Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
31. aug 2009

poobede mi spala malicko, celkovo mi spinka cez den malo, max hodinku v kuse ale to uz bolo daaavno
ale vam spia deticky dlhsie...ja to nechapem jej staci vzdy iba polhodinka a potom je dve hodiny hore 😕
alebo je chronicky nevyspata ☹

dm1
31. aug 2009

ladywitch - zabudla som na tvoju aukciuuuuu ☹ a tak sa mi overalik pacil... no co uz.

zuzkad - ja som bola v DM-ke ale u nas nemali tie kefky na zubky. Skoda.

nikanika28
31. aug 2009

simi, ja som max. spokojna s moji kocarom 😵 CAM http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4615029

nikanika28
31. aug 2009

moja farba tam nieje...ale mam presne ten isty typ s priesvitnou strieskou na konci, len v oranzovej farbe a je naozaj uzastny

rybca
31. aug 2009

simi - ak maju male auto, doporucujem peg perego pliko..🙂 jedno mam zrovna doma navyse..🙂

luba142
31. aug 2009

ssimi-- ja mam BABY LUX je to taky aj cenovo dostupny s vanickou a ked ju vytiehnes je to ako sportovy mne sa paci a je ucelny a nepacia sa mi tie supermoderne a drahe http://www.aymankociky.sk/babylux.html

a ja mam takuto farbu http://www.aymankociky.sk/images/babylux/09big.jpg

mimi21
31. aug 2009

no moja odkvacla pri kojeni, mala trosku aj teplotku 37,3 ale naladicka v pohode - a ja som sa toho ockovania tak bala, no snad to nezarieknem 😉

sssimi ja mam quinny speedy a som max. spokojna, je lahucky, lahko sa s nim manipuluje a na www.enikibeniki.sk ho maju v dobrej cene, aj s taskou aj vajickom,
my mame relativne maly kufor na aute ale super sa sklada, je naozaj lahucky
ak by som mala kupovat teraz tak kupim quinny buzz ale ten je cca o 5tis. skk drahsi

mimi21
31. aug 2009

rybca a aky kocik mas teraz?
maly je uz nebodaj v sportiaku??? 😕 😕 😕
a som ho nestihla ani pochvalit, ze sa uz prevracia, sikulka je to mala 😉 😉 😉

rybca
31. aug 2009

mimi - v sportiaku ho mam uz mesiac, v starom a teraz novom, vanicka nam je uz mala, v sportiaku moze byt aj na uplne lezato a ma viac priestoru pod strieskou, a ked je hore, dam ho o stupienok vyssie, takze moze sa rozhliadat dopredu, nie len dohora..🙂

mimi21
31. aug 2009

a aku znacku mas teraz?

rybca
31. aug 2009

predtym som mala peg perego pliko P3, ale maleho som v sportiaku mala len od seba, takze som na neho nevidela, tak som kupila peg perego pliko switch a tu sa da korba otacat, takze teraz na neho krasne vidim

emode
31. aug 2009

ahojte
mimi ako mliecko??
my mame concord neo ale asi by som kupila nemecku teutoniu ak by som znovu vyberala ... ale inak som celkom spokojna len to nie je kocik velmi do terenu 😖

nikanika28
31. aug 2009

emode, to je ten s tymi malinkymi prednymi koleckami??

nikanika28
31. aug 2009

mimi, inac teplotka 37.3 je u babatiek normalna 😉

zuzkad
31. aug 2009

noo maly mi spinka uz pekne...chuda moje teraz na vecer bol uplakany dost, ale okupala som ho, nakrmila a teraz spinka...dnes som mu do mliecka pridala dve lyzicky sunarky - kasa medova pre mimca od 4 mesiacov...doki mi povedala, ze kludne uz mu mozem davat aj tuto kasicku kedze mliecko je mu uz nepostacujuce vkuse by papal 😉 😉 pekne to papal nemal ani namietky 🙂 🙂 🙂

inak ked uz pisete o kocikoch moj Nicolasko sa coskoro uz nezmesti do vanicky davam tomu este 3 tt a prechadzam na sportovu cast uz.... 😉 😉 😉

ludmilabb
31. aug 2009

baby ste aj na facebooku?

nikanika28
31. aug 2009

ludka, ja hej

zuzkad
31. aug 2009

aj ja som na fb 😉 😉 😉

ladywitch26
31. aug 2009

ufff,tak sme tisili stanku, ziapala hodinu a pol v kuse. uz sme boli obidvaja zufali. asi zasa prdiky a dnes aj v kombinacii so zubami 😖 nastastie teraz zaspinkala

ladywitch26
31. aug 2009

ludka,aj ja som

dm, zbehnem ti do obchodu kupit este jeden overal? 😀

rybca
31. aug 2009

aj ja som na fb

nikanika28
31. aug 2009

tak je nas tam vela...co keby sme sa ponachadzali? 😵

luba142
31. aug 2009

ako to sledujem asi sa aj ja prihlasim na fb hodte mi niekto ako sa mam prihlasit na aku stranku 🙂

lady aj moja dnes hodinu v kuse strasne plakala a nic nezaberalo ale bolo to poobede

luba142
31. aug 2009

a ako sa tam prihlasuje pod vlastnym menom?

ludmilabb
31. aug 2009

super tak sa pohladajme, kto zacne? 😀
ja som Ľudmila Černecká 😉

ludmilabb
31. aug 2009

poslite mi requesty ked ma najdete

nikanika28
31. aug 2009

ok Ludka, idem ta hladat, ja som Veronika Fialkova 😉

nikanika28
31. aug 2009

Ludka, este nie si zalogovana, ci?

nikanika28
31. aug 2009

lubi, tak je to najlepsie, aspon ta dotycna osoba, ktora ta nahodou hlada..aj najde