Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
25. dec 2009

Mys a už si skúšala tie homeopatiká?
A kde ti Mirko spáva? Mne malá lepšie spí keď je so mnou v posteli. Aj keď sa už naučila spávať v postieľke.

jamaat
25. dec 2009

mys, ešte ludka nepísala zážitky. Ale zase Sofia bude mať v Detve viac ľudí okolo seba, možno bude tiež vyrehotaná. Teda už bola. 🙂

zuzkaprofant
25. dec 2009

cafte ma uz niekto ja horne predne zubky a ked ano babatko velmi bolo nervne lebo nas brutal bidi sa splacom a poriadny a nic nie je dobre chuda moje asi ho to musi velmi boliet a ze najviac bolia ocne zubky tak uz sa tesim ☹
inac neviem ci som vam priala krasne a vesele 😉

ladywitch26
25. dec 2009

zuzi, budu to zuby, nam co dnes mala robila...vcera bola ako anielik zlatucka a dnes uz by rozhryzla vsetko a nervnaaaa. cely den mrncala, ani nosenie na rukach nepomahalo. uz som bola zufala z nej.

ladywitch26
26. dec 2009

ide ma porazit. chcela som ist do nextu nakupit, akurat dnes su vsade velke vypredaje, v nexte az za polovicu, ale cesta ako zrkadlo. aj som presla asi kilometer, ale skoro som sa parkrat vyburala, tak som to radsej otocila. bez sance. letne gumy a cestari maju dnes asi volno, tak budem sediet doma. vrrrrr 😠 😠 😠

mystery7
26. dec 2009

ahojte mna uz vcera ani nebavilo nic. 100x plac po zaspati a nakoniec sme boli hore od 2:50 do 4:00 a potom od 6:20 do 7:30. Nechapem co sa deje. Takto buntosi uz 3 noc za sebou. Homeo som mu davala dakedy a nezabralo,asi skusim zase 😢

sssimi
26. dec 2009

Lady to ani neriskuj. Nestojí to za to... Mne sa dnes do rána snívalo, že už má Sarah vonku horný zúbok, tak možno z toho aj niečo bude, lebo aj o tom spodnom sa mi najskôr zosnívalo a o 2 dni už bol vonku.

ladywitch26
26. dec 2009

tak som to nakoniec riskla a ako sa vravi, risk je zisk. 😀 cesta tam mi trvala sice hodinu a pol, ale nazad sa uz oteplilo, tak to bolo v pohode potom. a v obchode davyyyyy. a tie cenyyy, no keby som bola vcassie vedela, tak na vianoce nekupujem darceky, ale setrim na vypredaj. stanke som kupila overaly na spanie, 3ks za 7,50, leginky 2ks za 3,50 a vesticku s kozusinkou za 9. aj na predaj kopu veci, pofotim a hodim potom link. ale som maximalne nespokojna, lebo by sa mi zislo asi vyhrat lotto, aby som mohla kupit vsetko, co som chcela 😀

kosska3003
26. dec 2009

lad tak si pokupila no pofot potom rada kuknem

mala mi zaspala tak som sa sem nachvilku dostala lebo stale mame len navstevy a aj po navstevach musime chodit dneska sme aj voonku sli sa prejst ked bolo pekne a za pol hodku vola sesterka ze si pride pre darceky lebo sme krstny detom no ale uz to bude hadam lepsie
aaaaaaaaaaaa ide moj film Ako vytrhnut velerybe stolicku

iinuska
26. dec 2009

ahojte, pisem vam z darceka od jeziska. Manzelik ma prekvapil a kupil mi notbook 😀 . Tak sa vytesujem. Dnes sme boli na obed u mojej maminy, stretli sme sa pekne vsetci, bolo super, Adamko podostaval kooopu darcekov, tak nevedel co skor. Od synovca a jeho zeny dostal nejaku loptu od od FP, neviem nepoznam ju, tu sme este ani nestihli vybat. Ale aj tak sa mu tusim najviac zapacil ten psik..

aj nas trapia zubky, v noci je kazde dve hodiny hore. predtym vudrzal od tej 19 aspon do 23, ale posledne dni je po dvoch hodinach hore, a stale len to prso. Ja uz neviem, ci su to tie zuby, alebo je hladny...Tak dnes som vyskusala dat o pol 7 kasu a o pol 8 som este dokojila.

ladywitch26
26. dec 2009

tak my mame dalsi blby vecer. o pol osmej som ju nakrmila.vacsinou pri tom zaspi a spi az do rana, resp. do 10minut zaspi sama v postielke. ale dnes po 10minutach reeeev. tak som vysla hore, chvilu som ju ponosila na rukach, zaspala. o osmej znova rev. siel muz, zasa ju ponosil, zaspinkala. o osem dvadsat zasa rev, to uz som ju zniesla dolu a pohojdala na lopte. no ale o deviatej spustila zasa a neslo ju utisit ani na rukach dobrych par minut. ja fakt neviem, co jej je. teraz ju mame v obyvacke na gauci, zatial spinka, tak uvidim.
inak hned v pondelok s nou idem k doktorke, lebo uz je to 10dni, co ma nadchu a nic nepomaha. stale ma rovnako vela soplov.horucky sice nema, ale radsej sa jej spytam,co s tym. a vsimla som si na krizoch a na kolienku, ma take suche miesta. po kupani to ma dost vyrazne, take cervene ohranicene a vnutrajsok ma svetly. tak neviem, ci je to ekzem,ci co. ☹

iinuska
27. dec 2009

dobre ranko,

my teraz riesime a prezerame vsetky mozne autosedacky, lebo Adamkovi uz z vajca pretrca hlavicka, a to nie je dobre. Neviem si vybrat. Chcem hlavne, aby sa dala polohovat, lebo vela cestujeme a v lete sa chystame na dovolenku. Zatial sa mi najviac pozdava Romer king.

lady, mozno to malu svrbi, ked je taka nervozna a sa budi.

ladywitch26
27. dec 2009

inus, medzitym som prisla na to,cim to bolo. svrbiet ju to nesvrbi, lebo to ma aj na kolienku a ani si to nechyta ani neskrabe. ale asi ju tlacila guma na pancuchach. vecer v nich behala este, ale nic, no a potom ked sa napapala, asi mala moc plne brusko a uz ju ta guma zacala tlacit.lebo ked som jej ich dala dolu, ze pozriem plienku, tak si spokojne odfukla, otocila hlavu nabok,zavrela oci a v momente spala. a neviem, ale posledne dve noci zacne byt okolo stvrtej nervozna, mece sa a nakoniec sa pretoci na brusko a tak spi. predtym mi ani bohovi nezaspala na brusku a teraz sa sama pretoci.

ladywitch26
27. dec 2009

na kieho dasa som sa ja vcera trepala do nextu... dnes som objavila stranku na facebooku a tu hla, nakupujem v teple domova, s kreditkou v ruke....

http://www.littlewoodsireland.ie/rf/lwi/p.do/ki...

http://www.littlewoodsireland.ie/rf/lwi/p.do/ki...

http://www.littlewoodsireland.ie/rf/lwi/p.do/ki...

a co tu vobec hadzem linky, pozrite celu stranku, tie ceny su nenormalne...ale rychlo sa to predava, niektore kusky kym som na ne klikla, boli este na sklade, ale kym sa mi otvorila stranka a pridala som to do kosika, tak uz ze vypredane... ale stihla som cosi ukoristit... 😀

jamaat
27. dec 2009

Fuuu, tak to sú ozaj skvelé ceny. A nás tu na Slovensku môže šľak trafiť.

iiinuska, Emka už nemá ten ekzém. Zmizol takmer zo dňa na deň. V deň, keď sme šli ku kožnej, tak som jej to natrela jogurtovo-olivovým krémom, čo som si kúpila na Kréte. Potom poobede som jej natrela ložišká tým robeným krémom od lekárky. Večer som jej dala fenistil a keď som jej to šla natierať, tak som si uvedomila, že to mala lepšie už poobede a že možno pomohol ten krém z Kréty, tak som ho skúsila dať znovu. Odvtedy ju natieram len ním a večer dostáva fenistil, no a ekzém v pohode!

ludmilabb
27. dec 2009

ahojte, ozyvam sa vam po 4 dnoch absencie...no my sme sa mali, ani varit som nemusela ani upratovat, riady umyvat iba konzumovat vsak aj tak vyzeram 😝 a aka bola Sofia?no najlepsia na svete (podla svokry) a vsak aj bola kto by nebol ked sa nanasala cele dni na rukach v zaujimavom prostredi s novymi tvarami. SOm zvedava ako ju idem davat dokopy. revala pri prebalovani a obliekani inak usmev sem usmev tam. Na bruchu skoro vobec nebola 😒 a fusak? dost sklamanie ale mm povedal, ze je v pohode to len ja musim vsetko ofrflat. Ten fusak je cely umelinovy, vypln aj vrch polyester, nezda sa mi velmi teply ale tak mozno sa mylim
a svokra Sofii zase cmulala prsty ma tam skoro vystrelo a ked jej mm povedal nech to nerobi tak sa osopila, ze co take strasne robi 😠 😠 😠 😠 no pozerat som sa na to nemohla a furt ju len bozkavala...je mi jasne ze ju casto nevidia tak sme ich aj nechali nech sa z nej potesia ale zase som sa len sebecky utvrdila, ze ako dobre ze sme odisli 😝

ludmilabb
27. dec 2009

jaj a co sa spania tyka taki xxxx krat hore, kojit sa, uistovat ju ze som pri nej a dokonca ma musi najnovsie drzat za ruku takze sme uz ozaj ako siamske dvojicky

ludmilabb
27. dec 2009

a trosku vas citam....u nas psik od FP zabodoval asi tak, ze hladela nanho ako puk, pocuvala, ale mala neisty vyraz v tvari, aj sa ho bala aj bola zvedava. Viac sa jej pacila spievakuca kacka od svokry, ktora spieva odrhovacku O mc Donald had a farm ia ia ou

a zistila som, ze najtradicnejsim filmom Vianoc je seria Sam doma, vzdy ked som zapla telku isiel tento film to uz co je 😠

hoogy
27. dec 2009

ahojte kocky tak sa konecne ozivam po sviatkoch. maly bol uzasny a vsetko ho zaujimalo co dostal,ale najviac ten psik od tinylove, len keby nam este pol hodinu po tom nestekal 😀 ale tie ziarive ocka. kazdy den pride k stromceku a hlada dalsie darceky....takze mame srandu.
inak maly je stale hore v noci tiez sa musi uistit ci som tam alebo nie....a hned stoji v postielke aby sme pre neho prisli ked sa len troska preberie.... 🙄

iinuska
27. dec 2009

jamaat, to je fajn, ze nemusis davat tie maste, aj Adamko to uz ma pekne, uz davam len mast na premastenie, obcas sa mu niekde vytvori fliacik, natrem a je dobre. Kolko davas toho fenistilu?Ja 10 kv. vecer.

ludka, to ti zavidim, ze mas svokru tak daleko.nieco vydrzis a ides prec. To ja povedat nemozem. Ja ju mam skoro stale v dome 😠

jamaat
27. dec 2009

no vitaj ludka! Ďakujeme za komentár uplynulých dní, pobavila som sa. Aj keď ty asi menej. 🙂 .......Myslím, že kačka ju časom omrzí a psík začne zaujímať. A film Sám doma odjakživa nemám rada.
Juuuuj....a včera sme pozerali Shreka 3 - no to bola debilina!!! Takže som to viac nepozerala ako pozerala.

Emke som skúšala púšťať uspávanky od Katky Koščovej, ale ona sa furt obzerala, kto to spieva, a zo spania nebolo nič. Takže som jej prehodila naspäť už osvedčené bubny. Ale aj tak je riadny problém so zaspávaním.

A veeeľmi obľúbená hračka sú teraz cvočky/céčka, čo som nedávno kúpila a pospájali sme ich do asi 2-metrovej reťaze. Fajne sa s tým myksľuje a štrkoce to. 😀

mimi21
27. dec 2009

cawte, je tu synovec, tak som zase on line, doniesol si notebook 🙂
u nas FP pes tzabodoval, malej sa velmi paci,
ale najvacsou zabavkou je momentalne stromcek, zdobim ho kazdy vecer, lebo mala cez den z neho dava dole gule, aj ozdobeny ho mame tak viacmenej hore, aby toho dole mala co najmenej 😅

mimi21
27. dec 2009

no ja mam inac dnes super den, kamoska potratila, a krstny je v nemocke, lebo mu idu operovat zlcnik, no proste fasa 😠 😠 😠

mystery7
27. dec 2009

ahojte kocky,
no my mame za sebou zase super den. maly krical ostosest. ja uz neviem ako ho utisit. stale krici. myslite ze je to sposob komunikacie??
doobedu spal v kociku 1h20min a poobede pre istotu len 15 minut. tak som ho znovu vytiahla vonku v kociari a nepomohlo, uz nespal. a teraz tu bol brutalny rev pri zaspavani, tak som ho musela uspat na rukach. a to uz ma 9,6 kg, co som minuly tyzden vazila

ludmilabb
27. dec 2009

mys Sofia ma 7,5 kg a uz teraz mam dost a tiez vrieska ako pavian 😝

mimi ahoj, nic prijemne taketo situacie ☹

Janka cvocky zabodovali u Sofii aj vtedy v meste, ale strasne si suchoce a natahuje usi uz jej viac ani odstavat nemozu, lopusik nas

jamaat
27. dec 2009

Aj Emka má 7,5kg a mám čo nosiť. Takmer 10 kíl - no zbohom! Síce aj to bude, ale to už sa bude hádam lepšie sama držať, lebo teraz sa stále odťahuje a vykrúca.

hehe, ludka, Monika má komplexy z Emkiných uší, lebo Emči tiež odstávajú, hoci ich nemá veľké. My s Monikou máme uši priam dokonalé, tak je z Emkiných v šoku 😀

ludmilabb
27. dec 2009

ja sice ukazkove nemam ale Janko ma take vyraznejsie takze ich ma po nom

mna najviac stve ked ju mam na rukach, ze ma kvace, skriabe a nos mi chyta 😠 v satke jej ruky schovam to je takaaa pohoda

zuzkaprofant
27. dec 2009

Cafte ako citam tak asi u kazdeho je vreskot aj u nas maly je nervny nic nie je dobre keby uz aspon tie predne zuby boli vonku konecne

dnes od 1 do 19hod nic nechcel jest len plackal sem tam sa pohral chuda moje terza dako zaspinkal ale tak na hodku ako stale

nas ma tak 8,5kg predpokladam
obliekaju sa vase babaktta radi moj nie sa vrti ze som mmu dnes nechtiac do ocka pichla s prstom az mi zle prislo ale nastastie je vsetko okile n som mu viecko poskriabala neda sa ho ani obliect tak sa mrvi od kedy leze a sam sedi brutal nieco uz sa tesim ako bude chodit to ho budem s pamperskou nahanat teraz uz ho taham 😀 😀

jamaat
27. dec 2009

Tak na prebaľovanie mám ja fintu, keď sa tak vrtí a zlostí, že jej nemôžem plienku zapnúť. Pritisnem ju cez hrudník svojou nohou a môže sa spúčať, koľko chce. 🙂
Škriabe teraz už menej, ale kedykoľvek si to zase môže rozmyslieť.

ludmilabb
27. dec 2009

ja jej davam hrkalky do ruky pri prebalovani inak si furt chyta nohy a uz ma nebavi jej vyberat nohy z ust, chytit rychlo plienku a zase ma dalsiu nohu v ustach, pri obliekani je to horsie o dost lebo jej chytam ruky a prehadzujem ju z jednej strany na druhu, uz som skusala aj po sediacky ale to je jedno reve tak ci tak.