Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
2. jún 2009

siri: ja davam vigantol denne 2 kvapky ... podavam na lyzicke spolu s mlieckom 🙂

sirinka
2. jún 2009

diky baby...

sssimi drzim ti palce, neboj, na druhy prsnik to prejst nemusi, ale aj ked by si potrebovala ATB nevadi, aj tak budes moct dalej kojit...
a hlavne treba kojit teraz casto, nech sa mliecko nehromadi v prsnikoch, z toho su tie zapaly, aby ti to nepreslo aj na druhy...

sirinka
2. jún 2009

zuzka diky 🙂

zuzkad
2. jún 2009

ahojte kocky,

hlasim sa oneskorene, ale som tu.

Na stastie ma problem so zaludkom presiel. Uz som ok, kupila som si aj homeopatika na zaludok, tak dufam, ze mi to pomoze. Maly mal vcera vecer strasny plac, priam zachvat. Plakal az tak, ze sa chvilkou nemohol nadychnut. Bolo to hrozne a ja zufala. Dufam, ze taketo noci uz nebudu caste, lebo to tazko znasam.

Bambi dakujem za zaujem a starostlivost 😉 😉 😉 dufam, ze vsetko uz je ok. Musim si dat len pozor a viac jest a viac spat, lebo toto bolo z unavy podla mna a z nic nejedenia ☹ ☹ ☹ ale snazim sa uz si davat pozor !!

monka ten vigantol aj ja davam malemu raz do tt s mlieckom a este davam aj kanavit ...to vsetko doki predpisala.

Ja mam bohuzial momentalne infekciu na bradavkach ☹ ☹ tak kojenie je utrpenie pre mna, ale davam si na to masticku a dufam, ze sa mi to coskoro zahoji a bude ok.

No nic idem ja do hajan. Pozdravujem tu kocky a babatka nase 😉 😉 😉

bambi7
3. jún 2009

cafteee babule

zuzkad som rada ze aspon zaludok mas ok aj som sa o teba bala tak sa mi dzkajte 😉 a viem ze spanok chyba nasa mala spi malo ale dako to zatial zvladam no uvidime 😉 len si davaj pozorrrrr

didi83
3. jún 2009

Ahojte kocky,

ja davam vigantol raz do tyzdna s mlieckom a raz za mesiac kanavit / tak predpisala pediatricka. Inak sa mame celkom fajn, len mala mava vecer problemy s ulozenim sa a place a place.. Niekde som citala, ze je to normalne, no da zabrat uspavat ju aj dve hodky. Zaspi mi tak o osmej - vstane raz, alebo dvakrat za noc a o piatej - siestej uz kuka na mna tymi svojimi krasnymi kukadlami a mame novy den 🙂.
Nasiroko uz nebalim, aj ked by sa malo do 4 mesiacov, no mala nemoze kopat nozkami a je z toho nevorzna a je jej v tom aj teplo . Tak dufam, ze bude vsetko ok.

didi83
3. jún 2009

babule,

a zabudla som sa pochvalit - Terezka sa na mna dnes rano tak krasne usmiala - 1x tak riadne poriadne siroky usmev - je to krasny pocit 🙂 .

monkap
autor
3. jún 2009

pozeram, ze vigantol davate iba raz do tyzdna 😕 mne dr. kazala kazdy den 2 kvapky 😨 ... a kanavit sme davali prvy mesiac 2 kvapky za tyzden a teraz uz 2 kvapky raz za mesiac .. takze opat kazdy dr. predpisuje inak 😝

bambi7
3. jún 2009

mon my davame tiez ako ty 😉 neboj sa vsetko je ok

monkap
autor
3. jún 2009

zuzkad: juj, furt sa na teba cosi lepi .... prajem skore uzdravenie, nech si mozes vychutnavat drobceka a netrapit sa kadejakymi ochoreniami 😝 ... a ta infekcia sa ako prejavila??

bambi7
3. jún 2009

nasa sa smeje stale je to fakt krasne a mon vobec my ten pass nerata tyzdne uz som pisala admin co s tym je snad napise co mam spravit 😀 nejako to naozaj zaspalo 😀

zuzkad
3. jún 2009

bambi 🙂 🙂 🙂 si zlata 😉 😉 😉 chvala bohu je to ok, jednoznacne sa musim pravidelne stravovat, lebo ak nie, zaludok sa hned ozve. Spanok chyba aj mne strasne, vzdy ked maly spinka cez den viac ako hodinku posnazim sa ist k nemu si lahnut, ale ako zalahne...uz sa ozve a je hore, akoby citil, ze chcem ist spinkat...tak isto aj jedenie..nalozim si ...zohrejem a zrazu aaaaaaaaaaaaa plac z postielky 😅 😅 😅 a mam po jedeni.

Dnes by som si chcela zafarbit vlasy...xixi uvidime ako mi to maly dovoli...dufam, ze neskocim s polovickou zafarbenou a druhou nie 😀 😀 😀

didi ten vecerny plac mame aj u nas...placeme a placeme ...papat uz nechce, lezat nechce nosit sa nechce...len place....potom okolo jedenastej vecer sa pomaly ukludni a zaspinka ...akurat vcera nam to pekne islo..okupala som ho, nakrmila ponosila asi hodku a pekne zaspinkal...potom sa zobudil este o desiatej, tak som ho nakrmila zase...ponosila a zaspinkal ..az do nejakej pol druhej rano...potom ako hodinky kazde dve hodiny sme boli hore a krmili sa....teraz spinka od 7,15 tak pocitam, ze coskoro sa zobudi...ja som najskor chcela ist spat k nemu, ale na koniec som to vzdala a isla som do sprchy a ranajkujem, aby som sa potom nemusela nahanat.

monkap
autor
3. jún 2009

bambi: zase spavy den 😀 ... ja som sa uz prinutila vyliezt z postele ... ale deti spia, patrika opat neviem zobudit 😝 ale idem na druhy pokus, nemoze uz spat .... zase bude potom vymyslania ....

bambi7
3. jún 2009

zuzkad nasa robi to iste tiez ked si chcem lahnut 😀 tak uz to ani neskusam 😀
ale som rada ze sa citis trosku lepsie

bambi7
3. jún 2009

no mon 😀

monkap
autor
3. jún 2009

bambi: skus si v pase len tak prekliknut uplne iny datum, daj ulozit .... a potom o chvilku sa vrat a daj spravny datum ... ci to nepomoze

didi83
3. jún 2009

Zuzkad - citala som, ze babatka mozu plakat aj bez priciny, proste prve tri mesiace je to tak 🙂.
Ale niekedy zaspinka mala uplne krasne, inokedy je to taky dvojhodinovy boj 🙂.
Teraz tiez spinka od pol osmej, cakam, ze sa kazdu chvilu zobudi - chcela som vybrat riad z umyvacky, no kaslem na to, nechcem buchat, aby sa nezobudila...

bambi7
3. jún 2009

vies co mon to mam od teba teda moj pass tu spavu nemoc coooo 😀 😀 😀 idem to skusit

bambi7
3. jún 2009

nejde to neva

monkap
autor
3. jún 2009

zuzkad: ked vecer tak dlho plakava, to bude kolika ... s tym nic nenarobit ... iba pevne nervy, vydrzat a ono to samo prejde 😔

monkap
autor
3. jún 2009

bambi: skoda, len tak mi to napadlo ... bo niekedy nieco len tak prekliknem a ono sa to zobudi 😀

bambi7
3. jún 2009

nezobudilo 😀 no uznaj

hej tie koliky treba vydrzat aj nasa mala mava bolesti .....iba cvicim ,nechavam ju holu si pokopkat,a ked treba am espumisan a ked uz nic tak rurku.....to je posledna moznost az 😉

lasenka
3. jún 2009

ahojteee 🙂
my sme prave zaspinkali 😉
co varite na obed? - hmmm, moja nocna mora 😅

bambi7
3. jún 2009

ahoj las ako sa mate?

monkap
autor
3. jún 2009

las: my sa prave budime 🙂 a konecne vstal aj patrik 😀

lasenka
3. jún 2009

bambi - 🙂 mame sa fajn, len soplikujeme 😒 bola som v pondelok na ockovanie a nezaockovala mi ho kvoli tym soplikom... tak vkuse odsavame, chudatko moje malinke... este aj to pocasie je hrozne 😖 ... no ked som uz bola v nemocke, urobila mi doktorka poradnu a tiez sme pekne pribrali 😉 a ty ako?

monka - Patrik spinka s vami?

bambi7
3. jún 2009

my sa mame fajn mala moc nespi ale pohoda 😉 zajtra ideme do poradne tak sa tesimmmm kolko pribrala 😀

lasenka
3. jún 2009

bambi - nespinka iba v noci alebo aj pocas dna?

monkap
autor
3. jún 2009

lasenka: nie, patko spava sam 😅

bambi7
3. jún 2009

las cez den iba vonku doma nie...a v noci je 2X hore a od 4h uz kazdu hodinu......alebo kuka na mna 😀
ale dnes klop klop spi uz hodinku tak sa tesimmmmmm