Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
11. jún 2010

no datum vypada celkom dobre, 5ka je cislo slobody, cize kazdy sa bude rozhodovat podla svojej vole,ako uzna za vhodne, nenecha sa do nicoho tlacit, a celkovo vychadza 15ka, diabol, cize nejake pokusenie urobit veci po svojom tam bude. v podstate celkom pohodovy, nicim neruseny den, kazdy si ho uzije podla svojich predstav.

nikanika28
11. jún 2010

lady, dakujem 😵 😉 ...v ten den cestujeme do chorvatska ... tak snad to bude ok 😵

ladywitch26
11. jún 2010

tak to bud bez obav, nemali by byt ziadne stresy. 😉

nikanika28
11. jún 2010

a 6.7. ? Mam strasne obavy z cesty... snad to zvaldneme v pohode 😨

nikanika28
11. jún 2010

Snad to bude tak, ako pises 😉 😵 ...vyrazame na noc..cize 5-6. jula

emode
11. jún 2010

☹ Ahojte,
hlásime sa spat z dovolenky 😀 bolo nam suupeer, skoda, ze sa to vsetko vzdy tak rychlo skonci ☹ Nemali sme nikto ziadny problem, ani lieky nic sme nepouzili, max fenistil gel na stipance, sofia by bola stale len vo vode alebo v piesku ... hotel super aj detska strava, cize som jej davala aj ich stravu ... a celkovo napatie z nas opadlo na letisku ked som videla vsetky tie male deticky letiace s nami ... fotky hodim neskor ...
teploty sme mali okolo 35, tiez sa dalo, az na ten vietor, ale sofia nemala s nicim nijaky problem, akurat cez den prve dva dni skoro nespala, alebo zaspala len na prsniku, lebo vsak vsetko by jej mohlo ujst 😉 ale potom sa to stabilizovala, to by bol ale problem vsade na dovolenke nielen v egypte ... tak sme teda doma a budeme mysliet na tych, co este len vyrazaju do sveta, aby sa im problemy vyhli 😀 😀 😀 to je pre niku a mimi a dalej uz neviem, musim precitat 😀

emode
11. jún 2010

tak ten smutnik na zaciatku tam nemal byt 🙂

nikanika28
11. jún 2010

Jeej, Erika, vitaaaaj 😵 😵 ..tak dakujeme za ukludnenie 😀 ..este Zuzka sa tam zapocitava 😀 . Tak ste krasne opaleni, plni zazitkov ...mysleli sme na vas 😉

mimi21
11. jún 2010

no erika vitajte doma
som rada ze ste vsetko bez problemov zvladli a uzili ste si to 😵
teraz ideme na striedacku my...len sa nejako neviem dobalit, mm je este stale prec lebo vybavuje este nejake veci a Nina nema dobru naladu - asi z toho tepla
inac dnes uz vypila viac ako liter vody, som rada ze nema problem pit cistu vodicku, si viete predstavit tie plienky 😅
emode a ako si to riesila s plienkami, brala si alebo si kupovala tam?
lebo mm chce, ze vezmeme len par a zvysok kupime tam

jamaat
11. jún 2010

Erika, vitaj! Tak to si tu ukľudnila dosť veľa ľudí, hlavne zuzkud 🙂 ...........Prídeme niekedy na prezentáciu a pokec, ok? 🙂

iinuska
11. jún 2010

emode, tak super, ze ste si uzili, my si este pockame, ideme az v polke jula

rybca
11. jún 2010

Prave tu bola sestricka z poradne, 2. 7. ideme na ockovanie Hep B. Uz ste niekto ockovany proti zltacke?

emode
11. jún 2010

zuzka tak to plati aj pre teba 🙂
no ja som tiez skoro nestihla pas, ale 132 Eur by som nedala za nic na svete tak som sa s pani dohodla, ze mi necha stary s dievcenskym menom a ak poletime z ciech alebo z viedne, tak nikto nepride na to, ze je neplatny 😝 ze oni sa nedostanu na nas system ... urobili mi ho za 14 dni 😀 inak presne ako pisala jamaat u nas je pristup super, nikdy som tam necakala ...

emode
11. jún 2010

mimi plienky som brala komplet lebo som netusila, kde by som ich tam kupila, isli sme do Makadi Bay, nie priamo do Hurgady, takze preto, ale na krete kupis, vsade su tam tie minimarkety, kreta je krasna, bola som aj ellafonisi ci ako sa to pise urcite absolvujte ...

co odporucam je taky plavkovy overal, alebo nieco take, som mala kupeny vrch z dlhymi rukavmi s OF 40, na nezaplatenie ... a tiez take frote ponco, ked som ju vyzliekla z plaviek, kvoli vetru ale to asi nemusi byt, nam vsak ulahcilo zivot ...

a vodu som prevarala balenu (podla mna zbytocne, ale mm uzkostlivy 😉 ) a kazdy vecer sme vriacou vodou vysterilizovali lyzicky a sosaky na flaskach ... mali sme malu cestovnu kanvicu

zuzkad
11. jún 2010

Erikaaaaaaaaaa na teba tu cakaaaaaaaam lebo letim buduci tt s malym a maaaaam takyyy stres 😖 😖 😖 😖 😖
cakal som na teba aby si mi dala rady co a ako vseetko mi napis, na co treba dbat a co let ?? Kedy ste leteli v noci ci cez den ? Mala si golfac so sebou az k lietadlu ? PLatila si nieco zan ? Ako s vodou ci mliekom na palube ? Co uska ? juuuuj tolko sa chcem toho opytat, prosiiiim popis mi poznatky 😉 😉 😉 budem ti veeelmi vdacna za kazdu informaciu 😅 😅 😅 😅 😅

prave mi moj chlap cital nejaky clanok o sunarke medovej, ze zistili, ze obsahuje nieco skodlive, ide mi poslat link, tak ho sem hodim http://ekonomika.sme.sk/c/5418290/detska-kasa-j...

ja neviem, ci treba verit vsetkemu co pisu 😖 😖 ja davam malemu sunarku medovu 😖 😖

ladywitch26
11. jún 2010

emode, ja som tak letela na stary pas z viedne do irska, a to som bola uz 4 roky po svadbe 😀

emode
11. jún 2010

jamaat takze ste na nas mysleli???

my sme mali super resort pre deti, preto sme ho aj vyberali a leteli sme z ciech lebo cesi maju to iste lacnejsie o tretinu 😠

jamaat
11. jún 2010

emode, jasné, viaceré sme tu čakali na teba a spomínali ťa, ako sa máte. My sme totiž tiež začali prehodnocovať Chorvátsko, že by sme šli do Egypta. A presne dnes som aj pozerala v katalógu Makadi Bay. Ale asi by som sa chcela do Taby ešte vrátiť. Uvidíme, čo ponúknu v last minute.

nikanika28
11. jún 2010

baby, mna asi porazi, Lukasko si asi zlomil ruku 😢 😢 😢 😢 ....mm s nim siel do nemocnice na RTG 😢

zuzkad
11. jún 2010

nika 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 tak to asi musel byt doma riadny plac ☹ ☹ to mi je luto, nech sa Lukasko drzi, skore zahojenie rucicky prajem to je faakt smola 😔 😔 😔 😔

mimi21
11. jún 2010

juuuuj, nika to ma mrzi, lukaskovi skore zahojenie 😢
a co sa stalo...spadol?
ina mne nina vcera spadla z gauca poriadne teda...no ale na stastie sa rychlo ukludnila akurat mame hrcu na hlave 😒

zuzkad
11. jún 2010

tak teraz ma svokra riadne nastvala 😠 😠 😠 celu dobu nic nehovorila, ale teraz ked mi prave prisli pokyny, tak ma zacala stresovat, ze ci si uvedomujem, ake to bude tazke pre mna, sama sa starat o Nicolasa, ako to vsetko zvladnem, ze to je obrovska zodpovednost brat tak male dieta k moru 😠 😠 😠 😠 normalne som vytocena, povedala mi to, akoby som nebola schopna sa postarat o svoje dieta 😠 😠 ved do certa som s nim cele dni a venujem sa mu ako sa len da a snazim sa, aby bol v poriadku a chranim ho rovnako vela akoby ho budem chranit aj tam 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja viem, ze nebudem lezat na plazi a vegetit, ze je to kopec starosti a byt celu dobu v strehu pri malom, ale to robim aj doma 😠 😠 😠 aaaach 😠 😠 😠 😠 😠

rybca
11. jún 2010

zuzi - z toho si nic nerob, mozno len zavidi, co nieco nepovedala ked si sa rozhodovala? a nie teraz, ked je uz secko vybavene

mimi21
11. jún 2010

zuzi nic si z toho nerob, mozno len vrta, ved vies, ze to je sport, v ktorom svokry vynikaju...

zuzkad
11. jún 2010

ale ked do teraz bola ticho naco ma stresuje teraz, ked je to na 100% 😠 😠 😠 normalne privolava nestastie hnusoba 😠 😠 😠 uz som sa aj celkom tesila a zacinala som si predstavovat krasu pri mori, slniecko a piesok a este ked Erika napisala ako im bolo super...a ona toto 😠 😠 😠 normalne vo mne vyvolava obavy, ze sama s dietatom pri mori, tak daleko, bez tatina, ale ja nejdem uplne sama a do pralesa 😠 😠 😠 ved je tam delegat, ktory hovori po slovenky, alebo cesky a ide tam so mnou znama rodinna- je to dospela zena, co odchovala 3 synov a vnuka aj ona mi urcite pomoze ...jaaaaaaaj ale som sa dobre vytocila, normalne mi zase zneprijemnila tu dovolenku 😠 😠 😠

zuzkad
11. jún 2010

mimochodom ona mi ide nieco hovorit o zodpovednosti, ked mi zoberie maleho von, nenatrie ho ani troska opalovacim kremom a chodi s nim po slnku kade tade, jest mu nedala od vtedy co som isla za maminou do nemocky, cize od 15 hodiny do 17, 30 co som sa vratila domov...poprosila som ju aby si von zobrala mokru plienku a sem tam maleho s nou ocapkala, aby sa ochladil, nieeeee sere na to a mna ide strasit o zodpovednosti, ktora ma caka..akoby som ju doma nemala nad malym 😠 😠 😠 😠

ladywitch26
11. jún 2010

zuzka, ci svokra nezavidi, ze tam ides s prakticky cudzou zenou, ci nahodou necakala, ze tam zoberies este aj ju....

nika, no to fakt potesi, chudatko, nech sa mu to rychlo zahoji ☹

zuzkad
11. jún 2010

lady ona je skor divna a k moru nechcela od mlada chodit, ona na tom nic nevidi a radsej sedi doma na zadku, akoby isla na krasnu letnu dovolenku, cize ani nezavidi, len je jesitna a nenecha si ujst ma nasrat ked moze a naschval zbudit vo mne strach a obavu, aby som si nahodou tu dovolenku neuzivala v plnej parade...ju skor sere to, ze jej 15 dni nebude mat kto varit, upratovat, prat aj zehlit....bude musiet ona sama a to je pre nu makacka 😠 😠 😠

inak som celkom spokojna, lebo odlietame vecer o 21,35, to je maly este hore a ked ho dam spinkat okolo stvrtej poobede este a potiahne do pol siestej, tak mi krasne vydrzi do dvanastej v noci a tam mame priletiet 22,45 a este busom 45min. to by sme mali zvladnut 😉 😉 len tie uska a batozinu ponosit a tam to snad bude uz lepsie...a tiez dufam, ze ked pridem na letisko a v nasom lietadle bude viac deticiek a mne odlahne ako Erike 😉 😉 😉

ladywitch26
11. jún 2010

zuzka, no vidis, a sme doma. bodaj by sa neburila, ked jej sluzka odchadza prec. nebude jej kto mat za ritou upratovat, tazke casy bude mat. vykasli sa ty na nu, uzi si dovolenku. 😉

zuzkad
11. jún 2010

lady istotne to je tak, lebo bohuzial je to tak, ze rano sa zobudi uvari si kavu, sadne k TV a pozera ...potom zaspi, potom vstane a ide lustit krizovky, lusti ich pokial ja pedlujem hore dole...upratujem, varim ..... potom sa spokojne ide najest, da si kavu a zase si pospi ..potom sa zobudi zase nieco zje, polusti krizovky, ide sa osprchovat, do pyzama a zacnu vecerne seriali popozera, zaspi a krasny den za nou...len teraz ked mam maminu v nemocnici tak chodi von s malym a sem tam navari...dnes puding na dukatove buchticky 😉 😉