Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
13. apr 2010

iinuska, je to ona.

zuzkad, ja tiež ešte zuby nečistím. Ale má tú sadu, tak hádam jej dám sem-tam ožužlať.

jamaat
13. apr 2010

zuzkad, mimi má pravdu. 40-ka je UK12. Veď som ti posielala tabuľku veľkostí. http://help.next.co.uk/Section.aspx?ItemId=10479

iinuska
13. apr 2010

jamaat, nasla som aj lepsiu cenu. Ale ty ju mas tusim s nikou este lacnejsiu z toho tescka, ci? http://www.verunka.sk/index.php?main_page=produ...

mimi21
13. apr 2010

nika M&S je detsky v Ntre v OC Mlyny a mali tam velmi pekne veci, ale to som tam bola v zime
jaaaaaaaaaaaaaj, pomooooooooooooooc, asi tam pojdem bez penazenky, odovzdam ju mm 😀 😀 😀

nikanika28
13. apr 2010

mimi a co sa chystas do TN??

mimi21
13. apr 2010

nika mm ide pracovne a mna vylozi v alugariciu, tak sa pojdem vyvencit 😀 😀 😀

iinuska
13. apr 2010

jaaaaj, dievcata, ja sa uz tak tesiiiiiim. V piatok budem mat nove auticko 😵 😵 😵 Konecne budem s Adamkom mobilna, ked je mm v praci 😀

sssimi
13. apr 2010

iinuska tu trojkolku majú na Alladin za túto cenu bez akcie. A na výber máš rôzne farby a neplatíš poštovne. Donesú ti ju až pred dom.

ludmilabb
13. apr 2010

ahojte
ja malej tiez davam tu sadu na zuzlanie a jej trosku suchlikam tie dva zubaky
dnes mi bola od rana mrzuta, rano som ju dala na zachod sa vycikala, potom len na ruky ale aj tak nebola spokojna, hranie ziadne, som ju kojila ci hladna nie je a to mala aj vyzivu ale nalada sa nezlepsila tak som ju znovu dala na zachod fajne sa vykakala a zrazu sa aj nalada zjavila, zabavali sme sa a teraz spi

ludmilabb
13. apr 2010

a clovek by povedal ze ju zuby bolia a to si len ulavit potrebovala
dnes je tu take hnusne pocasie blee nikde nejdem ani k doktorke aj tak dnes nema poradni az zajtra

mimi21
13. apr 2010

no ludka asi ju brusko bolelo
mne bola Ninka vcera tiez takato mrzuta, a nakoniec sme zistili, ze bola hladna, potom ako keby mi niekto dieta vymenil, vesela bola, blaznila sa

iinuska to budes mat super, vlastne auticko 😵 samostatna jednotka 🙂
aj ja by som chcela ale prachy setrime na pozemok, ktory sa uz taha rok a furt nic, tak podla toho ci daco ostane, takze moje auticko je v nedohladne 😕 😕 😕

sssimi
13. apr 2010

Ja som sa tiež tešila na autíčko, že teraz na jar kúpime, ale nevychádza nám to, tak z toho nič nebude. Ale chcéééém. Mm je furt preč a ja som takto imobilná. A v autobuse cez leto a s malou to by bolo ako za trest. Niektorí ľudia nevedia čo je mydlo!!!

iinuska
13. apr 2010

no my byvame na dedine, tak je to dost o nicom byt bez auta.Sice tu je skoro vsetko,ale chybaju mi vacsie obchody, Ba a kamosky

ludmilabb
13. apr 2010

ja aj mobilna byt mozem auto doma odparkovane ale som 10 rokov nesoferovala tak sa bojim ☹
v buse to bude v lete parada 🤐

iinuska
13. apr 2010

mna zase soferovanie bavi

juska3
13. apr 2010

caute kocky, hlasim sa po viac ako tyzdni, bola som s Alexom u mojich rodicov a bolo super, maly mal zmenu a ja tiez, babka sa mu dost venovala, som cakala, ze teraz bude chciet len na rukach byt a vyzadovat si pozornost, ale som prekvapena, aj sa sam prehra a nie je to take hrozne lebo vzdy ked ideme od babky, tak druhy den des. Babka ho naucila, ako ukazat, ze aky je velky a kde ma nos, len to troska inak vypalilo a ked sa ho opytam aky je velky, tak zodvihne moju ruku nad jeho hlavu 🙂 😵 a ukaze na moj nos, nie na jeho 😉

ja mu zuby cistim, nie sice pravidelne lebo sa mi stane, ze zabudnem, odvtedy jak sa mu prerezal prvy zubok

nika, u nas tiez ficia kable a televizor, uz sa ho naucil aj vypinat a zapinat, tiez vie vytiahnut kabel od vysavaca z elektriny a vcera vypol chladnicku 😠

ludmilabb
13. apr 2010

iinuska vsak aj mna by bavilo ale ta predstava ze sa mam znova vsetko ucit 😝

juska babky naucia kadeco ale to mozes byt rada, ze ho takto pekne uci u nas to bude veselo lebo svokra vie kadejake hanlive riekanky ktore aj mm naucila

mimi21
13. apr 2010

aj ja rada soferujem,
a svokra chcela dat malej cez vikend hranolku 🤐

dupinka
13. apr 2010

Mimi, ak to nie je velmi mastne a slane, tak opeceny zemiacik moze. Samozrejme, domaci 😉

juska3
13. apr 2010

ja tiez rada soferujem, teraz ale menej, vsade len kocikom, tak aspon ked ideme k nasim, to su dve hodky autom, tak si vynahradim
ludka, ja som tiez mala takmer 10 rokov vodicak a ziadne skusenosti so soferovanim, az ked sme si s mm kupili auto pred 2 rokmi, tak som zacala s nim jazdit a potom sama do prace a tak som sa naucila, zo zaciatku to nebol super zazitok

mimi21
13. apr 2010

ja som mala vodicak 4roky, najazdenych asi 5km a dostala som sluzobne auto...tak ked som pri pren bola, tak mm stal za rohom a cakal ma, ja som vysla z parkoviska a domov soferoval on
lenze vo zv na pumpe sme mali nase auto, tak som uz domov musela ist sama, v takom kopci som musela zastat a samozrejme mi to 4 krat zdochlo, ale nakoniec som sa pohla 🙂 nevzdala som to
a teraz si uz ani neviem predstavit, ze by som nejazdila...

iinuska
13. apr 2010

ja som zacala intenzivne soferovat vdaka robote....Predtym len ked sme niekde boli a mm s dal deci, dve... 😀

dm1
13. apr 2010

ja som mala soferak rychlokurzom za 1 mesiac ako 18-tka a potom som viac ako 5 rokov nesedela za volantom. v praci mi dali kluce a ze chod.... a ja som nevedela uz ani ako mam nastartovat. tak som sa nanovo ucila na sluzobkach vzdy sme isli dvaja a dalo sa. teraz v pohode. min.leto sme uz aj auto kupili tak jazdim veselo

sssimi
13. apr 2010

Ja som robila vodičák deň po 18ke a od vtedy jazdím stále. Myslím, že ešte neprebehli 2-3 týždne bez toho,že by som nesedela za volantom. Dokonca týždeň pred pôrodom som sa ešte vyvážala a 2 týždne po pôrode som išla na skúšku. Najhoršie je že ja si už neviem predstaviť život bez auta. Samozrejme som z dediny, tak aj preto. Juj aj teraz by som najradšej niekam vypadla.

nikanika28
13. apr 2010

simi, ja som isla autom gynosovi na kontrolu, tesne pred terminom a ked som tam prisla, mala som vysoky tlak, tak dr povedal, ze musim ostat v nemocnici a max do tyzdna bude sekcia. Tak som este uprosikala, ze musim ist este na ST. Turu pre veci...tak som teda este soferovala domov...brusisko jak hrom, slzy tiekli ako hrachy 😅 😅 😅 ... no a naspat do nemocnice ma uz viezol mm 😀 ... a sekcia bola za tri dni 🤐

mystery7
13. apr 2010

ja som dostala voicak v 18 a 1rok som veselo jazdila, ale potom nam ujo rozbil auto a nebolo a com. My mame auto, ale po 10 rokoch sa z dost bojim. Pritom ma mm uci odznova a je fakt super ohladuplny, ale ja sa bojim, aby som nas nezabila 😝
U nas totalna nervozita, zase 🙄 absolutne sa sam neprehra.
V tescu som mu kupila krasne kratasky.

iinuska
13. apr 2010

Adamko zaspinkal v kociku, von sa neda ist, stale prsi

mys, uz aby bolo teplo, nech maly uz tie katasky nosi

mimi21
13. apr 2010

my uz mame za sebou aj navstevu kamaratky Gretky, poobednajsi spanok sa nekona, ja by som si tak pospala, ked tak prsi, vtedy sa dobre spi 😵 😵 😵

jamaat
13. apr 2010

No ženy, veď hádam nie sme krepane, že by sme nezvládli šoférovať! 🙂

U nás zase problém so spánkom. V aute mi zaspávala, musela som ju budiť, no teraz doma sa jej už nechce. Je v postieľke, ani dáko neryčí, tak som zvedavá, čo z toho bude.
Robím to tak, že keď sa mi začne v postieľke stavať, ja vtedy odídem. Aby sa naučila, že nebudem pri nej, pokiaľ nebude ležať.

jamaat
13. apr 2010

Dnes už druhý krát obedujem a prvý krát som si dala aj duplu 🙂 ....ale cestoviny rýchlo vytrovia.