Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
3. júl 2009

atima,a nemalo by sa aspon par mesiacov pockat? nech sa to vsetko zotavi po porode.

atima
3. júl 2009

ja som mala sekciu a ak by ma to bolelo tak by sme to nepraktizovali, v nemocke mi hovorili že zaleži od organizmu každej ženy, niektora je v pohode už týžden po porode ina musi čakať aj tri mesiace.

ladywitch26
3. júl 2009

atima, nemyslela som teraz sex, to sme aj my skusali uz 3.tyzden po porode. ale hned skusat druhe babo. ja by som aspon pol roka nejaku antikoncepciu brala az potom skusat.

atima
3. júl 2009

u nas bol problem s otehotnením, takže podla doktorov by sme mali začať čo najskor ak chceme ešte druhe babo

iinuska
3. júl 2009

simi, ladywitch, ja by som si teliesko uz nedala. Mala som ho po Petkovi, ale nevyhoda bola, ze som velmi silno a dlho krvacala. Niekedy aj 7 dni. A to ma otravovalo, tak som si to uz potom nedala.

lasenka
3. júl 2009

ahojte 😉
tak my sme nesexikovali este ani raz 😕 ja totiz vobec nemam chut 🤐 😵

atima - a kedy planujete snazilkovat naostro? 😉

sssimi
3. júl 2009

Atima tak to klobuk dole 😉 Držím palce s tým 2hým miminkom.

Inuska ja som mávala aj bez telieska krvácanie 7-8 dní. Nikdy to nebolo menej.

Lady vraj existuje aj nejaké menšie na 2,5roka

mimi21
3. júl 2009

ahojte,
ja som sa dnes ráno s veľkým stresom vychystala k dr. a už keď sme parkovali, tak som vedela, že je zle lebo dr. tam nemal auto a potvrdila mi to aj sestrička, kt. ma preobjednala o týždeň lebo ho odvolali k operácii 😖
takže kontrola sa nekonala
no ja som to asi s tou nechuťou na sex včera poriekla, lebo chuť včera aj bola ale sily nie 😀 😀 😀
spánok bol silnejší 😔

mystery7
3. júl 2009

ahojky kockytak my uz mame krst za sebou. U nas sa nic neplati, je tam len pokladnicka na milodary a kto kolko chce, tolko tam da. mz sme dali 20€. mame uz aj fotecky, ale nemam cas ich tu dat. Musim sa viacej posnazit, mozno cez vikend.
dnes som maleho nakojila o 18:00 a este stale spi, chodim nanho poyerat ci zije. keby som to bola vedela, tak bz som isla spat aj ja 😅

sssimi
4. júl 2009

Mys vraj detičky po krste sa menia, tak možno aj Mirko je toho dôkazom 😉

zuzkad
4. júl 2009

Ahojte 😅 😅 😅

tak mame dalsi slnecny dnik...juuuj akoby som sa kupala niekde pri mori ☹ ☹ ☹ strasne mi to chyba, kazdy rok si uzivam more a zrazu tento rok doma...to je strasneeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ moooc mi to chyba, ale zas bojim sa tak skoro ist s malym mimo BA.....co ak by sa mu nieco stalo

Buduci rok by som chcela ist urcite ale uz k moru, tak dufam, ze to zvladneme, neviem si dost dobre predstavit ako to bude prebiehat....kolko s nim mozeme byt vonku v chladku pod daznickom a ako stravovat maleho na dovce, predsa napriklad v Grecku je strava ina a ako to znesie...hmmm...asi budem mat aj obavu ist na dovcu...je to uz ine...doposial som si lezala pri bazene a starala som sa len o seba, ale teraz to uz bude ine, lebo sa budem musiet starat o nase ditko male 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dupinka
4. júl 2009

Ahojte!
a co tak niekam s drobcom na predlzeny vikend niekde na Slovensku, k vode? My planujeme ist posledny augustovy vikend do Patiniec. Nie je to od nas daleko a je tam krasne kupalisko, vhodne aj pre deticky.

ladywitch26
4. júl 2009

zuzkad, paradox, ja mam more za rohom, 15km od domu a vobec ma nelaka ist sa kupat. ja by som zas na dovolenku sla na slovensko. 😀 ale uz o par mesiacov pojdeme, pozerala som trajekt,tak nejako v polke septembra by sme sli. dufam,ze nebude uprsane pocasie ale pekne babie leto

mimi21
4. júl 2009

no čaute kočice 😀
joooj aj mne toto leto strašne chýba more
mm až tak nie, on b chcel ísť radšej v zime do Álp, ale to by sme museli bez malj a to si ja neviem predstaviť
svokre ju nenechám, to e-e a mamca sa stará o svoju sestru na vozíku, tak to tiež neprichádza veľmi do úvahy

ináč malá mi dnes vôbec nechce spinkať, tie vyrážky čo má na tváričke ako by sa jej teplom zhoršovali, tak som ju dala do domu (sme u svokrovcov), je tu predsa len chladnejšie

keď bola malá vonku tak svokra zase okolo nej stále chodila, že čo má oblečené a čo nie a prečo a potom jej akože len tak ledabolo hodila na nožičky čiapočku čo mala v kočíku - strašne nenápadné to bolo a keď som sa jej opýtala či má studené nožičky, tak povedala že nie. No porazí ma z nej 😠 😠 😠

ladywitch26
4. júl 2009

mimi, tvoju svokru poslat na exkurziu tu do irska. to by videla, ked vonku 15 stupnov a zenska tyzdnove babatko len tak pod pazuchou, bose nozicky,ziadna ciapocka a pohoda, ziju, nic im nechyba, deti nie su chore... 😀 alebo vidis dvojrocne dieta v obchode pobehovat naboso, mramorova dlazba, vovnutri zima,ze ja este aj v lete nosim sveter, lebo dookola same chladiace boxy a to strasnu zimu produkuje, ale oni pohodicka. a nezda sa mi,ze by boli chore tie deti. dokonca ani len sopliky nemaju, proste naucene odmalicka, otuzile...

mimi21
4. júl 2009

no ja si kazdy vikend ked pideme domov poviem, ze uz sem zase tak rychlo nepridem, potom ma mm ukeca, ze malicka bude cely den vonku a tak idem
no len dne ssme viacmnej dnu kvoli tym vyrazkam, vobec sa mi to nepaci ake to ma 😖 😖 😖

zuzkaprofant
4. júl 2009

ahojte ja mam zase zapal ceciky tento tt je tpo prava na nervy to je a to som sa snazila ze budem len kojit a neodsavat a dopaldo to tak ze ledva dnes chodim len lezim a mam obklady kapustove na cecky mm mi isiel kupit tvaroh na to

nemam teplotu len ma boli cely clovek a nejde mi mlieko s cicikoch ide a elm malo asi polovicku co inokedy a to tak cecku mackam masirujem , ja uz nemam nervy na to uz to mam 3 krat a to ma maly len 2 mesiace ☹

tu sa stym ku dokymu nechodi bo ked chcem este kojit tak mi doky na to nic neda jedine mi da antibiotika ato by som uz nemohla kojit by mi to zastavili ta janeviem co mam robit

zuzkad
4. júl 2009

juuj lady tak to keby som mala tak kusok od seba more, tak by som tam bola varena a pecena.... 🙂 🙂 🙂 ja more milujem...dovca na Slovensku ma moc netaha, kedze ja milujem exotikuuuu 😅 😅 😅

Ja neriesim oblecenie maleho, cele dni ma len bodynko s kratkym rukavom, ziadne ciapocky ani nic ine...samozrejme ked je chladno, tak ho obleciem poriadne 😉 😉

dnes som inak stravila prijemny den vonku na slniecku...sedela som na schodoch, citala knizku a maly v chladku spinkal v kociku...tak som sa aj opalila troska 😉 😉

sirinka kolko mala Klarka presne ked ste isli na Mallorcu ?

kosska3003
4. júl 2009

ahojte ako vikendujete ja som bola dneska cely den u maminy tak sa starala o malu ja som ju len kojila tak si trosku krize odychli ale aj tak ma bolia festne stale ked pride mm budem vegetit a on sa starat o malu musim ist aj na masas lebo takto to dalej nejde zachvilku sa ani nepostavim s postele uz teraz mam problemi
moja mala akosi strajkuje nechce spat no som zvedava kedy zaspinka lebo o takomto case uz drieme aspon a teraz sa puci v postielke
papa

mimi21
5. júl 2009

pekne slnecne ranko vsetkym 😎
dnes to zase vyzera na pekelne teplo 😎 a ked bol azima, tiez sme sa stazovali 😀
ja uz neviem co mam robit s tymi malej vyrazkami, uz som rezignovala, a natrela vecer tou kortikoidovou mastickou, kozna povedala ze je velmi slabucka, ze sa bat nemusim
jedno licko je lepsie, druhe ani moc nie
chudatko male, vyzera ako take strasidielko ☹ ☹ ☹

zuzkad
5. júl 2009

pekny dnik prajem aj ja majovkam a miminkaaam 😉 😉

mimi ja som mala s malym tiez problem mal tvaricku strasne drsnu a samu vyrazku...davala som kopec masticiek podla rady jedneho, druheho tretieho...nakoniec mi zdrav sestra poradila, ze mam licka jemne potriet liehom co je aj na pupcek....a potom natriet niveou SOS a do dvoch dni nemal nic a uz nema do teraz ma krasne hladke licka...ten lieh to vysusil a kremim osetril...tak skus..mozno pomoze 😉 😉 😉 😉

mimi21
5. júl 2009

zuzkad aj moja ma tvraicku ako taka krupica, to s tou niveou mi uz tiez radila jedna baba, tak uvidime, zase nechcem jej davat vsetko mozne, ale na druhej strane som z toho zufala
uz som skusila aj ja vysadit mlieko, lebo mm ma znizenu toleranciu mlieka a vraj by to tiez mohlo spolu suvisiet

teraz sa jej to napriklad stiahlo ostali jej len drobne cervene bodky - je ako popichana spendlikom - ale spinka, ked je ona v klude vacsinou su aj vyrazky v klude
akonahle sa zacne hmitrit, rozdrazdi si to rucickami a je to vacsie 😒

mimi21
5. júl 2009

a ako casto si mu to Zuzka takto osetrovala - kolkokrat denne ?
diky

sssimi
5. júl 2009

Kosska aj ja by som rada odbehla na masáž, ale neviem si predstaviť, že by som si tam ľahla na tie moje kojacie cecky.

Zuzkad ak sa bojíš o stravovanie Nicolaska v zahraničí, tak ideál je chorvátsko-tam je strava porovnateľná s našou. Ja osobne by som budúci rok chcela ísť, tak v septembri, ale niečo čo je zamerané hlavne na detičky (myslím tým hotel) ... Musím sa popýtať v cestovke.

Tento rok asi neporiešime nič aj keď ja by som rada. No na Slovensku jedine kúpele a to tiež nie je nič moc pre drobčulku našu.

emode
5. júl 2009

Ahojte, zuzkad tym liehom sa mi to zda dost drasticke ... ale ked pomohlo 😕
ahoj mimi, tak aky je vikend??

My sme vcera boli cely den na Donovaloch tak sa aspon dalo dychat, by ste neverili kolko je tam ludi, mozno este viac ako cez poslednu zimnu sezonu 😀 😀

mimi21
5. júl 2009

aj ja by som hned sla na masaz, len podobne ako sssimi si to neviem predstavit, kvoli mliecku v cecikoch 🤐
akurat cakam kamosku s jej maminou, pridu nas pozriet

lieh sa inac aj mne zdal drasticky, ale citala som ze sa to tak robi casto

ja som s nim malej teraz trochu potrela tie vyrazky a dala krem, tak uvidime...

emode
5. júl 2009

mimi ved ublizit jej by to nemalo .... nam sa vyhodili vyrazky znovu ale su to asi potnicky lebo sa to nerozsiruje a cez noc skoro zmizli ...
teraz zaspala bola len hodinku hore na nu sa mi to zda dost malo vydrzi aj dve hodky byt hore tak som jej v spanku ostrihala nechtiky 😀

baby bolo by super keby sme si nasli nejaky baby program v nejakom slovenskom hoteli viem ze sa take nieco robi na Kaskadach normalne plavanie a program uz pre babetka ... len je to dost drahe ... ale ak tento rok nebude dovolenka tak by som si to asi zaplatila

zuzkad
5. júl 2009

juuuj nedrazdite ma s masazou ☹ ☹ ☹ hned by som sla ...ved ma boli cely clovek...krize, kolena, clenky.....vsetkoooo

Prave sme sa vratili z vyletu, boli sme na vodnom diele gabcikove...bolo celkom fajn, len dost silne slnko svietilo a nechcela som moc pokusat stastie s malym, aby nahodou mu az zle nebolo z toho tepla...ale vylet to bol prijemny, teraz sa moc rozfukalo, ale ked to prejde pojdem s malym znova von na schody a budem si citat a maly spokojne spinkat 😉 😉 😉 nemam balkon, tak si to uzivam len vonku pred domom...

s tym liehom sa vobec nemusite obavat, ved mu to nerozozerie tvaricku, to naozaj len zlahka potriete gazou uplne jemne a namocene to je tiez len jemne ...ziadne mokre vaty nic podobne 😉 😉 😉 maly pekne drzal, nic ho nestipkalo...a hlavne to pomohlo velmi 😉 😉 😉

sssimi ked inak nebude tak aj chorvatsko beriem 😉 😉 😉 ale sirinka bola s Klarkou na Malorce tak si myslim, ze v pohode to bude ...uz sa tu sirinka dlhsie neukazala tusim...chcem ju o dovce vyspovedat, ako isli, kolko isli, kde boli..ako a co si brali atd atd 🙂 🙂 🙂 🙂

mimi21
5. júl 2009

aj ja by som chcela buduci rok more, tak uvidime
len na chorvatsku mi idu na nervy kamenne plaze, raz sme boli tak ue bola aj pieskova a brutalny natresk tam bol
ja by som bud. rok chcela skusit severne taliansko, znami boli tento rok a za 8 hodin boli pri mori - sama dialnica
ja som si vzdy myslela, ze je to hrozne daleko

ale ako nahradu by som tento rok kludne brala aj tie kupele, Kaskady by mohli byt 😉 😉 😉

kosska3003
5. júl 2009

ahojte tak ako vikendujete
no k tej masazi ale ja som uz taka zufala s tymi krizami ved ja viac fucim v posteli pri otacani ako ked som bola tehu co ma to tak boli a ja mam aj tak male prsia aj ked kojim podrastli ale nemam ich zase velke moc a to niako vydrzim ak mi to pomoze

ja som sa akurat s mamou rozpravala ze by sme sli na rok tiez na dovolenku autom do bulharska alebo chorvatska no uvodime to budeme potom riesit tento rok ideme posledny augustovy tt na oravsku priehradu dufam ze bude pekne lebo ak bude prsat tak neviem neviem co tam budem s tou malou robit 😉