Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
5. dec 2009

iinuska u nas v BB je strasne pocasie ale tiez chcem ist kocikovat ale bohvie

ladywitch26
5. dec 2009

no, v noci nic nespala poriadne a teraz je uz po hodine hore. co inokedy doobeda spi aj dve, tri hodinky 😠 ale kaslem ja na to, nech sa ocko stara, ja idem na nakupy. o tyzden z roboty vianocna party a nemam co na seba. chcela som si povodne obliect jedny saty, co som mala len raz na sebe pred dvoma rokmi, ale nehrozi. hlavne v hornych partiach nezapnem. ako jaternica by som v nich bola napratana. 😀

iinuska
5. dec 2009

lady, tak Adamko sa prebral po 15 minutach.
joj, ja by som tak rada niekedy len tak pokukat vybehla,ale len tak bez maleho

jamaat
5. dec 2009

ludka, my máme psa podeleného: ja doobeda, Monika poobede, chlap večer.

Emka doobeda spala len 15 minút, teraz zase spí a už viac ako štvrťhodinu 🙂 ..........a dala som jaj banán koštovať a chutilo jej.

ladywitch26
5. dec 2009

inus, ja by som zas rada sla aj s malou na nakupy, ale ked ona mi zacne v tej autosedacke strasne vrestat. v utorok sme boli v tescu, to mame 45min. tam, to este ako tak vydrzala, ale nazad nam vrestala celu cestu. aj som ju na chvilu vybrala zo sedacky, modliac sa, nech nas garda niekde nestopne,lebo by bola pokuta jak svina, ale ona vrestala aj tak. 😖

iinuska
5. dec 2009

jamaat, az na vcerajsok 😀

iinuska
5. dec 2009

lady, u nas akokedy. Niekedy chce zaspat a nedari sa mu, tak sa jeduje, to mu potom spievam .To zabera.Len ja namav vajco tak, ze by sa dal dat lezat, co je veeelika nevyhoda.

ladywitch26
5. dec 2009

inus, ja praveze teraz idem kupovat tu vacsiu, lebo ona prave v tom vajci nechce lezat. tam je v takom polosede a ona chce sediet vzpriamene a sponuje sa do sedu. no a kedze ju tie pasy nepustia, tak az zuri. ale tak, ze az zachvaty chyta.

jamaat
5. dec 2009

iinuska, no ani mi nehovor. On keď má vypité, tak je hrozne zádrapčivý. Už síce viem, čo ho vytočilo, lenže vytočil sa bezdôvodne. Len si v tej svojej hlave niečo zmyslel a nespýtal sa, ako to bolo naozaj. Nebavím sa s ním.

lady, mne by sa vo vajci tiež nechcelo ležiť. Je to také lepkavé. 🙂

iinuska
5. dec 2009

lady, my chceme novu asi niekedy v januari, februari, uvidim, lebo sa uz do nej pomaly nezmesti

jamaat, ale to udobrovanie je potom pekne

jamaat
5. dec 2009

iinuska, také udobrovanie u nás nefunguje.

hoogy
5. dec 2009

lady nas maly tiez ten isty pripad ked ideme niekam a davame ho do sedacky tak vrasti jak o dusu. mame uz aj novu sedacku a vazne uvazujeme ze ju zacneme pouzivat. on chce sediet....
ludmila ale urcite si super mamicka 🙂
ja som konecne dnes vytiahla tricka co som nosila pred tehotenstvom no tricka obleciem,ale rifle este nie ☹ no nic po vianociach este jedna 90 dnovka a snad to uz bude OK 🙂

iinuska
5. dec 2009

hogy, ja som si musela prave nove rifle kupit, lebo mne su vsetky velke

hoogy
5. dec 2009

no ticho zavidim 🙂 ja som troska viac pribrala ale uz mam len 5 kil takze da sa....

iinuska
5. dec 2009

babule, idem ja maleho vychystat, manzel s nim ide von a ja si skusim trosku lahnut, lebo dnes som fakt unavena..

ludmilabb
5. dec 2009

mne Sofia zaspala po tri a pol hodinach, to bola dost dlho hore ale chcela som vediet ako dlho vydrzi, zaspala v kociku ale vonku som nesla 😝 takze dnes uz spat pojde len vecer, to je sila ze normalne chodi spat ked ju ukladam trikrat a teraz som to nechala tak a prvykrat to budeme mat komplet zmenene takze v noci mozem cakat uz hocico 😅

jamaat
5. dec 2009

My sme sa boli prejsť aj s Monikou a Denym, Emka bola v nosiči. Keď sme prišli, rovno som ju dala do postieľky a zaspala. Pustila som jej CD so zvukmi vtákov a potoka.

Mám chuť na krééémeš!

ludmilabb
5. dec 2009

a ja sa tu trapim ☹ Sofia mi spala ani nie polhodinku a zobudila som ju lebo som telefonovala vo vedlajsej izbe (podotykam potichu) a uz som ju znova neuspala, jacala ako najata, zobrala som ju teda von do kocika a prd ani tam mi nespala takze spala za cely den smiesnu hodinu a teraz musi vydrzat v dobrej nalade do siedmej 😠 uz ju chcem vidiet

ludmilabb
5. dec 2009
dm1
5. dec 2009

no nas sa zobudil v noci o pol 2 a hodinu nie a nie zaspat. som hopsla na fitke jak idiot 😒

my sme dnes boli v tych Valasskych Klobukoch na vianocnych trhoch bolo dobre ale tlacenica straaasne moc ludi a predierat sa tam s kocikom bola sranda. ked sme prisli este som v aute nakojila a zeleninu som chcela dat v kulturaku normalne za stolom ale vobec nehrozilo bol tam natresk jak sllak tak sme tam vo vestibule vedla uja co uklazoval ako sit topanky jedli na stojaka v rohu spenat. Maly bol normalne za atrakciu. Aby mu chutilo vyhravali pri nom huslicky a folkloristi spievali som sa divila ze to vobec vsetko spapal.

Ale teraz som uplne K.O. maly je vedla mna v ohradke slahla som mu tam novu hracku - malu plastovu flasku - taku este nepozna doteraz mal len velku tak sa bavi s nou 😀

ludmilabb
5. dec 2009

dm ja som dnes dala malej tiez spenat- kupila som Bonduelle a ty si aky davala?, prvykrat ale spolu so zemiakom a mrkvou
dala som to do Avent poharika aby som vedela kolko zjedla a spapala 100 ml a este trosku potiahla aj z prsnikov ale zeby potom lepsie spala? velke prd

dm1
5. dec 2009

ludka ja som mala este zasobu poharikovych od Hami. ale bola som nastvana lebo som to zohriala a dala do Avent termotasky a ked som to malemu davala bolo to studene 😠 😠 😠 . A ze vydrzi 4 hodiny.... no urcite
nas tiez nespi lepsie po zelenine. Zje tak 180g a tiez este kojim ale skor od smadu si myslim aby zapil obedik

jamaat
5. dec 2009

ludka, aj s Emkou bol problém, že ju každý zvuk zobudil. Preto som jej začala robiť hudobný podmaz, potom ostatné zvuky tak nevníma. A je to už oveľa lepšie. Najskôr som púšťala rádio v obývačke, kým spala v spálni a dvere máva len privreté, takže to tam počuť. Potom som prešla na púšťanie hudby priamo pri nej v spálni. Skús aj ty potichu púšťať nejakú kľudnú hudbu už kým ju uspávaš.

sssimi
5. dec 2009

Ahojte.
My už máme na tento rok odmikulášované 😀 ... Dnes sme boli v dedine. Malej sa zase páčilo a vyzistila som, že aj uvítanie novorodencov bude 😀 Starosta mi povedal, že po novom roku a bude to privítanie za 2 roky, tak nás bude 15 😀 ... Na dedinu ktorá ma cca 2000 obyvateľov celkom slušné, že?

kosska3003
5. dec 2009

ahojte tak mi sme boli tiez na Mikulasa ale bylicky davali az od roka tak nic musime pockat este rok ale dostali sme od starkej tak super az na to pocasie teraz spinka a cakam kedy sa zobudi

zuzkaprofant
5. dec 2009

cafte mi sme u svagrinky vam poviem maly rozkekeseni myslite ze dnes mi daco psal pol hodky v aute len sa rehoce psa nahana a ani jest ani spat len somarinky vymyslat to ho hej v noci o pol 4 sme maly vreskoty asi hodku ja uz nervy bo mi spal 2 hodky lebo nie a nie ho uspat a spal mi do pol 10tak do mesta sme isli neskor jasne ze vseade plno ludi nemali sme kde zaparkovat hruza ludi kopec tak sme ani nic nenakupili len pre maleho dake veici na rok tak aspon nieco teraz je na prechadzke isli vencit psa
som zvedava aka bude noc dnes lebo ja uz nevladzem vtavat kazdu hodku knemu neviem on mi dako nespi tak ako mi pekne spinkal ked bol mensi tak teraz kukuckuje a nudi sa musim vkuse vymyslat co snim robit lebo nic ho nezaujme dlho 😀

iinuska
5. dec 2009

ahojte, tak ja som si super pospala.Manzel bol s Adamkom vonku, spinkal vyse 2 hodin.Prisiel pekne premrznuty.Ale Adamko bol teplucku, ked som ho vybrala z kocika.

u nas budu Vianocne trhy buducu sobotu, tak sa chystame.

jamaat
5. dec 2009

No čo vy všetky pozeráte Smotánku? 🙂

iinuska
5. dec 2009

No tak ja nie. Mne je z tych nasich "celebrit" zle.A aj moderatoriek....

jamaat
5. dec 2009

inus, nápodobne. 🙂