, alebo napriklad na lampu...
aj ja mavam potom divne myslienky
no ale dost uz takychto reci, lebo uz mi behaju zimomriavky po chrbte 😅

emode
15. nov 2009

mimi dnes som na zlatom kocikovala 😀

mimi21
15. nov 2009

emode vcera som ti na volbach videla maminu a brasku 😉

mimi21
15. nov 2009

no emode ani ma nestvi, lebo aj ja 😀

dm1
15. nov 2009

baby nestraste uz lebo ani nezaspime 😉

zuzkad
15. nov 2009

emode 😕 😕 divne ...a dost strasidelneee 😝
mimi presne je vecer a ja tiez potom bojim bojiiiim 😝 😝

mimi ten chlapcek musiiiiiiiiiiiii pocut !!!! drzim paste...daj nam potom vediet co a ako ☹

dm1
15. nov 2009

baby kuknite toto no koho by taka hovadina napadla??? http://www.cas.sk/clanok/138914/video-date-si-m...

emode
15. nov 2009

nestvem ... len nemam tvoje cislo tak som ani nemala ako brnknut a zospodu som zvonit nechcela ... esteby si si myslela ze nosim letaky 😅

mimi robili mu ten test v porodnici ? treba dufat, ze to bude ok ...

mimi21
15. nov 2009

no hej, robili mu ten test, vraj nic moc, no ale este uvidime...
este aj jeho mama je taka divna, ona uz jedno dievcatko ma a staraju sa o nu jej rodicia a ja na to nejako normalny dovod nevidim, ma kde byvat, peniaze tiez nie su problem, takze nechapem...
a cele tehu mala problemy a v piatom mesiaci boli na svadobnej ceste v Afrike na Kapverdských ostrovoch
mne niekedy az rozum zastava ...

luba142
15. nov 2009

zuzkad- no nastastie som malu budit nemusela bo nez som to nachystala tak sa sama zobudila ale s tym zaspatim to bolo o drzku lebo od tej 2 vlastne nespala az do pol 5 a tvarila sa ze je vyspata

a ako som to tu citala o tych duchoch tak aj mne zimomriavky po tele fuuuj

zuzkad
15. nov 2009

mimi tak to je este smutnejsie 😢 😢 ja som akurat dnes, ked som krmila maleho..a pritom mi drzal ruku a cez dudlik sa na mna usmieval ...a ta jeho vona okupkana...som pri to krmeni hovorila mojmu drahemu, ze ako strasne maleho milujem a neviem si ani predstavit, zeby sme ho nemali ...a uz vobec, zeby sa mu nieco malo stat 😕 ...a k tomu som dodala, ze neviem pochopit, ako dokazu niektore matky v klude dat dieta prec....nepoviem nechat postrazit u svokry na dve hodky...ale uplne ho dat prec...ved by som to nezvladla.... 🤐 🤐 🤐

sssimi
15. nov 2009

Zuzkad ja len keď idem z domu na hodinu, tak sa s malou 5x lúčim 😀 Nie ju niekam dať, alebo nebodaj jej ešte niečo urobiť 😠 ...

K tým duchom... Ja som sa toho nikdy nebála. Veď ti nemôžu ublížiť... Pokiaľ som aj počula nejaké duchárske historky tak neboli nikdy zlé... Najlepší mi spomínala kamoška, že keď jej zomrel dedko tak im niekto hodil večer snehovú gulu do okna. Najlepšie na tom bolo že to bolo v lete 😕

Mimi dúfam že doktori sa pomýlili ohladne toho drobčeka...

ladywitch26
15. nov 2009

caute zeny, tak som sa akurat pred chvilou doplazila z roboty a docitala vas. tak ducharske historky riesite? 😀 no tak to mam ja co rozpravat, mna uz aj tu v irsku volaju striga 😀 zopar stretiek s duchmi som uz mala, nielen male deti vidia anielikov 😉 zuzkad, nemas sa coho bat, dedko si chce tiez vidiet vnucika, neboj, takto ma v nom aspon aniela strazneho. inak pred rokom som bola u kamoskinej sestry vykladat jej karty a ona sa ma pytala,ze maju v dome ducha. ze castokrat jej dcera,ked bola mala, len tak sedela pred zrkadlom v izbicke a ked sa jej spytala,ze co tam robi, tak ze babka jej cese vlasy. no lenze vtip bol v tom, ze babka zomrela par mesiacov pred jej narodenim. teraz ma dievca 15 rokov, ale babka je stale pri nej a ochranuje ju.

mystery7
16. nov 2009

Dobre ranko,
my sme hore uz od 3:00. Maleho som asi 4x uspala a ked som si s nim lahla okamzite otvoril oci a reeev.tak mi dosla trpezlivost a uz sedime v obyvacke a kukame tv. Je to zufalstvo. Maly ma malicke ocka a kruhy z nevyspatia.
Vcera bola tiez otrasna noc,bol hore od 2:30 do 4:30.cez den spal minimalne a bol nervozny z nevyspatia.
Takze dnes moj cierny den pokracuje.

ludmilabb
16. nov 2009

Dobre ranko! Sofia mi spravila o piatej scenu za to ze sa jej nesputilo mliecko ako si ona predstavovala a vrieskala na celu spalen, najprv som si myslela ze nechce prsnik ale ju nieco boli, ale hned ako su ju dala na druhy tak sa prisala a tahala ako o dusu. Netrpezliva bohovsky, potom bolo spanie len take uz ani neviem ci spala ci nie, lebo brblala, nohami buchala a od siedmej som ju uz zobrala na ruky

co sa tyka videnia duchov, ani v pate ma to nenapadlo 😅 aj Sofia sa smeje na lampu a strop ale kebyze tam je duch-osoba sotva by sa tesila z cudzej osoby a vysvetlenie usmevu na stenu alebo pohlad do "blba" vsak aj my sa obcas zamyslime tak a babatka to mozu tiez vediet a mozno spravne vysvetlenie neexistuje

mys, to je uz ozaj na nervy ti verim ☹

nikanika28
16. nov 2009

Ahojte, tak mala som trojdnovu absenciu, boli sme u svokrosov v D.Kubine.
Co sa tyka toho lucenia sa s detmi, tak my sme nechali Lukaska na prazdninach v Kubine a mali ste ma vidiet, ako som sa s nim lucila....asi 50krat som ho vypusinkovala a vystiskala...az mi povedal "maminka, uz ma nechaj, ved ma zadusis, za chvilu sa vratim domov" 😅 😅 😀 😀 😀 Tak som mu dala este 5pusiniek a isli sme 😀 😀 . A uz som dvakrat volala, co a ako.. 😅 . Aspon dufam, ze si tam prelieci ten jeho sopel 🙂
V sobotu som spravila Klarke torticku k polroku, tak sme si na nej posmakovali...mam pocit, ze som aspon 10kilov za tie tri dni pribrala 😕 😖

iinuska
16. nov 2009

dobre ranko, tak my sme mali super noc.Maly zaspinkal o 19.30.Kojenie o 3.30 a 6.30.Od 7 je uz hore.Jaaaj, keby bolo vzdy takto, tak som stastna... 🙂 O 3 som sa zobudila na to, ake mam naliate prso.Po dlhej dobe. 😅

mys, snad maly pospinka aspon cez den 😔

zuzkaprofant
16. nov 2009

cafte ako sa mate citam ze duchov riesite no deti cih vidia maju tu schopnost aj auu u cloveka vidiet mi uz nie lebo sme to nikdy neozvijali a duchov jasne ze vidia ved maju aj andela stazneho pri sebe ja tomu verim duch im nic neurobi si myslim moj sem tak tiez kuka inde a ja ze pozdrav anjelika strazneho nech ta pekne stazi 😉

dievcta ja som chora jak pes vcera vysoke teploty dako som noc prezila a dnes mi je lepsie no uvidime co bude poobede nemam zadne lieky bo tu vam doky neda az ked mate 40teplotu a ja ked budem mat 40teplotu tak uz farara mm moze volat##

sa bojim aby maly nechytil nic odo mna tak som ho od vcera ani na ruckach nemala chudatko nervny je asi stoho celeho mm ku nemu aj v noci stava a cely den ho varuje a ja kricim zo spalne co ma snim obit groteska 😀

mimi21
16. nov 2009

ahojteeee
tak my sme mali vybornu noc, mala spala do 3 a potom do pol 8, uplna pohodicka, vecer som jej namiesto kase dala zeleninku, tak neviem ci aj to zabralo
dnes skusim do kase namiesat banan, uvidime ci pomoze 😕

ludmilabb
16. nov 2009

ja pochybujem ze u nas ked jej dam na vecer kasu nebude v noci 4x hore...bolo by to super ale radsej sa nenadejam...v telke davaju Tanec s vlkmi, som revala pri tomto filme ked som bola mala ale kto by neplakal