Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
18. feb 2010

lady kosska to mate dobre ...
u nas uz bolo v ustach kadeco, od drevenych struzliniek (ked zakurujem v krbe tak co to vytrusim), cez kusok omietky, korok, umelu hmotu a polystyren, prutie z kosika, mydlo ... drevo atd. to vzdy nabehnem, rychlo jej spulim pery a vyberam co sa da, ked to tak citam, tak som asi dost nemozna mama 😢

a zas zaspala po sediacky, na kolenach tava z ikey a hlava na nej 😅

dm1
18. feb 2010

emode urcite nie si nemozna mama!!!!!! aj nasmu putuje vsetko do pusy a uz som z nej tiez kadeco vytahovala vratane hliny.... hold mame doma degustatorov a s tym nic nespravime

jamaat aj nas uz bol hore

emode a to spanie po sediacky musi byt teda ina sranda 😀

jamaat
18. feb 2010

emode, nie si nemožná mama. Máš správne a zdravé dieťa 😀

ladywitch26
18. feb 2010

emode, to nie je o tom,ci si nemozna matka. ja som ako mala tiez zozrala kadeco.dokonca si pamatam, ako strasne mi chutila plastelina, ale uz taka,co ani farbu nemala, poometana po vsetkych kutoch. 😀 a ked som mala asi 5 rokov, hrala som sa s C-ckom a nejako sa mi ho podarilo vopchat do nosa a neslo von. tak som isla do kupelne a truba som sa ho snazila dostat vonku kuskom mydla, ale aj to mi zostalo v nose. a na to prisla mama a sa jej zdalo, ze mam nejaky plny nos, tak mi kazala fukat, no a potom len kulila oci, ked nasla vo vreckovke to C-cko a mydlo... 😀 😀 😀

inak stanka tiez na zemi kadeco najde, ale len do toho stucha prstekom a obzera to, ale do pusy nedava. nastastie.

mne zaspala na gauci. som si ju polozila na seba, ona sa otocila tvarou k stene, ale hlavu vytocila dohora a asi 5minut v kuse na mna hladela. ja som ju hladkala po licku a ona len tak pozerala, no strasne krasna bola. a potom zavrela ocka a o par minut zacala dokonca chrapat 😀

dm1
18. feb 2010

lady ja som si ako mala vopchala do nosa kusok spongie a ten tam bol mesiac.... az ked to tam samozrejme "pracovalo" vybrali mi to a odvtedy mi nekontrolovatelne liala krv z nosa az mi museli zaleptat dierku v nose. si na to pamatam doteraz to sa robi ohnom 😝

stija
18. feb 2010

nasa tiez ochutnava. ale ona sa este iba zacala plazit, takze este sa k mnohemu nedostala. uvidime, co bude dalej.

emode mas doma dobreho spaca 🙂

stija
18. feb 2010

a nie si nemozne mama 🙂

stija
18. feb 2010

lady to je mile, ako ti zaspala. aj ja milujem, ked sa mala prituli, ale ona sa iba ked je velmi unavena.

dm to musela byt desna skusenost 😢

ladywitch26
18. feb 2010

dm, akurat som chcela napisat, ze mali degustatori su to 😀

a s tou spongiou, no pekne, to sa ti asi nedychalo bohvieako dobre....

jamaat
18. feb 2010

dm...hmmm.....asi vedieš v pchaní si. 😀

emode
18. feb 2010

stija ona zas nie je riadny spac ale to je poloha najnovsie pri ktorej zaspava ... 😅

ok, ste ma upokojili 😀

ladywitch26
18. feb 2010

stija, mne sa mala inak neprituli, skor ma skor odhana od seba, ze ona vsetko sama, potrebuje priestor a hotovo 😀 ale dnes mi uz zaspavala pri krmeni, len jej tak ocka klipkali v sedacke.a to ona nerobi casto, ze pekne tak lezka a nemece sa ako na ihlach. tak som si tento okamih uzila, lebo zrejme takych nebude vela. mam dieta 5ku zivotne cislo, to je totalny nezavislak, takze tulidlo z nej zrejme nikdy nebude... 😒

ladywitch26
18. feb 2010

http://tvnoviny.sk/spravy/svet/zazrak-po-18-por...
tak tato po tom babatku strasne tuzila...

iinuska
18. feb 2010

lady, tak tomu sa hovori vydrz. To dievcatko vyzera ako babika 🙂

dm1
18. feb 2010

no ja by som to asi vzdala... ved to musela mat psychitu v haji 😝

mimi21
19. feb 2010

ahojte 🙄 🙄 🙄

tak my mame za sebou jednu z najhorsich noci, o 11 hore, kojenie, o 2 tiez kojenie, o pol3 sa zobudila a bola hore do 4:45 a o 6:30 uz vstala definitivne, tak som taka unavena ze mi je az zle 😝

cakam ze si s Ninkou pojdem lahnut, ale to bude az ak za hodinu a pol 😒

nikanika28
19. feb 2010

Ahojte..... a slovenskkoooooooooooooooooo 😀 😀 😀
Baby, tak uz to bude asi tak, ze dva dni nespokojneho spanku suvisi pravdepodobne s tym bruskom..dnesna noc bola zase uplne ako vymenena..spinkala kludne do rana, rano naladicka ohromna, zase vysmiata....tak uz budem opatrna so zltkom...a idem davat len polku, ako inuska.
Dnes pojdeme asi do TN..
NO a zacalo sa predlzenie...... 🤐

mimi21
19. feb 2010

nika kojis este?

nikanika28
19. feb 2010

jani, uz nie, uz som teda asi treti den nekojila...pokusy sice boli, ale odmietala.. ☹ ...Tak ale uz to nejak neriesim, zaklad dostala, za to som aspon rada 😵

mimi21
19. feb 2010

no ved jasne, 9 mesiacov kojit je uplne super, mne sa vela ludi cuduje ze este kojim... 😕

stumpel je ako vino, cim starsi tym lepsi 😀 😀 😀

nikanika28
19. feb 2010

😀

nikanika28
19. feb 2010

goooooooooooooooooooooooool

nikanika28
19. feb 2010

no...a ... inac.... dostala som kramy 🤐 🤐 🤐 🤐

nikanika28
19. feb 2010

a za chvilu tu aj stolik okusem..este ze neni z cokolady 😅 🤐

ladywitch26
19. feb 2010

nika, ja som tiez cez kramy zrala cokoladu na kila 😀 ale potom som citala, ze to vlastne kvoli tomu mas na nu chute, ze stracas zelezo a kakaove boby obsahuju vela zeleza, tak si telo takto snazi doplnit zasoby. ked si das tabletku zeleza, tak by ta mala prejst chut.

my sme mali vynimocne pokojnu noc a vstala az o siestej. no oproti pol tretej to je uspech 😀

nikanika28
19. feb 2010

lady..no ty si genius....ze mna to nenapadlo...ja som si zelezo davala a potom som vysadila...a zacala zrat...no som ja tela...uz som mohla mat postavu gazely 😀 😀 😀 ...idem si ho veru hned aj dat 😅

jamaat
19. feb 2010

Dobré ránko.
To ja mám zase neobvyklú chuť na medokyš tuto od Moštenice. A tiež som usúdila, že to bude tým, že obsahuje veľa železa a môjmu telu chýba.

nikanika28
19. feb 2010

baby, ake ste mali prve kramy? mne teda pridu take divne....ani ma brucho neboli... 😕 len tak trosilinku...a intenzita..slaba 😅 😀

jamaat
19. feb 2010

prvé krámy som mala v 15-tich a už si nepamätám, aké boli 😀..........No a teraz som ešte nemala.

nikanika28
19. feb 2010

jani...kolko humoru z rana 😀