Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
17. sep 2010

Ahojte, u nas je otrasne pocasie 🙄 🙄 ..ale od pondelka by malo prist babie leto, tak som zvedava 😵 . Ja zas netusim, co uvarit 😝 😝 😝 ..dajte daky navrh 😅 .

@ladywitch26 no Stanka vam dala znacne na javo, co chce ..ziadne vylihovanie v posteli 😀 😀 😀 😀
Dnes by mala Lubka prist z nemocnice, tak dufam, ze sa nic neskomplikuje 🤐 🤐 🤐
@zuzkad drzim palce, nech to dopadne dobre 😨

iinuska
17. sep 2010

ahojte, dobre ranko
aj u nas je otrasne, prsi, maly sa stale pyta von. No uvidim, co bude poobede, ked sa vyspi

@emode zvykne si, neboj. Vsetkych ns to caka...

@ladywitch26 sikovnica mala je ta Stanka. 😀

@nikanika28 my mame bryndzove halusky. Svokra sa ponukla, ze spravi, tak mam pokoj. 😝

emode
17. sep 2010

@ladywitch26 ja som s tym mala problem asi okolo 20ky, vtedy mi povedal ze mam cysticky vajecnik, a tiez som brala anti 9 rokov a potom nie a nie otehotniet, mozno sa mi to vracia, lebo som bez HA dost dlho a este dojcim, doky mi povedal, ze aj preto nemusim mat este hladinu hormonov vyrovnanu ...

iinuska
17. sep 2010

Tak Adamko uz spinka, nejaky bol umrncany, stale chcel ist na ruky, tak som ho nakojila a spi. Mozno to bude tym pocasim.

nikanika28
17. sep 2010

@iinuska mnaaam...milujem bryndzaky...mali sme minuly tyzden 😵 ...nakoniec robim obratene rezne 😝 .

mimi21
17. sep 2010

@nikanika28 to su ake obratene rezne???
@emode drzim palce, nech je vsetko rychlo OK 😉

inak ahojte
boli sme doobeda pozerat nabytok, skrine, drezy a tak, nasli sme peknu sedacku
inak mne uz zapal pekne mizne, len ako sa to hoji, tak ma to svrbi, vcera sa mi tam normalne olupala koza, ale ja som citila, ze ju mam taku suchu, to bude asi z tych alpovych obkladov

ludmilabb
17. sep 2010

@nikanika28 celkom dobre vyzeraju, ja velmi tie mucno struhankove rezne nemusim, svokra robieva ale ked sa takto zapecu aj s omackou mozu chutit ovela lepsie

nikanika28
17. sep 2010

@ludmilabb ludka, tieto su naozaj dobre, my to uz davno robime...su jemnucke, v podstate ani nie je moc citit, ze su obalovane.......takze odporucam, urcite vam budu chutit 😵

iinuska
17. sep 2010

ahojte
hmmm, tu sa uz vikenduje 😀 . Adamko je na dvore so svokrou, nestiha pri nom, tak ho dala do trojkolky 😅

emode
17. sep 2010

tak tu je riadne mrtvo 😕
poobede sme sa aj my tulali, ideme kupit koberec do sofiiinej izby a presunut jej tam uz aj nejake hracky lebo sa dole nevieme hybat 😀
idem este chlebik dat spravit a vyvesit pradlo ... a este mm pomojkat a dobru noc 😅

mystery7
17. sep 2010

ahojky
tak my sme na vikende u babky. Dnes sme Mirka prvy krat ostrihali, to bolo placu. sedel na vani a ja som mu behala strojcekom po hlavicke a on ronil slzy ako hrachy, ale vyzera sexi 😀 😀 😉 😉 zajtra dodam fotky.
dnes sme sa bli prejst aj na vlakovej stanici a stal tam vlak. Ked strojvodca videl ako maly okukuje, tak ho vzal do masiny. Sedel mu na rukach a stiskal gombiky a telefonoval z lampy 😀 😀 😀

zuzkad
17. sep 2010

ahojte,

tu je naozaj velmi ticho 😕
Dnes som malemu kupila prsiplast, kedze prsi velmi a casto uz, tak nech moze behat po vonku aj ked slabsie prsi, gumaky sme uz mali, len prsiplast nam chybal 😅 😅
Ja mam za sebou placlivy den, morciatko sa uz velmi trapilo, stonalo dost, az tak, ze ked som v noci isla na zachod pocula som ho z izby ako stone a skuci, islo mi to srdce urvat, hned rano sme ho viezli na veterinu, ale uz bol uplne slabucky a vobec sa nezpieral, len mu hlavka padala 😢 😢 na veterine som sa pytala, co vlastne dostava a povedali mi, ze ak sa do 48 hodin z toho nedostal, uz to nebude lepsie, praveze ta "choroba" postupuje dalej a najviac ma zabolelo, ked mi povedali, ze morciatko ma bolesti a krce v brusku 😢 😢 tak som plakala u veterinara, povedala som im, ze ak uz sa neda viac pomoct, nech mu radsej ukoncime trapenie a "uspime" ho, aby uz sa netrapil....dohodli sme sa este na jednej infuzke a na antibiotikach a uvidime po obede ako to pomoze...o jednej mi vsak volali, ze morciatko zomrelo 😢 😢 😢 😢 aj to bola ulava, lebo som bola fakt nestastna z toho ako sa trapi...tak aspon bolesti presli...nechceli odo mna ani ziadne peniaze uz...ked som prisla domov poplakala som si pri cisteni klietky, zrazu taka prazdna a smutna bola 😢 😢 poriadne som ju vycistila aj s domestosom vydenzifikovala a na koniec som sa obliekla a isla som do chovproduktu aspon pozriet morciatka ...a ako by to osud chcel mali prave uplne male mladatka asi 5tt malunke ako dlan, neodolala som a kupila som si jednu slecnu, taku chlpacku brckavu, je krasna a aspon mi taku radost do tej klietky vniesla. Pytala som sa na to, ci to nie je nebezpecne dat ju do tej klietky kde boli chore morciatka, ale zevraj ked som ju poumyvala s domestosom...nieco ako savo tak je to dezinfikovane a nemam sa bat....dokonca som aj zaclonu stiahla a vsetko naokolo vycistila aby nase nove male babo nemalo ziadne problemy, nakupila som jej novu misku, napajadlo, piliny, krmivo...vsetko co som mala doma som vyhodila, lebo netusim, co sposobilo tie problemy s morcatkami.
Inak sa tesim, ze mam piatok konecne, len neviem ake bude pocasie...aby sme si s Nicolaskom mohli niekam ist na vylet, uvidime...musim si ho uzit poriadne 😅 😅
@mystery7 tesim sa na foto Mirka maleho fesiho 😅 😅
no som sa tu vykecala troska, ale aj to mi velmi pomaha...lebo mi bolo velmi smutno dnes z morciatok ☹ ☹

ladywitch26
17. sep 2010

@zuzkad zuzka, je mi luto obidvoch morciatok, u mna to vtedy dopadlo rovnako. a doteraz neviem,cim to bolo, lebo som mala dva pariky, z jedneho uhynul samcek, z druheho samicka.tym dalsim dvom nebolo vobec nic, tak fakt nechapem. a presne ako ty, ja som tiez sla o par dni kupit dalsie 😉

zuzkad
17. sep 2010

@ladywitch26 uz mi vela ludi hovorilo, ze by som nemala mat zvieratka, kedze velmi tazko znasam ich stratu, ale ja nedokazem zit bez zvirat...mam alergiu na zvieratka, mam menej casu teraz starat sa o zvieratka...ale ja proste zivot bez zvierat nedokazem mat...momentalne mam psika a jednu slecnu - morciatko...cierno bielu a v strede hlavicky ma rysavy pas, je to rozkosne...ja mi smutno z morciatok, ale zaroven som "radsej", ze uz sa netrapia, to by bolo horsie 😢 😢 nerozumiem co sa stalo a je zbytocne patrat po tom...akurat len, budem tisic krat opatrnejsia a radsej zvazim, ci dam listy z obchodu...teraz som kupila uhorku, tak zajtra sa budeme zoznamovat s uhorkou 😅 😅 inak je velmi pritulna, dokaze sa na rukach mojkat aj hodinu a nasa fenka...inak skoro su rovnake zfarbene su ako mama s dietatom 😅 😅 take boli zlate ked sa jej morciatko zahrablo do srsti a nasa fenka ju zas umyvala a strazila ju ...hlavku od nej neodtrhla 🙂 🙂
nejak ma zacina tahat spat...na dnes bolo toho na mna dost, ked budem zajtra mat viac cas, dam aj nejake fotky nasej malej slecny...len meno este nemam 🙂

iinuska
18. sep 2010

ahojte, prva ? 😅 Fiha
no, nic, tak si nieco napisem a idem.. Vstavali sme uz o 7, tak som stihla uz aj navarit, oprat. .Doobeda sme boli na ihrisku, u nas je nadherne, na krake rukavy, slniecko svieti. 😎 Teraz dubacik spi, poobede s a chystame na referendum a pivko 🙂 Mame tu taky ranc, kde je volejbalove pieskove ihrisko, a vramci toho piesku je aj ihrisko pre deti, vela vselijakych hraciek, hupacky, Adamkovi sa tam velmi paci

ladywitch26
18. sep 2010

no tu je dnes ticho... 😨 my sme vstavali o siestej. drobec bol hladny, tak zobudil aj stanku. keby sa zobudil o piatej, tak stanka este spi, ale kedze vstava bezne o siedmej a o tej siestej ma uz lahky spanok, tak ju celkom prebralo. a potvora, zasa si povyzliekala pyzamo. nastastie sme uz kurili v noci, tak ju neklepalo potom od zimy. v noci tu boli 4stupne,tak uz musime na noc prekurovat. a rano dolu trochu prekurime v krbe. vonku je sice pekne,slnecno, ale to uz je take zubate slnko. 😒

ludmilabb
18. sep 2010

@ladywitch26 to uz mate aj vy chladno
tu sa dnes nastastie vycasilo, Sofia kazdu chvilu vstane lebo uz spi hodinu a pol a inak mali sme blbu noc 🙄

dm1
18. sep 2010

no fakt je tu nejako mrtvo treba to ozivit 😉

dnes sme boli v novom meste na jarmoku a dali sme spicha aj s rodinkou od @nikanika tak sa Matko po dlhej dobe videl s Klarkou 😵 . Strasne moc ludi tam bolo ale zase bolo krasne teplucko slniecko svietilo. Dali sme maleho aj na kolotoc prvykrat a @nikanika mala si pravdu sme ho nemohli odtial dat dole tak plakal

iinuska
18. sep 2010

flakacky, kde ste? Venujete sa muzikom? hmmmm?/ 😀 😀

zuzkad
18. sep 2010

naozaj je to dnes podozrive...ticho, ziadne prispevky...ja kedze mam "volno" vikend, tak chcem co najviac byt s malym...tak ani na PC nemyslim, az ked zaspinka idem sem kuk...ale teraz sa idem zase venovat novemu morciatku, snazim sa ju ochocit, lebo je este troska placha...ale dnes mi uz papala z ruky 😅 😅 Je taka malunka mensia od mojej dlane, dala som jej meno Lily a uz som jej aj porozpravala o morciatkach, ktore mi zomreli ☹ ☹
Aj ma hlad berie, idem si dat nieco jest 🙂 🙂

emode
18. sep 2010

@iinuska zehlim 😠
my sme toho stihli dnes vela, ani pisat sa mi nechce ... hlavne poodkladali rarohy do pivnice a uvolnili tak viac-menej sofinkinu izbicku a cast hraciek z obyvacky uz presuvame tam ... nemusi tych 150 guliciek co ma rozhadzovat okolo telky a tak 🙂

emode
18. sep 2010

@iinuska zehlim 😠
my sme toho stihli dnes vela, ani pisat sa mi nechce ... hlavne poodkladali rarohy do pivnice a uvolnili tak viac-menej sofinkinu izbicku a cast hraciek z obyvacky uz presuvame tam ... a toto sa mi ako podarilo??

emode
18. sep 2010

@zuzkad a kde mas chlapa?

zuzkad
18. sep 2010

@emode chlapa ma doma 😅 😅
aj u vas je taka zima ?? ja som si normalne musela pustit ohrievac, lebo mi zima zima zostala 😝 😝
Popijam vinko troska, ale uz ma z neho berie spat 😀 😀 tak asi to aj zabalim a pojdem do hajan...lebo rano ma caka urcite budicek hned s malym 🙂 🙂

mystery7
18. sep 2010

ahojky
my sme dnes boli na oneskorenej oslave Marie u mojej babky 😀 bola hostinka. Mirusko vystrajal a robil dobru naladu 😀
Poobede som si cestou domov bola dat strihnut vlasy a teraz mam uz zafarbene a melirujem 😀 tak tu sedim a vyzeram ako mimozemstan 😅 😅 😝 som zvedava na ten vysledok 🙄 zda sa mi to aj tak tmave. ale chcela som taku farbu, aby som teraz nemusela casto farbit ako mi budu odrastat 😉

dannynka
18. sep 2010

ahojte,dosla som Vas kuk kedze po vcerajsku sa mi neda spat :(

@zuzkad je mi luto morciatok,inak aj ja som taka ista povaha...bez zvieratok nemozem byt a tiez to beriem moc moc k srdiecku ked sa nieco zvieratku stane☹

ludmilabb
19. sep 2010

@zuzkad
@ladywitch26 ja som mala vyse roka bieleho potkana a prechladol, potom ho zacalo hadzat na jednu stranu,nachylne su ci co 😒

mimi21
19. sep 2010

ahojte
nejako sem v poslednej dobe nestiham 🤐
mame u nas jarmok, v piatok sme sa na kolotoce nedostali, vcera sme boli prec a snad dnes to uz vyjde 😉
uz mam urobene langose na obed, pre malu mam masko s ryzou

vcera sme zazili trochu snobizmu 😀 boli sme so znamymmi v Budapesti a kamos ma o 2tyzdne 30 a strasne chcel penazenku Louis Vuitton, tak sme boli v obchode, mala sa tam citila velmi dobre 😀 tak len nech si najde bohateho frajera, co jej to bude financovat
mali tam naozaj krasne veci, pri dverach 2 pikolici co otvarali dvere, mne hned chceli s kocikom pomahat - konecne obchod na urovni 😀 😀 😀

zuzkaprofant
19. sep 2010

@mimi21 kamos si penazenku sam kupoval ci vy? Taky darcek by som aj ja brala

inac cafte ja mam dnes domaci welness a poobede ideme na ihrisko , obedik mam uz od 9navareny tak mam pokoj na dnes

mystery7
19. sep 2010

ahojky
Ma dnes mama riadne vytocila ☹ tak mam super nervozny den. A rozboleli ma krize ☹