Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
17. aug 2010

@jamaat ale ja uz fakt chceeeeeem 😅

@rybca na to kopanie pri prebalovani som uz zvyknuta. keby si videla,co stanka vyvadza. a najnovsie uz aj rukami sa tam snazi docahovat...

ludmilabb
17. aug 2010

ste popisali ....
@zuzkad aj ja si obcas pozriet relaciu o vareni s tym chlapikom co za jeden diel povie stokrat ty vole 😀 ja zase nemam velmi rada prilis sebavedomych frajerikov a on mi tak trosku pripada
@jamaat presne aj Sofia mi odmieta coraz viac kasu na veceru a to jej tam davam aj lekvar, ona chce teraz vsetko hryzt pravy opak toho ako jedala pred mesiacom

sssimi
17. aug 2010

@ladywitch26 To je aju nás.A prvé čo ju rozbalím tak si dá hneď ruku na šušku, tak neviem čo chytať prvé aby nestrčila ruku do srancov 😀

sssimi
17. aug 2010

@ludmilabb Lekvár? Aj sa ti to tam rozpustí? Alebo dávaš lyžičkou?Sarah mi zje kašu len medovu od Sunarky.

zuzkad
17. aug 2010

tak a som tu zase 🙂 bola som v tescu kupit malemu nejake ovocie a popritom som ho vyvencila vonku, pobehal, povozil sa a ked sme prisli domov spustil strasnyyy rev, videla som, ze je dost ospaly, tak som ho prebalila a dala mu mliecko s kasou, lebo maso na stave sa len teraz dovara 😝 😝 cize obed som este nemala...som to ale mama 😀 😀 ale inokedy chodi spavat medzi 12,30 az 13,00 cize obed stiham, ale dnes isiel nejak skoro spat, ale tak plakal, ze mi nic ine nezostavalo, tak zaspal hned ako som mu dala mlieko pit, uvidime do kedy potiahne, lebo tu kosia travu, vedla buraju azbestovu budovu, bude tam nejake krizove centrum pre tyrane zeny a deti, cize tu je hurhaj ako slak 😠 😠 tak uvidime...ale aspon ked sa zobudi bude mat jedlo pripravene a ja som si mohla v klude uvarit vsetko. Robim aj cinu pre nas a maly s Petom mojim budu mat maso na stave a ryzu 😅 😅

@sssimi tak to si mala riadne akcny den hned z rana...ja take veci nemusim vidiet, som potom cela rozklepana z toho 😝 😝 ale dobre mu tak...nejake nadrzane hovado sa tam ide capat po mladej ...no snad si to kocka bude pamatat ked vytriezve a do buducna si da bacha 😖 😖
@ladywitch26 uz chvilku pockaj, coskoro to bude ...ako som ti pisala uz tt maximalne a budes rodit....vlastne tt sa uz skratil...cize nejake 4 dni 😉 😉 a maly ide von slubujeeeeem 😀 😀 😀

ladywitch26
17. aug 2010

@sssimi no ja by som teraz potrebovala ruk jak chobotnica, lebo este si musim aj chranit brucho. uz ma parkrat tak fajne kopla donho 😖
a malej davam obycajnu krupicovu kasu. zarobim umele mlieko a z neho potom uvarim. a dam trosicku granka navrch a ide sa potrhat za tym. a taku hustu jej spravim, sa jej to rata, ze moze akoze hryzt do nej 😀

ludmilabb
17. aug 2010

@sssimi no kasu bud gris alebo taku viaczrnnu do ktorej pridavam klasicke mlieko takze je to dost horuce nato aby sa mi tam lekvar rozpustil

ludmilabb
17. aug 2010

@zuzkad mne chodi Sofia spavat tiez okolo 12tej a obeduje az ked vstane takze nemusis riesit ze si mu nedala obed 😉

Sofia sa tiez stale dole chyta ak by mi kakcila do plienky tak to by bola radost, dost ked ju na vecer prebalujem lezmo tak si dociasne az na zadok uzas 😝

zuzkad
17. aug 2010

@ludmilabb no "ty vole" to mu ide riadne 😀 😀 ale to jeho zdrave sebavedomie mu neberiem....dokazal toho dost a moze ho mat podla mna 😉 😉 a ked tam narobi hurhaj v kuchyni ani sa nedivim, lebo ked pozeram ako niektore restiky maju bordel a spinu a ako flakaju vsetko...ale hlavne, ze chcu zisk 😠 😠 by som bola asi este horsia 😠 😠 xixi ja ho proste zboznujeeeeem 😅 😅 druha puberta ma chmatla asi...aj vyrazky mam nejake 😀 😀 Ludka ty davas kasu vo flaske, alebo hustu z misky krmis ??

ludmilabb
17. aug 2010

ja varim kukuricu ale ta bude na veceru ked mm pride domov, on sa jej nevie dojest a dost syta je predsa len
Sofia bude mat tekvicu s maskom

@ladywitch26 ja ked spravim ten gris trosku kyjakovity tak sa jej to vobec nepaci, priebercive dieta ja mam

zuzkad
17. aug 2010

@ludmilabb davaj recept na tu tekvicu s maskom 😅 😅 by som skusila aj ja, dnes som akurat pozerala, ze mu kupim tekvicu, alebo nieco take, len som nejak spekulovala co by som mu urobila...skoda, ze ma to nenapadlo skor, ako som isla varit pozriet na nieco take 😅 😅

inak vam deti papaju maso v pohode ? Mne ho maly zuzle aj minutu a potom ho aj tam vypluje...tak mu mudim davat uplne malonke kusocky, co sa stratia v stave a ryze 😝 😝

rybca
17. aug 2010

@ladywitch26 tak to ja nepoznam, mne staci strcit Matkovi do ruky trebars aj tricko, a drzi a ked mu vymenuvam co robim, ze este to a este to, tak pekne aj spolupracuje...🙂)))) sa len modlim, aby aj druhe bolo take ako Matko, bo ak bude ako Stanka, alebo Emka, tak ma asi po mesiaci odvezu do Portugaalu do nervovej liecebne..🙂 Metrom to je len 3. zastavka, nebudu to mat daleko za mno cestovat..🙂)))))

ludmilabb
17. aug 2010

@zuzkad krmim z misky
ja som robila v restike vo Svajciarsku, Anglicku aj na Slovensku, jasne ze v zahranici musi byt vsetko tip-top, zakaznik nas pan, tu na SK je to niekedy katastrofa. Makala som ako fretka ale zarobit sa dalo aj dobre tringelty vedeli niektori zakaznici nechat, len to bolo fyzicky narocne, niekedy fakt do rana sme robili lebo v Anglicku sa po zavarecnej kazdy vecer riadila komplet cela restika, vsetky stroje ale fakt precizne tu na SK sa vsetko len tak posmrtkalo a bolo, cely system objednavok neefektivny, nemala som prehlad ci je uz jedlo hotova stokrat do kuchyne chodit pozerat v UK mali lampu nad dverami ktora ked sa zasvietila znamenalo ze je hotovo
ja si len myslim ze niekedy sa trosku doraba pred kamerami vsak aby to bolo sledovane, atraktivne pre divaka

ludmilabb
17. aug 2010

@rybca ja som Sofiu zacala prebalovat opat lezmo len pred par tyzdnami, dovtedy len postojacky alebo po sediacky ale ona tak vrieskala a zvrtala sa ze to bolo neunosne, teraz sa jej tiez obcas stane ze nechce ale vacsinou vydrzi, tiez jej dam nieco do ruky, popripade, steklim, srandujem a latkovku viem rychlejsie zalozit ako jednorazovku

rybca
17. aug 2010

@zuzkad moj uz bez problemov je maso a jedine ked zacne vypluvat, tak uz ma dost..🙂 a kase viaczrnne sme davali, ale bolelo ho z toho brusko, alebo mi nechcel dlho po zjedeni nic jest, este sme posledne dni skusili dat mu do flase s mliekom, skutocne len tak na postrasenie a ani to nebolo dobre, sa v noci zobudil a nesla som ho utisit kym sa nevyprdkal, takze kase uz viac nie, a to mam este jednu velku krabicu doma, neviem co s tym

zuzkad
17. aug 2010

@ludmilabb ja som kancelarska mrcha a nepoznam to, ale verim, ze robit v restike aj v kuchyni musi byt narocne, ja osobne by som si netrufla, obdivujem niektore kocky, co maju trpezlivost aj na menej prijemnych zakaznikov...ja by som sa asi pohadala, holia zasteru a sup ho domov 😅 😅 Je jasne, ze zdenek hra aj na kameru, dostane za to urcite aj peknu sumu 😅 😅
Maleho prebalujem po leziacky, maval nervy jeden cas, ale uz to berie sportovo, ja mu spievam pri tom jasime sa a nejak rychlo sup sup a prebalim ho, ale su dni, kedy sa toci kruti a nervuje a ja mam vsade hovno 😠 😠 😀 😀

@rybca maly kase papa v pohode od par mesiacov, zatial v pohode, nemal nic s bruskom, ale ja nerobim nejak extra hustu na 300ml mliecka dam 3 odmerky kase, to ma tak jemne zahustene. Maso to je problem u nas, asi sa mu nechce zut 😀 😀 ale snazim sa aby sa pomaly naucil nan...toto kuracie co som robila dnej je makucke, tak uvidime 😝 😝 inak co si pisala, ze treba skusat a spekulovat pri krmeni...by si neverila co vsetko som skusala....ake pokusy u nas boli, ale vsetko funguje docastne a koneniec...jeden cas sme sa krmili navzajom a vtedy aj pekne jedol, ale to ho uz nezaujima, ani rozpravka pri jedeni, ktora zaberala na isty cas...nechala som ho aj ako velkaca jest, aj to len chvilkovo....na tanier mu skusam rozne kreacie, ale maly proste teraz nema obdobie jedenia...verim, ze aj zo zubkov to bude...teda dufam 😅 😅

mystery7
17. aug 2010

ja som teraz kase asi mesac nedavala, lebo odmietal, vcera som dala klasicku krupicnu z mlieka, nie velmi hustu. Ked ju varim, pridavam aj malu lyzicku pudingu a trosilinku cukru.
Ranajkujeme najcastejsie chlieb s maslom a dzemom.

ladywitch26
17. aug 2010

@zuzkad ze maso nechce papat? to minule som malej nabrala zemiakovu kasu do misky a na vrch dala par kuskov hovadziny a sa mi vyprdla na tu kasu. normalne zacala blacat, ze toto a ukazovala na maso. tak som ju musela oblafnut, ze najskor lyzicka kase a potom maso. ona by len to maso stale jedla.

zuzkad
17. aug 2010

@ladywitch26 😀 😀 😀 poslem ti asi maleho na par tt aby sa naucil od Stanky papat....pri mojom by si teda riadne usetrila 😅 😅

ladywitch26
17. aug 2010

@zuzkad posli. susedia maju taky isty problem. im mala nechce absolutne nic jest. ked ju krmia, take vresky idu od nich, ale pride ku nam a popri stanke sfutruje vsetko. uz som im vravela, nech ju na obed donesu, ze so stankou sa spolu najedia bez problemov

juska3
17. aug 2010

Caute kocky, dnes sme boli u dr., tak Ajko ma zase zapalene hrdlo, ale ked ho pocuvala a pozerala do hrdla, tak to najskor vyzeralo, ze nem zapal. Ale ze pre istotu ak chcem, tak mu spravia test. Z prsta mu vzala sestricka krv a nakoniec sa ukazalo, ze ten zapal tam je. Sopliky uz nastastie nema, len obcas kasle. Takze ani vo stvrtok sa nejdeme ockovat.

Ja sa tiez hlasim do klubu neplanovanych deti 🙂 moja mama sa dokonca v 17.tich vydavala kvoli mne, teda ona sa ani moc nechcela, ale mamu mala taku poboznu a ta by to asi nerozchodila 🙂

@ludmilabb jaaaj, kukuricu nespominaj, mne uz teraz sliny tecu, ked si spomeniem, cez vikend chceme ist k nasim, tak sa natlacim. Minuly rok som nemohla kvoli Ajkovi, ale teraz rok dam asi aj za minuly 😵

jamaat
17. aug 2010

@ladywitch26 No sa teš, ak nebude mať Fabien tvrdý spánok, lebo to rozkopávanie brucha dôverne poznám a s Emkou som si teda užila :-P Stanka je síce akčná, ale inak nebola problémové dieťa. No a pokiaľ sa pamätám, čo si písala, aká si ty bola, tak ak malý bude po tebe, tak sa začni psychicky veľmo tuho pripravovať na horory. 😀

@zuzkad
@ludmilabb Tiež mi zo začiatku na Zdenkovovi vadilo, aký je bohový frajer, čo len buzeruje. No ale keď som videla, že je fakt aj šikovný a že má dôvod byť frajer, tak som mu to odpustila 😀

sssimi
17. aug 2010

Baby ja som robila malej normálnu krupicu, ale nechce mi to... Vždy sa dožerem ja 😀 Dokonca ani granko ju nepresvedčilo :( Možno raz...

A toto som teraz vyhrala pre malu 😀 :
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2404201
Má to doma moja teta a Sarah len za tým behá. Babka povedala,že jej to zaplatí,tak dúfam 😅

Som strašne zvedavá ako budeme teraz žiť z policajného platu 😕

zuzkad
17. aug 2010

@jamaat pekne si to napisala o mojom Zdenkovi 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 citala som si o nom vela a ten clovek je macher, kde sa ucil, kde vykonaval prax, ake prednasky robi, uci este aj studakov - kucharov atd atd...sikovny clovek 😵 😵
@ladywitch26 verim tomu, ze by jedol, keby Stanku videl....na chate ked videl ako sedime za stolom a jeme cela banda, tak mu chutilo, ze som nestihala naberat...doma zas nic moc, jedine ja sa snazim jest s nim, ale to nema zaujem...asi by to chcela surodenca 😀 😀 😀

ladywitch26
17. aug 2010

@jamaat ja dufam, ze maly bude zasa po stanovi. teda snazim sa mysliet pozitivne.... 😀 ak nie, tak ma porazi.

sssimi
17. aug 2010

Ja tiež môžem Polraicha.... Sa s mužom na ňom bavíme....

sssimi
17. aug 2010

@zuzkad pošlem ti moju malú na prázdniny. Tá ho naučí aj smietky zo zeme popapať 😀 Zje všetko čo nezje ju 😀

zuzkad
17. aug 2010

@sssimi posliiii, len aby sa od maleho nenaucila prestat papat 😀 😀

sssimi
17. aug 2010

@zuzkad myslím,že to nehrozí. Ona sa najskôr dožerie sama a muž keď pride z roboty hneď beží za ním a kričí ham.... 😀

zuzkad
17. aug 2010