Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
22. sep 2009

a preco ides na sono bruska

jamaat
22. sep 2009

Aj ja mám Emku objednať na sono kvôli grckaniu. Keď som doktorke povedala, že si grcne aj 15x za deň, tak len oči vyvalila a že veď pekne priberá...ale že musíme na sono.

ludka, idete do rooseveltky na to sono?

nikanika28
22. sep 2009

Ludka, zajtra budem na vas mysliet...snad to zvladnete... 😨
Idem spat, dnes som grogy...tak pa zajtra

kosska3003
22. sep 2009

dobruuuuuuuuuuuu noc

dm1
22. sep 2009

my ideme 5.10 neurologovi lebo doki hovori ze ma stale napate svaly a neuvolnuje ich... vraj aj preto moze menej priberat / vsetku energiu da hned zo seba. Tak dufam ze vsetko bude OK

stija
22. sep 2009

Ludka drzim palecky, aby to bolo OK. i ked - co vlastne idete sledovat?

dm1 - iste to bude OK. do 5.10 je este daleko, mozno ich dovtedy aj uvolni sam.

veronika1982
23. sep 2009

dobre ranko... tak nas dnes caka druhe ockovanie... som zvedava ako zareaguje. dufam ze teploty nevystupia..ale sme prichystany s cipkami a panadolom a nurofenom..

a ze vraj sa vcera u nas narodilo babatko s dvomi zubkami.. ha ha...

ludmilabb
23. sep 2009

dobre ranko
dnes bola lepsia noc, len 3x bola hore to sa este da 🙂

fakt sa narodilo dietatko s dvoma zubkami sranda 😅

jamaat ideme do roosveltky, mama ked videla tie jej amoky tak nas tam bola objednat ze pre istotu ci nema nieco s bruskom, ak povedia ze je vsetko OK tak budeme len radi

pojdeme "nalacno" tak som zvedava ako sa ide Sofia tvarit a poobede do poradne na ockovanie, som jej pripravila program 😕

naty132
23. sep 2009

DObre rano.Pomoooc.Baby aj vase deti sa v noci niekedy budia viac.Moja uz styri dni je nesspokojna a dnes to bolo uplne strasne, bola hore uz 22h,potom 1h,3h,4h,a o pol siestej.Je mozne, ze mam malo mlieka?Cez den vydrzi tri hodiny nepit ale asi uz aj v noci.A zaockovana stale nie je, lebo nasa doky,je precizna a kzm tam ma supku malu nezaockuje.Uvidime,co povie dnes

nikanika28
23. sep 2009

Dobre ranecko...dnes ste tu akosi skoro 🙂 . My ideme na druhe ockovanie zajtra, i ked neviem, ci nas zaockuje, pretoze mame soplik 😒 .
Ludka, drzime palceky...
Naty a ako casto sa ti budievala pred tym? Mozno ma len rastovy spurt...a mliecko sa este nestiha tak rychlo produkovat, neboj, za chvilku sa to upravi...pi viacej tekutin, nejake cajiky a sa to upravi.. 😉

mimi21
23. sep 2009

cafte
aj my noc katastrofa, neviem ci je nieco vo vzduchu 😅 😅 😅
hore o 12, o3 o 6 a uz o 8 vyspata do ruzova a hlavne do kriklava 🙂

emode ten overal predavam, lebo teraz jej je len, len, a kym by sme ho mohli nosit bol by urcite maly, to sme dostali, ani som ho nekupovala

inac mala ma od vcerajsej noci, take zvlastne vyrazticky na tvaricke a jednu pod palcekom na ruke, mm tvrdi ze to musia by tstipance, lebo je to presne na miestach co jej trcia spod periny
ale ma aj nejako viacej soplikov, tak sa mi to moc nezda...
uvazujem ze zbehnem ku dokine, sice nepribudli nove ale ani nie su bledsie...
a napriklad taka rubeola je vraj spojena aj so soplikmi, ale teplotu mala nema, tak ja neviem...

veronika1982
23. sep 2009

nas sa budi pravidelne v 3 hod. intervaloch.. takze ja som na to uz zvyknuta.. ja som vyskusala dat si detsky caj s medikom ci ho to v noci neukludni a zacalo sa mi viac produkovat mlieko a vcera to skoncilo tak ze vecer som mala teplotu lebo sa mi asi upchal nejaky mliekovod lebo prsnik ma bolel a cele telo.. ale dnes je to uz ok. uz sa vladzem aj na nohy postavit..

my sme pre zmenu prisli na to ze vieme kaslat tak teraz kasle nasilu a smeje sa pritom.. tak neviem ci ho fakt drazdi nieco na kasel alebo nie.

monkap
autor
23. sep 2009

ahojte,
vcera sme boli na kontrolu s Patkom, tak som vzala aj Lenku a dala som ju prevazit, bo mam pocit, ze velmi malo papa aj plienky su dost suche ... tak vazi 6100g ... za 7 tyzdnov pribrala 800g, ziadna slava, ale vraj to staci .... dr. povedala, ze mam pockat este dva tyzdne (do ukonceneho piateho m.) a potom pomalicky zacat davat zeleninku ... moc sa mi to nepozdava, bo pri patkovi som zacala az po ukoncenom siestom mesaici ... ale vraj nejake nove studie su ci co, a ze aj tak mam dat novu zeleninku az po tyzdni (som alergik), a kym prejdeme na nejaku normalnu davku tak bude mat aj 6,5 mesiaca ... tak ja vam neviem ....

este mam na vas jednu otazocku .... chceme ist do polska kupit obklady ... lenka musi ist samozrejme so mnou ... ale nemame platne pasy .... neviete, ci musim mat na nu nejaky doklad, alebo moze ist len tak bez dokladu jednoducho s nami???

monkap
autor
23. sep 2009

my sa uz tiez v noci budievame kazde 3 hodky, takze tiez si uz pomaly zvykam .... ale nastastie len sa napapa a spi dalej ...

jamaat
23. sep 2009

Dobré ránko.

ludka, možno pri takom nabitom programe zabudne aj plakať. 🙂

U nás noc OK, spala od 20,30 do 5,30 hod. Potom sa po papaní ale zakakala, takže kým som ju prebalila, prebrala sa a už nezaspala.

monkap, podľa mňa by mala mať vlastný pas alebo byť zapísaná v pase rodiča. Teraz ale kontroly asi veľmi nebývajú. Či? Možno by som to riskla.

monkap
autor
23. sep 2009

jamaat: viem, ze po spravnosti by mala byt zapisana v nasom pase ... ale mame ich neplatne .... a kvoli nakupu obkladaciek si pas vybavovat nemienim .... a lenku doma nechat nemozem kedze ju kojim .... pomooooc

jamaat
23. sep 2009

monkap, neviem, či na hraniciach s poľskom niekto kontroluje....ale asi nie, veď je to EU. Teoreticky by sa nič nemalo stať, keď s ňou pôjdete.

iinuska
23. sep 2009

Dobre ranko, my mame za sebou po dlllhej dobe celkom dobru noc. Maly zaspinkal o 21, prebral sa o 22.30, 3.00, 6.00,7.00, zakazdym sa len napapal a hned zaspinkal.

monka, tiez si myslim, ze by to nemal byt problem. Len si vezmi nejaky doklad, napr. zdravotnu karticku. Ja som nosila do zahranicia ofoteny rodny list, kym som nemala maleho zapisaneho v pase.Nevies na koho natrafis.

iinuska
23. sep 2009

chcem sa spytat akym kremom natierate svojim drobcom tvaricky. Ja som vzdy po kupani prebehla tvaricku telovym mliekom, ale mam pocit, ze to nestaci.Dnes som dala modru indulonu.

monkap
autor
23. sep 2009

ved hej, rodny list mozeme zobrat ... ale ako dokazem, ze to lenka je prave to dieta na rodnom liste??? sice aj ked ju mam zapisanu v pase tak to neviem dokazat ...

iinuska: ja natieram excipial kremom ... modra indulona je super, tu som velmi pouzivala pri patkovi, teraz nam zatial staci ten excipial

monkap
autor
23. sep 2009

asi to teda riskneme s tym polskom .... nemame na vyber, ved hadam nas nezavru 😝

iinuska
23. sep 2009

monka, neboj, hlavne vyberte pekne obkladacky 🙂

monkap
autor
23. sep 2009

iinuska: este neviem presne kedy pojdeme, to len vcera sme vymysleli, ze pojdeme ... bo v Ziline maju takmer vo vsetkych obchodoch polske obklady .... a my to mame ozaj na skok, takze nie je o com 😅

iinuska
23. sep 2009

monka, no jasne, ked sa to tam lepsie oplati. Aj my mame polske a sme spokojni. 🙂

dm1
23. sep 2009

monkap - my sme tak riesili ked som chcela ist do ciech kde chodime casto sestre. Na pasovom mi robi suseda a ta povedala ze ta vlastne mozu zastavit hocikde v danej krajine a pytat doklady. Pas moze mat aj drobec ale musi byt prave hore ked ho budu fotit 😉 alebo u teba v pase. Kedze sme nemali pasy a maly este vtedy len stale spal tak povedala nech to riskneme + rodny list. ale kedze chodime do ciech casto potom som si dala spravit pas ja a maleho som zapisala.

kosska3003
23. sep 2009

ahojte joj ja idem na ockovanie mam tam byt o pol 1 a mala mi stale spi potvorka jedna ako keby vedela ze niekde mame ist lebo spava len pol hodinu a uz je davno po nej no hadam sa mi do 10 minut zobudi lebo ma svacne

kosska3003
23. sep 2009

monka segrenka tak chodi normalne do polska aj s detmi a nema pas ani ona len obcianku a detom asi len karticku poistenca bere

dm1
23. sep 2009

ach je tak pekne a my musime s drobcom sedet doma!!! slubila som mm ze objednam listky na futbal SR-SLO a mali sa zacat predavat o 12 ale padol im server a treba cakat kym to rozbehnu.... mm vravi ze mam cakat do 2 pred PC kym nepride...

nikanika28
23. sep 2009

baby co mate chlapcov, mrkajte na toto...je to krasne, brala by som 😀