Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
13. dec 2009

BAby u nás je to tak isto. Babky by do tej mojej malej pchali všetko rad radom. Minule dávala moja mamina malej slanú paličku do ruky. Skoro ma vystrelo... Šak si to mahla až neviem kam pichnúť...

ladywitch26
13. dec 2009

zeny, tak ja som normalne rada, ze obidve babky 2500km daleko 😀 akurat v nedelu zavolame cez skype, to pustim kameru, nasi sa "vysantia" s tutuli mutuli, to niekedy aj stanka nechape, ze co za zvuky idu z toho laptopu a mam klud. mne stacilo, ked sme boli na dovolenke na sr. hned prvy den stanka mala koliku a aj sa jej chcelo spat, tak ziapala dve hodky v kuse. normalne som nasich vyhodila z obyvacky a bola som s malou len ja a muz. mama bola z toho hotova, normalne az slzy na krajicku, ze chudatko, co jej je. uz ma vyhanala na pohotovost s malou. tak som jej vysvetlila, ze to je uplne bezne, ze tak ziape, ked ju hnevaju prdiky a neexistuje na to nic, len sa nechat vyrevat.normalne az nechapem, vsak mama vychovala tri decka, ale sprava sa niekedy, ako keby v zivote nevidela mimino 😕

dm1
13. dec 2009

jamaat ja som tiez dala malemu normalnu piskotku uz. a to hlavne preto ze som si precitala ze aj v sunarke je vajce a v inych detskych zase med.... tak mi to prislo tak trochu ako len marketingovy tah ze normalne sa nemozu

jamaat
13. dec 2009

lady, mama už zabudla. ............Práve som sa vrátila od susedov, predala som prvé tri veci a počastovali ma vínom, tak veru aj v hlave trochen cítim. 🙂 ..........bude Emka dobre spať. 🙂

jamaat
13. dec 2009

dm, presne tak. .................No a med patril kedysi dávno tiež k základným potravinám, žiadny cukor z cukrovej trstiny u nás nebol. TAkže s tým to tiež nevidím veľmi tragické. Ale ešte ho Emke nedávam.

ladywitch26
13. dec 2009

dm, ked tak nad tym rozmyslam,podla tych nasich babiek, tak co vsetko sme my asi zjedli, a zijeme 😀

ludmilabb
13. dec 2009

Janka a si nenafotila? ja som este piskotu nedavala

mm hra malej na ustnej harmonike a priklada jej ju k ustam ze ma fuknut, ha-ha

ludmilabb
13. dec 2009

jedno je iste, nase mamy uz pozabudali co sme my robili...moja mama sa tiez nad kadecim zamyslala a furt len aaaale toto ste vy nerobili, no ja si nepamatam zeby ste tak plakali atd

kosska3003
13. dec 2009

ahojte tak som kukla doba ladova 3 celkom dobre to je aj som sa nasmiala a do teraz som bojovala s malou a jej dasienkami nie a nie si ich dat natret joj uz nech ma tie zuby vonku

a moja svokra si mysli ze Marika bude na vianoce kapustnicu jest koza este jej dam aj salat s kaprom a bude dobre 😀 😀 ja som rada ze mi zeleninu zacala jest a ona ti toto povie este asi nevie ze chcem vecerat sama a nie u nej

jamaat
13. dec 2009

ludka, myslíš tie veci na predaj? Väčšinu som už pofotila, dám to na FB na osobitné konto. Len mi baterka došla, tak nabíjam. ...............Ideme na toho Valihoru dnes. Nepridáš sa? 🙂

Príroda to tak zariadila, že mamy zabúdajú také veci. Inak by nešli znovu rodiť a nemali by ďalšie deti 🙂

sssimi
13. dec 2009

Kočky a keď sa máčali dudle do medu nech decká čučia....alebo sa ďasienka rumom potierali....

jamaat
13. dec 2009

sssimi, veru ja som Monike ešte namáčala dudel do medu. O rume počujem prvý krát....teda v tejto súvislosti 🙂

dm1
13. dec 2009

jamaat dobre zdovodnenie preco zabudaju 😀

ludmilabb
13. dec 2009

a makove odvary robili nie?

Janka ja som aj na Valihoru zabudla 😝 veru dnes uz nikam nejdem, dopozeram bastardov trosku Superstar ak mi Sofia dovoli...inak ako sa vie zlostit a jedovat normalne sa na nej rehocem ze co tu vykrikuje ako v krcme chlapy 😀

monkap
autor
13. dec 2009

ahojte, ja som si dnes dala vianocny punc 😅 ... lenke som zatial len raz dala keksik - Safari od Hami a chutil 🙂

iinuska
13. dec 2009

dobry vecer,

tak nakoniec som z malym vonku bola, spinkal hodinu a pol, dobra kosa, ale bola som naobliekana ako cibula, tak mi zima nebola. A aj Adamko bol teplucky, ked som ho vybrala z kocika.

manzel robi cigansku, vcera na vianocnych trhoch si urobil chutky. Jaj, cely sporak je zaprskany od oleja, to neznasam, uz len chodim, a stahujem mu plyn 😀 .

monka, ja som mala vcera puncik 😉

ludmilabb
13. dec 2009

ja som este nebola v meste na trhoch a mala by som!
a von som bola so psom a nemala som rukavice mi skoro prsty odmrzli lebo som mu hadzala lopticku, brrr

sssimi
13. dec 2009

Ludka veru makové odvary a my sa môžeme čudovať akoto, že toľko detí vychovali, navariť stihli aj rolu okopať... Mne stále svokra hovorí, že deti len nakojila, švacla do postielky a spali. Pri posledných 3och aj kočík predala... A ja sa pomaly ani vy.... nemôžem ísť, lebo hneď malá narieka.

mystery7
13. dec 2009

caute,
simi, veru tak. ja neverim, ze my sme boli take super deti, ako nam to teraz vykresluju 🙄

dm1
13. dec 2009

aj my sme boli vonku ale bola mi riadna kosaaaaa a navyse stratila som niekde ciapku tak mi mrzli usi. musim si zajtra kupit novu.

tak maly sa prave prvykrat pogrcal 😨 😨 😨 / teda ak neratam ked grcal ako malicky ked pil 1x mlieko z flase.

Vygrcal kasicku normalne nechapem...

mystery7
13. dec 2009

dm: neskusala si nejaku novu? alebo mu len nesadla.

moj maly je stale dajaky nervozny a malo spi a tak neviem ci uz mu konecne vyjdu zuby alebo o co ide. Ale cely vikend sa dobre vyreval.

Poradilo sa mi kupit to puzzle, al enakoniec v kauflande, lebo v tescu uz nic take nemali a ked mali tak tvrde a za 12 €

dm1
13. dec 2009

mys praveze nieeee. tu davam uz asi 2t tak nechapem

mystery7
13. dec 2009

tak mu chudatku asi nedobre sadla. AJ moj dal raz celu kasu vonku, asi po 3 hodinovom placi ☹ ale to bola mliecna a on na nu nebol zvyknuty. tak som ju dala kamoske

ludmilabb
13. dec 2009

dm a co dnes papal?

ludmilabb
13. dec 2009

aj vse babatka maju na lickach viditelne cervene cievky???

kosska3003
13. dec 2009

no to poznam aj moja svokra stale vravi co kedisi zakazovali teraz povoluju a naopak alebo neter mala kiahne tak povedala svagrine ze nech jej da vecer konak na lyzicku ze sa jej tie kiahne ako vybujacia a ze bude mat pokoj no este aby som si dieta ozierala nie

dm1
13. dec 2009

ludka ako vzdy - na desiatu jablcko+banan, obed spenat+zemiak+zltko a vecer kasicka. ale on vygrcal len tu kasicku. asi mu len nesadla. inak ked som ho krmila tak ho asi 3x nadraplo ale papal to tak som myslela ze tam mal mozno hrudku to mi robi aj pri obede niekedy ked su tam kusky. no asi to nebola hrudka ale mal dost. nechapem teda naco otvaral pusu.... ved ani som mu vsetko nedala 😒

ludmilabb
13. dec 2009

dm uz mozem aj ja dat zltko vsak?

iinuska
13. dec 2009

zltko som uz davala aj ja, tusim 1x za tyzden sa moze dat.

iinuska
13. dec 2009

dm, aky spenat si davala malemu? V hypernove manzel pozeral, tam mali len taky obyc.