Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
11. sep 2010

@mimi21 to mas take mini brusko, ked si doktor nevsimol, ze si tehu? 😀

jamaat
11. sep 2010

@mimi21 Oj, tak nech sa to len pekne zlepší! A z čoho to vzniká?

iinuska
11. sep 2010

ahojte
na tu relaciu som aj ja akosi zabudla, ale mozno aj dobre, teraz vo stvrtok mame ockovanie 😒

mimi, tak nech Ta to co najrychlejsie prejde

rybca
11. sep 2010

@iinuska kukala som, ze to ma aj archiv, ale nebola tam este dnesna cast

kackabrcka
11. sep 2010

@stija mam tabulky vyska-vaha ale nahodim ti ich az po 26.9. lebo rano letime turecko tak uz nestiham

kosska3003
11. sep 2010

ahojte tak mi sme sa dnes vyblaznili mala bola cely den vonku aj ked prsalo boli sme u mamy a ona tam ma velke podbranie tak tam na nas neprsalo a mala behala aj v gumakoch aj prsiplasti 3 krat som ju musela prezliekat o pol 8 aj zalahla zaspala hned

ja som tu relaciu nekukala nechcela som to vidiet uz mame po ockovani a nechcem vediet co sa moze stat ake su vedlajsie ucinky lebo mame v rodine jeden pripad ked dostal muzovej sesternice syn po ockovani obrnu tak radsej to nekukam lebo zaockovat dam lebo zase ma to svoje pre a proti ale keby som nedala dostala by tu chorobu by som si to vycitala potom a takto mam pokoj a som stastna ze ziadne vedlajsie ucinky nie su ked neratam teplotu ale to je normalne

rybca
11. sep 2010

@kosska3003 v principe mas pravdu

kosska3003
11. sep 2010

@rybca no tod moj nazor ja neberem nikomu iny a ako snazilkovanie mne uz konecne stredu chlap dojde tak hadam sa aj zadary uz konecne

rybca
11. sep 2010

@kosska3003 no my tento cyklus asi zmeskame, bo prerabame kupelku, takze nie je cas, energia a ani patricna cistota, uz ma secko svrbi, uz aby bola aspon vana akotak zpojazdnena..🙂)))))) maleho umyvame v kuchynskom drese, ale co my, my sa tam nezmestime..🙂

kosska3003
11. sep 2010

@rybca no tak to mate zaujmave tak hadam to cim skor budete mat zmaknute 😉

kosska3003
12. sep 2010

ahojte vidno ze je vonku krasne tu je tichuuuuuuuuuucko 😀 😀 ale nech len pekne je

iinuska
12. sep 2010

ahojte
veru, ani som si nemyslela, ze bude tak teplo vonku. Len doobeda som varila, tak sme len po dvore chvilku pobehali, a teraz Adamko spinka. Poobede pojdeme na ihrisko. Peto je v robote, tak skoda, inak by sme si vymysleli nejaky vyletik

ladywitch26
12. sep 2010

tak nam zasa idu zuby. stanku sme ulozili o deviatej a o desiatej vresky, nemohli sme ju utisit. sople ako z vodovodu, kaslala a len revala a revala. tak som jej dala nurofen a po hodine konecne zaspala. ale dnes ju az natahuje, co jej tie sople stekaju dolu hrdlom. ale spodne trojky jej uz presvitaju, tak dufam,ze konecne vylezu a bude klud

sssimi
12. sep 2010

@iinuska aj my ideme vo štvrtok na očkovanie. Moc sa mi nechce, ale keď si spomeniem, že ďalšie bude až o 5 rokov, tak sa vytešujem. Už som chcela ísť minulý týždeň, ale moja mama má pásový opar, tak som čakala či malá nedostane kiahne. Nechcela som jej znižovať imunitu.

iinuska
12. sep 2010

@ladywitch26 u nas napodobne. Asi tyzden Adamko vi len chcalo v nose, cez den nic,len v noci a pri kojeni. To som si vcera myslela, ze uz je to lepsie, no mozem zabudnut. Ked sa v noci nezobudil 8x, tak ani raz. ☹ A zakazdym prso. Na a dnes mu uz tecu z nosa sople.Vo stvrtok mame ockovanie, tak len dufam, ze bude v poriadku

dupinka
12. sep 2010

ahojte!

baby, nehnevajte sa, ale ja si vas nemozem vsetky pridat medzi priatelov na FB. Chcem to tam nejako redukovat, obmedzit moje navstevy na FB, lebo niekedy tam trcim viac nez dost. Viac vam popisem tu ako takto verejne na FB, kde su ludia, ktorych sa mamickovske problemy netykaju...

kosska3003
12. sep 2010

halo halo kde ste vsetky hihihi vonku ze aj my teda Marika je ja nie je so starkou nech si aj ju uzije

zuzkad
12. sep 2010

ahojte mamulky 🙂 🙂

malo pisem, lebo vsetok volny cas venujem mojmu Nicolaskovi...dnes bolo vonku velmi prijemne, tak sme boli vonku...motorkovat sa, potom len tak behal...ale dnes ma blby den, ma aj ritku strasne cervenu, az po gulky ☹ ☹ a je dost nervny dnes, mam pocit, ze dalsie zuby sa nam tlacia...lebo sa mu aj strasny soplik spustil...aj ked bol nachladnuty, ale uz to prechadzalo..a dnes sa mu to spusitloo az az, do toho nervy, kusanie, vystipana ritka a ani papat moc nechcel, pocitam, ze to su zuby 😝 😝
Ani neviem ako mi ubehol prvy pracovny tt ..len skoda, ze aj vikend ubehol rychlo a zajtra znova do prace, ale aspon sme si s malym viac vzacny ...az na dnes, nemal ani na mna naladu 😖 😖 😖 teraz spinka, len netusim aka bude noc...dufam, ze si pospim aspon troska, lebo vstavam skoro rano 😖 😖

jamaat
12. sep 2010

Tu sú zase všetci zatajení 🙂

jamaat
12. sep 2010

No mne Emka horko-ťažko zaspala o 21,45. Ale zuby sa jej teraz prerezávajú zaradom. 3 stoličky pomerne rýchlo za sebou a dolná 2-ka.
A teraz môžem žehliť.

kosska3003
12. sep 2010

no tu je to dneska mrtve totalne

@jamaat no teraz by sa mi fakt nechcelo ja ked neozehlim ked mala spi na obed tak vecer sa mi vobec nechce

mystery7
12. sep 2010

ahojte kocky
Boli sme cez vikend na chate. Z piatku na sobotu sme boli hore 1,5 hodiny. Dnes vstaval o 5:45 a my s nim, tak mal aj 2spanky-horor. Od vcera nam tecu sople ako z vodovodu, asi sa nam tam nachladil ☹ dnes som nasla prerezanu 4hore vpravo, ale len jeden hrot.
Citala som kolko toho vase deti pojedia, radsej som nedocitala. Mirko dnes uplne bojkotoval jedlo. Na nervy to bolo. Zo vsetkeho len 3 lyzicky a dost, viac usta neotvoril ☹
Ja mu med ano bryndzu nedavam a zatial nebudem. Granko mal asi 2x a nechutilo mu. Z keksikov mu chutia piskoty, klasicke aj celozrnne, grahamove tycinky. Zelenina a ovocie, len davaj.
Ozaj a dnes sa nam Mirko vykupal v potoku 😀 sadol si tam 😀 mm ho mal na starosti

dannynka
12. sep 2010

@mystery7 gratulujem k druhemu tehu 🙂

teraz ako sme sa prestahovali do RD veru koníka uz nestíham:Viac roboty a Domík je hyperaktívny potvorka moja 😀 😀 😀

inak Aj Domíkovi asi idu dalsie zubky lebo v noci tak "ždíma" dudel v puse že až...a zatial mame iba 6 a pol zuba takze dalsie sa asi hlasia o slovo... 🤐

dm1
12. sep 2010

@mystery7 gratulujem 😵

mystery7
12. sep 2010

vdaka kocky
Dnes je tu ale klud. Ja som sa vyspala s malym 1,5hodiny, tak teraz buntosim 😅

jamaat
12. sep 2010

@kosska3003 Už som sa na to chystala skoro 2 týždne a už aj dosku som mala vytiahnutú, tak som teda požehlila. Skončila som pred 1/4 hodinou. Bolia ma z toho nohy! 🙄

stija
12. sep 2010

ahojte, dnes ste toho nepopisali vela. my sme boli na oslave, mala bola hviezda 🙂 dokonca sa aj predvadzala, co ona casto nerobi.

@mystery7 gratulujem 🙂

@jamaat ja tiez zehlievam po nociach

mimi21
13. sep 2010

ahojte
je noc, mna ten zapal dost boli a tak zabijam cas do dalsej tabletky od bolesti...
vyzera to tak ze mi to budu musiet narezat, chcela som ist na pohotovost uz vecer ked sme dosli z hlohovca, ale bol tam blby lekar, tak radsej pockam do rana a svokra skusi cosi vybavit
sono bolo rychle, pretoze som si tam ledva lahla, potom som musela byt na boku ale dr ihned objavil, ze bude dievcatko, velmi sa tesim
fotky nie su bohvieco, povedal, ze malicka sa skryvala
cestou sme sa zastavili v nitre, bola som na tabletkach tak sa to dalo, aj tak mi je najlepsie ked stojim 😒
ja som si kupila super tehu gate v h&m a oplieskali sme prachy hlavne na babulky, heh mm sa moze tesit, ked nas bude musiet vsetky 3 satit 😀

emode
13. sep 2010

DObre rano babulky,
Sofia je uz hodinu a pol v jaslickach, ani som nemala cas vyronit slzu, lebo ako som malu obliekla do erarneho, postavila na zem, rozbehla sa za dievcatkom, co islo do triedy ... a bolo ... viac som ju nevidela, ucitelka mi povedala, ze je v pohode pri hrackach, ze tak to bude lepsie ... 😝
mam strasne divne pocity, akurat som sa vklude naranajkovala a idem upratovat, nic ine mi nezostava, lebo sa asi zblaznim ...

nikanika28
13. sep 2010

Ahojte, dnesne rano si vychutnavam s vylozenymi nohami a kavou.. minuly tyzden som sa cele dni nezastavila, robila som dve torty, Klarke idu zuby, tak pocas dna stale nalepena na mne alebo pri mne... tak som len piekla korpusy, plnky robila, zdobila....do toho varila obedy, upratovala..no a cez vikend sme mali este navstevu...takze som mala toho az az, uz som padala dole hubou 😅 ..
Baby, davate detickam este susene mlieko? Ja uz pomaly zacinam davat plnotucne prevarene...len neviem, ci uz zostaneme pri nom, alebo este kupim Nutrilon.... Toto plnotucne jej velmi chuti a sa mi zda, ze ho vypije ovela viac ako suseneho... vecer mi napriklad vypila suseneho max. 120-150 a klasickeho mlieka aj 200 ...tak neviem, co mam spravit..nie je to este skoro 😕 ? Vobec si nepamatam, do kedy som davala Lukaskovi susene.. 😅