Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dannynka
20. júl 2009

ahojte 🙂

u nas zase nestihacky 😅

jaamat-veru mala si teda zazitok ale hlavne ze ste o.k.,veru ten vetrisko co tu bol no hroza pomyslet.... 😔 Som len kukala z balkona od nasich ze co sa to tam vonku deje 😅

zuzkad-s tym ti neporadim kedze sa len kojime,snad ine babulky poradia 😉

jamaat
20. júl 2009

No môžem povedať, že som mala väčšie nervy dnes ako na Pohode, lebo malá mi zase nechcela spať a furt sa mrachtala. 3 hodiny som chodila s kočíkom, ani som nejedla, tak hladná, že sa mi až žalúdok sám chcel natráviť, potom ma platnička začala bolieť a potom ma už chytila zúrivosť, že mi ani jesť nepustilo, keď som už doma bola a švihla ju plačúcu do postieľky.
A už mi lezú na nervy tie reportáže o Pohode. Ako keby sa aj väčšie katastrofy nediali. Nafukujú to viac, ako je treba.

stija
20. júl 2009

ahojte vsetky
nasa malicka si tiezz cmula pasticku. a chuti jej 🙂

babule ako dlho nechavate deti na brusku? ja sa snazim dat ju na brusko kazdy den, ale velmi sa jej to nepaci. neviem preco, kedysi jej to nevadilo, ale teraz sa casto jeduje na brusku.

zuzkad ani ja ti neporadim, my sa kojime. mne ale povedali, ze to je signal niecoho a asi by som sla na najblizsiu poradnu k lekarke, aj keby som nemala termin.

nikanika28
20. júl 2009

jamaat ... 😀

stija
20. júl 2009

kocky kedysi sa tu debatilo o masazach. uz ste niektora boli? ja idem zajtra, tak uvidim, co bude.

nikanika28
20. júl 2009

zuzka, zelena stolica byva hlavne vtedy, ked sa napapaju babatka viac predneho mliecka...

bambi7
21. júl 2009

cafte babulky ako sa mate....?

no my super dnes sme spinkali az do 6H 🙂 tak sa tesim potom domi papala mliecko a zasa zalahla a spi este teraz 😉 dnes mi pride sestra zo skotska tak sa tesimmmmmm ze neviem co od radosti 😀 😀 😀 😀 a o tyzden ideme na dovolenku na chatu moc sa tesim 🙂

domi inac ma 5300g a 56cm za mesiac narastla 6cm neviem uz ci som pisala 😕

zuzkad ta zelena stolica je ok aj ja som sa pytala dok ze pri UM je to normalne lebo to mliecko obsahuje aj probiotika preto je zelena 😉 tak nebojkaj vsetko je ako ma a ako sa vam dari?

jamat som rada ze ste ok ......na tej pohode to muselo byt ☹

a ako sa mate babulky?

emode
21. júl 2009

jamaat tu zurivost doverne poznam 😒 😒
v postielke ti sama nezaspi?? my tiez polozime do postielky a som pri nej kym nezaspi ak este nie je uplne nalomena tak ju necham vykecavat a potom ma sama zavola 😖 vacsinou jej len podrzim rucicky kym zaspi a potom uz krasne spinka ... vcera som bola pri nej len 5 minut a pustam uspavanky ked papame 😔

martinaxyz
21. júl 2009

Ahojte babenky 😉

konečne som si našla čas mrknúť sem...čo máte nové?
my sme včera lietali po dr..... malý má zväčšené ľavé vajko, ale je to našťastie len vodný pruh a ten sa neoperuje...tak sme kľudnejší 😀

sirinka
21. júl 2009

zuzkad a ako postupujete so suplementorom?

mimi vidis to...a ja to mam kazducky den doma...jedna dvojrocna a druha dvojmesacna.... 😎

bambi7
21. júl 2009

a ako sa mate babulky ja ked sa vas popytam nik nereaguje ☹ tak nic

jamaat
21. júl 2009

emode, nepomáha ani keď som pri nej, ani keď je sama. Ani ticho, ani hluk - už nezaberá ani nahlas pustené rádio. Proste nevie zaspať, mece sebou. Ak ju zoberiem na ruky, tak začne na mňa oči vypliešťať, rehotať sa, ale vzápätí zase plač. Cumel vypľúva ešte viac ako inokedy. Nechce byť ani na brušku. Ale viem, že bruško ju nebolí. Proste je nervná. A nezáleží ani, či je vonku teplo alebo chlad. Neviem, čo s ňou.

jamaat
21. júl 2009

Polovicu dňa sa silou vôle musím ovládať, aby som nezúrila. Vyčerpáva ma to.
Teraz sa zase po polhodine zobudila (ale vďaka aj za tú polhodinu), reve mi tu. Tak ju idem nakŕmiť a pôjdeme von.

bambi7
21. júl 2009

jamat ahoj aj nasa to robila asi pred mesiacom nevedela spat .....lekarka nam doporucila homeopatika na to aby sa upravil spanok a na to aby nebola nervna pytala sa ma ci aj metie rukami ja ze hej.....najprv som tomu neverila ale po 5dni uz to bolo ok nie je to navykove je to len na prirodnej baze mam skvelu znamu lekarku a ta by nam nedala nic zle 😉 no a teraz nasa princezna spi bud do 5 al 6h rana a dnes od 6h spi este teraz 😵 😵 😵 a moc sa tesimmmmmmm klop klop

bambi7
21. júl 2009

jamat to sme mali aj my je to vycerpavajuce to viem tak sa drzte

kodada
21. júl 2009

ahojte maminky .... :o)

bambi7
21. júl 2009

ahoj dadi ako

kodada
21. júl 2009

da sa, ty sa pochval, co Dominika, pozeram ze bude mat pomaly uz tri mesiace, boze to leti ....

bambi7
21. júl 2009

no my sa mame superrrr vsetko ako ma byt ...

a vy co?aj tebe to pekne naskajuje tie tyzdne 😉 ako sa citis?

lasenka
21. júl 2009

ahojte 🙂
dadka - boooze, ved ty o chvilku rodis 🙂 ako sa mas???

bambi - ahoj 😉 tak vy pekne spinkate... my vstavame v noci kazde 3 hodinky na kojenie, no cez den kojim aj kazde 4 hodiny 😉

bambi7
21. júl 2009

ahojlas ako sa mas dlho sme nekecali

lasenka
21. júl 2009

bambi - velmi dobre - klop klop 😉 Jakubko je strasne zlaty, pekne spinka a papka... keby nie nocneho kojenia, ani neviem ze ho mam... som rada, ze vy sa mate uz dobre 😉 este kojis?

bambi7
21. júl 2009

las nie....urobila som co sa dalo....

aj nasa princezna je zlatucka a uz je hore ideme papat spala od 6h 😀

kodada
21. júl 2009

babmi uz nemas mliecko? co sa stalo?
lasi ahoj ... no fakt, strasne to leti, o mesiac idem uz na matersku ... ja vstavam v noci kazde dve hodiny na WC, tak to mam ako vy 😉

lasenka
21. júl 2009

jasne, rozumiem... tiez som tak bola pri Matuskovi... no pri druhom budes o cosi mudrejsia a uvidis, ze budes kojit dlhsie 😉 tak chodte papat 😉

sirinka
21. júl 2009

jamaat my mame cosi podobne...mala cez den chce spat iba na rukach a n voci zasadne iba natisnuta na mna a zavesena na ceciku...ale dnes v noci sa stal zazrak...uz som sa vzdala a povedala som si, ze ju proste necham chvilku len tak samu lezat, ze budeme trosku spolu s mm...a ona krasne zaspala a v noci si trosku pocuckala okolo tretej a zase sama zaspala...no uz len nech jej to vydrzi a pomaly skusit do postielky 😀 ja som sa konecne trosku lepsie vyspala...

bambi my sa mame celkom fajn...malej uz sa zacala zlepsovat aj plet...klarka mame zase obdobie, ked je trosku poslusnejsia 🙂

ladywitch26
21. júl 2009

jamaat, tak to ti fakt nezavidim. mozno by pomohlo, keby si niekoho "zamestnala" na par hodin, nech si od malej oddychnes. babicky nemozu pomoct? niekde som citala, ze ked je clovek v strese, tak sa mu vylucuju nejake hormony na kozu a vonia inak.no a ze mimina to dokazu vycitit,takze ked je mama nervozna,tak aj dieta place. ja to vidim na mojom muzovi, akonahle mala zacne jacat, tak stres. co place,preco place, preco neprestava,ked ju mam na rukach a pod. on ma z toho normalne traumu, je mu jej luto,ked ziape. keby som ho nechala s nou dlhsie, tak sa po chvili zacne potit, ma zufaly vyraz v ociach a koniec. malu neutisi,ked je este viac zmateny,nez ona.

jamaat
21. júl 2009

Bambi, aké homeopatiká to sú? Nejaké som už aj ja pozerala, ale dávnejšie a vtedy ich ešte nemohla.

Siri, Emka aspoň v noci spí dobre. Včera som ju umrnčanú už o ôsmej tiež nechala tak s tým, že o polhodinku ju zase nachovám a to už by mohla potom zaspať na noc. No a ona zaspala ešte pred nachovaním a spala až do šiestej rána. Poriadne tvrdo, ani pampersu som jej nedala, tak som ju hneď ráno chcela prebaliť, inak zvyknem až po papaní. No a ona ani len pocikaná nebola.
A vyrážky aj Emči takmer úplne zmizli. Používame len Linola olej do kúpela, nič iné. A už má hladké líčka.

sirinka
21. júl 2009

jamaat tak nasa sa na nocny spanok uklada cca o pol jedenastej...a aj to s problemami.
my malu antierame lipikarom...

emode
21. júl 2009

jamaat cez den aj my mame stale problem so spanim vonku jej vadi kazdy zvuk a pritom sme ju od malicka neucili na ticho vzdy nieci islo alebo sme sa normalne rozpravali ... tiez trpnem ci ju uspim v kociku lebo potom sa jej to za den nazbiera a vecer sa s nou neda vydrzat 😨 nie si v tom sama