Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
26. aug 2010

@kosska3003 stefanov nad oravou... 🙂

sirinka
26. aug 2010

na zaciatku augusta sme boli v hrabovskej doline, ruzomberok...

kosska3003
26. aug 2010

@sirinka hm tak tam som este nebola mi len na priehradu tato moj tam ma chatu z roboty na rok len tam pojdeme asi

zuzkad
26. aug 2010

ahojte 🙂 🙂

ja sa veru nenudim, akonahle mam chvilku, studujem proceduru, ktora ma vyse 100 stran a ucim sa a opakujem si vsetky dolezite veci a postupy z prace, takze mam co robit...o chvilku pokracujem, lebo maly je u svokry, tak to chcem vyuzit, dufam, ze pri nej aj zaspinka, ja som ho okupala, zasievala som mu vseeetko mozne, co pozname a teraz ho svokra krmi mlieckom...tak niekedy pri nej aj zaspinka..niekedy nie, potom to zostava na mne 😅 😅
Lady sa nam dnes neozvala 😕 😕 zeby uz rodila ?? hmmm ved uz by aj mohla 😉 😉
na Jamaat myslim stale, ako si niekde uziva slniecko, moreeee plaz 😎 😎 😎 😎 hmmm ci si vobec spomenie aj na nejake majovky 😀 😀 😀
Ja uz dovolenku tento rok neplanujem, ani nemozem, kedze ma caka uz praca....cize az o rok, aspon sa budem viac tesit 🙂 🙂 tento rok bola chata v Ruzomberku a bolo vyborne...aj ked bez mora, ale bolo co obdivovat 😅 😅

kosska3003
26. aug 2010

@zuzkad no lady tu nebola a neni ani na FB ci uz fakt netlaci 🙂

sirinka
26. aug 2010

@kosska3003 tiez som na to podvecer myslela, ze jej niet... 🙂

baby citajte http://www.badatel.sk/index.php?option=com_cont...

zuzkad
26. aug 2010

@kosska3003 no ak uz, tak snad uz netlaci, nech to ma rychlo za sebou 😉 😉 😉 no snad sa nam ozve, ked uz tak uz 😉 😉 😉

@sirinka v tomto pripade som sa potesila, ze malemu neustale zabudam davat vigantol 😝 😝 😝

kosska3003
26. aug 2010

@sirinka no ja som ho teraz nedavala a dr mi kazala davat v jeseni ale asi nebudeme ved vonku chodime nie som zavreta radsej jej budem rybu castejsie davat a na slnko chodit

mimi21
26. aug 2010

@sirinka tak aj ja som hned spokojnejsia, stale som na to aj tak zabudala a teraz v lete som sa na to uplne vykaslala 😝
ozaaaaj, no veru, lady tu dlhsie nie je 😕
@zuzkad takeho zodpovedneho zamestnanca ako si ty by som chcela mat 😉 a kde budes mat maleho ked budes v praci?

zuzkad
26. aug 2010

@mimi21 dakujem za uznanie 😅 😅 ja som velmi pocitvy zamestnanec, nemam rada, ked nemam prehlad a neviem pokracovat 😝 😝 ale v skole som moc dobra nebola 😀 😀 😀 😀 😀 Maly bude so svokrou kym nezozenieme skolku...cize do dvoch rokov bude asi s nou, uvidime ako im to spolu pojde a ako to bude zvladat...ja som jej maleho pripravila dost dobre...je nauceny pekne spavat skoro vzdy v rovnakom case, papat tiez zacal pekne, nauceny je rano aj k obedu mliecko pred spanim...no vie presne co a ako, len ci bude zodpovedna a bude sa jej chciet 😝 😝 uvidime, ja dufam, ze bude dobre 🙂 🙂

sirinka
26. aug 2010

veru baby....clovek potom nevie, co je skutocne spravne...ja ho malym nedavam vobec, lebo sa spolieham na mudrost prirody, ale toto ma dost zarazilo... 🙄

mimi21
26. aug 2010

fuuuuj, objedla som saaaaaaa 😝 😝 😝

kosska3003
26. aug 2010

@sirinka no ved to tak dr to to predpise davajte davajte a nakoniec sa toto docitas to uz aby si ani dr neveril

rybca
26. aug 2010

Vigantol - ked sme odchadzali z SK, pytala som sa doktorky, ze do kedy sa ma davat ten Vigantol, a povedala mi, ze do roku, vystavila nam i jeden recept navyse, aby nam do toho roku vystacil. A tu zase na zaciatku leta nam povedali, ze mame davat D3, ale to asi pre to, ze sa zastavil v raste a aj vahe, ale aj tak na to zabudam a rastie ako zvody..🙂))

ladywitch26
26. aug 2010

tu je stano, fabien sa narodil dnes o 13.14 monika vas vsetkych pozdravuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mystery7
26. aug 2010

mne dr.kazala davat vigantol do 3 rokov. Tak ten clanok ma nepotesil. Faktom je, ze aj ja ho zabudam davat.

mystery7
26. aug 2010

@ladywitch26 jeeej srdecne gratulujeme. Nech ste coskoro doma 🙂

rybca
26. aug 2010

@ladywitch26 no tak to je suepr..🙂))) ze gratulujem a zelam vela zdravicka..🙂)) a je jasne, na co maly cakal..🙂))) na novu operku...🙂))))))))

zuzkad
26. aug 2010

Ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 Ladynka nasa porodilaaaaaaaaa 😀 😀 😀 som normalna bosorkaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@ladywitch26 alias Stano ...gratulujeme k syncekovi, posielame mu s Nicolaskom bosteeek aj Stanke a velkej sestricke 🙂 🙂

ludmilabb
26. aug 2010

@ladywitch26 ja som sem este narychlo nakukla pred uplnym odpadnutim do postele, pretoze som sliepnela za mikroskopom, prosim pekne ja teraz takto travim vecere determinaciou a co sa nedozviem?!!!! mame nove babo na svete 😵 😵 😵
tak ste sa dockali nedockavci, gratulujem statocnej mamicke 😉

sirinka
26. aug 2010

@ladywitch26 gratulujem!!! drzte sa... 😵

monkap
autor
26. aug 2010

@ladywitch26 gratulujeeeeem 🙂 🙂

mimi21
26. aug 2010

@ladywitch26 juuuuj, gratulko, vela zdravia a mliecka zelame, cmuciiiik 😵 😵 😵 😵

juska3
27. aug 2010

@ladywitch26 gratulujem maminke, drzte sa, hlavne vela zdravicka a vela mliecka 🙂
vcera som na lady myslela, ked sa tu ani poobede neukazala, vecer som sem chcela nazriet, ale akosi to nevydalo, babo to malo spravne nacasovane 🙂

nikanika28
27. aug 2010

ahojteeee ...uz som tu davno nebola, obcas ale precitam, co mate noveho..akosi nestiham 😖 . My sme mali havarku, Klarka narazila na hranu stola, tak sme leteli na pohotovost ☹ ...ale asi ste citali na FB. Inak zacina byt pekne tvrdohlava, potvorka mala...
My Vigantol nedavame uz davno 😕 😕 😕...po roku sme vysadili...a pravdupovediac..uz do toho roka som davala pomenej...vzdy som zabudla 😝 😅
@ladywitch26 jaaaj, gratulujeme k mrnuskovi, hlavne vela vela zdravicka 😵 😵 😵 ....moc sa tesim 😵

luba142
27. aug 2010

ahojte

@ladywitch26 - aj som si myslela ci uz nerodite ked tu Moniky na nete nikde nebolo 😀 😀 ...srdecne gratulujemeeeeee

luba142
27. aug 2010

a co sa tyka vigantolu nam bolo povedane ze na leto mame dat prestavku a mozno na zimu ho este nasadime , opytam sa ked pojdeme do poradne teraz na ockovanie asi v septembri 😉

kosska3003
27. aug 2010

@ladywitch26 jej vsetko naj naj naj zdravicka stasticka a hlavne mliecka tak uz to mas za sebou

no mna caka mrcha tak som zvedava ci dojde ak do stredy nepride robim si asi test ale neviem preco sa tak blbo citim uz tyzden ma boli v podbrusku tak uvidime co nebudem nasledovat tehulky alebo je to len plany poplach

kackabrcka
27. aug 2010

my davame vit.D v nemecku v rozpustnych tabletkach a zevraj do 3rokov by sa mal davat.. tak vraviu tu..

ludmilabb
27. aug 2010

@nikanika28 aj Sofia je tvrdohlava, fakt prve obdobie vzdoru a prejavov vlastnej vole hlavne vonku je to zaujimave ked sa vsetci ludia pozeraju kto to skrieka a vala sa po zemi 😅