Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
15. apr 2010

juska my sme pre zmenu vcera boli aspon hodinku vonku co bolo bez dazda ale dnes zasa budeme doma, no ale vcera som musela ist bo u nas v lekarni bola ochutnavka HAMI prikrmov ovocnych a tak no musela som nakupoit nieco 😀

emode
15. apr 2010

Ahoj,
ludka vystizne ale uz ma prestat ... musi lebo poobede musim ist pracovat do terenu 😀
mala bola rano v centre, ja som si bola zacvicit, nedala som jej ani obed, isla o pol dvanastej rovno spinkat lebo bola riadne rozbita ... 😀

mimi davno sa ti nic nesnivalo tak mas v hlave misunge 😀

ludmilabb
15. apr 2010

mimi tak iny sen 😅 boze mne sa len raz snivalo s hercom aj to kvoli tomu ze casto panelak pozeram tak sa mi Kubko v sne zjavil som nechapala, zeby sa mi podvedome taky milujuci manzel pacil? 😝 😀

mne Sofia zalomila az teraz, to som jej aj obed dala a zapila ho mliekom no a dufam, ze hodinku potiahne

emode a to do akeho centra si ju dala za ten cas?

ludmilabb
15. apr 2010

inak dnes som sa na malej smiala....som si nemyslela ze mi niekto raz bude do ruky prdkat, Sofia to ma ale dovolene. je to smiesne furt sa na ruku pozriem ci tam nie je nieco prekvapujuce ale s tym pri BKM ratam 😀 😀 😀

jamaat
15. apr 2010

Jooooj, ako je to dobre, keď variť nemusím. Keďže som včera urobila kapustový prívarok, to Monika zje, len keď je ozaj hladná, tak zostalo aj na dnes. Inak si naberie aj na olovrant, aj na večeru a chlieb môžem sliepkam sušiť.

Prestalo pršať, tak idem aj s Emkou psa vyvenčiť.

mimi21
15. apr 2010

malej trochu tecu sopliky, asi zo zubov, lebo teplotu nema a aj nalada je OK
predchvilou dotrhala na marne kusky rozok 😀 som musela vysavat

myslite ze jej mam dat fenistil?

ludmilabb
15. apr 2010

Sofia sa boji vysavaca takze nejake upratovanie kym som s nou sama nehrozi
aj tu sa pomaly vycasilo to preto ze som uz hromzila 😝

ludmilabb
15. apr 2010

mimi naco jej chces dat Fenistil?

ludmilabb
15. apr 2010

jeeej tak Sofia uz vstala 😨

mimi21
15. apr 2010

ludka na tie sople

emode
15. apr 2010

MIMI nam tiez idu zuby asi 3 spodne sa jej tlacia naraz, chrci riadne a zacala kaslat taky draplavy kasel hrkotavy ... 😕 ale tiez je inak ok, ale najlepsie sa urcite neciti, iba by na prsniku zavesena bola, ale mam menej mlieka lebo cakam mrchu tak asi aj preto 😒

ludka do toho sukromneho ju davam na dve hodinky dvakrat do tyzdna dost to pomoze

mystery7
15. apr 2010

my sme boli vonku hodinu a pol, nadherne sa vycasilo. Maly trosku aj pochodil okolo kociara 🙂 a unavil sa tak, ze zaspal do 10 minut 😀

iinuska
15. apr 2010

ahojte, my sme boli v BA vybavit este nejake veci okolo auticka 😵 , spravili sme nakup a boli sme v restike na obede. Inak 1x aj s Adamkom. Ten len pozeral, dobrucky bol, mali tam aj derske stolicky, tak super. Celu dobu, kym sme sa najedli pekne presedel. Cestou domov zaspal v autosedacke, tak som ho len prelozila a spi dalej

iinuska
15. apr 2010

mys, 2 kvapky denne

jamaat
15. apr 2010

Mňa Emka zasik tak trochen rozčúlila, lebo som jej dávala jesť a síce ústa otvárala, ale pri každej jednej lyžičke si začala po tvári šuchliť a jedlo prplila kade-tade. Tak dobreže aj dlážku nemusím umývať. A v stoličke skôr leží ako sedí, furt sa zošuchne ako ožran v krčme, tak jej ani do úst nemôžem poriadne trafiť, lebo ich má priam na bruchu položené. Skúsim ju pevnejšie pripútať a sklopiť.

mystery7
15. apr 2010

inus vdaka, aj ja tak davam. Len pre istotu som sa opytala
Taka som hladnaaaaa, neviem na co mam chut, ale asi na vsetkooooo 😀 mozno skocime poobede na nakup do tesca? Uvidime ci sa mm bude chciet ist

mystery7
15. apr 2010

jaaaj to poznam, aj u nas sa v stolicke lezi 🙄
Dnes visel z kociara a okukoval kolieska 😅

mimi21
15. apr 2010

ja davam vigantol 3 kvapky, ortopedka mi tak kazala, od 4mes

tak poobedny spanok nehrozi, uz ju ani nejdem ukladat
mm je na ceste z BA, dufam, ze do 5 pride domov, chcem ist konecne cvicit

idem Ninu supnut do stolicky a musim pozmyvat

jamaat
15. apr 2010

Vidíš, to ma ešte nenapadlo, švacnúť malú do stoličky, keď chcem dlážku umyť. Len mám obavy, či by za chvíľu nevisela za popruhy, lebo by určite strašne chcela ísť pomáhať, aj keby som jej nieviemčo na zabavenie dala. 😅

dm1
15. apr 2010

nas sa tiez v stolicke zosuchuje preto krmim este stale v lehatku

prave som doplnila tortu uz zostava "len" potiahnut

maly sa mi vcera v noci o 11 zobudil hodinu som ho este uspavala ale bol prebraty tak sme sa do 2 rano hrali.... dnes spal doobeda 20 min. a potom o pol 5 zaspal na 20 min to som si tak plnku akurat spravila a dalsiu pol hodku som ho uspavala a zatial stale spi. len predchvilou tu zase klopal sused ci moze ist k nam ale vypada to ze maly sa nezobudil

jamaat
15. apr 2010

Idem sa pochváliť: Emka dnes spravila sama 2-3 kroky, pekne bez nejakého hodenia prešla 3/4 metra ku stolu. Ale keď ju držím za ruky, tak začala pravú nôžku za sebou ťahať ako Joffrey de Peyrac 🙂

jamaat
15. apr 2010

No a došlo aj k nám obdobie, že poobede nechce spať.

ludmilabb
15. apr 2010

mne za cely den Sofia spala 30 minut a teraz pri kojeni sa netvarila ani unavene mikala hlavu zboka nabok a to uz davno nerobila sa jej vracaju zlozvyky 😝 ale inak je taka nejaka protivnejsia, ked ju drzim na rukach tak ma bud hryzie alebo bije uplne sa odo mna odtlaca tak ju polozim a to tiez nie a spekuluje stale
v stolicke pri jedeni pouziva na zneskodnenie nepriatela nielen ruky ale aj nohy, dnes mi vykopla dve lyzice a jedna porcia je skoncila na oku ale to nebolo prvykrat
Janka mne ked Sofia vidi, ze to ma dalej ako na krok tak radsej zlezie, prejde ten kusok a znovu sa vytiahne, aj ju motivujem aby trosku sama isla, len ja ju za rucky nedrzim tak velmi nevie ako inak by sa to dalo

iinuska
15. apr 2010

tak Adamko zase prave este len zacal chodit popri nabytku. Aj to ma nozky ako drevene 😅

ludmilabb
15. apr 2010

iinuska aj Sofia chodi okolo nabytku uz je sice pevna ale teraz je zase ten problem ze chce frajerit a rychlo prejst a obcas jej to nevyjde, to iste plati o lozeni, uz sa viackrat rozcapila ako zaba
a dnes som ju mala 2 hodiny bez plienky a vysledkom su 3 cikania do zachoda a jedno do gati

sssimi
15. apr 2010

babulky zajtra ideme 1x plávať.

ludmilabb
15. apr 2010

sssimi tak si pekne zaplavajte 😉

bambi7
15. apr 2010

cafte babule ako sa mate?
domku dnes ockovali jaj chudatko moje....

ssimi plavanie je super 😉

ludmilabb
15. apr 2010

ahoj bambi 🙂 moju ockovali vcera a nejako zostala v mimoze, dnesne polhodinove spanie je toho dokazom
tu sa nista nedeje 😔

bambi7
15. apr 2010

ach jaj......
ten spanok aj domi niekedy spi za cely den 30-40 min ale musim si zaklopat uz asi 2t spi cez den celkom fajn klop klop aj ked ju musim uspat