Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
10. aug 2010

@dm1 tak sa zacinam tesit, ze maly este nevie preliezat postielku 😀 😀 aj ked uz take ranne budicky som zazila tiez 🙄 🙄 🙄
teraz inak mam celkom fajn obdobie s malym...rano spinkava tak do osmej - deviatej, potom sme vonku, hrame sa a zaspinka mi na obed okolo dvanastej - jednej a spi cca 2 hodiny potom uz do vecer nedavam spat, aj ked niekedy vidim unavu na nom, radsej natahujem cas ako sa len da a okolo osmej - pol deviatej mi zaspinka a spi skoro celu noc 🙂

ladywitch26
10. aug 2010

@zuzkad mam jednu stranu postielky, co sa da posunut nizsie, tak tadial sa cez brusko prehupne, prelozi jednu nohu a uz je pri mne

zuzkad
10. aug 2010

@ladywitch26 jaaaj tak taku fintu mate 😉 😉 no my mame klasiku doma, pevnu drevenu postielku, ktora sa neda ani znizit, ani odmontovat bocnica 🙂 🙂

ladywitch26
10. aug 2010

@zuzkad ja som ju znizila, lebo v noci sa mi lahsie cez nu malu posuva. ale poobede, ked spi sama v izbe,tak ju vysuniem hore

zuzkad
10. aug 2010

mne cez den maly spi v posteli velkej, to ked ho uspim, ani nepresuvam do postielky, len v noci spinka u seba v postielke, to maly neprostestuje, ale ked ho tam supnem na chvilku cez den, ked potrebujem ist na wc tak to krici na mna ako besny 😅 😅
no idem ja do hajan, lebo ma uz lame 😝 😝

dobruuu noc 😵 😵 😵

ladywitch26
10. aug 2010

idem aj ja, lebo zajtra uz o osmej musime vyrazit do nemocnice na kontrolu. mlada bude musiet naklusat uz pred osmou, tak uvidime, ako to zvladne
dobruuu

mimi21
11. aug 2010

ahojte majovky, totalka vas zanedbavam, ale stale sme vonku, mala sa stale motka po dvore, potom je vecer fajne unavena a ja s nou 😵
dnes idem konecne do blavy s mm tk som zvedava, ci daco pokupim

@zuzkad vsetko naj k meninkam, vela zdravicka a lasky od tvojich dvoch chlapov, cmuk, cmuk 😉

martinaxyz
11. aug 2010

Dobré ránko...

všetkým Zuzankám len to naj k meninám...aj my sa na tri dni odmlčíme ideme k starkej do sebechlieb 😀 😀 😀 😀 tak sa tu majte....

nikanika28
11. aug 2010

Ahojte, ja vas tiez akosi zanedbavam, ale tiez sme skoro stale vonku..treba vyuzit, kym je pekne 🙂 . Lukaska mame stale na chalupe aj s mamou, ale dnes sa chystame, ze ideme za nimi a prespime tam...tak hadam spekacky potocime trochu a daco pogrilujeme 😅 😵 😵 😵 . No a ked sa Luki vrati z chalupy, tak ho bude doma cakat velke prekvapko, objednali sme mu velky bicykel 😵 , snad by mal zajtra dorazit.

@zuzkad vsetucko najlepsie k tvojim meninkam, hlavne vela vela zdravicka, nech ta uz vsetko zle oblukom obchadza a zdravu a spokojnu rodinku 😵

borocka
11. aug 2010

dobre ranko,
my mame za sebou peknu noc. zaspali sme v pohode o pol osmej a do rana do siestej som o nom nevedela. potom sa zobudil, pokrical na mna z postielky a este 40 minut lezal so mnou v posteli, vyskieral sa, rozpraval mi, bozkaval, hladkal, lozil po mne az ho premohol hlad 😀
teraz sme uz po ranajkach a nakupe. a plny sil vyvadza.

ludmilabb
11. aug 2010

ahojte a my sme zase trosku v noci mrnciakovali este pred polnocou potom o pol druhej, o pol stvrtej som ju brala na kojenie, aj my sme dost casto vonku vsak len vstane a uz mi nosi oblecenie, sandale a uteka ku kociku ja len na nu hladim z postele a smejem sa, vonku je kadejaka vacsinou ju pocut najviac pretoze taky prenikavy vreskot nema ziadne ine dieta a mostiky tiez predvadzame hlavne ked mame velke publikum nech to stoji zato 😝

juska3
11. aug 2010

@ludmilabb 🙂

Prave som uspala Alexa po hodine a pol!!! To je tusim rekord. Vstal o pol7, tak som ho chcela dat o hodinu skor spat ako zvycajne, houby zlata rybka, isiel spat este neskor ako zvycajne, sice som medzitym stihla asi 20min telefonat a aj sa ukludnil lebo som ho predtym nechala sameho, nevedel co uz od dobroty, aj sa tvaril, ze reve, tak som mu dohovorala, ze ako to reve, ked slzy ziadne 😕 to zas stichol a cumel na mna, co to taram a potom odznova. Uz som aj rozmyslala, ze to vzdam a dam ho spat neskor, ale som sa mu otocila chrbtom, tak si na mna lahol, potom sa zvalil na postel a bol k.o. do 10 sekund spal 🙂

@martinaxyz vdaka 🙂

iinuska
11. aug 2010

ahojte
dnes na pocudovanie spal Adamko lepsie ako minule noci, zobudil sa LEN 2x. To je uspech po dlhej dobe. Ale vecer som mu nedala ten homeo cipok, tak teraz neviem, ci to s tym suvisi. Mozno to na neho posobi opacne...Nedam mu ani dnes, uvidim...
Doobeda tu bola kamoska s malym, tak sa detusky zahrali, Adamko zaspinkal behom 10 min.
ja si Vam neviem odlakovat nechty na nohach. Drzi ako repic. Teraz musim mat ponozky, lebo to vyzera dost blbo. no sme sa nasmiali. Este mam aj na rukach cerveny lak.

zuzkad
11. aug 2010

ahojte 🙂 🙂
dakujem vam kocky za gratulacie 😵 😵 😵 ja sa tiez pridavam a Zuzkam prajem vsetko naj naj k menikam 🙂 🙂
My sme hned rano vystarovali najskor do tesca na nakup a potom na ihrisko, tak sa maly pohral na piesku, na smyklavke...kade tade, na obed sme dosli domov a teraz spinka asi hodinku uz 🙂 🙂 uz bol aj unaveny dost, tak zaspal rychlo do 5 minut asi 🙂 🙂
ja prave obedujem melon 😝 😝 😝 mnaaam a citam novy cas a smejem sa na tom Mojsejovi 😀 😀 to je iny magor...

luba142
11. aug 2010

ahojte maminy 😵 😵 😵

ja ani neviem ako sa mavate nechodim sem akosi lebo sme stale vonku a ked tak na chvilku na FB a koniec
Kiku mam doma len sporadicky bud je u nasich alebo u svokri, alebo vonku s kamoskami, nech si estze uzije do konca prazdnin a potom sa zacneme trapit so skolou 😝
Barborka chytila nejaku crevnu virozu chudatko tak v nedelu hnackovala a vracala a mala 39 teplotu, doktorka ju pezrela a povedala ze to ma spojene aj zo zubami lebo jej idu dolne trojky a ocaky naraz, ale my s muzom sme to dostali v pondelok tiez, celu noc som chodila a nevedela ci zvrchu ci zospodu 😀 😀, no katastrofa

zuzkad
11. aug 2010

@luba142 tak nech ste cela rodinka coskoro v poriadku ☹ cez leto je asi najviac chorob, lebo bakterie sa siria v tom teple jedna radost 😝 😝 aj som si vsimla, ze ta tu niet...ale viac maminiek je tisko...ked tak spomeniem na zaciatok majoviek, ked sme este len nasli // na teste bolo na su hufom...a teraz tichooo 😕 😕 a tak rada by som vedela ako sa maju niektore deticky, ci maminky...napadla ma napriklad sofi, mirka, kvetinka..a mnoho dalsich

ej tu sa nejak zatiahlo, vyzera, ze aj prsat zacne 😝 😝 a to som mala v plane ist este s malym na ihrisko...no asi nic z toho nebude, ale aj tak ma prist sestra okolo pol piatej tak budeme mat party pre deti...pustime spievankovo a idemeee 😀 😀

luba142
11. aug 2010

@zuzkad no ved mnozstvo ich sem ani nechodieva co sa deti narodili ale este stale nas je tu dost a mozno cez zimu tu bude zasa veselsie 😀, a ked mam pravdu povedat tak mala ako ma vidi sediet za PC tak spusti rev takze sa musim venovat jej takze ked spi tak rychlo pozrem na FB a uz viac nestiham a vecer uz aj pri telke alebo varim na dalsi den aby sme mohli doobeda ist von

rybca
11. aug 2010

Ahojte, tak hlasim prichod, cesta bola celkom fajn a kupodivu aj Matko bol fajn, spal trosku aj tam aj spat, spat som ho mala na prednom sedadle, nech som mu blizsie a hrala som sa mu s nozickami, ked to slo..🙂

rybca
11. aug 2010

A vsetkym Zuzkam vsetko dobre k meninam..🙂)))

sirinka
11. aug 2010

caute...po dllllhej dobe som doma SAMA....mm siel s dievcencami pre nejake maciatko...tak som iba trosku upratala a budem si uzivat ticho...a jest cokoladu 😀

ladywitch26
11. aug 2010

caute zeny, ja az teraz doma od rana. najskor som bola na klinike na kontrole, vsetko ok, aj sono mi na pocudovanie robili. a uz som to hned vyuzila a spytala sa, ze aku ma zhruba vahu maly. tak vraj nebude taky velky ako stanka. ze to je taka priemerna hmotnost. no ved co som sa vazila, tak pri stanke som ku koncu mala 72kg a teraz mam 68, takze za tie tri tyzdne uz hadam 4kg nepriberiem. 😀 no a potom som bola este u mojej obvodnej pnku podpisat, lebo tu sa musi kazdy tyzden chodit podpisat predlzenie a potom sme hned brali malu na plaz. boooze co tam ta robila. piesok este aj z plienok som jej vysypala 😀 hodim neskor video.

inak zuzkam vsetko naj...

iinuska
11. aug 2010

ahojte
Adamko dnes pobehal cely dvor, ulicu, u Benyho sme boli aspon 100 krat, no veru ma aj nohy bolia.
Zajtra odchadzame, este cakam, kym mi pracka doperie, nieco uz mam nachystane, hlavne pre Adamka

@ladywitch26 tak super, ze je vsetko OK. Podla vsetkeho asi porodis, ked nebudeme doma, tak nech vsetko dobre dopadne, aby ste boli v poriadku 😉

ladywitch26
11. aug 2010

@iinuska no ja dufam, lebo porodna asistentka mi dnes vravela, ze kludne mozem aj toto prenasat. tak aby ste neboli aj doma z dovolenky, davno vybaleni a ja este budem v celku 😒

luba142
11. aug 2010

@ladywitch26 neboj sa to zvladnes uz to pojde lahsie ked je to sruhe atak kratko posebe a mozno prenasat ani nebudes, ja som si myslela tiez a este som aj sla 4 dni pred terminom

iinuska
11. aug 2010

@luba142 lubi, ze sa tu aj ukazes. 🙂

ladywitch26
11. aug 2010

@luba142 iba 4 dni pred terminom? to ja chcem aspon 10.... ☹ aj zajtra,ak by to slo....
a toho sa bojim, ze to pojde zasa velmi rychlo. ja to mam do nemocnice hodku cesty.

ladywitch26
11. aug 2010

takto sme sa dnes hrabali v piesku. resp. ocko nestihal stavat hrady tak rychlo, ako mu ich stanka burala 😀

luba142
11. aug 2010

@iinuska ved nemam ani kedy ale dnes ma to uz akosi lakalo sem nakuknut 😀

@ladywitch26 tak to potom skus posexovat to pomaha 😀

luba142
11. aug 2010

@ladywitch26 jej len teraz vidim ako je tvoj ostrihany ale mu to sekne 🙂

iinuska
11. aug 2010

@luba142 lubi verim, a som citala,ze ste boli chori, uz ste OK?

@ladywitch26 lady, Stanka si to uzila, manzela by som ani nespoznala s tymi kratkymi vlasmi 😅