Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
18. jún 2009

no ved mama kupovala nedavno pre mojho synovca dupacky a sa rozculovala, ze nic na nich take zvlastne nie je a ze drahe jak svina. ono je vsetko na deti take drahe, nielen oblecka. co som pozerala,tak aj plienky a napr. odsavacku co mam, som tu kupila za 40euro a na sr ju predavaju za 64

dm1
18. jún 2009

baby co obliekate krpcom ked je takto teplo von a co na doma?

ladywitch26
18. jún 2009

dm,ja davam len bodiky bez rukavikov. ona sa mi aj tak poti. radsej ju zakryjem nejakou lahsou prikryvkou a podla potreby jej ju dam dvojmo, ked uz ma chladnejsie rucicky. inak u nas je teraz nejakych 20stupnov vonku a mam ju len v nohavickach a tricku s dlhym rukavikom. ked ideme vonku, tak jej hodim este kabatik, lebo fuka vietor a ciapocku. zas to velmi neprehanam s oblecenim, aby mi neochorela,ked ju ofukne vonku,ked nebude zvyknuta.

sudana
18. jún 2009

ahojte maminky, prepáčte ze sa vám sem montujem, ale chcem sa vás opýtať či neviete čo znamená vela plodovej vody, lebo všade píšem, nikde mi nikto nevie o tom nič povedať, ani augustovky, ani julovky ani junovky, tak skusam u vás, nestretli ste sa niektorá s takým problémom? lebo doktor ma vystrašil že to môže byť niečo s babatkom, no a mám dosť, som teraz v 30 tt, dakujem vám za odpovede

bambi7
18. jún 2009

cafte babulky dakujeme za pochvalu 😉 ale vsetky ase babetka apilove-majove su krasne 😉 ja na malu stale kukam 😀 je to nas poklad a ked sa usmeje jajjjj 😉

sssimi
18. jún 2009

Zuzkaprofant len si riadne pospi.

Siri ja by som sa aj hodila do plaviek-len si musím ísť kúpiť 😀 Do minuloročných cecky nenapchám 😅 Jedine že by som išla mame do skrine kuknuť 😕 Ale dnes ma fajin na krku pripieklo. Asi aj štípať bude 😖

DM moja mala dnes pančuchy a body s krátkym rukávom. Vonku len prikrytá tenkou dekou. Veď bolo asi 30 C a vôbec nefúkalo. A ľubilo sa jej tak.

Lady len na tým pouvažuj. Ako vedlajšák by si to mala pekný príjem. Poprípade sa dohodni s maminou, sestrou alebo kamoškou, že by ti to na SR predávali.

sirinka
18. jún 2009

sssimi no to je pravda...ja som minuly rok tiez nove kupovala...

dannynka
18. jún 2009

ahojte 🙂

bambi,zuzkad-krasne fotecky 😵

moni-aj my sa pomalinky chystame na sobotnajsi krst,zajtra idem manzel s braskom na nauku a v sobotu krstime a aj nam prislo pozvanie na vitanie obcankov takze mame na celu sobotu program doobedu krst a poobede urad,uz sa tesim ako si Dominika odfotim v pametnej koliske 😵 😵 😵

inak babulky chcem sa spytat,ako vam spia deticky?leboten moj mi akosi zacal bojkotovat kociar,pospi 30-min a je hore,zobudi sa s placooom a place dovtedy kym ho nevezmem na ruky,doobedu akurat stiham za ten cas co spi nakupit a poobede pomalinkjy ani za prvy roh vyst,myslite ze to prejde?Gabika bola uplne ina,zaspala na ciciku a tahala aj 4hodiny spanku v kocari kdez to Dominik ee 🙄 😕 😅 😝 😖 ☹

kvetinkaaa
18. jún 2009

ahojte nahodou som nakukla

dm1 neboj nič s tym obliekanim 😉 ved vies ako sme boli dnes my a nakoniec som malej aj tie pančusky vyzliekla prikrila ju plienkou!!! a bolo jej fajn. ručičky stale teplučke.

sudana prepac neviem ti poradit. skus vygooglit..

danny ahooooooooooooj! mne inak tiez predtym spinkala v kočari aj ked som v parku zostala stat a teraz zastavim a kukadla dokoran 🙂 a tiez boli kriky sem-tam ale dala som jej pusinku skontrolovat a ma tam nejaky asi aft či ako sa to mu vravi tak je mozno preto nervozna. radsej to kukni....

inak včera sme mali 2 mesiace a dnes na poradni 60cm a 4900g 😉

dobru noc papa

zuzkad
18. jún 2009

dakujem za pochvalu babulky 😉 😉

nooo tie kg si sledujem a vidim, ze ziadna zmena...stale nic ...ostala som na jednej vahe ale verim, ze to pojde dole neskor 😉 😉 😉

ja teraz ked je strasne teplo dam maleho len do bodynka a ponozky ma a zakryjem plienkou a maly je veeelmi spokojny bolo mu velmi teplo chudatko moje tak sa potil velmi ☹ ☹

zajtra idem na rehabilitaciu s malym tak som zvedava co mi povedia...a v pondelok ma caka poradna tak uvidim aka bude vaha a dlzka maleho 😉 😉

no nic idem ja do sprchy a spat, lebo som dost unavena 😝 😝

monkap
autor
19. jún 2009

dobre ranko,
u nas prsi 😖

bambi7
19. jún 2009

dobre ranko 🙂

zuzkad drzkam palce na rehabilitacii ale urcite bude nikolasko ok ved je sikuka ako maminka 😉

a co mate nove babulky?

co a tyka toho obliekania ja som este kratky rukav nedala ale ak bude teplo ako vcera uz dam ved to bolo az moc teplooo a tak mna opalilo 😀 moj ze ci sa chodim opalvat 😀 ja sa prechadzam dlho

zuzkaprofant
19. jún 2009

cafte ma niektora z vas baby care monitor dychu ? mne sa tuto noc spurtil asi 4krat tak som sa zlakla ze az myslite ze maly mi prestal dychat alebo co sa mohlo stat nechapem

bambi7
19. jún 2009

zuzka ahoj

bambi7
19. jún 2009

aj nam sa spustil popytala som sa na to a ze niekedy treba pod matracom napravit tie dosky lebo su moc blizko tak to kukni 😉

bambi7
19. jún 2009

ze sa zvyknu posuvat 😉

a ako sa inac mate?

zuzkaprofant
19. jún 2009

jaj bo ja taky stres zase ze az najpr to löen piplo 2 krat a 2 krat normalne sa c ele spustilo na nervy v ed ja tak zinfarktujem raz

inac mame sa dobre maleho brusko boli bo sa tu puci pri mne ale dala som mu tabletecky tak snad pomozu
a ty ako

bambi7
19. jún 2009

my fajn nasa mala spi pri mne kde to napisat 😀 tiez ju bolelo rano brusko...do toho 3mesiaca dako vydrzime potom by to malo byt ok 😉

ten mnitor pipal aj nam tiez som bezala co sa deje ale na druhej strane bez neho by som sa bala viac 😀 tie dosky sme napravili a je pokoj klop klop...
a co mate v plane cez vikend?my ideme s mm do rakuska a mala bude u svokrovcov

zuzkaprofant
19. jún 2009

mi ideme na nakupy tiez bo maly nemam take nohavicke tenke na teraz ked su horucavy a svetricky take ako mi kynky lahke tak idem nakupit mm som prehovorila tak sa bude nakupovat 😀 😀

bamby ti len kojis ci uz davas aj umele bo ja dako zase nemam mliecko s toho nevyspatia ☹ a maly je hladny tak rozmyslam stale ci mu dat aspon flasku denne alebo nie

poobede sa na tie dosky kuknemlebo vcera som prezliekala plachtu tak ci sa mi to neposunulo

bambi7
19. jún 2009

zuzka ja som musela zacat davat umele nemala som mliecko tak mame uz umele ...urobila som co sa dalo a ked to nejde tak nejde nebudem malu trapit 😉 mali sme uz vseliake kym nam sadlo dake aj proti vtracaniu a tak...

zuzkaprofant
19. jún 2009

a ake davas ja mam doma kupene od hipp to na alergiu ci ako sa to vola pre istotu leby som nemala mliecko

co sa chystate nakupovat v rakusku
a inac bambi kolko stoja na sk pampersky bo neivme ci mam si ich brat na sk alebo si tam kupim

bambi7
19. jún 2009

zuzka hypoalergenne su uz skoro vsetky aj na podporu imunity 😉 mali sme nutrilon,bebu hypoalergennu ,aj antirefluxnu a teraz mame nutrilon confort je na koliky a zapchu a ten nam zatial vyhovuje 😉

pampers od 2-do 5kg stoja 10eur ale uz chcem kupit od 3-do 6 tie neviem co stoja

zuzkaprofant
19. jún 2009

ja tak to dost stoja tu su lacnejsie tu vyjdu do 8eur sa mi zda
ja kupujem uz 2jky sem tam davam aj s dm a sem tam papmers a teraz som kupila tie na noc 😀

bambi7
19. jún 2009

aj ja uz kupim tie 😉

mne aj svokrovci kupuju 😀 su z malej hotov je taka zlataaaa
aj ja chcem pokupovat v rakusku uvidim co budu mat je tam aj lepsi vyber a tak 😉

zuzkaprofant
19. jún 2009

si nakupis este nie su zlavy lebo tie byvaju au koncom jula a auguste ale teraz maju krasne decke veci pre babatka hlavne pre dievcatka mi sme boli v sobotu v h und m som malemu chcela nakupit ruzove veci len jemu to nepasuje dako smiesne v tom vyzera tak som mu tyrkisove nakupila 😀 😀 a teraz tiez chcem nieco lebo 56mu je daka mala na dlzku a 62 je mu velka na sirku ta neviem co mu mam obliect v obchode mu to nechcem skusat bo by bol nervy stoho vyzliekania obliekania 😀

bambi vasa spi pri zatvorenom okne v noci alebo jej otvaras

bambi7
19. jún 2009

zuzka ma zatvorene ma rolety take co brania lucom a udrzuju chladok tak tam ma fajn ale vzdy vetram cez den aj pred spanim 😉 a vecer ked jej dam jest sme v obyvacke a v detskej vyvetram 😉

zuzkaprofant
19. jún 2009

tak ako ja aleja chcem vyskusat mat celu noc otvorene okno ale sa bojim ci sa mi neprachladi lebo jemu sa lepsie spi ked je chaldnejsie len ja sa bojim o neho ja ho furt tak naobliekam nikdy neviem odhadnut ci u bude horuco laebo nie lebo ja sama som zimomriava 😀
v byte jej davas ciapocku alebo nie ci len ked vonku idete

bambi7
19. jún 2009

v byte nedavam iba ked e okupana na chvilku a iba vonku ma 😉 a ked je moc teplo tak jej dam na hlavu vonku plienku lebo jej je teplo aj v ciapke 😀 a nechce spat ale ked ma len plienku tak spi hned 😀

zuzkaprofant
19. jún 2009

ja moj splienockou stale zaspi a potom sresujem bo vnoci raz si ju dam na celu hlavu 😖 ono ta plienocka asi deti ukludnuje 😀 😀 ja vbyte nedavam ale ked mam otvorene okno tak hej bo sa bojim ci nie je prievan bo moj je taky malicky este a chuducky ale uz pribera pekne ale aj tak je taky chuducku neviem po kom ked mi s muzom sme ako sunecky 😀 😀

ja si akurat spisujem veci co berieme na sk aby som na nic nezabudla 😀

mystery7
19. jún 2009

kuk ste tu?