Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
30. jún 2009

tak fajn my polohu na brusku praktizujeme uz dlhsie lebo mala nema moznost metat rukami nohami preto lepsie spinka teda neviem ci aj vasi drobci su taki hyperaktivni ... aj teraz spinka na brusku a nevie sa prebrat uz spi od jedenastej

v noci ju obratim na brusko len vtedy ked sa zobudi a nevie sa upokojit mame Nanny monitor tak sa nebojim inak fakt sa jej spinkanie o dost zlepsilo len mam obavy lebo hlavku ked spi na brusku ma stale na jednej strane a ked jej ju chcem otocit tak ani za svet ☹

takze cervena vinea ... vyskusame 🙂 🙂

monkap ono my ked sme boli mali tak sa spinkanie na brusku velmi propagovalo ...

sssimi
30. jún 2009

Ja som tiež dala teraz malú na bručko a poctivo trénuje-už si asi 3x pootáčala makovičku-baví ju to... 🙂

Lady aspoň, že sa ti vykakala... Ale moja sa už od včera trápila len tlačením a nepomáhalo ani nosenie dole bruškom a ani masírovanie...proste nič... A 3 dni už sa mi zdalo strašne veľa.

dm1
30. jún 2009

prave mi maly prvykrat zaspal v lehatku tak som rada 😀 . Len stale ma hlavicku len viac do jednej strany aj doki dnes na kontrole povedal ze ho musim len otacat stale.
nemate nejaky figel nato?

ladywitch26
30. jún 2009

simi, ja jej davam infacol,ked je zle, len to chvilu trva,kym zaberie

dm, ak mas takeho maleho tvrdohlavca ako ja, tak nepomoze nic. ☹ jedine zeby som jej tu hlavu uviazala

jamaat
30. jún 2009

Ahojte žienky. Čítam o tom spinkaní na brušku. No moju keď dám na bruško, tak len hlavičku dvíha a keď už po 10 minútach nevládze, tak sa začne zlostiť a plakať. Neviem si predstaviť, ako by zaspala na brušku. No ale skúsim, lebo Emča tiež stále rozhadzuje rúčkami a potom nevie zaspať. Práve sa mi zobudila a ešte by spala, tak teda hádam skúsim hneď to bruško.

jamaat
30. jún 2009

No pokus zatiaľ neúspešný. Zlostí sa a dvíha. Skúsila som jej rúčky aj dole popri tele nechať, ale ona si jednu aj tak dala pred seba a dvíha sa.

zuzkaprofant
30. jún 2009

cafte moj maly sa nervaci ked je na brusku on nechce byt velmi jedine tak 3 minuty a koniec

dnes osm si kupila kniuhu je iba v nemcine co je skoda oje , ich wachse je to o vyvoji babetiek od narodenia do 14mesaicov suepr je to inac 8 a 9tt je taka faza u babaetiek ze len po ruckach by chceli byt a na ciciku spat a pod to sedi na anseho maleho potom sa to ma ukludnit 😉

zuzkaprofant
30. jún 2009

moinkap paci sa mu najprv nechce,m byt plackal a teraz hned zaspi akurat ja si odsavam cecinky moje a maly sa tu vykecava s hrackami 😀

jamaat
30. jún 2009

Tak musela som ju ísť zachrániť, lebo ručala ako na lesy. Ukľudniť som ju musela na rukách.

ladywitch26
30. jún 2009

jamaat,moja vydrzi len chvilku,aj to mi zuzle a olizuje deku pod sebou a potom spusti jakoty a je po zabave. zaspala mi tak len raz,ked mala koliku a len v tej polohe sa dokazala vyprdkat.

atima
30. jún 2009

ahojte
nam na bruško pomaha velmi sab simplex. Do hodiny povoli a potom je vysmiaty jak slniečko.

emode
30. jún 2009

asi to zalezi aj od babetka i ked ja malu pretacam na brusko pocas spanku ked sa zobudi a nevie zaspat alebo ked vidim ze je uz prilis unavena a neda sa jej spinkat ... neda sa to vzdy ...

sme sa vratili z poradne, mame 5kg a 60cm sme spokojnucki 😀 😀 😀 za 3 tyzdne skoro 900g 😀

monkap
autor
30. jún 2009

emode: krasna vaha 😉 😅

jamaat
30. jún 2009

Dnes som chcela obliecť Emke jedny dupačky a zistila som, že sú jej do pol lýtok. 🙂

emode, aký krém si dávala na tie vyrážky? Emke to nechce zmiznúť, aj keď už nie sú zapálené.

zuzkad
30. jún 2009

juuj tak to ste ma kocky potesili, ze vam ta cervena vinea zabrala, napisem kamoske, ze dakujem za super radu 😉 😉 ja som ju hlavne este nevyskusala ☹ ☹ nejak na to zabudnem ked som v obchode 😀 😀 😀

moj maly tiez na brusku nechce byt, ked ho otocim na chvilku najskor sa mu paci, potom ho prestane bavit zdvihat hlavku, aby videl a potom sa zacne nervacit, cize na brusku ho nechat spat nehrozi ani nahodou 😀 😀 😀

Tu v BA su take hromy, ze az sa sem tam zlaknem...bude riadna burka zase...ale dnes inak bolo cely den krasne slnniecko svietilo

emode
30. jún 2009

jamaat od Avene Cicafalte alebo tak nejako ... neviem si zapamatat poradie hlasok 😀 alebo Atoderm od Biodermy este odporucila doky, ale ten som ja nedala, mam len vzorku

jamaat to takto vyradujem uz pomaly druhe cislo overalikov na spinkanie co mame som jej kupila na 0-3 mesiace a su jej teraz akurat, tak co bude nosit v troch mesiacoch???

dualcore
30. jún 2009

zuzkad a nemala si problem ten cajik hipp kupit?lebo tu vo vrakuni ho kupujem len v lekarni..lebo inde ho nemaju ☹ ale musim ti povedat ze velmi dobre zabera na tvorbu mlieka 😉

zuzkaprofant
30. jún 2009

dievcata moj drobec mi zapsal v klokanke ked som mu hrala na klaviriku 😀 😀 konecne zaspinkal tak ako maju spinkat male babatka o 20hod nie po pol noci 😀 😀

sssimi
30. jún 2009

Zuzkaprofant aj mne malá zaspala teraz, ale zase budeme hore okolo 22hod minimálne do polnoci ako každý deň...

Ale som vytešená. Po dlhej dobe sa mi Sarah večer nenervačí. O tejto dobe zväčša plače a plače 😀

A babuľky pozor na tú Vineu-mala by byť vybublinkovaná... Inak potom bolieva bruško.

A z čoho môže mať moja malá hustú stolicu? Neviem čo mohlo byť v mojom jedálničku také pre ňu zapekajuce...

zuzkaprofant
30. jún 2009

simi nedala si jej umele mliecko stoho je taka sa mi zda
no moj uz je hore hudba uz mu isla na nervy tak placka nosime ho na rukach nase babatko male 😀 😀

kosska3003
30. jún 2009

ahojte tak vas citam a rozoberate vineu tak ja od porodu pijem bielu a mlieko mi az tece z neho take machule mam v noci ked sa mala zobudi ze musim pyzamo prezliekat ved ja perem len plienky a pyzama stale na zblbnutie

ja cakam kym mi malinka zaspi este sa puci ale do 10 by mohla zaspat bola by som rada aj ja by som si uz zdriemla lebo som k.o tak ma boli chrbat snej ze idem umret ale uz to nieko musim vydrzat ahojte a pekny vecer

monkap
autor
30. jún 2009

ahoj kosska, skus nejaky nosic aby ta chrbat nebolel 😉

kosska3003
30. jún 2009

monka no ved som rozmyslala ale to jedine na chrbte nosit asi inac to nevidim rozmyslala som nad klokankou ale ta mi asi nepomoze ved ta moja mi pribera ako dabol ved uz ma 4,7kg tak uz mi pribrala vyse kila no za mesiac kilo a ja to citim v chrbte ked pride mm domov za tyzden bude nosit on

sssimi
30. jún 2009

Zuzkaprofant ja dávam len z cicikov, tak nechápem...

A malá mi vstala už o 21 hod... Tak pochodujeme 🙂

kosska3003
30. jún 2009

tak mne uz mala spinka tak idem aj ja mala by mi spinkat do 4 tak dufam lebo tak spava uz vyse tt dobru noc

emode
30. jún 2009

sssimi jasne len vybublinkovanu 😉
my sme dnes tazko zaspavali ... o osmej som ju ulozila tak sa do pol deviatej jedovala 😖 ale konecne som jej dala dokopy CD s uspavankami tak ideme vecer pustat 😉

asi aj ja uz zalahnem 😉

emode
30. jún 2009

kosska po tichucky v dobrom ti zavidim 😉

zuzkad
30. jún 2009

mne dnes maleho uspala svokra-...ja som bola na dlheeej prechadzke so psikom...okupala som maleho, prebalila, dala do pizamka a odovzdala svokre...isla som von sa prejst...na oddych a maleho svokra nakrmila a uspala...teraz som prisla a maly mi spinka... 😉 😉 😉 samozrejme, takto to nemam stale, ale dobre mi to padlo 😅 😅 😅

dualcore....ja ten cajik este nemam ...zajtra ho skusim niekde zohnat v lekarni a kupim si aj cervenu vineu 🙂 🙂 🙂

monkap
autor
30. jún 2009

myslite ten hipp granulovany pre kojace matky?? ja som ho pri patkovi par krat kupila normalne v hypertescu... teraz pijem zatial iba leros a ten z DM

kosska: preco na chrbte nosit?? take male babatka sa nosia vpredu - na prsiach ci ako to napisat 😀

dm1
30. jún 2009

akurat sa pozeram ze na ten cajik hipp na mliecko bol aj kupon z DM-ky pre tehotne tak by ho tam mohli mat. aspon vyuzijem ten kupon lebo tiez sa mi zda ze mliecka je menej. Ja totiz kojim len z jedneho prsa a to malemu myslim staci - lebo pekne vydrzi tak 3 hodky a druhe odsavam ale akosi stale menej a menej ☹