Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
23. sep 2009

nika je zlata ta bundicka

nikanika28
23. sep 2009

no ja mat chalana, hned drazim 😀 😀

nikanika28
23. sep 2009

dnes mi prisla vesticka a saticky, co som objednala..no su rozkosneee... 😵 hodim potom foto, ked jej to obleciem
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6216602
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6544074

zuzkaprofant
23. sep 2009

cafte co mate nove, mi ani nic len ja som dostala dnes menzes tak ma burcho boli 😠

monkap
autor
23. sep 2009

mate pravdu, je velmi mala pravdepodobnost, ze by nas niekto zastavil len tak niekde na ulici a kontroloval nase doklady ....

zuzkad
23. sep 2009

cafteee 😉 😉

Nika kraaasna bundicka naozaj, normalne rozmyslam, ze sa dam na drazbu-....este mozes popridavat nieco ked najdes 😉 😉 😉

Zuzka bolieva ta brucho po porode ? Ja na stastie to mam lepsie, neboli tak strasne ako pred tym...volakedy som skrabala steny a potrebovala som najmenej 2x 400g ibobrufen...teraz nic citim slabucku bolest, ale to je nic oproti tomu co som mavala 😉 😉

nikanika28
23. sep 2009

zuzi, ja sem casto davam, ked sa mi tam nieco paci pre chlapca 😅 ..

nikanika28
23. sep 2009

kua, Klarka mi spi na balkona a zrovna tam vonku cosi buraju a kopu s bagrami... 😠 😠 😠 Pozeram, ze nam tu zrusili ihrisko...no nechapem 😢 🙄

dm1
23. sep 2009

ja som vyhrala toto a uz sa na to moc tesim: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3931978

lenand
23. sep 2009

nika dakujem už som potvrdila cenu je užastná 🙂

lenand
23. sep 2009

dm vyzerá to super 🙂

zuzkaprofant
23. sep 2009

zuzkad no tak boli ale nie tak ako pred uvidime zajtra 😀

nikanika28
23. sep 2009

Dani, a to ti poslu z Ciech?

nikanika28
23. sep 2009

lenand...tak drzim palceky 😉

dm1
23. sep 2009

mne tam byva sestra tak ona to plati a aj to chodi k nej.

nikanika28
23. sep 2009

ahaaa...tak to potom ano ..aj tak sa da 🙂

sssimi
23. sep 2009

Ahojte Kočky!
Ja mám dnes za sebou zápis do 3 ročníka a obehali sme 7 lekárni, kvôli zajtrajšiemu očkovaniu som chcela tú masť alebo náplaste Emla na znecitlivenie a NIČ 😠 😠 😠 ... Ani žiadnu náhradu mi neposkytli.... To čo je??? 😠

kosska3003
23. sep 2009

ahojte
tak nas neockovali lebo mala ma chytene ramienko po prvom a ma sopliky tak az za dva tyzdne a v cakarni som cakala hodinu a pol yby mi toto povedala skoro ma urvalo

sssssimi ja mam naplaste a volaju sa Flector EP a ked som to kupila u nas v lekarni kde vecne ked nieco chcem je len na objednavku tak potom to musis kupit aj ty kup si to nalep jej to rano a potom aj hned po ockovani ma to ucinok 11hodin

zuzkaprofant
23. sep 2009

simi ake napastie pre malu a naco?

ludmilabb
23. sep 2009

my sme naspak zo sona aj z ockovania (hexy)

brusko ma v poriadku az na vzduch v crievkach,
monkap moja pribrala za 2 tyzdne 110g a doki vravi ze to nie je az take strasne ale uz som bola v tom ze sme dali 6kg a prd mame 5 960 g som sa stazovala ze mala reve, nevie zaspat, ze spi kratko tak som ju tam kojila ze kolko si vytiahne tak najpr. 90 ml a potom mi povedala ze este ju mam k druhemu prsniku prilozit a dokopy to dalo 140
a zrazu sme sest kil nahrabali ako nic 😀

teraz neviem ci mam striedat prsniky, povedala mi ze ked je mala taka, ze sa rychlo rozptyli a kuka sa kade tade a nepije tak jej mam dat 5 minutovu pauzu a prilozit aby to kojenie bolo cca 20 minutove a potom prilozit o dve hodiny prvy prsnik si mam odstriekat a dalsie kojenie zacat s nim nooo rozrobene riadne s kojenim mam

a na rukach do sedu nejde doki ju tahala az ju vytiahla do stoja 😅 povedala ze ona sa rovno na nohy dviha
do sedu ani bohovi

no a sranda bola ze na prebalovaku som mala Sofiu a este jedna mamicka tam mala dcerku a kedze Sofia je take zihadlo a rukami sa zahadzovala a stuchla do jej rucky a nic take dokopy sa nestalo mala spustila rev a nasa ako ju pocula eeeeste vacsi, krasa 😝

veronika1982
23. sep 2009

ahojte tak druhe ockovanie sme zvladli super. aspon zatial ziadna teplota nie je ani nozky nebolia tak uvidime na reakciu do vecera.. ale plac bol zase...a to som sla sama tak som aj na seba hrda ze som to zvladla bez pomoci...

ludmilabb
23. sep 2009

my sme absolvovali tretie ockovanie a prve dve boli ok tak dufam ze dnes nebude vynimka 😉

veronika vy preco len druhe?

jamaat
23. sep 2009

ludka, aké tretie? Veď je mladšia ako Emka a my máme len dva. TBC a toto dvojité nôžkové.

ludmilabb
23. sep 2009

aha ja to ratam na pocty 😕 aha no mi pneumokok, hexa a TBC nie?

zuzkaprofant
23. sep 2009

ludmila moj tak isto nejde do sedu ale sa naspanuje cely do sedu 😀 😀
dievcata preco davate maly ti enaplaste nechapem kvoli comu aby ho nebol vpich alebo preco mne nic nekazali davat a to uz mame po 3ockovaniach nastastie nemal vysoke teploty resp som ani nevedela skoro ze sme boli na okovani len to posledne bolo take ze mal zvysenu teplotku

dievcata ktora zvas ide este tento tt ku dokymu neohla by sa nieco spytat?

sssimi
23. sep 2009

Zuzka ja idem zajtra na preočkovanie. čo potrebuješ? A tie náplaste sú na znecitlivenie pri vpichu, aby to tak nebolo cítiť...

MM doniesol z lekárne nejaký krém a že použitie do močovej rúry pre chlapa keď sa urologicky vyšetruje, aby ich to tak nebolelo 😀 ... Akože v tej lekárni sú dobré kravy... A pri tom pýtal na znecitlivenie pri očkovani pre bábetká... A v jednej lekárni ešte zatasili, že to sa ešte deti povinne očkujú? No sila

sssimi
23. sep 2009

Kosska už nestíham lekáreň... Skúsim ešte tesne pred očkovaním jednu, ale tam asi mať nebudú... A ty si to ramienko pred tým nedávala čistiť? Lebo aj mne sa zdá, že po tom druhom očkovaní to ramienko malej zreagovalo... A ja už mám takú slabšie vidiacu doky.

mimi21
23. sep 2009

cafte
ja som dnes grogy, odisla som z domu o pol 10 a prisla o pol5, potom rychlo navarila, malu nakojila, potom sme sa pohrali, okupali, nakojili a teraz si mrmle v postielke

bola som aj u dr. kvoli tym vyrazkam, tak mi povedala ze ona nevie asi to bude nieco zo stravy a ak by to nemizlo, tak nam dala papier na kozne
ale to mi tiez prislo vjod, lebo mala ma hemangiom (taky cerveny fliacik) a ja budem len rada, ked to bude pod dohladom kozneho, lebo ona to ma take vystupene dovonka a take by mali byt pod kontrolou kozneho dr.
a ta moja truba ma kvoli tomu nie a nie poslat na kozne, stale mi len hovori ze je to normalne, a ze po roku to zacne miznut ale pomalsie ako sa to spravilo

monkap
autor
23. sep 2009

sssimi: to je dobre s tym kremom 😀 😀 tak to su tam riadne odbornicky 😝