Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
2. okt 2009

jamaat tie tvoje su na snurky alebo suchy zips?

jamaat
2. okt 2009

Ja mám na šnúrky. Nechcela som suchý zips, lebo ten časom schlpatie a už nelepí dobre. A aj sused mi vravel, že keď boli deti väčšie, tak si vlastne vedeli podbradník strhnúť dole.

dm1
2. okt 2009

to je tiez pravda... sak popozeram a potom nieco objednam. tu su tie ikeacke co som chcela:

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/1012... a http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/8013...

dm1
2. okt 2009
stija
2. okt 2009

ahojte, vidim, ze rozoberate podbradnicky. my sme dostali jeden taky plastovy, tvarovany, kde je vpredu akoby miska. velmi som nechcela plast, ale asi bude hlavne pri prvych mrkvickovych kasickach najlepsi. co padne zachyti a da sa utriet, alebo oplachnut pod vodou

stija
2. okt 2009

nieco take ako tu tie bebejou v stvrtom rade http://predeti.sk/?idmenu=376

dm1
2. okt 2009

stija ja som tiez nechcela plast ale ked bolo vsetko od mrkvicky som si to tiez rozmyslela 😀

dm1
2. okt 2009

aj ten som pozerala ale to je podla mna dobre az ked babo pekne sedi lebo teraz ked ho krmim v kresielku a on vlastne este pololezka tak by ho to vzadu tlacilo si mylsim

nikanika28
2. okt 2009

dani, a ty uz prikrmujes?

dm1
2. okt 2009

ano lebo maly slabo priberal ale nenazvala by som to ze prikrmujem - ja sa len snazim a maly mi to bojkotuje 😉

asi 3t davam kasu vecer ale stale mi zje max. 80 ml a to len raz inak tak 40-60 a su dni ked vobec nechce. a teraz som sa snazila davat odstavenu mrkvovu stavu nech si zvykne na mrkvicku a zajtra uz dam aj mrkvicku pomixovanu.

nikanika28
2. okt 2009

a este ho aj kojis?
Ja mam momentalne problemy s kojenim..uz som mala chvilku, ze nabehnem do lekarne a kaselem cele kojenie...tak ale preslo ma to..

nikanika28
2. okt 2009

😅

nikanika28
2. okt 2009

no idem ja do hajan..pa zajtra

dm1
2. okt 2009

ja kojim este stale a dufam ze dlho budem. doki mi kazal dat teda tu kasu flasou ale sa bojim ze by uz nechcel prso tak nedavam... ja mam praveze mlieka az az a prave to je ten problem on pije malo to zadne mliecko...

dm1
2. okt 2009

tak dobru noc!

jamaat
3. okt 2009

Dobré ráno.

Dm, myslím si, že keď nabehneš do nejakého detského obchodu, tak aj tam ich budú mať.

Nika, aj stláčaš prsník, keď sa malá začne zlostiť a máš pocit, že jej tečie pomaly? U nás to pomáha.

sssimi
3. okt 2009

Kočky sledujem že aj vy zháňate podbradniky.... Ja som tiež zistila, že musím ešte nakúpiť keďže malá mi denne zaslini minimálne 3... Všetky mám len látkove, tie pogumované sú také neforemné... Mám jeden alebo dva a nepoužívam ich... Aj kvôli tomu že šuštia moc... Dnes asi pozriem v Tescu čo tam majú...

A dnes ideme na kolotočéééééé...

iinuska
3. okt 2009

dobre ranko majovenky, maly zaspinkal, tak citam co nove 🙂

simi, tie pogumovane budu dobre, ked bude mala vacsia

sirinka
3. okt 2009

ja som vyuzila najviac latkove podbradniky podsite makkym plastom...tie so "zbernou" nadobou boli uplne na prd, lebo to odtial vzdy rucickami povyberala a povylievala...

iinuska
3. okt 2009

Ja mam dva nove podbradniky a dva som nasla este po Petkovi.Vsetky su podsite takou gumovkou.Podla mna su prakticke

iinuska
3. okt 2009

no a uz je dospate, pol hodinka, no super.Uz je prevrateny na brusku a zuzle plienku.

sirinka
3. okt 2009

iinuska presne take mam na mysli, tie su podla mna najlepsie.

ludmilabb
3. okt 2009

ahojte, no nestiham vas citat ale ako vidim dobre temu som dala do plenu 😀

ja ked som kupovala odsavacku boli tam aj dve male flasticky plus jedna z darcekovej krabice
mam podbradnikov dost ale hlavne bavlna este musim pozriet clovek si to ani nezapamata, minule som objavila take krasne dupacky co som malej odlozila ze su jej este velke a teraz su jej uz male, radost nooo

iinuska
3. okt 2009

ludka, aj ja som dnes obliekla malemu tricko co dostal a je mu tak akurat/ na par dni/ 😀

sirinka
3. okt 2009

tak toto sa mi stavalo pri klarke...teraz to uz mam vsetko vytiahnute a priebezne doplnam arzenal 😀

iinuska
3. okt 2009

sirinka, mne uz arzenal dochadza.Vsetci kupovali tak do pol roka 😀 A vianoce su daleko 😀

iinuska
3. okt 2009

no vidim, ze vsetky vikendujete s rodinkami. Moj mm je dnes v robotke, takze sme sami ☹

ludmilabb
3. okt 2009

jamaat aj ja stlacam prsnik ked sa Sofia zlosti alebo ked pocujem ze taha, taha a preglgne az na 4, 5x tak viem ze uz jej malinko tecie...ale zase dobre ze si vytiahne aj zadne mliecko 😉