Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
27. apr 2010

sssimi mne bola SOfia nejako podobne vysypana a predtym 3 dni teplotovala, za den jej to preslo, ale teraz co ma tak to neprechadza bude to mat suvis s tym atopickym ekzemom

monkap
autor
27. apr 2010

ssimi: milacik nie je jogurt ... tam je tvaroh ... ak sa nemylim 😉

monkap
autor
27. apr 2010

ludka, tie jogurty co davas su najlepsie 🙂

monkap
autor
27. apr 2010

ked pojdem najblizsie do obchodu, nakupim jogurty uz aj ja ... uvidim co na ne povie princezna 😕

mystery7
27. apr 2010

ahojky
Tak my pomaly ale isto prechadzame na jeden denny spanok. Vcera zaspal o 19:45, spal do 7:15 a dnes zalomil o 12:45. Som zvedava kolko potiahne.
Dnes sme boli v tescu, kupila som mu plavky na dovolenku 🙂 take dospelacke.
O chvilu sa nam prereze horny zub. Uz trci rozok.
Ja davam jogurty uz dlhsie a aj sabinacika. Malemu chutia, oblizuje sa az za zubami. U nas nie je ziadna alergia, tak snad sa ani unho nic neobjavi.

nikanika28
27. apr 2010

Cafte, tak sme boli skoro dve hodky vonku a teraz uz zalomila na balkone 😵 . A hlasim treti prerezany zubok 😀 .
Vyzera to, ze bude kazdu chvilu prsat..to mam teda radost 😝 😝
A budem robit asi dalsiu tortu, resp. dve. Jednu pre mm synovca- teda nase krstniatko a jednu na 40-tku, asi spravim kozenky - prsia 😀 😀 😀

sssimi
27. apr 2010

Monkap ale v podstate kde by si to zaradila? Je to ako jogurt 😀

Mys Sarah už spáva s prestávkami asi od 9teho mesiaca len 1 spánok cez deň.

Nika, kozenky? 😀

monkap
autor
27. apr 2010

sssimi: v jogurtoch nie je tvaroh .... uz ti spava len jeden krat? mne nastastie stale dva krat ... aj ked vacsinou 2krat pol hodinu ale co uz ....

nika: skoda, ze si neni blizsie ... hned by som u teba objednala tortu 🙂

monkap
autor
27. apr 2010

nika: posledne, co sme boli na 40-tke, tiez bola torta - prsia ... a v nich slamka a palene 😀 sranda bola, ked z nich oslavenec "cucal" 😀 😀

jamaat
27. apr 2010

Citujem z Tami Miláčika: Kyslomliečny dezert s príchuťou vanilky so živou mikroflórou. ...........základom je kyslá smotana. (Mimochodom, majú ich teraz v akcii v Tescu)

Emka je riadne mrzutá, stále niekde padne a revčí.

jamaat
27. apr 2010

úžasná zábavka - Denyho obojok. Chodí si ho už vyťahovať zo šuplíka na chodbe. 🙂 .....asi to pekne štrkoce a "vonia" 😀

No ideme vysávať, to patrí tiež k zábave.

monkap
autor
27. apr 2010

jamaat: ja som si myslela, ze v milaciku je tvaroh .... tak sa ospravedlnujem, ale fakt som nevedela 😕 😉

jamaat
27. apr 2010

monkap, v niektorých takýchto dezertoch určite je. V tomto nie. Tak jej to skúsim dať. Jogurty papá už dosť dávno.

monkap
autor
27. apr 2010

jamaat: som to cele asi domotala ... milacik, pribinacik, termix - som myslela, ze vo vsetkych je tvaroh ... a ono nie je 😨 😀 ... jogurty su v pohode, ja len kvoli alergii som zatial nedavala ... kebyze nie som alergik tiez uz davam ...

nikanika28
27. apr 2010

Jani, Tami davam aj ja Klarke a velmi jej chuti 😉 ....a inac o par tyzdnom budu mat majoviatka nase rocik, tak si myslim, ze kludne mozme pomalicky aj Pribinaka davat, nie? 🙂
Monka, poslem postou 🙂 ...inac presne take iste kozenky chcem robit...s rumom v jednej kozenke a s vodkou v druhej 😀 😀 😀 😀

iinuska
27. apr 2010

ahojte, ja davam Adamkovi zvolensky biely. Odkedy by som uz mohla skusit aj ovocne jogurty?

jamaat
27. apr 2010

Ja dávam od začiatku ovocné, biely som ani neskúšala.

mimi21
27. apr 2010

aj ja davam od zaciaku aj ovocne, dokonca som minule kupila zvolensky broskyna mango a chutil 😝
biely davam s cerstvym bananom na veceru, niekedy este pridam keksy

nikanika28
27. apr 2010

mne samotny biely ani nezje, vzdy kupujem ovocny zvolensky a trosku to premiesam, potom to je, ale moc tomu aj tak neublizi...ako kedy. A tento tami milacik jej chuti velmi

ladywitch26
27. apr 2010

caute zeny, dlho som tu nebola, vonku je pekne, tak chodime na prechadzky vecerne. muz povyberal na zadnom dvore vsetky dlazobne kocky, polovicu nanovo poukladal a teraz uz dva dni vozi zeminu. budeme mat travnik.

pozeram,ze riesite zasa jedlo, tak stanke som skusala uz aj termix, ale ten jej nejako nechutil. zato pribinaky dlabe do seba uz mesiac. esteze mame v meste slovensky obchod :D

sssimi
27. apr 2010

Jej Nika tak to bude šleha torta 😀

Mimi a z toho sa ti dobre naje? Ja dávam malej na večeru 250ml kaše, alebo všera zjedla za tanier riadne hustej polievky a s mm jedla ete kura s ryžou. Muž sa veru nenajedol 😀

mimi21
27. apr 2010

ssimi naje, ja ju potom este kojim, ale vacsinou okolo pol5 predtym este nieco zje - vyzivu alebo brumika,alebo piskoty a tak

iinuska
27. apr 2010

no, ako tak citam, mozeme to s tymi jogurtami roztocit 😅
Adamko uz spinka, dnes spinkal za cely den len hodinku

iinuska
27. apr 2010

a to dnes neni panelak????

zuzkad
27. apr 2010

ahojteee,

no Lady, ze sa aj ozves 😅 😅 sme sa tu na teba pytali, kde si co si ??

Juuuj ja uz jogurty davam jedna radost, ovocne a aj monte uz maly papal a isiel sa zblaznit za tym ako mu chutil, v poradni mi doki este davnejsie povedala, ze mu mozem aj puding vanilkovy davat malemu tak mu kupujem srdiecko s jahodovou prichutou na vrchu a strasneee tu ma rad 😅 😅 termix som malemu nedavala, ale asi preto, ze ja ho nemam rada tak davame len to co lubim aj ja 😀 😀 pribinacka ma tiez velmi rad 😉 😉 ale on je pazrosko a on ma rad asi vsetko 😀 😀

Inuska aj ja sa jedujem, ze davaju to odovzdavanie cien ..a ja som sa tesila na panelak 😠 😠 😠 😠

nikanika28
27. apr 2010

no to pekne pokaslali s tym panelakom 😝 😝 😝 a tak to pekne v piatok skoncilo "Dusaaan, som domaaa" 😀 😀 😀 😀

emode
27. apr 2010

ahojte
aj my jogurty jeme minimalne dva mesiace, len ovocne, biely nechcela, tiez hollandiu, dostat ju v metre a zvolenky a obcas bio z billy, milacik som jej dala prvykrat minuly tyzden ale nejak nebralo.

mimi si nenapisala co na to mm 😅 😕

sofia dnes vyskusala nove pieskovisko ... vyzliekala som ju vo vani lebo poupratovany cely dom 😀

ladywitch26
27. apr 2010

no paaani, my sme zazili taky zachvat zurivosti, ze az. neviem,co zasa vymyslala, ked sme uz mali ist spat. rucala skoro hodinu. ale nechala som ju tak, no ale ona vytrvala, tvrdohlavy byk, tak zurila odusu. a fakt to znamenie nezaprie, na styroch,hlavou rypala po zemi a rukou hrabala, fakt jak ked byk hrabe kopytom a rohom po zemi. potom som ju dala do postielky, zapla kolotoc a odisla som. este chvilu mrncala, ale to uz boli len take dozvuky. tak uz mozme cakat, ze to este bude skusat, ci dosiahne svoje. ale hadam rychlo pochopi, ze tudy cesta nevede. ak nie, tak sa mame na co tesit. 😒

jamaat
27. apr 2010

Aj u nás bolo ťažké zaspávanie, revalaaaaa......oči zavreté....odkväcávala.... Ale tentoraz to nebolo zúrivosťou, musia ju tie zuby bolieť. Celý deň len padá a otĺka sa, ešte aj Deny ju z gauča zhodil, tak má hrču na čele. Toho by som niekedy najradšej nakopala, lebo keď sa teší, tak nehľadí, skáče, chvostom šibe hlava-nehlava.

mimi, veru si nejaká zatajená.

dm1
27. apr 2010

ja jogurty davam biele activiu. Radsej by som ale davala zvolenske tie chutia aj mne activiu vobec nemusim ale on zvolensky vobec nechce... ani ochuteny. iba obcas ked ma fakt naladu a ja ho jem tak vtedy si trosku da

maly mal dnes teplotu. ked sme prisli z vonku kde sme boli skoro cely den tak sa mi zdal teply a zachvilu som skusila a mal 38 po odcitani. tak som dala nurofen. vecer uz mal len 37,2 a teraz bol predchvilou hore a nezdal sa mi teply tak som nemerala. dufam ze zuby lebo ani sopel nema a zakasle len tak obcas vecer ked spinka ale to len trosku

a lady ty si zatial vydrzala tajit pred rodinou v SR ze si tehu ako si planovala?

nika aj ja robim kozenky na mm 30-tku v maji 😎