Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
6. aug 2010

@ludmilabb domace mlieko dobre zachladene vydrzi aj 10 dni, ale z automatu by som tiez neriskovala, tak dlho ho pouzivat 😉
Ja som tiez skusala 2x dat Alexovi domace mlieko s grankom, ale mi ho odignoroval, s bananom som este neskusala, ale vyskusam.
Tak mi prave mlady muz narusil plany, po polhodke spanku sa zobudil, zletel z postele, neviem co stvaral, ale len mrnkol, takze sa asi moc nebuchol a hned som zachranovala situaciu, ze ho rychlo este uspim, no trd barani, cerstvy jak rybicka.

@ladywitch26 mne je to az smiesne jak to mate na hodiny, ja ked som dosla do rodiny, tak som bola s detmi od nevidim do nevidim, este aj cez vikendy, a ked sli tomu najmladsiemu zuby, tak aj v noci, chapem, ze ma len 20 rokov a ziadne skusenosti, ale urcite veci by jej mali trknut, troska zodpovednosti by mohla mat

iinuska
6. aug 2010

@juska3 maly spava na vasej posteli? Juj, to ja by som nemohla maleho nechta na nasej, to by letel kazdu chvilku, on sa prehadzuje ako ryba na suchu.

ludmilabb
6. aug 2010

@iinuska aj Sofia ma atopicky ekzem
@juska3 cez den ti spava Alex v posteli?

ludmilabb
6. aug 2010

@ladywitch26 Sofii som zacala davat piskoty tot nedavno tak je cela hin

iinuska
6. aug 2010

@ludmilabb ja viem, si to tu spominala, a tusim aj Emka ma, ak sa nemylim. A ako ste na tom?

iinuska
6. aug 2010

ludka, ze hin, to sa mi paci 😀 To je z nemciny, vy tam pouzivate aj gris.. BB je nejaka ponemcena 😅

ladywitch26
6. aug 2010

@ludmilabb u nas skor letia tie kukuricne chrumky - husenice.
@juska3 mlada nema absolutne ziadnu zodpovednost, to by ju musel najskor asi niekto naucit. vsak sa ukazala hned prvy den, ked namiesto autobusu s letiska sadla do auta s nejakym neznamym chalanom, co ju doviezol do mesta. akurat,ze ineho, ako mala prijst a dve hodky neskor. a este cela vyrehotana, no mala super vylet, lebo vsak ju chlapec aj na obed pozval. ako poznam muza, tak sa divim, ze ju na mieste neprefackal.

juska3
6. aug 2010

@iinuska @ludmilabb uz asi tyzden ho tak davam, prave preto, ze cez spanok sa prehadzuje a vzdy si otrepe hlavu o tycky a to ho preberie, a ked spi na nasej posteli, tak niekedy potiahne aj tri hodiny, no len dnes som zabudla okno zatvorit, tak ho asi nejaky zvuk prebral a ked chcel zliest z postele, tak sa mu priplietla deka do cesty a nevydalo 🙂

iinuska
6. aug 2010

@juska3 Adamko ma v postielke to hniezdo a tym padom sa neudiera

juska3
6. aug 2010

@iinuska nielen BB ako mesto ale cely kraj, špacírovať, firhank, fruštik....to pouzivala aj moja babka a ta bola od Krtisa 🙂

juska3
6. aug 2010

@iinuska aj Alex mal hniezdo, len som ho zrusila kvoli tomu, ze ma alergiu na roztoce a prat som ho zase stale nemohla lebo pranim by sa znehodnotilo, ked som ho oprala cele sa tak divne poprekrucalo

ladywitch26
6. aug 2010

@juska3 tak firhank neviem co je, ale frustik a spacirovat tiez pouzivala starka a to sme z martina. ale to len kusok od bb, cize sa to rychlo k nej prenieslo. a co mam kamosku, ta mala starych rodicov z dobsinej, a ti rozpravali napol nemecky. ona ich aj volala oma a opa

iinuska
6. aug 2010

@ladywitch26 aj ja som volala mojich starych rodicov z otcovej strany omama a opapa. A ostalo to u nas, lebo moja mamina je tiez omama pre jej vnucata 🙂

iinuska
6. aug 2010

no idem ja dievcata, Adamko sa prebera, cakame navstevu

juska3
6. aug 2010

@ladywitch26 firhang by malo byt asi spravnejsie je zaclona a strimfle asi tiez vies co to slovo znamena 🙂 ale zistujem, ze nielen na strednom slovensku sa pouzivali tieto narecove slova, ale aj na vychode

ladywitch26
6. aug 2010

no strimfle u nas pouzivaju ludia bezne, dokonca nielen ti stari, ale aj mladi 😀

juska3
6. aug 2010
ladywitch26
6. aug 2010

no a ide ma porazit. muz akurat volal, ze dnes vyplatu nedostane. no fasa, takze to uz su tri tyzdne, co mu visia. hlavna vec, ze dokoncili behom mesiaca 4 roboty, ale chlap povedal, ze az buduci tyzden ho maju vyplatit z jednej. no ale za posledny mesiac ho predsa vyplatili z viacerych ostatnych, a nech mi nehovori, ze to mal akurat len na vyplaty? urcite si zapytal minimalne dvojnasobok toho, co dava zamestnancom 😠 😠 uz ma to zacina stvat.

jamaat
6. aug 2010

@iinuska Emke zmizol ekzém hneď, ako som ju prestala každý deň kúpať. Odvtedy sa neobjavil, aj keď sme znovu na plávanie chodili. Už ju ani nenatieram, len keď prídeme z kúpaliska, že jej dám potom doma aj penu do kúpeľa. Inak ju len v čistej vode sprchujem alebo kúpem.

jamaat
6. aug 2010

Vyzerá to tak, že gynekologička mala pravdu, práve mi začínajú krámy. Po 1 roku a 11 mesiacoch.

ladywitch26
6. aug 2010

@jamaat no to uz aj bolo nacase,nie? 😀
inak ja tiez nekupem kazdy den, dost sa jej tym vysusala pokozka a zasa keby som ju mala natierat kadejakymi kremami, chemikaliami, tak to asi nema zmysel. ma teraz trosku suchsiu kozu na brusku, ale vcera ma napadlo skusit na to cisty lanolin, tak uvidim.

zuzkad
6. aug 2010

ahojte,

ja som dnes nejaka "motkava" najskor som sa nevedela z postele rano vymotat potom z domu, z carefouru a teraz z kuchyne 😀 😀 este stale varim 😕 😕 😀 😀
ale maly ma polievku zeleninovu s kuracim masom uvarenu a spravila som mu do toho krupicove halusky, len este stale spinka, tak to uz bude mat aj veceru nie obed 😀 😀 ale pred spanim si dal mlieko cize hladny nie je urcite 🙂

juuj ja o ekzeme ani pisat nebudem...maly ten ma krasnu pokozku, ale zato ja po porode mam ekzem na nohe, na ruke, na ramene ☹ ☹ ☹ uz si davam kadejake masticky a nic 😝 😝 kozna mi raz predpisala na to nieco, ale prd to zabralo, tak neviem cakam na more 😀 😀

jamaat uz mas nejaku dovcu vybratu - zajednanu ??

zuzkad
6. aug 2010

zabudla som vam hodit link http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9145941&tab=0 toto som objavila a neskutocne sa mi to paci...chcem malemu objednat take po dome, lebo ked je chladnejsie davam mu najradsej pancuchace a bodynko a toto sa mi rata 😉 😉

ladywitch26
6. aug 2010

@zuzkad ak chces, mozem ti v balikoch morsku vodu posielat na ekzem

stanku som dala spat o jednej, ale o druhej sa mi s placom zobudila, tak som este rychlo vytrielila po schodoch. kym este nestoji v postielke, tak sa niekedy da znova uspat. nastastie este lezala, tak som si len lahla vedla, zapla kolotoc a este zaspala, ale uz sa zasa mrvi.

martinaxyz
6. aug 2010

@zuzkad- krásne pančucháče...porozmýšlam aj ja či to malý znosí...

u nás len leje a leje...už sa nudíme...spravili sme si smotanovú tortu, už len nech stuhne...ja malého kúpam podľa potreby, ale väčšinou každý druhý deň...nemá sa často kúpať, pokiaľ sa veľmi nespotí, lebo sa zmýva ochranná vrstva...

mimi21
6. aug 2010

@martinaxyz ja kupem kazdy den, lebo mala je stale ufulana, ci uz z piesku alebo tak...

zuzkad
6. aug 2010

@ladywitch26 noo to by bolo fajn 😀 😀 morsku vodu az do domu 😉 😉

uz mam dovarene 😅 😅 maly uz aj polievku zjedol, ale nie nejak moc...primerane 😅 😅 druhe moc nechce jest, tak je asi este z mliecka najedeny, lebo ho zahustujem s kasou.
Matka ja si urcite objednam tie leginky, len este sa musim rozhodnut aku velkost mu kupim...ale asi aj 80 a aj 86 🙂 🙂

ja maleho nekupem kazdy den, len ak je velmi spoteny, alebo spinavy, inak len sup sup v umyvadielku vecerna ocista. posadim ho tam napenim splachnem a sup do pyzama, ale cca kazdy druhy den ho kupem, aby sa zahral vo vodicke 🙂

jamaat
6. aug 2010

@zuzkad Ešte nemáme zajednanú dovolenku a teraz sa nám výber termínu ešte viac skomplikoval, keďže mi tie krámy došli a v inom termíne, ako má Monika. Predtým sme mali naraz. Ale predbežne mám vybratú lokalitu Egypt - Marsa Alam. Tak podľa last minute niektorý hotel vyberieme. Je to tam nové a super na šnorchlovanie.
Tie legínky tu už majú viaceré, ludka aj dm1, čo ja viem.

zuzkad
6. aug 2010

@jamaat musite si nastelovat ten stred, ked nemate ani jedna 🙂 🙂 juuuj ale vam bude dobre..slniecko, more, plaz 😎 😎 😎
tie leginky som mala v plane kupit, len mali vsade take obycajne, ale tieto su podarene a vesele 🙂 🙂

ladywitch26
6. aug 2010

@zuzkad co priamo do domu, rovno do vane 😀
@jamaat ved hadam ti nebudu hned chodit pravidelne, tak mozno sa zasa zladite s monikou. inak kdesi som citala, ked viacere zeny dlhsie ziju spolu, tak sa im aj kramy postupne upravia,ze ich mavaju spolocne